GPO

Bogatynia

GPO

Opinie o GPO

Antoni

Masz informacje na temat nowych stanowisk pracy w firmie GPO, a może jesteś pracownikiem tej firmy obecnie? Napisz dla nas, jak w tej chwili rozwija się ten pracodawca, czy zatrudnienie zwiększa się stopniowo oraz jak wygląda obecna atmosfera pracy w tej firmie. Zapraszam was do wypowiedzi w tym wątku.

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w GPO? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

pak

packo, pamiętajmy, że praca przy oczyszczaniu środowiska jest trudna fizycznie. Zwłaszcza zima, kiedy to GPO odsniezało chodniki i ulice. Kasa za duża nie jest, lekko ponad 2 tysiące.

gosc

nie zaczynaj w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za smieszne pieniadze no chyba ze lubisz byc traktowany jak najgorszy smiec

olka35

Witam! Dziś znaleźć dobrą pracę jest bardzo ciężko, wszyscy o tym wiemy! Ale jest możliwość - wystarczy postawić na siebie i stale zwiększać swoje kwalifikacje. Wszyscy, którzy mieszkają w Zgorzelcu i okolicach - wykorzystajcie swoją szansę. W Zgorzelcu jest ŻAK, ogólnopolska sieć szkół policealnych dla dorosłych. Nauka na większości kierunków jest zupełnie za darmo, więc nic nie tracicie. Nie byłam przekonana do tej szkoły, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Nic by mi tak nie pomogło w znalezieniu lepszej pracy, jak właśnie Żak. Nic za to nie płacicie, a macie tylko zysk! Postawcie na siebie, sekretariat znajduje się w Zgorzelcu tam gdzie sanepid, na Warszawskiej. Gorąco wszystkim polecam!

?

I iTERESUJĘ MNIE CZY SĄ PRZYJĘCIA DO gpo w bogatyni

Zostaw opinię o GPO - Bogatynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPO