Opinie o Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK w Bogatynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK w Bogatynia

Winek Nowy wpis
Inne

Firma stabilna, dobrze oceniana a sama praca jest jak najbardziej ok

anonimowa Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie polecam . pracuje już pół roku w GPO dalej mam umowne zlecenie ( 3 przedłużenia) . pracownicy z umową o pracę dostali już w tym czasie 2 podwyżki ok 400 zł brutto nam ani grosza nie podwyższyli stawki. złodziejstwo i wykorzystywanie w biały dzień . jeszcze jedna spawa była tak ze przyszła nowa osoba od razu dostała umowę o prace bo np pracuje jej mąż albo jakaś dalsza rodzina , a mnie ciągle zbywają, ze muszą mnie sprawdzić niby. zastanów się zanim pójdziesz do pracy w GPO czy chcesz być traktowany jak gorsza kategoria?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Antoni Nowy wpis
Inne

Masz informacje na temat nowych stanowisk pracy w firmie GPO, a może jesteś pracownikiem tej firmy obecnie? Napisz dla nas, jak w tej chwili rozwija się ten pracodawca, czy zatrudnienie zwiększa się stopniowo oraz jak wygląda obecna atmosfera pracy w tej firmie. Zapraszam was do wypowiedzi w tym wątku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pak Nowy wpis

packo, pamiętajmy, że praca przy oczyszczaniu środowiska jest trudna fizycznie. Zwłaszcza zima, kiedy to GPO odsniezało chodniki i ulice. Kasa za duża nie jest, lekko ponad 2 tysiące.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
(403 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
gosc

nie zaczynaj w tym (usunięte przez administratora) za smieszne pieniadze no chyba ze lubisz byc traktowany jak najgorszy smiec

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
olka35

Witam! Dziś znaleźć dobrą pracę jest bardzo ciężko, wszyscy o tym wiemy! Ale jest możliwość - wystarczy postawić na siebie i stale zwiększać swoje kwalifikacje. Wszyscy, którzy mieszkają w Zgorzelcu i okolicach - wykorzystajcie swoją szansę. W Zgorzelcu jest ŻAK, ogólnopolska sieć szkół policealnych dla dorosłych. Nauka na większości kierunków jest zupełnie za darmo, więc nic nie tracicie. Nie byłam przekonana do tej szkoły, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Nic by mi tak nie pomogło w znalezieniu lepszej pracy, jak właśnie Żak. Nic za to nie płacicie, a macie tylko zysk! Postawcie na siebie, sekretariat znajduje się w Zgorzelcu tam gdzie sanepid, na Warszawskiej. Gorąco wszystkim polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
?

I iTERESUJĘ MNIE CZY SĄ PRZYJĘCIA DO gpo w bogatyni

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK - Bogatynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chopina 1 lok. 1
    59-920 Bogatynia
  • NIP: 6151309431 REGON: 231120165
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Geo Almm ŁUKASZ ADAM WALKOWIAK
Przejdź do nowych opinii