SZKOŁA PODSTAWOWA NR 210

Toruń

Opinie o SZKOŁA PODSTAWOWA NR 210

szkola 210

Koc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkołę 210 w Warszawie. Co wy na to? Cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a, serdeczna, opiekuńcza,dbała o ucznia. Szczególnie koc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciepłą panią Jolę,która myli koniunkcje z altrnatywą. I tak ocenia klasówki. Pani od śpiewu jest fantastyczna, zwłaszcza, że tylko czasami jest. Co wy myslicie? Mam dziecko w czwartej klasie,jakie wy macie wrazenie,zastanawiam się nad kontynuacja przez niego nauki w tej szkole. Co myślą rodzice i nauczyciele i dzieci klas 5 i 6. Czy absolwenci sa zadowoleni ,ze chodzili do tej szkoły? Proszę o info

Zostaw opinię o SZKOŁA PODSTAWOWA NR 210 - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZKOŁA PODSTAWOWA NR 210