Opinie o Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska w Grębocin k/torunia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska w Grębocin k/torunia

Martyna Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej jaką wykonała pani Katarzyna. Polecam!

Dorota Nowy wpis

Polecam usługi pani mecenas bo jest kompetentna i skuteczna.

Matylda Nowy wpis

Z usług pani adwokat skorzystałam z polecenia znajomego i muszę przyznać że nie zawiodłam się. Pani adwokat jest kompetentna i dobrze dobiera argumenty na korzyść klienta. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie i szczerze polecam usługi pani adwokat.

Waldemar Nowy wpis

Sprawna i skuteczna obsługa prawna oferowana przez panią adwokat jest godna polecania. Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Nikolas

Pani adwokat oferuje wysokiej jakości obsługę prawną. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie, myślę że bez dobrego adwokata moja sprawa nie zakończyła by się pomyślnie. Polecam usługi pani adwokat!

Izabela
@Nikolas

A tak się zapytam, jak nie uda mi się wstrzelić w termin akurat do tej pani adwokat to czy w kancelarii pracują jeszcze inni adwokaci?

Patka
@Izabela

Tak, zawsze można umówić się z panią mecenas, a w razie gdyby jeśli chodzi o jakies kwestie dodatkowe związane ze sprawą to ma ona swój zespół który w jej imieniu oddelegowany jest do konkretnego klienta

Paulina
@Patka

O, a wiadomo czy nie szukają nikogo do tego zespołu? Nie musi być od razu praca, mogą być praktyki po prostu. Organizują w ogóle jakieś czy nie ma takiego zwyczaju?

Bartek

Polecam pomoc prawną ze strony Pani adwokat. To skuteczna prawniczka.

Daniel

Pani adwokat bardzo dobrze zna się na prawie spadkowym. Siostra żony chciała nas wykluczyć ze spadku po teściowej, ale skuteczne interwencja pani adwokat to udaremniła. Polecam usługi pani Katarzyny Bórawskiej jeśli macie skomplikowaną sprawę spadkową.

Lucyna

Przy rozwodzie potrzebowałam solidnego wsparcia prawnego. Sprawa nie była prosta, ale ostatecznie została zakończona po mojej myśli. Głównie dzięki asertywnej postawie pani mecenas. Polecam jej usługi.

Przez Panią mecenas została mi udzielona bardzo skuteczna i rzeczowa pomoc prawna. Polecam!

Dominika

Pani mecenas dobrze reprezentował mnie w mojej sprawie. W prawdzie zakończyła się ugodą, ale na moich warunkach. Polecam!

Leonard

Pani mecenas jest bardzo sprawnym adwokatem. Polecam jej usługi.

Barbara

Naprawdę polecam usługi świadczone przez Panią adwokat. To świetna specjalistka, drobiazgowo zajęła się moją sprawą. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

Serdecznie polecam usługi oferowane przez Panią adwokat. Jest bardzo skuteczna i rzeczowa.

Czy ilość zadowolonych klientów przekłada się też na zadowolenie z pracy? Wiadomo coś o warunkach na których można byłoby tu odbyć aplikację adwokacką? Chodzi mi zwłaszcza o wymiar pracy i wynagrodzenie?

Łukasz

Polecam pomoc prawną ze strony pani Katarzyny Bórawskiej. Rzetelnie i skutecznie zajęła się moją sprawą. Miałem już okazje korzystać z usług innego prawnika, ale pani Bórawska bardziej się angażuje co jest dużym plusem z jej strony.

Ilona

Pani adwokat bardzo sprawnie zajęła się moją sprawą. Dzięki jej interwencji zaoszczędziłam bardzo wiele nerwów, chociaż moja sprawa wydawała się błaha. Serdecznie polecam wsparcie prawne ze strony pani adwokat.

Hubert

Naprawdę super adwokat! Pani Bórawska jest najlepszą prawniczką w Toruniu i okolicach. Miałem mały spór rodzinny o spadek po dziadkach i dzięki Pani Bórawskiej uzyskałem bardzo korzystne orzeczenie sądu.

Marlena

Polecam wsparcie prawne ze strony pani adwokat. Jest bardzo kompetentna i potrafi znaleźć właściwe rozwiązanie.

Jakub

Szukałem adwokata do swojej sprawy i sugerując się opiniami na tym forum skorzystałem z pomocy pani mecenas. Muszę potwierdzić, że jest to kompetentna specjalistka i bardzo mi pomogła. Polecam jej wsparcie, zwłaszcza w kwestiach karnych.

Agnieszka

Pani adwokat wykazała się doskonałą i fachową obsługą mojej sprawy. Serdecznie polecam jej usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska - Grębocin k/torunia

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska?

Kancelaria Adwokacka B-Legal Adwokat Katarzyna Bórawska