Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.

Toruń

Opinie o Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.

Gutek

Czy firma normalnie działa? Tak rzadko piszecie a szukam info i mam zamiar aplikować.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Toruń i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

tomi

Tak jak wyżej porażka

ANONIM1

DRAMAT szczegoilnie ta zewnetrzna firma jakis WOLSKI czy cus. katastrofa przekrety a wyplaty marne w dodatku harowka. NIE POLECAM

Znacie firmę Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.