Opinie o Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. w Toruń

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.?

Viki

Ścieżka rozwoju? Jest aczkolwiek nie jest ona sprecyzowana i jasno określona. Jeśli osoba jest zaangażowana, chce się rozwijać i ma predyspozycje do pracy w grupie ale nie tylko, w perspektywie czasu ma jak najbardziej możliwości rozwoju. W dużej mierze rozwój zawodowy zależy od tego czy się pracuje na produkcji czy w tzw administracji. Co do szkoleń to są dwie grupy tzw: twarde związane z posiadaniem uprawnień niezbędnych do wykonywania pracy takich jak: obsługa suwnic, wózków jezdniowych, elektryczne, spawalnicze oraz szkolenia miekkie: typu Lean Manufacturing, techniczne i inne, wewnętrzne i zewnętrzne w zależności od bieżących potrzeb.

X Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Stare wpisy jedno i to samo w tych wpisach na temat Zm w Ropczycach he he jacy zadowoleni ci pracownicy? reszta po usuwane pewno przez kadrę pisowską zakładu. Mocna inwigilacja pracownic kadr w stronę osoby pracującej albo do tej osoby która odchodzi z tego zakładu. Brud i (usunięte przez administratora) można stanąć na kupie g... u? i powiedzieć że jest ok jest to zakład szkodliwy że to też nie mogli gdzie umieścić tylko na Podkarpaciu omijać szerokim łukiem.

Czy w Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. są szkolenia zewnętrzne?

pracownik Nowy wpis

Tak na suwnice i wózki widłowe. A jak jesteś gość to masz lekcje angielskiego dopłaty do studiów ale z lojalką

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.?

Jeśli jesteś swój to tak. Ale skoro zadajesz to pytanie to załóżmy, że nie. Co rozumiesz za rozwój? Do staniesz prace np. w zakupach to jedynym rozwojem będzie danie Ci nowej branży. Np dzisiaj zamawiasz śrubki a jutro papier. Nie ma takiego czegoś jak "ścieżka rozwoju" w tak dużej firmie

Viki Nowy wpis

Jestem zadowolony Wypłaty terminowe Bogaty SOCJAL ( wczasy pod gruszą itp. ) Wszędzie trzeba pracować, nie ma nic za darmo

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
Zibi

Kiedyś pracować w ZM to był zaszczyt i powód do chluby. Z biegiem czasu zwrot o 180 stopni i powód do rozpaczy co zrobili z zakładem, gdzie byli jak inni modernizowali i doinwestowywali firmy.

JACK

Jak najdalej od tego zakładu. Warunki pracy - głęboki (usunięte przez administratora) Co 2 pracownik to FAMILIA

emeryt

Ponad 7 tysięcy brutto emerytury, dzięki pracy w tej firmie. To chyba najlepsza opinia o niej.

Aleksandra
@emeryt

To ile można tu zarobić pracując na etat? Dasz znać? 10 tys można dostać? Jeśli tak to na jakim stanowisku?

@Aleksandra

Oczywiście że zarobisz 10 tyś tylko w 3 miesiące

Maverick

Nie polecam nikomu Praca na prasach to jakaś porażka Maszyny totalny szmelc Same się rozregulowują co pare minut Co chwile trzeba coś sztukować na patencie żeby tylko szło Obowiązków na 3 osoby Szkolenie trwało 2 tygodnie, codziennie z kimś innym i na innej maszynie Po tym czasie wysyłają na maszynę która pierwszy raz się na oczy widzi i każą robić jak normalny pracownik wiec wiadomo jak to wyglada i do tego pretensje dlaczego nie umiesz Totalna masakra Przeżyłem kilka nieciekawym robót ale to pobiło wszystko

emeryt
@Maverick

Masz pretensje że byłeś szkolony na różnych typach pras ?? Do obsługi potrzeba kumatych gości, myślę że skończyłeś jako ustawiacz na tych prasach bo na operatora się nie nadajesz.

Życzliwa osoba

Dlaczego na Magnezytach pracuje osoba która już dawno powinna zostać zwolniona dyscyplinarnie za to że na komputerze z tej siedziby "przerabia materiały dowodowe do sądu " po czym sklada w sądzie krzywoprzysięstwo ? Kogo wy przyjmujecie do pracy ? Tak jak zasilania się policjantami gdzie próbuje wyłudzić pieniądze ? Nieciekawa opinia dla Zakładów Magnezytowych

Były Pracownik
@Życzliwa osoba

Ten (usunięte przez administratora) tak załatwił że wyszło tak że Komenda Powiatowej Policji w Ropczycach ma "kreta"

Życzliwa Osoba
@Życzliwa osoba

a o zastraszaniu dziewczyny ze jej dziecko bezprawnie weźmie to już lepiej nie mówić . Ekstazy , marihuana , mefedron i amfetamina mu już mózg zerzarły

@Życzliwa osoba

Komputery sa zablokowane nie da się pisać takiego czegoś ????

Były Pracownik

Pisać nie ale przerabiać "screeny w point" już tak

@Były Pracownik

Komputery mają system do wyrobów procownik nie ma dostepu do aplikaci blokada widać autor postów coś jara albo żółte papiery ma

Życzliwa osoba
@Adam

Żółte papiery to ma Urban bo się chwali na prawo i lewo że tam robił w zemście . Jak debil to debil

@Życzliwa osoba

I znając życie największy kabel ????

Grażyna

Zmusić nikogo nie zmusisz ale jeśli to wszystko to prawda to nie powinno się takiej osoby w jakiś sposób do tego "zachęcić"? Bo w opisanej sprawie to raczej każdemu by wyszło na dobre? Jest szansa na normalną rozmowę?

Jaka płaca taka praca, głęboka komuna nikt się nie przemęcza a zarobki adekwatne. Jedynym plusem dodatki na święta, dzień hutnika, wczasy pod gruszą.

GG

Starzy pracownicy to dla zakładu zbędny balast Są tak doceniani że zarobki ich są takie same jak nowy narybek

GG

Zarobki to kpina ( bardzo szkodliwe warunki pracy ) oczywiście poza biurowcem

@GG

A co w nich takiego szkodliwego? Jak aktualnie wyglądają sprawy z bhp i ochroną zdrowia tutaj?

Adoratorki

Pozdrawiamy najprzystojniejszego kierownika Zakładów Magnezytowych w Ropczycach . Mieszkasz na Chechłach . Dziś byłeś słodki jak ananas

GG

Przyjęcia cały czas w trybie pilnym Warunki pracy KOPALNIA Zarobki - KPINA Bardzo szkodliwe warunki pracy

@GG

Pisałeś, że 3 lata podobno tu pracowałeś i teraz podkreślasz te szkodliwe warunki pracy. Masz jakieś skutki uboczne z tego tytułu może? :/

Czy w Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

lala

Na okres próbny (3 miesiące) są zawierane normalne umowy o pracę. Są również umowy zlecenia, ale dotyczą głównie uczniów/studentów, którzy chcą sobie dorobić na wakacjach czy feriach.

Magdalena
@lala

czy nie wiesz może, teraz są jakies przyjecia na sezon? jestem studentką i z chęcią bym sobie dorobiła w wakacje :) nie wiesz jak jest płacone wtedy, ile na godzine?

Czy Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

lala

Pracownicy produkcyjni pracują w zależności od systemu pracy: 7-15,15-23,23-7. W Spółce jest również na części stanowisk związanych z obsługą pieców czterobrygadówka. Za pracę w systemie trzy zmianowym jest ryczałtowy dodatek nocny, za pracę w czterobrygadówce ryczałtowy dodatek nocny i świąteczny. Ryczałtowy czyli niezależny od faktycznej liczby godzin przepracowanej np. w porze nocnej. (ryczałt zmniejsza np. chorobowe, ale za to jest on wliczany do podstawy chorobowego). Pracownicy umysłowi mogą zaczynać pracę między 7 a 8 i mają przepracować 8 godzin.

@lala

Czy raz w miesiącu zmieniana jest przypisywana godzinowa zmiana czy przez całą współpracę można pracować 23-7?

@Grażyna

Chodzi się kolejno tygodniami: np. pierwszy tydzień 7-15, drugi 15-23, trzeci 23-7. Raczej nie ma problemów z zamianą zmian.

@Grażyna

W zależności od stanowiska również pracownicy produkcji mogą pracować na tylko jedną, lub tylko dwie zmiany.

@lala

No właśnie o to mi chodzi czy można mieć przez cały czas ten sam przedział, bo człowiek się przyzwyczai i nastawi do tego zegar biologiczny to tak mu wygodniej. Bo w innym zakładzie akurat na siłę zmieniali i nie można było mieć statecznie i się zastanawiałam czy to firma wymusza czy gdzieś jakieś prawo odnośnie tego jest. Czyli są tu tacy, którzy postawili na jedną zmianę o tych samych godzinach?

Witek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Może dowiem się coś jeszcze?

Biały
@Witek

Prowadzi. Sa ogloszenia na pracownika produkcji. Chetnych jest wielu, nie kazdy sie nadaje, ale warto probowac. Warunki pracy i placy do pozazdroszczenia:)

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Toruń i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Pracownik ZM Ropczyce

Administratorze nie wiem dlaczego opinia o firmie z Ropczyc mialaby pomoc osobom z Torunia;) proponuje sprawdzic odleglosci;) a co do pracy w firmie ZM Ropczyce opinii bedzie bardzo malo, bo pisza tylko niezadowoleni. Zadowoleni nie pisza i ot wszystko juz jasne:) zlamie te regule i napisze- firma solidna, wyplaty zawsze na czas, zadnych niejasnosci co do kwoty, sa prysznice, stolowka i normalne traktowanie czlowieka. Chyba dlatego pracuje sie w tej firmie min. 20 lat:) POLECAM!!!

Gutek

Czy firma normalnie działa? Tak rzadko piszecie a szukam info i mam zamiar aplikować.

tomi

Tak jak wyżej porażka

ANONIM1

DRAMAT szczegoilnie ta zewnetrzna firma jakis WOLSKI czy cus. katastrofa przekrety a wyplaty marne w dodatku harowka. NIE POLECAM

admin

Znacie firmę Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.?

Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.

Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.