Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.

Toruń

Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.

Opinie o Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.

Witek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Może dowiem się coś jeszcze?

Biały
@Witek 20.08.2018 10:13

Prowadzi. Sa ogloszenia na pracownika produkcji. Chetnych jest wielu, nie kazdy sie nadaje, ale warto probowac. Warunki pracy i placy do pozazdroszczenia:)

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Toruń i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Pracownik ZM Ropczyce
@Administrator 06.05.2018 10:38

Administratorze nie wiem dlaczego opinia o firmie z Ropczyc mialaby pomoc osobom z Torunia;) proponuje sprawdzic odleglosci;) a co do pracy w firmie ZM Ropczyce opinii bedzie bardzo malo, bo pisza tylko niezadowoleni. Zadowoleni nie pisza i ot wszystko juz jasne:) zlamie te regule i napisze- firma solidna, wyplaty zawsze na czas, zadnych niejasnosci co do kwoty, sa prysznice, stolowka i normalne traktowanie czlowieka. Chyba dlatego pracuje sie w tej firmie min. 20 lat:) POLECAM!!!

Gutek

Czy firma normalnie działa? Tak rzadko piszecie a szukam info i mam zamiar aplikować.

Szukasz pracy?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Toruń i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

tomi

Tak jak wyżej porażka

ANONIM1

DRAMAT szczegoilnie ta zewnetrzna firma jakis WOLSKI czy cus. katastrofa przekrety a wyplaty marne w dodatku harowka. NIE POLECAM

Znacie firmę Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.