Opinie o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

kio

cwaniacy to siedzą w warszawie. obiecują od roku i nic z tych obiecanek nie wychodzi. cieszą się ze znalezli sobie najtansza sile robocza, ktora bez pieniedzy bedzie i tak pracowala. troche jeszcze im poobiecujmy bo zamowienia sa na cokoly i stopnice, 60 sa do pociecia na 30. a tak naprawde to (usunięte przez administratora) bedzie z tego zakladu prezes-dziod czeka na pieniadze z parpu jak to w echu pisali , tylko ciekawe co bedzie jak tyuch pieniedzy nie dostanie bo sprawy to sie moga ciagnac latami. a tu komornicy zajmuja powoli mienie valdiego. wiadomo ze sa na zakladzie ludzie ktorym ciezko byloby znalezc prace gdzie indziej i nie maja wyjscia jak czekac ale reszta wierzy w obiecanki i sadza ze beda nie wiadomo kim jak toto ruszy . tylko czy warto tracic czas?

to cały czas ja

Jak do grudnia było około 130 pracowników, z czego połowy nie było w pracy, to nie było to tak widoczne, jak teraz, kiedy została połowa załogi. Ludzie pracują na portierni, na mozaice i w biurowcu. Cwaniacy siedzą w domu.

qwerty

żalosne

ceramika

ha ha prezesik zaczął sprowadzać kupców do ceramiki, tylko jak mu nie wstyd pokazywać zakład który stoi od 10 miesięcy bez prądu i gazu. do tego ciekawe ile czujników, enkoderów, elementów elektronicznych, monitorów, silników, kabli przegryzionych przez szczury itd. itd. bedzie do wymiany. W końcu rusza produkcja czy rusza sprzedaż zakładu? bo juz kwiecień

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Specjalista ds. eksportu
Toruń
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
ALKOMAT

A JA MYŚLĘ, ŻE GDYBY SUPER KIERO [usunięte przez moderatora] POWRÓCIŁ TO FIRMA BY SZŁA NA ZICHER !

zenek

to [usunięte przez moderatora] jeszcze siedzi w tym dziadostwie?

ta

taaa - 2013-03-24 11:58:06 ceramika - 2013-03-23 12:34:32 komornik już zakleił prase na linii, ciekawe kiedy będzie ją zabierał. Zakład rusza może w kwietniu, ale tylko z continuą.

con .tin ua

Zawodnik i Glib sie nauczyli obslugi to we dwuch ruszą po co im ludzie . Bylo 12 osób zostaly 3 +2 =5 tylu wystarczy !!!

taaa

DŻASTIN BIMBER

[usunięte przez moderatora] A ILE CHCESZ ZA TEN ZAKŁAD? WEZMĘKREDYT I CIE SPŁACĘ I POKAŻE CI JAK SIE RZĄDZI FIRMĄ TY MÓZGOWIEPRZU ! ! !

ceramika

W.D

Tylko nie [usunięte przez moderatora] ty patałachu. Za to [usunięte przez moderatora] nie ma kasy

wkurwiony

[usunięte przez moderatora] oddawaj za delegacje!!!!!!! jak sobie je przypomne to rzygac mi sie che

damian

no wlasnie o delegacjach niewyplaconych ani sladu. niech ktos wstawi numer do dzionka. -[usunięte przez moderatora] trzeba rozdzwonic telefony

byly pracownik

a ja sie pytam gdzie są [usunięte przez moderatora] delegacje za tamten rok!!!!!!!!! nie po to jezdzilem wydawalem wlasne pieniadze zeby mnie jakis nieuk ampul za darmo ganial!!!

taa

duzo osob niema jeszcze kasy za tamten rok!!

M.G

damian - 2013-03-17 12:43:13 M.G - 2013-03-15 13:28:59 damian - 2013-03-15 13:16:59 slyszalem ze wszyscy juz dostali wyplaty.???Niprawda wyplaty nie dostalem !!! a bylem wczoraj i sprawdzalem !!!moze zona Ci zabrala po pijaku hehe. wszyscy za tamten rok sa rozliczeniNie wszyscy !!!! mam wydruk z banku jak chcesz to ci pokazać moge !!!

damian

M.G

ale

Polskie Radio Kielce - 2013-03-14 10:02:01 [usunięte przez moderatora]W ciągu dwóch tygodni !!! I znowu klamie [usunięte przez moderatora]!!! ciekawe czy [usunięte przez moderatora] tak samo picuje !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. - Toruń

VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.