Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Getin Noble Bank S.A. zatrudni osobę na stanowisko Analityk. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Ta oferta wisi już chyba z pół roku. Ja miałam okazję brać udział w rekrutacji. Maglowali mnie przez 50 minut merytorycznymi pytaniami (żadnych miękkich). Odpowiedziałam na wszystkie. Być może podałam zbyt wysoką stawkę jak na getin. Po prawie godzinie poświęconego czasu z mojej strony nikt nie znalazł nawet 20 sekund, żeby się pofatygować i poinformować choćby mailem o wyniku rekrutacji...

Iza

jaką stawkę podalas? moze to pomoze komus nie podac wlasnie takiej i sie dostac skoro tak długo juz szukaja i kiedy byłaś na tej rozmowie ?

tak to było

A ja miałem ponad 10k na rękę gdzieś w 2018-2019 w PF Odszedłem i bank padł...

PracownicaG

Cześć! Czy w związku z przymusową restrukturyzacją jest tu ktoś, kto już skorzystał z prawa do rozwiązania stosunku pracy bez wypowiedzenia z zachowaniem 7-dniowego terminu poinformowania pracodawcy o rozwiązaniu stosunku pracy, lub planuje to zrobić? Jeżeli macie jakieś info na ten temat- podzielcie się. Wystarczy złożyć oświadczenie o rezygnacji z pracy, odpracować 7 dni i tyle? Czy coś może nie wyjść?

PacownicaG

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Rondo

Nie rozumiem, jak góra dopuściła do zaszczucia przez dyrektora JAAA -Kuba - najwspanialszej osoby i jako człowieka, i jako dyrektora, tak szanowni państwo - tu chodzi o naszą Sylwię. Mam nadzieję, że sprawiedliwość dopadnie sprawcę, może nie tu, bo ma on ochronny rodzinny parasol, ale życie trwa.

Lelek
@Rondo

O jaką Sylwię?

JanDa
@Rondo

Wiem o kogo chodzi !! Najwspanialsza Dyrektor, Wielki Człowiek. Ogromna wiedza. Zniszczył šwietny oddział ( nie ) pan J.Leonsio.

Askier

I nastał koniec.

Nowa

Witam, dostałam propozycję przejęcia palcówki franczyzowej. Czy to się jeszcze opłaca? Słyszałam, że dużo placówek się zamyka. Jeżeli ktoś prowadzi takie placówki proszę o informację czy warto odkupić taka placówkę i czy będzie z tego jakiś zysk.

Nowa

Dziękuję za odpowiedź. Czy może coś bliżej napiszesz. Z tego co usłyszałam podczas propozycji to zarabiają bardzo dobrze i faktycznie widać po tym czego się dorobili. Czy chodzi o wymogi banku czy już tak bank nie płaci jak kiedyś?

Justyna
@Nowa

A słyszałaś może jakie są powody ze te placówki się zamykają?

@Justyna

W tym przypadku usłyszałam, że z powodów osobistych ale czy tak jest naprawdę?

analityczka

ile zarabia analityk leasingowy w getin noble bank?

kadrowa
@analityczka

6700 brutto

Kamila
@kadrowa

Można do tego liczyć na jakieś premie czy to już max?

Ola

Ile zarabia doradca ds. obsługi czatu? Ile wynoszą miesięczne premie?

Iza
@Ola

Idź na rozmowę,wszystko Ci powiedzą. Zależy od doświadczenia. Jak nie masz doświadczenia to wiadomo że muszą Cię wszystkiego nauczyć i to przekłada się na zarobki.

Ola
@Iza

Tylko, że nic nie powiedzieli na rozmowie;//. Ile tak około można zarobić z premiami na początek?

DD
@Ola

Jeśli firma do której aplikujesz nie mówi Ci na rozmowie ile masz zarabiać,.to olej taką firmę. Kiedy Ci powiedzą? Jak umowę podpiszesz? Albo jak przejdziesz proces rekrutacji? Niestety ale w tej firmie zarabia się całe nic. Podejrzewam że na stanowiskach młodszego specjalisty dostaniesz 3000 brutto i tyle.

@DD

Pozdrawiam z placówki franczyzowej z najniższą krajową bez żadnych premii....

@X

To dlaczego tam jeszcze siedzisz? Pracować w tym (usunięte przez administratora) to trzeba być masochistą

@Abc

Bo nie ma dokąd odejść...

@X

Tak, nie ma dokąd? Serio żadnych alternatyw w okolicy? To jest Warszawa, masz masę możliwości.

@X

To musisz być ostro nieporadnym człowiekiem. Najlepiej jest siedzieć, narzekać i myśleć że pracodawca dla nas się zmieni. Ale tak nigdy nie ma, dlatego pracę trzeba zmieniać jeśli jest źle. A w GNB było źle odkąd tam zacząłem pracować, jest źle nadal kiedy tam już nie pracuje i będzie źle ciągle. Dlatego aplikuj i nie bój się zmiany.

@Abc

Nie dopisałam, nie mieszkam w Warszawie tylko w okolicach Wrocławia, a skomentowałem tutaj bo po prostu czytałam co ludzie piszą na forum o tym banku. Więc tak, u mnie jest problem z pracą - oczywiście praca jest ale na śmieciowej umowie i za śmieciowe pieniądze. Nie boje się zmiany, szukam już pół roku

Xxx
@Andrzej

Serio dużo możliwości? Chyba za grosze to tak , posiadam doświadczenie kilku letnie oraz mam wykształcenie wyższe . Szukam pracy w Warszawie juz dość długo więc nie jest lekko znaleźć pracę Dobrze płatną

Widziałam na stronie banku, że centrala jest w trzech miastach Wrocław, Warszawa i Katowice. Jakich pracowników zatrudniają w jakich miastach? Jak marketing to tylko Warszawa czy inne lokalizacje też?

@Kasia

Cała Polska w oddziałach i w CC bo tam praca zdalna, biorą w praktyce każdego kto się zgodzi pracować za grosze, dlatego że w Warszawie nikt już za te kwoty się nie utrzyma :)

Kamila
@Pusty śmiech

To ile masz na myśli mówiąc "grosze"?

@Kamila

3500 brutto na początek w Warszawie Potem możliwość awansu na 3800 brutto kosztem większych obcinek premiowych w ramach opłaty za stanowisko pracy:) Premie groszowe w zależności od działu albo ich statusowy brak albo z progami dość nisko zawieszonymi.

Czy w Getin Noble Bank S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pusty śmiech

Albo nie ma reakcji w ogóle albo wmawiają Ci, że to nie są problemy i potem robią na złość:)

Konrad

Obsługa nie profesjonalna zero pomocy ze strony placówki w rozwiązaniu problemu z bankiem. Odsyłają na infolinię gdzie czeka się w nieskonczonosc tragedia!!! Odradzam każdemu !!!

Renata
@Konrad

Może warto przejść się stacjonarnie do banku i tak będzie szybciej?

Co wchodzi w socjal Getin Noble Bank S.A.?

Obecny pracownik

Multisport, opieka medyczne Medicover (wariant pakietu zależy od pełnionego stanowiska). Dla osób, których dochód nie przekracza ok 3 brutto na Boże Narodzenia dodatek ok 100/200 zł

Szok
@Obecny pracownik

Hahah to jest jakiś hit:D 3 brutto to można zarabiać... W Pierdziszewie Dolnym na produkcji pumeksu, a tu bank w centrum Warszawy proponuje taką jałmużnę haha Ludzie weźcie stamtąd uciekajcie, jest masa firm w Warszawie które na starcie dadzą Wam większy pieniądz

Askier
@Obecny pracownik

W Getinie zarabia się minimalną krajową? I są chętni? W sklepie można zarobić więcej przy zerowej odpowiedzialności..

Stivenson
@Askier

W Getin Banku Doradca w dziale sprzedaży zdalnej otrzymuje wynagrodzenie 3500zł brutto plus premia do 3500zł brutto. Premia jest mocno obcinania za wiele rzeczy. W praktyce jakieś 1500zł brutto daje się wyciągnąć. Czyli łącznie 5000zł brutto(na rękę 3600zł) myślę, że przy obecnej sytuacji na rynku to bardzo skromna pensyjka.

ju
@Stivenson

pracuje w getin banku jako doradca klienta i mam najniższa......

Ryszard
@Stivenson

Co to znaczy za wiele rzeczy? Za co dokładnie można mieć obciętą premie?

Doradca
@Ryszard

Za wszystko w CC za: brak realizacji własnego planu, za brak realizacji planu zespołu, za brak realizacji planu wydziału, za ocenę kierownika, za brak czasów rozmow, za ocenę jakościową rozmów, za quizy obowiązkowe, za postawę, za spóźnienia, za cokolwiek innego bo premie są uznaniowe i objęte tzw. minimum premiowym czyli opłatą za stanowisko. Dodatkowo jeśli pula premiowa jest rozdzielana proporcjonalnie to jeśli Twoi koledzy z pracy zrobią więcej niż oczekiwano to nie ma za to nagrody a po prostu Ty zarobisz mniej.

LN

A wiecie, że zaczęli nie wypłacać pieniędzy pracownikom, że względu na problemy finansowe banku?

Pracownik Getinu

To prawda w przypadku premii są one z byle powodu kasowane zupelnie.

Zdecydowanie odradzam.Premie zazwyczaj obcinają,małe zarobki,fatalna atmosfera pracy Obiecanki cacanki 3 miesiące i lut bez premii.Raczej można się zwinąć niż rozwinąć.Prace można całościowo potraktować jako doświadczenie traumatyczne.Opieka miedicover jest po to żeby pracownik się leczył u psychologa lub psychiatry bo tam każdy jest albo nie normalny albo gorzej.Omijac.

jemand

Dzisiaj znowu byłem w XI POK Getin Banku w celu aktywacji karty debetowej. Przypomną, że kilka dni temu w tymże oddziale odmówiono mi aktywacji tej karty twierdząc, iż nie mając aktywnego łącza internetowego lub mobilnego aktywacji można dokonać tylko na infolinii, a na infolinii (katowickie – nr tel. 604 30 01) powiedziano mi, że w sytuacji, gdy klient nie ma dostępu internetowego do swojego konta, to aktywacji dokonuje oddział getinm banku. Ponownie odmówiono mi aktywacji w oddziale przy ul. Górczewskiej 200, doszło do tegho, że młody człowiek, paracownik tego banku? Zaczął mnie pobrażać. Zażądałem rozmowy z kierownikiem oddział -już kilka lat temudoszło do podobnej sytuacji w tym oddziale, potem była inna osoba kierująca. Dzisiaj osoba kierująca tym oddziałem getin banku też stwietrdziła, że w oddziale nie ma możliwości aktywowania tej karty debetowej, odmówili też przyjęcia tej karty z powrotem-dopiero osoba kierująca tym zespołem powiedziała, ze wymogiem oprocentowania w wysokości 3% na tym rachunku oszczędnościowym jest posiadanie karty płatniczej-jej brak spowoduje brak oprocentowania w wys. 3%. Tak czy inaczej to jest ciuciubabka – oddział getinu swoje, infolinia swoje. Nie dziwię się, że ta instytucja bankowa? Ma kuratora. Swoją drogą, to pytanie do UOKiK- czy bank, który ma oddziały i nie jest bankiem stricte jedynie internetowym ma prawo ograniczać prawa klienta w ten sposób, że aby aktywować kartę debetową trzeba bezwzględnie skorzystać z kanału internetowego, aplikacji mobilnej (to też łącze internetowe) lub w ostateczności z kanału łączności telefonicznej – a"propos: z pamięci mojego telefonu usunięto zapis o łączu telefonicznym z Getinem!) Skoro ten bank ma oddziały i przyjmuje wpłaty w gotówce, to powinien też dokonywać aktywacji kart w oddziałach. Skoro wysyłają kartę pocztą (w miarę szybko), to mogą także wysyłać PIN do karty pocztą tradycyjną. To powinien sprawdzić UOKiK. Wczoraj szukając w Internecie godzin funkcjonowania XI POK Getin Banku przy ul. Górczewskie, znalazłem stronę, gdzie podano, iż ten oddział nie posiada bankomatu- a dzisiaj i wcześniej bankomat był i jest. I oni chcą, abym korzystał z łącza internetowego! Kto jest sternikiem tego działania-rządziciele, opozycja a może duże medium...

Abc

Cześć, napiszcie proszę ile zarabia się jako młodszy specjalista ds. obsługi korespondencji. I jak atmosfera panuje w tym dziale?

Maja
@Abc

Zarabia się całkiem spoko, do tego jest możliwość wypłaty premii, więc w porządku. Atmosfera też ok :)

Xyz

Całkiem spoko to znaczy ile? Dla jednych spoko to do ręki 2300 dla innych 4000

wojtek
@Xyz

aplikuj i na rozmowie kwalifikacyjnej się dowiesz :)

Xyz
@wojtek

Byłem na rozmowie i nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie. Zapytano ile bym chciał i tyle

amanda
@Abc

atmosfera super, uwielbiam to miejsce, tych ludzi

@wojtek

Nie kłam! Na rozmowie nie mówią jakie jest wynagrodzenie! Pytają tylko ile chciałbyś zarabiać, ale jak zapytasz ile to tajemnica przedsiębiorstwa. To chyba mówi wszystko o ludziach i pracy tam.

Olek

No rzecz jasna, że na rozmowie tego się nie dowiesz, ale tak czy owak przed podpisaniem umowy będziesz wiedział o zarobkach

@Abc

Jeśli pytasz o zarobki w dziale operacji to nawet nie bierz tej pracy pod uwage rok temu zarobki były odrobinę wyższe niż minimalna krajowa. Właśnie z względu na bardzo niskie zarobki zmieniłam pracę.

beata

ile tam pracowałaś? wiadomo od pierwszego dnia pracy twoje zarobki nie będą składać się z liczby pięciocyfrowej, trzeba trochę czasu poświęcić na pracę

@beata

Nikt od 1 miesiąca nie wymaga podwyżki ale żyjemy w takich czasach, wszystko drożeje a w banku stawka na dzień dobry w takiej samej kwocie jak w 2013 roku. Życie coraz droższe a pensja stoi w miejscu, to jest po prostu oderwanie od rzeczywistości w tej firmie.

Pracuje tam

To nieprawda, jeśli się starasz i masz wyniki, to wynagrodzenie wzrasta. Nie są to kokosy ale w 2013 zarabislem 2300 a teraz dużo eyzej. A na tym portalu widać zdanie ludzi którzy przychodzą marudzą nie za bardzo się starają i jeszcze ci chwila na uż lub zwolnieniach siedzą . No i oczywiście czekają na podwyżki.

@Pracuje tam

Z tym się nie zgodzę tym bardziej nie mówię o podwyżkach tylko o stawce na dzień dobry... Iść do pracy za taką stawkę z nadzieją że w przyszłości dostanę podwyżkę... A w tym czasie rachunki same się oplacą. Ja osobiście pracy w operacjach nie polecam. Na tym zakończę dyskusje, miłego dnia ????

Wisnia

Mówią 4000 br

Nero

W archiwum było 2900 brutto +premia raz na kwartał 900 brutto

LLM

Rzadko kto ma 3300 brutto podstawy plus brak premii albo w porywach 250 netto

@LLM

Ja po 9 latach miałam tam 3300 brutto, w ST we WROCŁAWIU, od 4 lat nie widziałam podwyżki. Premia wpadała ostatnio, ale dość niska, ponieważ obniżyli o 60%. Wstyd komuś było się przyznać, że tyle zarabiam. Nareszcie jestem poza tym bałaganem, brakiem poszanowania pracownika, początkami mobbingu i kierowniku rzucającym do pracowników k...

Natalia
@LLM

Dziwne, bo ja z kolei rzadko słyszałam, żeby ktoś miał tak niskie podstawy... w sumie więc się zgadzam :-)

Paula
@Abc

Atmosfera super :) zarabia się w zależności od tego ile pracujesz, czy masz doświadczenie, jak się starasz. Ja polecam :)

Zzz
@Maja

Jest premia i spoko atmosfera

Gucio
@Maja

Okej jest teraz były podwyżki????

UWAGA MOBBING

Miałem przyjemność być świadkiem prowadzenia Szkoleń z Panią kierownik wiadomo o kogo chodzi ta pani z parasolem ochronnym ???? o którym mowa w wcześniejszych komentarzach. Pani Syl.. Dziwie się ze nikt nie zgłosił tego jako mobbing Pani szanowna uczona kierownik zależnie od humoru jest albo miła albo wstrętnie wredna niestety nie liczcie na to ze w trakcie szkoleń z ogromna wiedza merytoryczną przejdziecie przez szkolenia. No może z lekka depresją. Myśle ze karma do tej Pani wróci i odbije się jej czkawką. Traktuje ludzi w tak okropny sposób że byłem w szoku. Podsumowując lepiej nie pchajcie się tam nie ma sensu. Jeżeli Szanowna to czyta to proszę się przygotować ponieważ wszystkie obelgi oraz nękanie zostało zarejestrowane i są na to świadkowie. Nie Pozdrawiam Pan bijący brawo :)

Ds

PRACUJE jako doradca we franczyzie, dużo się pozmienialo, w moim odczuciu na gorsze. Ale ogólnie polecam, jak ktoś potrafi sprzedawać to się dorobi, jednak ciężko konkurować z bankami, gdzie mają tańsze kredyty bez obniżek niż nasz bez ubezpieczenia ;)

daniel
@Ds

wydaje mi się że na początek kariery praca w getinie - spoko

margo
@daniel

zgadzam się, masz rację

Ryszard

Aha.. no pewnie.. bycie zadowolonym z pracy jest czymś niemożliwym, że aż trudno uwierzyć, że komuś dobrze się pracuje

aaa
@Ryszard

W aktualnych warunkach przy ogłoszonych zwolnieniach grupowych, a to nie koniec zabraniu premii tak jest to dziwne.

@Ds

Też słyszałem, że w placówce franczyzowe jest super, bo można załatwiać dodatkowo kredyty w innych bankach jak klient jest chętny na zmianę banku i jest dodatkowa kasa. Tak sobie placowki dorabiają. W Getinie słabo płacą franczyzobiorcom więc załatwiają to w innych bankach a oni się z nimi rozliczają. Wy płaczenie, że mało zarabiacie a we franczyzach czysty biznes. Śmieją się, że trzeba umieć sobie radzić i jest super

Suarez

a jak sie nazywaja te franczyzowe placowki tez gettinbank? pozdrawiam

Aleksandra
@Ds

Co konkretnie się pozmieniało jeśli chodzi o pracę w Getin Noble Banku? Jak wyglądają prowizje od sprzedaży na stanowisku doradcy i jakie normy trzeba wypracowywać? Czy prócz prowizji są również jakieś premie?

@Suarez

To jest też Getin Bank tylko prywatną placówka . Logo nad wejściem to samo tylko w środku zasady inne.

Mm
@Ds

Też pracowałam we franczyzie, podstawa była żałosna a premii nie było. Pracodawca brał wszystko dla siebie.

Porażka

Startowałam do oddziału GNB w Waw, panie rekruterki i dyrektorzy oddziałów ok. Co mnie odrzuciło? Olewacze podejście Dyrektora Regionalnego Pana J. Robią rekrutacje, człowiek marnuje czas po czym na koniec się dowiaduje ze jednak zawieszają rekrutacje. No kompletna paranoja. Nie dziwie się ze ludzie odchodzą a kandydatów których maja jak na lekarstwo traktują niepoważnie. Nie polecam!

Nikołaj Nikolajewicz
@Porażka

Ciesz się, że w ten sposób wyszło, że zawiesili rekrutacje i nie podjąłeś pracy. W innych przypadkach bywało gorzej... ludzie odchodzili ze stabilnej pracy na rzecz oferty z getina i po trzech miesiącach okresu próbnego bez mrugnięcia okiem wypad, bo restrukturyzacje i cięcia kosztów. Radzę się 100 razy zastanowić każdej osobie aplikującej o pracę i przyjmującej ofertę. Nie są to odosobnione przypadki! Serdecznie nie polecam, niech KNF ich dojedzie do reszty.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Getin Noble Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Getin Noble Bank S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Getin Noble Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 195 ocen.

Getin Noble Bank S.A.