Opinie o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Herbapol S.A. Wrocław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Herbapol S.A. Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Pytam

Czy są jakieś przyjęcia na stanowisko operatora ? I na jakie stawki można liczyć bo chce zmienić pracę ....

Eustachy

U nas na Lubelszczyźnie jest tak źle na produkcji? Czy to dotyczy też innych lokalizacji? Zapraszam do dyskusji na gowork Lublin.

@Eustachy

Ale tak właściwie to co takiego u was jest nie tak, że w ten sposób oceniasz?

@Eustachy

@Eustachy mylisz firmy. Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol SA (potocznie: Herbapol Wrocław), poza nazwą i historycznymi powiązaniami (czasy (usunięte przez administratora) nie ma nic wspólnego z Herbapol Lublin. Są jeszcze m.in. Herbapol Kraków, Herbapol Poznań, Herbapol Warszawa. Każdy zakład to oddzielna firma/spółka.

Witam, Herbapol poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciel apteczny. Jakie sa warunki pracy/narzędzia? Jak wygląda godzinowo czas pracy na tym stanowisku?

Czy Herbapol S.A. Wrocław praktykuje "luźne piątki"?

Luzak

Luźne nogi :)

Jakub
@Luzak

Nie będę pytał co przez to rozumiesz, ale jak już piszesz, to może mógłbyś podpowiedzieć jakim pracodawcą jest Herbapol? Czy istnieje system premiowania bądź dodatków do wynagrodzenia? Będę wdzięczny.

Ha

Nieee

Mistrz Produkcji

Jak wszędzie wymagania wysokie, czas oczekiwania na decyzje czy cie zatrudniają długi..kompetencje osób z firmy żenujące. PRL tyle w podsumowaniu.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Na 2 czy 3 zmiany praca ?

pytanie

A ja mam pytanie z innej beczki. W 2014 roku pojawiły się artykuły, że Herbapol Wrocław nabył działkę pod budowę nowej fabryki w Rzeplinie w gminie Żurawina. Nic na chwile obecną nic nie wiem żeby tam cokolwiek Herbapol wybudował. Z tego co wiem w Rzeplinie osadziła się firma Europharma Alliance sp. z o.o. Z tego co udało mi się kiedyś sprawdzić w KRS Herbapol i Eurpharma Alliance nie są powiązane kapitałowo. Ale Eurpharma Alliance jest w sumie trochę konkurencją Herbapolu. Tak więc mam pytanie do pracowników Herbapolu (bo oni będą najlepiej poinformowani w szczegółach) czy Herbapol cokolwiek tam wybudował, a jeśli nie to czemu nie zrobił tego. I czy działka na której wybudowała się Europharma Alliance nie należała wcześniej do Herbapolu? Jeśli Herbapol sprzedał działkę którą kupił to czemu to zrobił? I czy nie było tutaj jakiś dziwnych lewych układów??

Pracownik Herbapolu
@pytanie

Nie wybudował, bo nie ma kasy. Od kiedy tam pracuje (5lat) to słyszę, że będzie nowa fabryka już niebawem ale nie ma nawet na nią planów.

Niedecydowany

Jakie są zarobki i czytałam że praca zmianowa ale ile zmian? 1?2?3?

@Niedecydowany

8 zmian

Nasip

Jest ogłoszenie do "Zapewnienia Jakości" https://herbapol.pl/oferty-pracy/specjalista-ds-zapewnienia-jakosci-wroclaw/ jakie mogą być zarobki?

Hej Obecnie na pracuj.pl wystawiono ofertę na stanowisko PH, czy warto aplikować Z góry dziękuję za informację Pozdrawiam ????

Poszukuję

Witam Czy jest tu ktoś kto tam pracuje? Czy jest to praca zmianowa?

York
@Poszukuję

Tak

Cześć wszystkim, Chciałam podzielić się swoją opinią, ponieważ jakiś czas temu aplikowałam na stanowisko PF. Mimo, że nie udało się na ostatnim etapie wygrać rekrutacji ze względu na brak doświadczenia to moja odczucia na temat firmy są pozytywne. Rozmowy rekrutacyjne były prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Odczułam bardzo duży szacunek ze strony prowadzących za co serdecznie dziękuję. Jest to pierwsza firma, która przedstawiła się w tak kompetentny i pozytywny sposób. Gratuluję osobie, która podejmie współpracę z Tym pracodawcą. Pozdrawiam Ania.

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Rudolf

Wszystko będzie ok.jak wredota czepiająca się o byle co z Mikołaja odejdzie na emeryture.Wszystkim ulży ,większość nie lubi jej.

Adolf
@Rudolf

Gawronica ha, ha

Natalia
@Adolf

Chyba byłoby trochę lepiej, jakbyście przedyskutowali kwestię aktualnych warunków, na jakie można liczyć, zatrudniając się w Herbapolu. Zastanawiałam się ostatnio, czy firma oferuje jakieś ciekawe benefity pozapłacowe. Powiecie mi coś na ich temat?

Adolf
@Natalia

Najpierw się tu dostań he,he a benefity są extra tutaj.

Bynio

Ja już tyle razy składałem aplikację do oddziału we Wrocławiu i nikt nawet się do mnie nie odezwał. Szkoda, jestem wrocławianinem od urodzenia, ukończyłem studia prawnicze i cenię tą firmę za wspieranie polskości. Zawsze chciałem tu pracować, ale na dzień dzisiejszy muszę się męczyć w innej pracy. Nie zauważacie ludzi, którzy naprawdę coś chcą dać tej firmie, może nawet świeże podejście i nastawienie na rynek zagraniczny.

@Bynio

Skoro już wiele razy aplikowałeś do Herbapol S.A. Wrocław to rzeczywiście, wielka szkoda, iż nie otrzymałeś ani razu wiadomości zwrotnej. Może po prostu osoba tam rekrutująca uznała, że nie do końca pasujesz do profilu firmy. Nadmieniłeś, iż ukończyłeś studia prawnicze, ale nie widziałam, żeby aktualnie szukano tam osoby z takim wykształceniem. O jakie zatem stanowisko się ubiegałeś?

Bynio
@Weronika

Stanowisko w Biurze Zarządu, nie pamiętam konkretnie jakie to było stanowisko. Ogólnie od 5 lat próbuję po zakończeniu studiów :-(

Wojciech
@Bynio

Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/herbapol;kw są najnowsze oferty pracy, więc może znajdziesz coś dla siebie i znowu spróbujesz. Przez pięć lat żadne stanowisko nie jest aktualne, więc najlepiej jakbyś spróbował czegoś nowego i wpasował się z CV w poszukiwane kompetencje na określonym stanowisku. Co tym myślisz? Daj znać jak coś postanowisz.

Annya
@Wojciech

Oferty pracy, na stronie do odwiedzenia której zachęcasz w większości dotyczą Herbapolu Lublin.

Natalia
@Annya

Wiem, że Herbapol we Wrocławiu właśnie poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Instalacji Wentylacyjnych oraz Aparatowego Urządzeń Produkcyjnych na Wydziale Produkcji Tabletek i Drażetek. Tu są szczegóły dotyczące każdej z tych ofert: http://herbapol.pl/oferty-pracy/ Byłabyś zainteresowana którąś z nich?

Weronika

Zastanawia mnie, dlaczego przestaliście się wypowiadać o wrocławskim oddziale firmy Herbapol. Musicie wiedzieć, że funkcjonuje ona w sposób normalny, a świadczy o tym chociażby prowadzona tam rekrutacja. Aparatowy Urządzeń Produkcyjnych, Młodszy Menedżer ds. Klientów Kluczowych, Młodszy Asystent Laboratorium w Pracowni Chemicznej, Pakowacz - to wszystkie stanowiska, na które możecie aktualnie aplikować. Na tej stronie macie więcej informacji: http://herbapol.pl/oferty-pracy/ Jestem ciekawa, czy ktoś z Was poczuł się zachęcony. Czekam na Wasze posty!

stary dziadek ....

Firma z dużym kapitałem dzięki majątkowi stałemu i zarządzana delikatnie mówiąc w starodawny sposób.

Olga

Firma nie musi prowadzić bo jak dobrze się ludziom pracuje to nie szukają zmian, polecam!!

Weronika

@aplikacja na stronie internetowej Herbapol S.A. Wrocław jest opublikowana informacja, że firma nie prowadzi aktualnie żadnych rekrutacji. Czy jest możliwa sytuacja, w której na stronie nie ma oferty pracy, a pomimo wszystko firma poszukuje nowego pracownika? Zastanawiam się, czy warto wysłać cv do firmy mimo wszystko.

Tadek
@Weronika

Jeżeli nie ma ofert pracy na stronie internetowej firmy to znaczy, że firma nie prowadzi rekrutacji zewnętrznej.

Grażyna

Tak rzadko zaglądacie na forum, czy to dobra praca jest przyczyną?

aplikacja

Do kogo aplikować w sprawie pracy? Prowadzą aktualnie jakiś nabór?

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Wrocław?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herbapol S.A. Wrocław?

Kandydaci do pracy w Herbapol S.A. Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herbapol S.A. Wrocław