Opinie o Inview Medical Mercik Mercik sp.j. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inview Medical Mercik Mercik sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Inview Medical Mercik Mercik sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inview Medical Mercik Mercik sp.j. w Wrocław

Tomasz

Praca w InView do miłych i przyjemnych nie należy. Nie obowiązują tam żadne zasady a nawet jeżeli obowiązują to w każdej chwili mogą być zmienione tylko po żeby Cie (usunięte przez administratora). Nie szanuje się pracowników. Pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora) ma być wdzięczny za to, że jeszcze pracuje. Zakłamanie, pogarda i obłuda - to wartości InView Medical. Jednoosobowa „kadra zarządzająca” to jedna wielka kpina, brak kultury, zero wiedzy o marketingu, o pracy z ludźmi, a tym bardziej o zarządzaniu zespołem. Brak szkoleń, żadnej ścieżki rozwoju, ciągła rotacja pracowników, obecnie pracują dwie osoby w terenie. Żenująco niskie wynagrodzenie wobec zakresu wykonywanych obowiązków. Niestety człowiek ze wsi wyjdzie, lecz wieś w człowieku zostaje. Właściciel średnio inteligentny i bojący się ludzi inteligentnych, więc jeśli masz swoje zdanie i coś do powiedzenia to długo nie popracujesz. Reprezentuje on wszystkie najgorsze cechy i zachowania jakie można sobie wyobrazić. Emocjonalny kaleka, który odczuwa satysfakcję z krzywdzenia i oszukiwanie innych ludzi.

Kamila

Hej, jakie obecnie warunki dla przedstawicieli medycznych tutaj oferują? czy coś zmieniło się może od nowego roku jeśli o warunki pracy chodzi? wynagrodzenie? doszły jakieś nowe obowiązki? pytam, w oparciu o poprzednie opinie. kiedyś pisali o jakiejś rotacji, która została uznana na plus, czy obecnie w zespole przedstawicieli dobrze się współpracuje?

@Wojtek

@Wojtek to może porozmawiaj w tej wspaniałej firmie, z tak cudownym zespołem i zarządem, że NIKT się nie zorientował, że od kilku miesięcy strona firmowa nie ma nawet certyfikatu ssl :D i przy wejściu na www wyświetla się informacja o zagrożeniu, że połączenie nie jest bezpieczne. profesjonalizm i najwyższa jakość tak bardzo! :D

Mary Nowy wpis

Dzień dobry. zauważyłam, że w ofercie dla przedstawiciela medyczno-farmaceutycznego oraz tej dla specjalisty ds. sprzedaży podane są identyczne widełki placowe. Gdybyście mieli porównywać te obydwa stanowiska to na którym praca może teraz zdawać się łatwiejsza?

Tomasz Nowy wpis

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Asystent/-ka w Inview Medical Mercik Mercik sp.j.?

Nico
@Kamila

bez zmian. nieustająca rotacja przedstawicieli handlowych. nowi wytrzymują maks pół roku.

@Nico

ciągła? nawet teraz ktoś jest poszukiwany? na takim portalu, który śledzę niczego nie widziałam w ostatnim czasie. to gdzie te aktualne oferty i ilu docelowo musi być przedstawicieli, żeby wszystko dobrze działało?

Wojtek
@Nico

Cześć! Chciałbym sie coś dowiedzieć o tej nieustannej rotacji wśród przedstawicieli w InView Medical bo to dla mnie ciekawe. Jestem w środku od września 2022 roku i pracujemy z Robertem jako naszym Klientem. Po przeczytaniu tych wszystkich wpisów chciałbym się odnieść do tego co jest dzisiaj. Od września 2022 r. zbudowaliśmy odrębny dział sprzedaży dedykowany tylko do sprzedaży preparatów grupy Ozodrop oraz Macushield. Nikt z naszych Przedstawicieli nie pracował na rzecz Medical Devices. W chwili obecnej rozbudowujemy zespół i są plany aby ten zespół miał do końca roku 8 osób teraz robimy rekrutacje na Śląsk, Lodz, Warszawę za chwile Wrocław i Poznan. Jeden z naszych Przedstawicieli awansował do działu MD i pracuje z Robertem ( taka naturalna ścieżka kariery gdy pracowała przy Ozodropie poznała rynek i przede wszystkim lekarzy) przy bardzo ciekawym projekcie i jest zadowolona choć nie jest łatwo bo przecież rynek nie jest łatwy dla nikogo Ponadto Jej kolega awansował u nas na Kierownika Regionalnego i to właśnie On jest odpowiedzialny za zespół sprzedażowy od strony działań operacyjnych. Współpracujemy ze wszystkimi Przedstawicielami na bazie B2B wszyscy wiedza co maja robić tj 12 wizyt dziennie w tym 6 lekarskich i 6 aptecznych czyli pracują jako PMF (hybryda), jeździmy na konferencje (teraz zapraszamy do Katowic 13-14 maja jeśli Pan Nico chciałby sprawdzić jak wyglada prawda a nie pomówienia czy opinie nie poparte faktami a tylko wynikające z jakichś dziwnych i niepotrzebnych emocji). Wynagrodzenia sa płacone na czas, mamy niezbędne narzędzia oraz budżety promocyjne na poziomie aptek oraz ofertę rabatowa dla aptek. Pracujemy z Neuca, dzisiaj wprowadziliśmy Immunodrop do hurtu. Działamy i nikt nie powiedział ze będzie łatwo bo z czym dzisiaj na trudnym rynku jest łatwo?! Trzeba wykonywać tylko swoje zadania i nikt do nikogo nie będzie mieć żadnych pretensji. Nie chce sie wypowiadać co było w przeszłości bo mnie do września 2022 nie było wiem co jest teraz. Walczymy na rynku i szanujemy każde choćby małe zwycięstwo a ludzie tworzą ta firmę a raczej ten dział sprzedaży. Nie jest różowo jak wspomniałem tylko warto się opierać na faktach a nie na opiniach. Proszę się zastanowić, iż nigdy nie jest tak, ze tylko jedna strona jest winna czy wszyscy tutaj hejtujacy znają przypowieść o kamieniach i nierządnicy ? Ponadto ja tutaj występuje pod własnym imieniem i chętnie porozmawiam o tym co u nas. Bo może warto znać prawdę, która nie jest tylko biala ani tylko czarna ???? Dodam tylko ze w sekretariacie nic się nie zmieniło są te same osoby a pracuje z nimi od IX 2022 r. docelowo InView Medical będzie miał dwa działy sprzedaży: Medical Devices oraz OTC. Jeśli będzie taka potrzeba to chętnie podam swój numer telefonu żeby o tym porozmawiać. Kończąc życzę wszystkim pozytywnych emocji bo gniew czy zal nie wspiera. Spokojnego wieczoru.

Nico
@Wojtek

wojtku, ale wiesz, że ludzie rozmawiają ze sobą? ciekawy jest ten zespół, skoro już odeszły 2-3 osoby. i proszę nie opowiadaj bajek o b2b. w poprzednim zespole mieliśmy takie same zasady, a janusz wymagał od nas pracy i rozliczania się z czasu pracy jak na uop. jak już tak bardzo chcesz się pochwalić, to powiedz jakie targety zrobił ten nowy, wspaniały, lepszy- a jednak rozpadający się zespół.

Ala Nowy wpis
@Wojtek

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inview Medical Mercik Mercik sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy w Inview Medical Mercik Mercik sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

HaHaHa

Wieść gminna niesie, że InView opuścił cały doświadczony zespół przedstawicieli. Ojoj co za pech.

@HaHaHa

Dość mało empatycznie podchodzisz do tematu widzę... Dlaczego?

@Kamila

ale dlaczego mamy być empatyczni wobec człowieka, który nie był empatyczny wobec swojego zespołu? coś musiało się stać, że CAŁY zespół zrezygnował ze współpracy z tym człowiekiem.

Aneta

Jak mogą zmieniać tak zasady skoro pewne rzeczy są zapisane w umowie i nie da się ich tak szybko zmienić? Jak to działa?

@Aneta

W umowie masz tylko podstawowe informacje- że jesteś przedstawicielem handlowym i stawka. Pozostałe tematy- zależą od fantazji właściciela. W jednym tygodniu coś może być ok, za kilka dni właściciel zmienia zdanie. Za wszystkie takie wymyślone zmiany - najczęsciej bez uprzedzenia, po prostu po fakcie dowiadujesz się, że nie spełniłaś jakichś wydumanych standardów i jest ci obcinana premia. Generalnie jak tylko wyrobisz target, to okazuje się, że zmieniają się zasady liczenia premii ( mimo wcześniejszych ustaleń), oczywiście w sposób niekorzystny dla ciebie, żeby jak najmniej wypłacić pracownikowi. Większość osób była na b2b- a byli rozliczani z czasu pracy, z urlopów, dni wolnych- jakby byli na umowie o pracę. Jesteś na b2b- a i tak trzeba było pokazywać l4 :D żeby móc nie przyjść do "pracy".

@Ala

Sama prawda, nic dodać nic ująć. Brawo

Aleksandra
@Ala

A to jak inaczej na B2B udowodnić, że ktoś jest naprawdę chory? To takie dziwne?

@Aleksandra

jak jesteś na B2B to nie jesteś na UoP :D a więc trochę inne zasady ciebie obowiązują. to jest twoja sprawa i twojego księgowego czy bierzesz L4 czy nie. nie wspomnę o tym, że właściiel, który jest lekarzem medycyny- jest też foliarzem :D i nie wierzył w pandemię. wg niego- nie ma czegoś takiego jak koronawirus, i robił ludziom problemy, jak się nawet okazywało, że ktoś z ich rodziny jest chory.

HaHaHa

Wypisz wymaluj InView Robert Mercik. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek rodzaj współpracy z Panem Robertem. Wszystkie opisane sytuacje są jak najbardziej prawdziwe, a InView Medical Robert Mercik powinna być opisywana w podręcznikach biznesu jako przykład i przestrogę jak nie powinno prowadzić się Byznesu ! ! !

@HaHaHa

Poważnie z ręką na sercu zarzekasz się, że to wszystko co piszą to prawda? Bo piszesz, że tak biznesu się nie powinno prowadzić, a firma wciąż się kręci, więc jakiś biznes jednak jest? ;p

@Kamila

Poważnie Kamilo, nigdy nie pracowałaś w tej firmie, nigdy nie spotkałaś prezesa a doskonale się orientujesz jak się biznes kręci i jak doskonale znasz Pana Roberta, który jest chodzącym ideałem tylko wszyscy wokół rzucają mu kłody pod nogi. Zadziwiające

@HaHaHa

Nie no nie orientuję się, to takie przypuszczenie tylko a raczej krótkie stwierdzenie, że firma chyba wciąż działa, więc coś tam kręcić się musi. ;p Czyli według Ciebie jednak cały ten biznes kuleje?

@Kamila

Kamilo czy naprawdę uważasz, ze niewierny kim jesteś. Do osób szukających rzetelnej informacji zauważcie, że tylko Kamila jest jedyną osobą która pozytywnie wypowiada się na temat tej pseudofiremki. Dlatego śmiem twierdzić, że Kamila to opisywany tu Janusz, który w żałosny sposób próbuje ratować swój pseudowizerunek.

Kamila

Raczej nie miałabym aktualnie podstaw, żeby to czy negatywnie czy pozytywnie się wypowiadać. ;) To już teraz tak poważnie, normalnie działają czy nie?

Tonie

Kamila

W sensie, że firma? I co, że na dzień dzisiejszy jest jeszcze gorzej? Co się aktualnie dzieje, bo w sumie widzę, że pracujesz chyba jeszcze

Firma pomyłka. 4 osoby w Polsce i masz być od wszystkiego, dosłownie. Sprzęt, zabiegi testy, sprzedaż, instalacje, serwis, do tego masz sprzedawać i promować suplementy drogie bardzo dostępne tylko w internecie w ich sklepie, wymagane 8 wizyt dziennie przy terenie 4,5 województw. GPS dokładnie sprawdzany co tydzień przez nie wiadomo kogo i jeszcze się musisz tłumaczyć jak źle auto postawisz bo za daleko np 500 m od gabinetu. Wiedzy wymagają lekarskiej. A to wszystko na działalności za marne pieniądze. Aaaa, samochody służbowe...najmlodszy ma 6 lat i każdy minimum 200 tys przebiegu. Także właśnie tak to wygląda...

Ola

Sama prawda, nic dodać nic ująć. Brawo .

Kamila

Na czym polega wspomniana przemoc ekonomiczna? A z tymi dietami to jakoś konkretnie kręci według Ciebie?

@Kamila

po prostu nie ma diet ;-) przecież jak jesz w domu- to sama kupujesz sobie jedzenie. a więc co to za różnica czy jesteś w delegacji? i tak to jedzenie musiałabyś kupić, na pewno nie na koszt Janusza. przemoc ekonomiczna: jeśli Janusz uzna, że niepotrzebnie zaparkowałaś na parkingu płatnym blisko gabinetu, bo wystarczyło zaparkować kilka ulic dalej poza strefą- to ty za to płacisz. jesteś sprawdzana i rozliczana ze wszystkiego, nawet z próbek, które masz zostawić lekarzom.

Kamila

Co, serio zwolnili kogoś bo za dużo zaczął zarabiać?XD No faktycznie tragedia mieć takiego superowego pracownika, to może zacząć pisać, że w ogłoszeniach szukają kogoś leniwego bez ambicji, będzie łatwiej? ;p Ktoś potwierdzi te zwolnienia, bo widzę, że niby więcej osób poleciało. Co oni mają w głowach wgl?

@Kamila

Sekretarki zmieniają się co miesiąc, już jest chyba 5. W przeciągu roku zwolnionych 5 osób z czego 3 osoby zespół sprzedażowy. Trzy osoby na Polskę od wszystkiego.

@Kamila

Kamila co zgadzają się zwolnienia, potwierdzone ?

@Anna

Niestety wciąż czekam na informację. To chyba jednak fejk był? Bo inaczej to już dawno dużo osób by się wobec tego opowiedziało jakoś przecież

Karina
@Kamila

Jedyne co jest fejkiem to twoje dziwne niezrozumiałe zainteresowanie nikomu nie znanej firemki.

@Karina

Ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli dla Ciebie coś jest niezrozumiałe to wcale nie musi takie być dla każdego, prawda? ;) I co Ty niby opowiadasz, że nikomu nieznanej? Przecież sama byłaś i wszystko widziałaś.xd Nie czujesz się z tym dobrze, że udaje Ci się tyle osób przestrzec?

Omijać szerokim łukiem, praca od 8 najlepiej do 20. Zakres obowiązków z dnia na dzień wzrasta o 100%. Właściciel z innej planety, myśli że za tą marna wypłatę jesteś jego (usunięte przez administratora)

Kamila

Co tam pod tą cenzurą się skryło? :/ A o jakiej wypłacie konkretnie mówisz, tak w liczbach za taką robotę?

@Kamila

Zadzwoń do biura za 2-3 tygodnie, na pewno będzie wakat i wszystkiego się dowiesz.

Emilia

Jaki wakat? Powiesz coś więcej o tej pracy? I jaka stawka i godziny

Kamila

Poważnie? :/ To ile w takim razie ta nic niewarta stawa wynosi? I tak właściwie to mimo tak negatywnej opinii to wciąż tu pracujesz?

Panowie macie racje ta firma to (usunięte przez administratora) . Cieszcie się , że Was nie wybrali . Ja tu pracuje kiedyś było ok na ten moment większość pracowników szuka pracy . Nie polecam dramat .

Młody to chyba Pani sekretarka albo Prezes heheh a co do wypowiedzi Erika zgadzam się w 100% . Dla mnie to było dobre doświadczenie na przyszłość , żeby omijać takie firmy z daleka .

Młody
@Nowy

A Nowy to ta sama maruda co Erik który się nie może pogodzić z porażką, że go nie wybrali.

Erik

Witam brałem udział w ostatniej rekrutacji i z chęcią się podzielę . Ja tych informacji nie miałem , gdybym miał wycofałkbym się już po pierwszym telefonie ale od początku . Pierwszy etap wycieczka do Wrocławia do siedziby firmy rozmowa z prezesem . Zwykła normalna rozmowa bez udziwnień ale brak jakichkolwiek szczegółów zatrudnienia , brak pytania o zarobki itd . Po dwóch dniach zostałem zatrudniony na drugi etap i zostały mi wysłałem materiały firmy do zapoznania się . Materiały przyszły 2 dni przed drugim spotkaniem które też miało być we Wrocławiu i tu małe zdziwko przyszło około 300 stron w tym 60% po angielsku . Jakaś kpina uczyć się czegoś co za chwilę nie będzie mi potrzebne bo mogę się nie dostać do firmy . Drugi etap polegał na rozmowie z prezesem z zakresu merytoryki , której miałem się nauczyć i z osobą która pełniła do tej pory niezrozumiałą funkcje osoby zewnętrznej audytora . Koleś całkowicie oderwany od realiów pracy w branży ale grający mega cwaniaka . Kilkakrotnie chciał na siłę wmówić mi rzeczy których nie powiedziałem ale ani razu mu się to nie udało . Ogólnie drugi etap rozmowy to jakiś dramat farsa na poziomie dna merytorycznego . Ogólnie straciłem dwa dni na wycieczki do Wrocławia kilka godzin na czytanie ich materiałów. Oczywiście na drugim etapie też nie panda pytanie o zarobki . Więc albo są tak duże że pracodawca nie martwi się że nie podoła żądaniom pracownika albo tak niskie że zostawia je na sam koniec żeby nie zniechęcić kandydatów . Ogólnie do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi jak wypadła rekrutacja .

Młody
@Erik

Też byłem, na drugi etap nie pojechałem bo mi parę rzeczy nie pasowało, a nie pasowało mi dlatego, że wszystkiego się dowiedziałem na pierwszym etapie, a dowiedziałem się bo po prostu PYTAŁEM o wszystko. Jak widzę taki wpis, że nikt mi nic nie mówił, to się zastanawiam jacy ludzie szukają pracy? Przecież rozmowa polega na tym, że oni pytają, i Ty pytasz, to chyba oczywiste, nie dziwię sie że nie dostałeś roboty jak już na początku nie potrafisz zawalczyć o swoje. A to, że po drugiej rozmowie nic nie wiedziałeś to już wstyd, rozmowa to jak negocjacje handlowe, widocznie w ogóle nie potrafisz ich prowadzić. Nikogo nie bronie i już absolutnie tej firmy, ale Twój wpis i te żale są po prostu śmieszne. Nie popłacz się.

Anka

Słyszałam dobre opinie o firmie i patrząc na forum bez żadnych wpisów sądzę, że jednak warto aplikować

Zostaw merytoryczną opinię o Inview Medical Mercik Mercik sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Inview Medical Mercik Mercik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Inview Medical Mercik Mercik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inview Medical Mercik Mercik sp.j.?

Inview Medical Mercik Mercik sp.j.
  • Pl. Powstańców Śląskich 17A lok. 222
    53-329 Wrocław
  • NIP: 8992664143 REGON: 20931674 KRS: 0000325184

Inview Medical Mercik Mercik sp.j.