Opinie o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Technicolor Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Witam jaka agencja rekrutuje jako operator wozka

Janusz

Witam przez jaka agencje mozna się przyjąć

Janek

Witam ile płacą jako operator wózka widłowego i jakie wozki tam maja

Astronauta

Dziwne ze jeszcze nie zamknęli z powodu korona wirusa, na pakowni zero ostrożności osoba stoi koło osoby, obcokrajowcy, kaszla i smarkają. Tylko czekać aż ktoś wszystkich po zaraza.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nana

jakie są teraz stawki na produkcji?

Specline
@nana

Stawki od lipca 2019 Operator niecałe 4500 brutto + 14% premii (7% za system pracy 4 brygadowej + 7% uznaniowa)

TECHNICOLOR Piaseczno

Pracowałem tam 3 sezony na kontrakcie- na dziale replikacji i pakowni. O jednym i o drugim moge powiedziec to samo.... BEZNADZIEJA. Jezeli nie musisz tam pracowac a idziesz bardziej z ciekawosci, to odradzam bo tylko z przymusu mozna tam wytrzymac. Z dziewczyn ta ktora da sie za (usunięte przez administratora) potrzymac to ma raj. Chlopy maja gorzej, dziewczyny maja lzejsza prace, chlopaki np. na replikacji stoja tylko na "maszynach "- czytaj starych zlomach co co chwile sie psuja i nawet technicy nie potrafia ich dobrze ustawic. Nie da sie tego opisac to trzeba przezyc :D zarobki 1850 na reke, jezeli robisz jakies nadgodziny jest wiecej. Praca na pakowni 8 godzin ( 3 ZMIANY 6-14, 14-22, 22-6), na replikacji tez 8, od wrzesnia do grudnia 12 ( 2 ZMIANY 6-18, 18-6). Nocki 12 godzinne- maskara, zasypia sie na stojaco. W pracy ciagla monotonia, w kółko to samo, nie ma mozliwosci dostania umowy na stale, dostaje sie umowe o prace na czas okreslony i co miesiac ci ja przedluzaja. A w grudniu mowia 3 dni przed ze nara ;) nie chca dawac wolnego, weekend jeden w miesiacu wolny albo i to nie. A kierownicy sa ostatnia osoba, ktora stanie po Twojej stronie. Do ciebie sie szczerza a za plecami szydza. A i bym zapomniala o ich tzw. szkoleniach stanowiskowych. :D to to jest dopiero bujda, operator na maszynie pokaze ci raz co i jak- a obsluga jest dosc skompliowana, a pozniej idzie na stolowke na godzine a ty zapie..... jak osiol i jeszcze kaze ci patrzyc na jego linie czy wszystko idzie ok. Stad ciagla rotacja pracownikow, brak odpowiedniego szkolenia a wymagaja wiedzy jak na profesora. Jeszcze na koniec powiem ciekawostke- operator i kontraktor- robia to samo, oboje stoja na maszynie. Kontraktor zarabia 1800, operator 3200. PODSUMOWUJAC- robisz to samo co operator za polowe pensji. :) tylko desperat by tam pracowal- ja naszcescie juz nim nie jestem.

Zodiac
@TECHNICOLOR Piaseczno

Jezeli ktoś tam pracuje min 3mies, WAZNE SPRAWDZ W ZUS, czy aby skladki wplynely Bo potem bedzie za późno !!!!

@TECHNICOLOR Piaseczno

albo nawet nie mówią kiedy się kończy taka piękna umowa, i albo robisz bez umowy lub odwracasz się na pięcie i sajonara.

dziku
@TECHNICOLOR Piaseczno

A pracował tam Rysiek Jabłoński? Dziwne rzeczy opowiada po przyjściu do nas do firmy. Chcielibyśmy wiedzieć kim tam był, bo twierdzi że rządził wszystkimi pracownikami

Mk
@dziku

Rysiek to tylko od zamiatania był. Dużo gada mało robi. Nikt się z nim nie liczył i jego nie lubił.

Dawna dziewczyna

Zacznijmy od tego, że praca nie jest jakaś strasznie skomplikowana (oczywiście, jak już ktoś zdąży się nauczyć i zostanie prawidłowo przeszkolony. I właśnie ze szkoleniem jest tu problem, nikomu się nie chce, liderzy zrzucają to na swoich pracowników, często nawet tych, którzy są tylko zatrudnieni na "kontrakt". Ja miałam szkolenie może z tydzień i zostałam rzucona na głęboką wodę. Na początku nie radziłam sobie i zbierałam opierdziel, ale jak miałam sobie radzić, jak nikt dokładnie i wszystkiego mi nie wytłumaczył. Po jakichś 3 miesiącach weszłam w rytm i wtedy dopiero było ok. Nadmienie, że pracowałam kilka lat temu, teraz się chyba trochę pozmieniało i nawet Polaków na kontrakt/sezon się nie przyjmuje. Teraz głównie Ukraińcy tak pracują, kilka osób zostało zatrudnionych, ale dużo ludzi też się zwalnia. Zarobki dla stałego pracownika to jakieś 3600zł do ręki, a dla pracownika tymczasowego 2500zł netto (który robi to samo, a zazwyczaj więcej co stali pracownicy). Ludzie, jak to ludzie, chyba wszędzie, nie ma ideałów, najpierw Cię obgadują a potem piją z Tobą kawę, ale tak jest w każdej pracy. Najbardziej dobijający jest system zmianowy, praca w nocy to tragedia, przeszkadza też szum maszyn i smród chemii (czasem nie tylko chemii). Dużo cwaniaczków tam pracuje, którym tak na prawdę słoma z butów wystaje. Pozytyw to dojazd autobusem firmowym, nie trzeba dodatkowo płacić, żeby dostać się do pracy. Generalnie zarobki powinny być wyrównane. A zwykli operatorzy za pracę powinni conajmniej 4tys zł netto dostawać poza sezonem. To jest jednak uciążliwe, ciągle stanie, praca zmianowa itp.

Warka

W zakładzie przeważnie pracownicy z Garwolina i okolic, wiadomo jak się z nimi pracuje. Busik przywiezie ,busik odwiezie a w pracy chodzą i pracują jak chcą.

Mijka

Może to pytanie ale ile czasu jest przerwy w technikolorze? Czy mozna mieć telefon na hali? Czy pracownik podczas swojej pracy może nekkac telefonami inne osoby. OPERATOR ZE ZMIANY A czy u was to dopuszczalne żeby podczas pracy cały czas wisieć na telefonie?

maszynista
@Mijka

Technicy na produkcji mają czas nieograniczony na przerwę. Chcesz ich spotkać to zawsze są na stołówce

Mijka
@maszynista

Technicy? Chodzi mi o operatorów?

Patrycja

Witam, chciałbym się dowiedzieć więcej o dokładnych zadaniach operatora w tej firmie ? Jakie są obowiązki i zarobki?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Szoszon

Trzeba mieć ukraiński paszport to i hałupę ci opłacą

Po przepracowAniu tam ponad 15 lat i złożeniu wymówienia, na odchodne usłyszałem tylko klucze i identyfikator zostaw na ochronie. Tylko tyle po takim czasie. Więcej nie ma co się rozpisywać bo szkoda słów. Moje sugestie dla Thomson Technicolor: Więcej szacunku dla pracowników ze stażem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic już nie da się zmienić ta firma tonie....

Aleksandra

Jako że, posiadasz długi staż pracy w Thomson Technicolor, może zechcesz napisać coś więcej odnośnie Twoich warunkach zatrudnienia w niej? Istotną informacją będzie również rozwinięcie kwestii, czy zmieniały się one wraz z Twoim wzrastającym doświadczeniem w firmie.

cronjob

dokładnie tak, zresztą co tu powiedzieć o firmie której powodem do dumy jest masowe i (usunięte przez administratora)traktowanie pracowników tymczasowych, oraz brak zatrudnień na stałe od 10 lat lub nawet więcej.

Prac

Fajna praca mili ludzie dobrze się pracowało szkoda że po 18 miesiącach nie proponują pracy

Sami
@Prac

Czy wiesz może gdzie ta firma sie ubezpiecza? Z jakim brokerem współpracuje?

@Prac

@Prac masz rację, swego czasu jak robiłem w tym obozie, oczywiście przez agencję pracy tymczasowej - nie ma znaczenia która, wszystkie działają tak samo, dają umowy co miesiąc od czerwca do listopada a w grudniu to już się zaczyna kombinowanie, umowy nawet tygodniowe lub dwutygodniowe i nagły koniec pracy przez przerwą świąteczną. Jak tam robiłem w Technikolorze usłyszałem pewną informację, że ostatniego stałego pracownika zatrudnili jakieś 8-10 lat temu. Od tego czasu tam stałych ludzi tylko ubywa, ostatnie stałe zatrudnienia były jeszcze za poprzedniego pracodawcy przed przejęciem przez Technikolor, i nic się w tym nie zmieni, aż okaże się że tej luki na sezon nie da się tylko sezonowymi pracownikami zapełnić, co będzie stanowczo za późno. Poza tym pensja w TC mimo iż przez agenturę była wysoka 6-7 lat temu, teraz to jest oferta dobra dla studentów co chcą w zleceniu trochę dorobić, a nie narobić się. Tam jest praktycznie akord, choć wiele zależy od linii oraz od kadry operatorów i kontraktorów. Od czasu jak kontrakturami często są Ukraińcy jest tam tylko gorzej. To jak traktują ludzi przedkłada się na to że w sezon muszą robić zmiany 12h, 4 dni pracujące 2 dni wolnego (2x D, 2x N, 2 x wolne). Praktycznie robisz i śpisz, poza tym nic życia dla ciebie.

Slawo

przez moment pracowalem jako ..kierownik produkcji

Danuta
@Slawo

Fajnie, że się tym podzieliłeś. Kierownicze stanowisko wymaga na pewno dużo większej odpowiedzialności niż pozostałe. Jestem zatem bardzo ciekawa, czy aby objąć w Technicolorze taką posadę, należy mieć wcześniej udokumentowane doświadczenie?

@Danuta

nie ja jestem oficerem na emeryturze cv dalem po angielsu i po polsku

Slawo

Osoby z Siedlec jezdzily..dojazd codziennie praca przez agencje pracy

Nie robot

Witam Pracowalem w Technicolor pare dni przez work servis/ na magazynie( wozki widlowe)zrezygnowalem ( nie mam nadal umowy o prace) a wedlug ustawy z 2016r, umowa ma byc podpisana przed rozpoczeciem pracy.... grozi za to do 30tys... samej nauki na magazynie jest tyle ze szkoda czasu na nauke, poniewaz jest to praca krotkotrwala... Licza ze przez posrednika pracownik bedzie samodzielnie robil zamowienia na linie szybko.... Przeciez za 2200zl i przez posrednika mozna byc pomocnikiem, nie hartem co bedzie biegal.... Dojezdzalem z Radomia wiec wychodzi po 12h a za chwile ma byc system 12h cztery dni 2wolne ( z dojazdem po 16h) Czy warto pracowac w Technikolor ???? Nie : to praca dla emerytow, ktorym nie przeszkadza umowa zlecenie..... Powodzenia tym co zaczynaja.....

nie robot
@Nie robot

Dodam ze w tych obozach: powinni pracowac wylacznie Ukraincy, chcac dorobic..... Polak powinien pracowac nie przez posrednika a na prawdziwej umowie przez pracodawce..... A tak Ukrainiec ma umowe do konca roku a pracownik co miesiac, wiec wiecie o co kaman

@nie robot

Zwolnili Polakow i zatrudnili Ukraincow potem odwrotnie

Edyta

hej czy kojarzy ktoś Izę z Radomia?? To ta co sądziła się z nasza kontraktorka Martyna Przepiórczyńska? Ta Izka jest mi winna kase czy ktos wie gdzie ona mieszka i jak ma na nazwisko bede wdzieczna. Ja pracuje na plytach i barszo mi zalezy na waszej pomocy

@Edyta

Czy udało Ci się odzyskać pieniądze od tej (usunięte przez administratora)?

Beata

Tak pamiętam.Ta Iza to bardzo konfliktowa osoba.Jakies screeny z czatu do dyrekcji naszej wysłała i za to Renata ja zwolniła.Wiem że z naszą Martynka to w sądzie wyladaowala

Samson
@Beata

Czy wiadomo dlaczego (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora)wylądowała w sądzie? One razem były o coś oskarżone? Kiedy zostały zwolnione?

AdriM

Pracowałem w Technicolorze długo. Za długo ;-) (8 lat z przerwami) Na zwykłym zleceniu, chodziłem na pakownie. Z czasem "awansowałem" na Shipping (Magazyn -foliarki). Z perspektywy już trzech lat jak mnie tam nie ma: + Chodzisz do pracy kiedy chcesz, na jakie zmiany chcesz (Pod warunkiem, że jesteś z Piaseczna lub okolic. Osoby z Radomia czy Siedlec miały za moich czasów wyznaczana zmiany). Możesz być jeden raz w miesiącu, a możesz być i cały miesiąc. + Jak już dasz się poznać z dobrej strony (czytaj- około 6 msc wstępnego łagru) i poznasz już operatorów, to masz luźniej. + Shipping za moich czasów był pracą adekwatną do płacy tam. Lekka, nic się nie robiło oprócz kręcenia palet 8h - Odwrotnością Shippingu była pakownia, gdzie bardzo ciężko się pracowało przez 8h. Może nawet nie sama praca była tak ciężka jak.. -... zachowanie większości operatorów linii. Osoby, których jedyne co różni od osoby ze zlecenia to forma zatrudnienia. Są na stałe , mają umowy o prace. Niestety jest to zachowanie w stosunku do osób ze zlecenia często bardzo przykre, krzywdzące i niesprawiedliwe. Przykład: Trójka operatorów na jednej z linii automatycznej wymienia się przez całe 8h przerwami. Tak, ze w zasadzie przez całą zmianę jest ich jednocześnie dwójka. Wychodzi jedno z nich na przerwy 30 min, wraca i idzie kolejny operator. I tak całą zmianę. Ty jako osoba ze zlecenia masz jedną 20 minutową zmianę, gdzie często sporo z niej tracisz na staniu w kolejce przez ochroniarzy. - Jeśli linia się zepsuła to operatorzy szli sobie do stołówki i siedzieli dopóki technicy nie naprawią. Ciebie oddawali na inną linię. - Wigilia i paczki świąteczne. Tylko dla nich. Dla kogoś kto pracował tam nawet jak ja 8 lat miejsca ani prezentów nie było.

Aga

Hej to jest ta Iza co pracowała na płytach u Martyny, czesto na dworcu zebrala kanapki tylko nie pamietam jej nazwiska moze ktos kojarzy???

Zostaw merytoryczną opinię o Technicolor Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Technicolor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Technicolor Polska Sp. z o.o.