Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Fon Nogaj

Jeszcze nieliczni hejterzy i niezadowoleni tu się jak widzę ostali (piątka już się eksmitowała bo ich wpisy osioły namierzyli) dwójka w kolejce już do eksmisji czeka ale dziś przyszedł (usunięte przez administratora) i powiedział że Zbyszek zwany Ziebro dostał prikaz aby pozostałych tych nielicznych niezrównoważonych intelektualnie tu na tym rynsztokowym portalu namierzyć i do końca usunąć żeby przykład był dla innych że kłamstwo i hejterstwo i brak poszanowania i głupota do końca czas usunąć i dłużej tego jęku mijania się z prawdą w tej firmie nie tolerować. Służby już działają i zaczęło się rzeczywiście końcowe odliczanie dla niektórych .....3 . 2 . 1 ............dla Krystyny z gazowni a raczej z kotłowni- do świąt swój prezent dostanie (na pewno ciepło cię pożegnają) Mikołaj dziecku spóźnioną wiarę do końca roku przywróci i też prezent wręczy i każdy swoją zapłatę sprawiedliwie wedle tu nabytych zasług odbierze:-) BardzoMyWto wierzymy że sanie na czas dojadą i wszystkim sprawiedliwie wg zasług prezenty rozdzielą:-) życzę wszystkim udanych radosnych i pogodnych świąt i obfitych prezentów i bogatego dzieciątka.

ROBERT

W tym roku premii świątecznej nie będzie, święta odwołane !

Banaś

W Tesko jest jak w Amber Gold.Nie wiemy kiedy będzie skok na kasę.

Ziobro
@Banaś

Już idą po ciebie. Z pozdrowieniami:Zbyszek

chętny

W Rogożnie spedytorek każe nam ładować na pauzie.Robotny to on jest naszymi rękoma.Następnym razem zadzwonię na odpowiednie służby.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
ROBERT

Chować te telefony i do roboty! Na wasze miejsce jest kolejka chętnych. ha ha ha (szyderczy śmiech)

Kącikczystości
@ROBERT

Podobno dla samego prestiżu paracy w tesko są skłonni zrezygnować z wynagrodzenia. #zielonetornado

Czytam tak te wszystkie "wypociny" i widzę że szacunku się ludzie domagają a sami do firmy i do siebie samego go nie mają!! Piszą rzeczy nie mając zielonego pojęcia o czym piszą praktycznie we wszystkim bo to są półprawdy prawdy i gó…… prawdy a nie widzą że 15 lat temu w tym miejscu nie było nic , żadnej hali ani jednej linii produkcyjnej! i praktycznie niczego ,co dziś ludzie z zewnątrz ogromnie doceniają a ludzie stąd (jednostki jak sądzę) w ogóle i jak czytam ,że to się wszystko odbyło kosztem pracowników to niech jeden z drugim napisze których?? Prawda jest taka ,że nie doceniacie tego co macie i szacunek na pewno się należy szczególnie tym najstarszym pracownikom którzy są z nami od dawna ,bo ci włożyli w to kupę serca i siebie samych aby to tu wygląda jak wygląda i ich szczególnie trzeba docenić i im podziekąwać. Szefostwu szacun za to co stworzyli a młodym życzę bardzo dużo pokory i więcej zaangażowania w to co robią ,bo narzekanie jak to ktoś dobrze napisał wychodzi im najlepiej a z pracą u niektórych (zakładam tych najbardziej pyszczących i mających najwięcej do powiedzenia tutaj jednostkom)jest mocno na bakier. Z takim podejście i zaangażowaniem tu kariery nie zrobicie to mogę wam zagwarantować bo szeryf muszę was zmartwić teraz podchodzi do takiej postawy i braku szacunku zerojedynkowo i podziwiam tych "odważnych" którzy szkalują kpią hejtują i obrażają ludzi tu pracujących i samą firmę a szczególnie tych z "góry" kadry ,bo jak sądzą ,że są tu anonimowi w sieci to bardzo się mylą. Ząb sprawiedliwości dosięga z czasem każdego i chyba ludzie o tym zapominają. Jestem absolutnie za wolnością słowa ale pogardy i hejtu nie można tolerować Same orły sokoły nietoperze i sowy się tu wypowiadają a nawet z pisownią i ortografią o gramatyce nie wspomnę jest na bakier. A odwagi brakuje żeby jakikolwiek problem przełożonemu zgłosić?? Tu szkoła i wychowanie się kłania ale czego można wymagać od osób , które same szacunku do siebie nie mają a z wychowaniem też jest na bakier ,bo te przecież z domu się wynosi?? Podstaw brakuje , argumenty z księżyca i nakręca się tu jeden z drugim a pojęcia nie mają o czym piszą. Firma się zmienia każdego roku kadra jest obecnie szkolona nie tylko na produkcji i wszyscy pomału ten etap przechodzą i Tesko Steel jeszcze rok temu to już nie to samo Tesko Steel co dziś. Nie wszystkim się to podoba ale nie musi ,bo spółka jest prywatna i nie jest od tego aby wszystkich zadowalać tylko ma jasno postawione i określone cele i dobiera tak ludzi żeby je osiągnąć. Wtedy korzystają wszyscy a nie nieliczni. Dodatkowe benefity jak to szeryf ostatnio powiedział na zebraniu się pojawią po osiągnięciu wyznaczonych celów i tego co założył i nam przekazał więc siedźcie dalej w domu i narzekajcie ale pretensje wtedy miejcie tylko do siebie. Tu już paru takich było i firma ich pożegnała lub oni firmę ale dobrych ludzi ta firma się nie pozbywa to tak na koniec puentując tych najbardziej niezadowolonych i mających najwięcej do powiedzenia.

Sracownik

Przedstaw się z imienia i nazwiska jak już tak ładnie kłamiesz

Sracownik

Za jelopa to bym ci utargal szyję i nasral do karku, jesteś (usunięte przez administratora) i prostakiem W tej firmie na start zarabia się 4 tysiące A po 3 miesiącach około 8 tysięcy na rękę do tego na święta premia około 3 tysiące i obiad na każdej szychcie Polecam

pracownik gorszego sortu

Dlaczego u jednego spedytora notorycznie auta tych samych kierowców stoją poładowane w piątek rano lub w okolicy południa na poniedziałek?Dlaczego chłopcy kompromitują się żebrząc o masną robotę do Rajchu?

Kiero
@pracownik gorszego sortu

No właśnie dlaczego???

SPEDYTOR
@Kiero

no własnie, dalczego? może z nim pogadajcie?

desperat

jak obniżki pójdą w tym tempie, to do wakacji będziemy jeżdzić za miskę ryżu.Zapraszam wszystkich chętnych.Tesko to wolność od zgniłych pieniędzy imperialistów i wyzyskiwaczy!!!!!!!!

Junak

Wszystkim osobą z kadry zarządzającej które tak ochoczo udzielają się na tym forum ,radził bym o zachowanie większej rozwagi, bo to co wpisujcie jest po prostu komiczne i mało ma wspólnego z rzeczywistym obrazem tej firmy, ale do rzeczy. Brak przejrzystego systemu premiowego, brak możliwości awansu (chyba ze stanowisko głównego podpierdalacza ) brak dofinansowania do wczasów, brak prywatnej opieki medycznej, brak możliwości dorobienia w weekendy, brak odpowiedniego zarządzenia czasem pracy, brak strefy gastronomicznej (automatu veldingowe juz rozwiązały by ten problem) brak szkoleń, brak wyjazdów integracyjnych. Plusem jest wypłata na czas, szatnia i łazienka, trochę słabo co ? Więc może skończcie z pisaniem dupsów o jakimś nowoczesnym parku maszyn bo ten shit koło tego nie stał. Firma sie rozwija, to dobrze, ale dlaczego ma sie to odbijać kosztem pracowników? Oczekujecie zaangażowania a co dajecie w zamian ? Mydło w kiblu ? Prawda jest taka że koło dużych firm z perspektywami tesko nigdy nie stało, i też tak pozostanie, nie zmieni tego fakt inwestowania w rozwój, bo rozwojem dla prezesa są tony. Może gdybyście nie traktowali ludzi jak szkodników było by inaczej, ale czego oczekiwać od osób które oficjalnie mówią "nie podoba się to nara" a nikt nie bierze pod uwagę tego że pracuje się w tej firmie kilka lat, i ciężko jest wszystko zostawić i zacząć od nowa, takie to podziękowanie za bycie lojalnym.

@Junak

Byłbyś na zebraniu to byś głupot nie pisał. Jeszcze szkolenia i reorganizacja nam bokiem wyjdzie. A co do warunków może jeszcze pupę pudrem w pracy ci po kibelku posypać i pieluchę przewinąć?? Śniadanie rano zrobić i transport z pracy i do niej podstawić. Człowieku to prywatna firma nie żaden koncern i tu nikt nikogo niańczyć nie będzie!! Starsi pracownicy chociaż mają dodatki za wysługę lat dodatki za kierownika czy brygadziste nowi na początku nic!! Tu i tak nic nie zmienimy i nic nie załatwimy więc szkoda czasu bo ile ludzi tyle pomysłów a kto nas tu będzie słuchał?? Tego z góry nikt chyba nie czyta więc niczego tym naszym mędrkowaniem ani ty ani ja nie zmienimy. Co do socjalu to trza tych u góry pytać czy coś się zmieni ale prywatna opieka medyczna ponoć ma być od nowego roku a o reszcie nic nie wspominali.

@Gall

A czy ja piszę o tym ? Czytaj ze zrozumieniem, jeszcze niedawno ktoś pisał jak to nie zazdrości pracownikom, no to jest wszystko wypunktowane, organizowanie zebrania w sobotę rano to szczyt bezczelności, nie przypominając o tym ze rok temu w grudniu na ,,zebraniu,, jakoś pan prezes sie nie pojawił a byla okazja na debatę. Jeszcze jakieś mądrości? Każda obietnica kończy się na zamiarach, jak narazie to mu wyszło z barkiem weekendów

Toro
@Junak

Miałeś okazję podebatować to nie przyszedłeś. Więc pretensje możesz mieć do siebie. I nie słyszałem żeby ten człowiek coś nam obiecał i słowa nie dotrzymał. A jak chcesz podebatować do uderz do Prezesa może chłopina czas znajdzie se pogaworzycie. Odwagi brakuje?? Tu chyba tego nikt z nich nie czyta. A jak były weekendy było źle teraz ich nie ma też źle a ja se chwale że nie trza w weekendy (usunięte przez administratora).bo przynajmniej z rodziną czas spędzę.

@Toro

No to slucham, co obiecał i co zrobił.

@Junak

Byłbyś to byś wiedział. A czego nie zrobił?? Może ty mnie uświadom!! Ja go nie bronię ale ta głupota i nieobiektywność aż w (usunięte przez administratora)skręcają. Zresztą jak można robić do własnego gniazda jeśli się tam pracuje?? Głupota głupota i jeszcze raz głupota. Żeby to jeszcze prawdziwe było!

Bezpartyjny
@Junak

Ten człowiek to nie PIS-owiec on nic nie obiecuje on po prostu to robi. Efekty widać gołym okiem. A pretensje i to co kogoś boli trzeba przełożonym zgłaszać i niech oni z nim gadają. A może przez brata trzeba uderzyć jest kierownikiem niech coś też chłop dla nas zrobi.

@Gall

Głupota to bronić wiedząc ze zaczyna sie robic (usunięte przez administratora) tylko ślepy tego nie dostrzega jakie nastroje panują

@Bezpartyjny

I znowu pytam deklu co zrobił? Brak ci jakichkolwiek argumentów, skończ dupić bo jesteś przykry, szczają na Ciebie a ty się cieszysz bo żółty deszcz pada

Ble
@Bezpartyjny

Przepraszam bardzo, co (usunięte przez administratora) widać? Jakie efekty, pieski schnabla na gowork prostuja rzeczywistość, wychodzicie mu tak głęboko w (usunięte przez administratora) że zaraz z gównem piątkę przybijecie

Blu
@Ble

Prawda w oczy boli?? Ktoś wreszcie o was napisał to czego wy słuchać i czytać o sobie nie chcecie. Tu nic prostować nie trzeba bo każdy inteligentny człowiek sam do właściwych wniosków dojdzie czytając te wasze komentarze. Tu wszyscy są odważni a w robocie do dwóch zliczyć nie umieją. Takie z was kozaki!

Troll
@Junak

Za nastrój sami odpowiadamy więc nie trzeba być ślepym żeby dojść do wniosku że jak dbasz tak masz.

Kkkj
@Troll

Czyli wszystko jest ok ?

@Gall Siedzisz nędzniku po lepszej stronie szklanych domów Masz za dużo czasu nic nie robiąc.Popracowałbyś trochę bez komputera ,to byś zmienił zdanie.

Gall

Człowieku ja bakam fizycznie!! Więc o czym ty piszesz!!

Student

kto nie miedzi ten nie siedzi. Trzeba było się uczyć i kształcić może mieszkałbyś wtedy w szklanym domu popijał whisky i stukał w klawiaturę nic nie robiąc. jak wykształcenia brak i kwalifikacji to niestety trzeba tyrać. Tak ten świat jest skonstruowany.

stefan

(usunięte przez administratora), nic więcej... pozdrawiam, stefan

Suwnicowy

Jestem pracownikiem tej (usunięte przez administratora) firmy z Kornic zajmującej się produkcją okien i rozważałem przejscie do Tesko ale czytając wasze komentarze raczej se odpuszczę. Mogę po nich wywnioskować ze wujnia jak wszędzie... No nic, trzeba szukać czegoś innego.

Gdybym wiedział że zaczną obcinać kasę, to co na początku dali, to bym tu nie przyszedł. Macierewicz wypromował kapo Misiewicza z Pajęczna i we dwóch się ścigają.Dla dwóch rada : w korporacji kariery się nie zrobi,tym bardziej kosztem ludzi. I po was kurz prędzej czy póżniej opadnie. Pieski prezesa na zbyt krótkim łańcuchu . I tylko Sonii żal. Jak jej nie ma, to nie może się obronić przed kłamstwami prezesa.

Anomin2

Ale Sonia już działa z Sachsa zaś można pogadacć o robocie.

Edi

Soni szkoda,ale sobie poradziła a teraz to tylko śmiać mi się chce z Was że tak dajecie się (usunięte przez administratora) na kasie hahahahaha

pracownik miesiąca

Zdecydowanie odradzam, wszędzie monitoring na halach, na spotkaniach przełożony pokazuje zdjęcia z kamer kiedy ktoś na chwile usiądzie czy pójdzie zapalić i uwala premię, ogólnie zrobiło się tragicznie, jedno wielkie niewolnictwo, prezes grubasek tylko chodzi po hali i czepia się, że za wolno chodzisz... buc i tyle. Co do wynagrodzenia to jest żałosne, na początku 2000 netto po 3 miesiącach 2300 netto + premia (którą uwalają za byle co) wystarczy butelka z wodą na hali i brak premii (-500zł) żałuje, że tutaj przyszedłem pracować, aktualnie szukam czegoś innego... OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ !! jeśli szanujesz siebie i swój czas to nie jest miejsce dla Ciebie.

@pracownik miesiąca

@pracownik miesiąca Interesuje mnie, jak wyglądają natomiast przerwy w tej firmie? Pójście na papierosa, czy odpoczynek nie odbywa się podczas niej? Z góry dziękuję.

pracownik miesiąca
@Monika

15 minut przerwy na 8h pracy to "troszkę" za mało aby zjeść w spokoju i jeszcze iść zapalić... pomijając fakt, że trzeba wszystko robić na "dziko" żeby wyrobić się w 15 minut...

@pracownik miesiąca

Faktycznie - 15 minut przerwy na 8 godzin to niezbyt dużo. W Kodeksie Pracy mowa jest o zdecydowanie większej ilości czasu. A próbowaliście rozmawiać na ten temat z samym Dyrektorem TESKO STEEL?

wniosek

a takie pieniadze to tylko desperaci beda jezdzic.I to do njblizszej lepszej okazji.Tylko nieudolne kierownictwo obcina kase pracownikom zeby pokazac oszczednosci ,to dzialanie na krótka mete.

smutny

Po sobotnim spotkaniu dowiedziałem sie ,że prezes zrobił z gęby cholewę.Nie szanuje kierowców doświadczonych ,Mam kaca moralnego z powodu zbrania 1000 zł .Umowa była inna,wiem że można iść gdzie indziej ale nie o to chodzi człowiek chce byc traktowany poważnie .Prezes jest niepoważny i tak nas traktuje.

Edi
@smutny

To dalej pracujcie i dajcie się (usunięte przez administratora) na kasie a 1000 zł. to nie mała kwota a skoro Wam to pasuje to dalej odpalajcie nówki scanie hahaha :-)

Bezrobotny

Mógłby ktos udzielic info jak rozstrzygło sie zebranie kierowców w sobote. Planowałem złożyć papiery ale po info od kierowców w trasie że wiekszość juz szuka pracy gdzie indziej po zmianach w kierownictwie dobrze sie nie dzieje

Piter
@Bezrobotny

4400 podstawa na papier plus delegacje plus premia uznaniowa minimum 5500. Nie składaj nie ma co lepiej jeździć za 1800 plus koperta plus delegacje

Uczciwy pracownik

Ogólnie to w firmie premie ucinaja jak leci zarobki na magazynie nie są dobre Po nowym roku jak się to nie zmieni bo wszystkie firmy z okolicy w ostatnim roku miały podwyżki to w tesko za dużo ludzi nie zostanie. W tej firmie za dużo nie zarobisz prezes będzie musiał dać więcej bo inaczej to już nie będzie tak wyglądać.... Najwyżej stanie mu to wszystko w(usunięte przez administratora)Du Bye

Nowa hala

Uwaga dla każdego kto chce się zatrudnić nie polecam! W tym roku pewnie jak w poprzednim nasz kochany Pan pajac prezes pewnie nie ogarnie ogrzewania tak że na bieżąco będę wrzucał zdj z temperatury w zimę czekajcie na relacje ;)

Stefi

No i zaczęło się, obcinanie premii za byle co, za widzi mi się, chodzi o kierowców nowych super scanii hahaha Żenada totalna po zmianach hahaha Czekamy na diety i ryczałty za spanie w kabinie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik