THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

Nickole
@Rysiek

spoko, ekipa od zawracania chmur.

Artur
@Anonimowy

Ciekawe wyzwanie w produkcji uchwytów i nie tylko, doświadczenie którego nigdzie nie zdobędziesz, zarządzanie dużym zespołem.

2
Nowy

Specjalnie nie szukałam pracy ale skusili ogłoszeniem z ciekawym zakresem obowiązków. Dużo fajnych ludzi

1
Pytanie
 Pytanie

Czy w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

AA
Były pracownik
@Pytanie

Reakcją jest brak reakcji albo "odwracanie kota ogonem" co jest typowe dla nieomylnego Zarządu i części kadry kierowniczej, która najwyższych lotów nie jest bo przecież najłatwiej steruje się głupimi ludzmi, mądrzy jak się zorientowali co się dzieje sami odeszli.

Abc Nowy wpis
Pracownik
@AA

To niestety prawda. Każdy problem zamiatany pod dywan. Brak rzeczowej rozmowy. Odpowiedzią jest brak odpowiedzi.

Edek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Abc

?

Grażyna Nowy wpis
Kandydat

Widziałam, że teraz mają rekrutację dla Specjalisty ds. finansów. I mnie właśnie ciekawi ta praca. Konkretnie szukam informacji, jak wygląda ten transport do pracy do firmy z Olsztyna? Bo napisali w ogłoszeniu, ze właśnie zapewniają taki dojazd. To jest jakiś autobus? Bus?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Grażyna

Dzień dobry, Jest to dedykowany bus, który dostarcza pracowników na 7.30 i odwozi z powrotem po ukończeniu pracy, po 15.30. Sam dość często korzystam, a koledzy dojeżdżają codziennie. Robi 3 przystanki na terenie Olsztyna. Aplikuje pani śmiało, więcej można będzie się dowiedzieć na rekrutacji :-)

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie czy potrzebują do pracy ślusarzy?

Pytanie
 Pytanie

Czy THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) na stanowisko Specjalista ds. analiz i wsparcia sprzedaży produktów? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Maja
Pracownik

Jako pracownik tej firmy bardzo doceniam przede wszystkim atmosferę. Do pracy pierwszy raz chodzę z uśmiechem a nie za karę. Duży w tym udział nie tylko współpracowników ale tez kierownictwa, które docenia starania pracowników. Również finansowo. W pracy dużo wyzwań ale to na plus!

3
Andrzej
@Maja

Napisałeś że pracownicy są tu doceniani finansowo, a zdradzisz jakie są zarobki? :) Ile można zarobić dodatkowo w premiach? :)

8
Czarny
Były pracownik
@Maja

Chyba bardzo słabą samoocenę ma ta osoba, która to napisała. Żenada.

mazur
Kandydat
 Pytanie
@Maja

Witam. Aplikowałem na stanowisko laboranta. Może Pani coś powiedzieć na temat pracy w biurze? Jaka atmosfera, ludzie, wypłaty płacone na czas ?

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

czy ktoś wie dlaczego szukają nowej osoby do biura zarządu? akutalny pracownik jest na zwolnieniu czy sam odszedł?

Aplikant
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich, czy jest w stanie ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów zagranicznych? Jakie wynagrodzenie jest proponowane? Z góry dzięki.

Edyta

A z jakiego powodu odradzasz?

Rysiek

Jaka jest atmosfera, ludzie fajni, a jak szefostwo, da sie z nimi wytrzymac

Nickole
@Rysiek

spoko, ekipa od zawracania chmur.

Mieczysław
@Nickole

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać bardziej szczegółowo na temat warunków zatrudnienia? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, czy jest ono według Ciebie satysfakcjonujące? Na jakie bonusy, dodatki do pensji może liczyć nowo przyjęty pracownik? Firma Niczuk Metall poszukuje inżynierów i specjalistów produkcji, projektantów instalacji sanitarnych, specjalistów do działów sprzedaży, zakupów i marketingu. Stawiają na osoby ambitne, które będą współuczestniczyć w rozwoju firmy i osiągać wyznaczone cele. Użytkownicy tego forum, którzy szukają zatrudnienia, mogą aplikować bezpośrednio na stronie https://przenosniki.niczuk.pl/page/212/aktualne-oferty-pracy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AlaMaKota
Kandydat
@Nickole

dokładnie

Nick
Pracownik

Jeśli ktoś mieszka w Olsztynie, to nie wiem po co w ogóle miałby przychodzić do tej pracy. Wypłaty jak na magazyniera są niskie. Nadgodzin nie opłaca się robić, bo tylko premie podwyższają pensje do poziomu powyżej najniższej, więc dodatek za nadgodziny nawet nie jest liczony od minimalnej. Firma zachęca wczasami pod gruszą, ale zapomina wspomnieć, że przy okazji obniżą Ci którąś z premii, więc tak naprawdę zysk z tego jest bliski zeru. Trzynasta wypłata jest obniżona o ilość godzin spędzonych na zwolnieniu np. lekarskim, więc jak zdarzy Ci się dłuższa choroba to możesz oczywiście o niej zapomnieć. Obniżanie pensji o premię, na którą wpływa ilość błędów, gdzie nawet w jednym dniu często dochodzi do stu pozycji, a przy popełnieniu ich zaledwie kilku znika Ci do 2-3 stówek wypłaty, też jest bardzo miłe.

3
Antek
Były pracownik
@Nick

Tak zgadzam się z tym co napisałeś. Czym więcej zarobione na nadgodzinach tym niższa premia w pensji. 13 pensja tylko do podstawowej/”gołej” wypłaty i wtedy nici z innych dodatków premiowych. Nie mówiąc o tym, że jest wypłacana cała pod warunkiem, że nie mialeś zwolnień, upomnień na piśmie i innych. Praca na magazynie jest ciężka i fizyczna jak w kilku innych działach i przy systemie samych kar, reżimowej dyscypliny nie jest atrakcyjna.

Czarny
Były pracownik
@Nick

Ciężka praca, za marną kasę i nękanie ludzi.

Border
Były pracownik
@Nick

Dziadowska firma jakich wiele

Wanda
@Czarny

Czyli za jaką kasę? Ile dokładnie wynosi pensja w Thale? Czy jest ona może uzależniona od posiadanego doświadczenia i umiejętności? Mogłabym poznać dokładniej oferowane stawki?

Czarny
Były pracownik
@Wanda

Do bossa proszę się zgłosić to odpowie. Proste.

Naaz
Były pracownik
@Nick

Jak dziecko, (usunięte przez administratora) wymagań, ale tylko od innych... Ludzie ogarnięcie się...

Nick
Pracownik
@Naaz

Właśnie to można powiedzieć o kierownictwie w tej firmie. W porównaniu do Ciebie wypowiem się kulturalnie. Od pracowników wymagania z kosmosu, ale od siebie dają tylko marną pensję.

Były pracownik
Pracownik
@Nick

Bi to prawda z autopsji

Mieczysław
@Były pracownik

O tej marnej pensji też prawda? To ile płacą? Bo chciałbym ocenić czy warto tu aplikować.

Staszek
Klient

Firma stosuje (usunięte przez administratora) swoich pracowników i stosuje (usunięte przez administratora) zmuszając swoich pracowników do (usunięte przez administratora). Poszło zawiadomienie do PIP. Nie dla (usunięte przez administratora). Nic od nich nie kupię.

4
Były pracownik
Były pracownik
@Staszek

Bo to prawda

Agata
@Były pracownik

Ale co prawda? :) Bo w tamtym komentarzu trochę poznikało, ale domyślam się że chodzi o negatywne rzeczy. Wspomniano o zawiadomieniu do PIP, jaki to miało efekt?

Pytanie
 Pytanie

Czy THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) organizuje staże dla studentów?

Ann
Pracownik
@Pytanie

W tej firmie darmowe ręce do pracy są zawsze mile widziane

Xyz
Kandydat
 Pytanie

Czy w dziale technicznym nadal jest kierownik, który wcześniej pracował w Tewesbis? Słyszałem negatywne opinie na jego temat jak i to, że cały dział się przez niego zwolnił. Pytam bo pojawiło się ogłoszenie na stanowisko technologa.

King
Były pracownik

Praca ok romans kwitnie nic z tym nie robią A i banda dyngoli piją na potęgę

7
Wiktor
Kandydat
@King

Żałosne Widzę że jak w większości zakładów pracy znajduje się jakiś Błazen którego życie prywatne jest tak nudne że wymyśla plotki firmowe. Wstaje taki codziennie rano i zamiast wykonywać swoje obowiązki z wypiekami na twarzy czeka na rozwój wydarzeń po rozpowszechnieniu nowego newsa w firmie.

007
Kandydat

Dzień dobry Ile można zarobić na stanowisku kierowniczym bo taką rekrutację ogłosił pracodawca i nie wiem czy warto się starać składać dokumenty

Naaz
Pracownik
@007

Nie składaj, za dużo trudu...

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) podczas okresu próbnego?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę na czas określony

Były_zadługo
Były pracownik

"Caryca Katarzyna" powinna odejść! Ryba psuje się od głowy. Rotacja mówi sama za siebie. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie "PRACOWNICY PRZYCHODZĄ DO FIRMY, ALE ODCHODZĄ OD SZEFA"

Poszukiwaczka
Kandydat
 Pytanie
@Były_zadługo

O jakim dziale mówisz?

@poszukiwacz
Kandydat
 Pytanie
@Były_zadługo

@Były_zadługo , o jakim dziale mowa można wiedzieć? ostatnio aplikowałem do działu marketingu, jak tam si ę pracuje?

Xyz
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak wyglada praca kierowcy kat. C w tej firmie ? Głównie chodzi mi o wypłatę oraz czy jest możliwość nadgodzin i jak są płacone

Jaro
Były pracownik

Firma spoko , dodatki świąteczne są, zawsze można się dogadać, kasa też nie najgorsza. Faceci nie posyłajcie tutaj ,tylko swoich żon bo firmowy romans kwitnie i możecie mieć rogi większe od jelenia.

Wózkowy
Kandydat
 Pytanie

Witam , na jakie pieniądze może liczyć operator wózka w firmie ??

Ff
Były pracownik
@Wózkowy

Najniższa krajowa

Pracodawca

@Wózkowy

Szanowny Panie WÓZKOWY, wynagrodzenie na tym stanowisku jest uzależnione od kilku czynników, natomiast nawiązując do wypowiedzi użytkownika FF - z całą pewnością jest to wynagrodzenie wyższe od najniższej krajowej. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, podczas której uzyska Pan szczegółowe informacje!

Katarzyna
Były pracownik

Mało w tych wszystkich opiniach merytorycznego podejścia, a całkiem sporo wylewania pomyj (i to zarówno z jednej jak i drugiej strony barykady). Zatem postaram się przybliżyć trochę to, z czym może się spotkać nowy pracownik. Oczywiście z mojego punktu widzenia - byłego pracownika biurowego, który już tam nie pracuje od jakiegoś czasu. Plusy (tak, takie też są): - współpracownicy, wiadomo - wszystko zależy od działu i prywatnie od charakteru osoby, jednak ogólnie można uznać to chyba za największy plus tej firmy. Ludzie są dość zżyci ze sobą i podejrzewam, że to może niektórych trzymać przy tej firmie. - pensja zawsze na czas, mniejsza/większa ale zawsze na czas. - socjal - wczasy pod gruszą, jakieś bonusy na święta, czasem nawet jakieś prezenty i gadżety, dofinansowanie do filharmonii i teatru, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci, owoce, dofinansowanie do zakupu słodyczy z automatu, imprezy integracyjne. - darmowy transport do firmy (bus jadący codziennie po określonej trasie i zbierający pracowników). Jakość busików bywała różna, ale za darmo to i nie było co narzekać. - ergonomiczne krzesło, biurko, kontenerek na rzeczy. - zostajesz na nadgodziny w tygodniu (przynajmniej +2,5h) - dostajesz obiad za darmo. Neutralne: - umowa o pracę - na start 3msc, potem na rok, następnie do 2lat i dopiero po tym czasie umowa na czas nieokreślony, ponieważ dłużej się już nie da przeciągnąć okresu określonego. Jest to skrzętnie przestrzegane, żeby przypadkiem ktoś nowy nie dostał zbyt wielu benefitów związanych z umową na czas nieokreślony. - transparentne warunki wynagrodzenia - jest podstawa i do niej po okresie próbnym (tak było w moim przypadku) doliczana jest "premia zadaniowa" o określonej wysokości, nie pamiętam dokładnie ale jakiś mały procent od podstawy (ok. 5%). - nagroda roczna - tzw. "13", podstawa dzielona jest na bodajże 26. Za każdy dzień na L4 odcinana jest 1/26 część "13". Jak ktoś był 26 dni na L4 nie dostanie nic. W miesiącu przyznawania "13" nie jest wypłacana "premia zadaniowa", ponieważ "13" w tym miesiącu jest premią. - możliwość rozwoju - szkolenia są finansowane lub współfinansowane i po odbyciu szkolenia podpisywana jest tzw. "lojalka". - ubezpieczenie - dodatkowo płatna opcja ubezpieczenia grupowego. - pryw. opieka med. - dodatkowo płatna opcja. - karta multisportu dofinansowana w niewielkim stopniu. - dystrybutory z ciepłą i zimną wodą, woda z kranu nawet po przegotowaniu niekoniecznie jest zdatna do picia (w siedzibie w Wilimowie), darmowa herbata na stołówce, ekspres z kawą tylko dla tych którzy za to płacą. - zwierzchnictwo - tu wiele zależy jak się trafi, są tacy którzy murem staną za pracownikiem i tacy którzy angaż na kierownicze stanowisko znaleźli chyba w chrupkach. Minusy (zastrzegam - część jest b. subiektywna): - podwyżki są bardzo rzadko i raczej symboliczne, chyba, że ktoś rzuci wypowiedzenie (czasami firma postanawia walczyć o pracownika, choć nie jest to pewnik(usunięte przez administratora) - brak dbałości o dobrych pracowników - mało jest pracowników z długim stażem pracy, jest spora rotacja skrzętnie ukrywana pod płaszczykiem "rozwoju firmy", owszem firma się rozwija, jednak w biurze, pracowników np. z 10 letnim stażem pracy to wielu nie ma. - niekompetentne kierownictwo - jak napisał @Techniczny, niektórzy nie powinni zajmować swoich stanowisk. W tym wypadku poprawnym staje się stwierdzenie, że "przychodzi się pracować do firmy, a odchodzi przez kierownika". Brak ogłady, taktu, kompetencji, zrzucanie swoich obowiązków na innych, faworyzowanie pracowników (nie ze względu na kompetencje), etc. - "biurowiec" a raczej kontenerowiec - część kompleksu biurowego to po prostu połączone ze sobą metalowe kontenery, które mają na celu imitację warunków biurowych, część biura mieści się w starym budynku. I tutaj zależy jak się trafi: możesz mieć okno w pomieszczeniu albo go nie mieć, możesz mieć klimatyzację albo 30st w okresie letnim, możesz mieć ogrzewanie albo nie (czasami trzeba było siedzieć w dodatkowych bluzach/kurtkach - 15-17st). W planach jest budowa nowego budynku, ale raczej nieprędko się to wydarzy. - hałas - w firmie pracują prasy mimośrodowe, które generują niesamowity hałas, im dalej od produkcji tym jest mniej słyszalny, ale jest. - pracę dostanie osoba, która będzie miała jako takie kompetencje, ale zgodzi się pracować za jak najniższą stawkę. - sprzęt komputerowy jest raczej gorszego sortu i często są w tej kwestii szukane oszczędności, przez co praca jest uciążliwa. - firma stawia na reklamę i marketing, nie na ludzi, zamiast docenić pracowników - pieniądze są przeznaczane na kolejne plakaty, banery, reklamę, akcje charytatywne. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje... - rozliczanie nadgodzin z weekendów pozostawia wiele do życzenia, jednak póki pracownicy się nie skarżą, dopóty firma oficjalnie "nie pracuje w weekendy". Podsumowując: praca na chwilę ok, na dłuższą metę - nie polecam.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) - Olsztyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

    Zobacz opinie na temat firmy THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)
Przejdź do nowych opinii