THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

Nickole
@Rysiek

spoko, ekipa od zawracania chmur.

Artur
@Anonimowy

Ciekawe wyzwanie w produkcji uchwytów i nie tylko, doświadczenie którego nigdzie nie zdobędziesz, zarządzanie dużym zespołem.

3
Nowy

Specjalnie nie szukałam pracy ale skusili ogłoszeniem z ciekawym zakresem obowiązków. Dużo fajnych ludzi

3
Grzegorz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat
 Pytanie

Przyglądając się opiniom, śmiem stwierdzić że coś jest podejrzane że co roku poszukują osób na to samo stanowisko. Czy wiadomo skąd to wynika? Czy pracownicy sami się zwalniają bo praca kiepska czy raczej pracodawcy pracownicy się nudzą?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Widzę ofertę referent ds.magazynu. Jakie są godziny pracy oraz możliwe zarobki dla kogoś z doświadczeniem kilkuletnim na podobnym stanowisku?

Grażyna
Kandydat

Widziałam, że teraz mają rekrutację dla Specjalisty ds. finansów. I mnie właśnie ciekawi ta praca. Konkretnie szukam informacji, jak wygląda ten transport do pracy do firmy z Olsztyna? Bo napisali w ogłoszeniu, ze właśnie zapewniają taki dojazd. To jest jakiś autobus? Bus?

9
Pracownik
Pracownik
@Grażyna

Dzień dobry, Jest to dedykowany bus, który dostarcza pracowników na 7.30 i odwozi z powrotem po ukończeniu pracy, po 15.30. Sam dość często korzystam, a koledzy dojeżdżają codziennie. Robi 3 przystanki na terenie Olsztyna. Aplikuje pani śmiało, więcej można będzie się dowiedzieć na rekrutacji :-)

Alka Nowy wpis
Inne
@Pracownik

A jak ktoś dojeżdża autem to oddają środki za paliwo, kilometrówkę może? Te przystanki to są tak ustalane żeby każdy miał blisko od swojego miejsca zamieszkania?

Nowy wpis

Pracodawca

@Alka

Dzień dobry, Przystanki zostały ustalone w taki sposób, aby jak najprościej móc dojechać do miejsca odjazdu busa. Trasę można sprawdzić na stronie niczuk.pl w zakładce Kariera - Transport do firmy i zweryfikować możliwości dojazdu z miejsca zamieszkania. W przypadku pracy poza miejscem zamieszkania pracownik może skorzystać także z podwyższonych kosztów uzyskania przychodów, zgodnie z art. 22 ust. 2 pkt 3 ustawy o PIT.

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

czy ktoś wie dlaczego szukają nowej osoby do biura zarządu? akutalny pracownik jest na zwolnieniu czy sam odszedł?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Zainteresowana

Witam po roku ponowne ogłoszenie, może wiadomo skąd taka rotacja? Jak wygląda współpraca z Zarządem ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.).
Irena
Inne

Jestem zainteresowana pracą, bo właśnie trwa proces rekrutacji na stanowisko Referent ds. Procesów Logistycznych w Dziale Obsługi Klienta. Ale ciekawi mnie ten wpis o zaplanowanym systemie wdrożenia nowego pracownika. Opowiecie o tym coś? Co wchodzi w skład tego, ile czasu trwa?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Jest kilka ofert o Doradce handlowego. Myślę aby składać podanie. Jak się pracuje. Jaki jest klimat? Są jakieś benefity czy dodatki na wczasy pod gruszą? z auta można korzystać po pracy? czy zakaz. Czego można się spodziewać?

2
Jeździk
Pracownik
 Pytanie

Jak się wam pracowało jako przedstawiciel firmy? Czy było tak cały czas jak teraz?

Pytanie
 Pytanie

Czy w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

AA
Były pracownik
@Pytanie

Reakcją jest brak reakcji albo "odwracanie kota ogonem" co jest typowe dla nieomylnego Zarządu i części kadry kierowniczej, która najwyższych lotów nie jest bo przecież najłatwiej steruje się głupimi ludzmi, mądrzy jak się zorientowali co się dzieje sami odeszli.

Abc
Pracownik
@AA

To niestety prawda. Każdy problem zamiatany pod dywan. Brak rzeczowej rozmowy. Odpowiedzią jest brak odpowiedzi.

Edward
Inne
@Abc

A jakie to problemy wymagałyby w Twojej ocenie reakcji kierownictwa firmy? Jak tu się teraz układa współpraca między ludźmi w firmie i czy jest zadowolenie z warunków zatrudnienia?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie czy potrzebują do pracy ślusarzy?

Maja
Pracownik

Jako pracownik tej firmy bardzo doceniam przede wszystkim atmosferę. Do pracy pierwszy raz chodzę z uśmiechem a nie za karę. Duży w tym udział nie tylko współpracowników ale tez kierownictwa, które docenia starania pracowników. Również finansowo. W pracy dużo wyzwań ale to na plus!

4
Andrzej
Inne
@Maja

Napisałeś że pracownicy są tu doceniani finansowo, a zdradzisz jakie są zarobki? :) Ile można zarobić dodatkowo w premiach? :)

18
Czarny
Były pracownik
@Maja

Chyba bardzo słabą samoocenę ma ta osoba, która to napisała. Żenada.

mazur
Kandydat
 Pytanie
@Maja

Witam. Aplikowałem na stanowisko laboranta. Może Pani coś powiedzieć na temat pracy w biurze? Jaka atmosfera, ludzie, wypłaty płacone na czas ?

Aplikant
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich, czy jest w stanie ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów zagranicznych? Jakie wynagrodzenie jest proponowane? Z góry dzięki.

Edyta
Inne

A z jakiego powodu odradzasz?

Rysiek

Jaka jest atmosfera, ludzie fajni, a jak szefostwo, da sie z nimi wytrzymac

Nickole
@Rysiek

spoko, ekipa od zawracania chmur.

Mieczysław
Inne
@Nickole

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać bardziej szczegółowo na temat warunków zatrudnienia? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, czy jest ono według Ciebie satysfakcjonujące? Na jakie bonusy, dodatki do pensji może liczyć nowo przyjęty pracownik? Firma Niczuk Metall poszukuje inżynierów i specjalistów produkcji, projektantów instalacji sanitarnych, specjalistów do działów sprzedaży, zakupów i marketingu. Stawiają na osoby ambitne, które będą współuczestniczyć w rozwoju firmy i osiągać wyznaczone cele. Użytkownicy tego forum, którzy szukają zatrudnienia, mogą aplikować bezpośrednio na stronie https://przenosniki.niczuk.pl/page/212/aktualne-oferty-pracy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AlaMaKota
Kandydat
@Nickole

dokładnie

Nick
Pracownik

Jeśli ktoś mieszka w Olsztynie, to nie wiem po co w ogóle miałby przychodzić do tej pracy. Wypłaty jak na magazyniera są niskie. Nadgodzin nie opłaca się robić, bo tylko premie podwyższają pensje do poziomu powyżej najniższej, więc dodatek za nadgodziny nawet nie jest liczony od minimalnej. Firma zachęca wczasami pod gruszą, ale zapomina wspomnieć, że przy okazji obniżą Ci którąś z premii, więc tak naprawdę zysk z tego jest bliski zeru. Trzynasta wypłata jest obniżona o ilość godzin spędzonych na zwolnieniu np. lekarskim, więc jak zdarzy Ci się dłuższa choroba to możesz oczywiście o niej zapomnieć. Obniżanie pensji o premię, na którą wpływa ilość błędów, gdzie nawet w jednym dniu często dochodzi do stu pozycji, a przy popełnieniu ich zaledwie kilku znika Ci do 2-3 stówek wypłaty, też jest bardzo miłe.

3
Antek
Były pracownik
@Nick

Tak zgadzam się z tym co napisałeś. Czym więcej zarobione na nadgodzinach tym niższa premia w pensji. 13 pensja tylko do podstawowej/”gołej” wypłaty i wtedy nici z innych dodatków premiowych. Nie mówiąc o tym, że jest wypłacana cała pod warunkiem, że nie mialeś zwolnień, upomnień na piśmie i innych. Praca na magazynie jest ciężka i fizyczna jak w kilku innych działach i przy systemie samych kar, reżimowej dyscypliny nie jest atrakcyjna.

Czarny
Były pracownik
@Nick

Ciężka praca, za marną kasę i nękanie ludzi.

Border
Były pracownik
@Nick

Dziadowska firma jakich wiele

Wanda
Inne
@Czarny

Czyli za jaką kasę? Ile dokładnie wynosi pensja w Thale? Czy jest ona może uzależniona od posiadanego doświadczenia i umiejętności? Mogłabym poznać dokładniej oferowane stawki?

Czarny
Były pracownik
@Wanda

Do bossa proszę się zgłosić to odpowie. Proste.

Naaz
Były pracownik
@Nick

Jak dziecko, (usunięte przez administratora) wymagań, ale tylko od innych... Ludzie ogarnięcie się...

Nick
Pracownik
@Naaz

Właśnie to można powiedzieć o kierownictwie w tej firmie. W porównaniu do Ciebie wypowiem się kulturalnie. Od pracowników wymagania z kosmosu, ale od siebie dają tylko marną pensję.

Były pracownik
Pracownik
@Nick

Bi to prawda z autopsji

Mieczysław
Inne
@Były pracownik

O tej marnej pensji też prawda? To ile płacą? Bo chciałbym ocenić czy warto tu aplikować.

Staszek
Inne

Firma stosuje (usunięte przez administratora) swoich pracowników i stosuje (usunięte przez administratora) zmuszając swoich pracowników do (usunięte przez administratora). Poszło zawiadomienie do PIP. Nie dla (usunięte przez administratora). Nic od nich nie kupię.

4
Były pracownik
Były pracownik
@Staszek

Bo to prawda

Agata
Inne
@Były pracownik

Ale co prawda? :) Bo w tamtym komentarzu trochę poznikało, ale domyślam się że chodzi o negatywne rzeczy. Wspomniano o zawiadomieniu do PIP, jaki to miało efekt?

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Ann
Pracownik

W tej firmie darmowe ręce do pracy są zawsze mile widziane

Xyz
Kandydat
 Pytanie

Czy w dziale technicznym nadal jest kierownik, który wcześniej pracował w Tewesbis? Słyszałem negatywne opinie na jego temat jak i to, że cały dział się przez niego zwolnił. Pytam bo pojawiło się ogłoszenie na stanowisko technologa.

King
Były pracownik

Praca ok romans kwitnie nic z tym nie robią A i banda dyngoli piją na potęgę

7
Wiktor
Kandydat
@King

Żałosne Widzę że jak w większości zakładów pracy znajduje się jakiś Błazen którego życie prywatne jest tak nudne że wymyśla plotki firmowe. Wstaje taki codziennie rano i zamiast wykonywać swoje obowiązki z wypiekami na twarzy czeka na rozwój wydarzeń po rozpowszechnieniu nowego newsa w firmie.

007
Kandydat

Dzień dobry Ile można zarobić na stanowisku kierowniczym bo taką rekrutację ogłosił pracodawca i nie wiem czy warto się starać składać dokumenty

Naaz
Pracownik
@007

Nie składaj, za dużo trudu...

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) podczas okresu próbnego?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę na czas określony

Były_zadługo
Były pracownik

"Caryca Katarzyna" powinna odejść! Ryba psuje się od głowy. Rotacja mówi sama za siebie. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie "PRACOWNICY PRZYCHODZĄ DO FIRMY, ALE ODCHODZĄ OD SZEFA"

Poszukiwaczka
Kandydat
 Pytanie
@Były_zadługo

O jakim dziale mówisz?

@poszukiwacz
Kandydat
 Pytanie
@Były_zadługo

@Były_zadługo , o jakim dziale mowa można wiedzieć? ostatnio aplikowałem do działu marketingu, jak tam si ę pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) - Olsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

    Zobacz opinie na temat firmy THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)
Przejdź do nowych opinii