Niczuk Metall

Olsztyn

Opinie o Niczuk Metall

ZHU Zarna

Czemu oddaliście nam Rafałka? Nie sprawdził się w zaopatrzeniu??

czesiek
@ZHU Zarna 08.11.2017 19:05
Czemu oddaliście nam Rafałka? Nie sprawdził się w zaopatrzeniu??

Sprawdził się, ale nie mógł się tu rozwijać tak jak by chciał.

E-wuś
@czesiek 15.11.2017 10:19
Sprawdził się, ale nie mógł się tu rozwijać tak jak by chciał.

"Czesiek" jest znawcą i nie chce pary puścić..., a prawda jest inna. Odnośnie rozwoju trudno zaprzeczyć...

Tomasz

No firma napewno nie jest ok jak ogłoszenia ciągle się pojawiają.Płacą mało i ogólnie jest niski poziom.Zpraszam ????

Loka

W tej firmie ręka rękę myje ! Nie polecam! Wystarczy rozejrzeć się w koło w innych firmach.Niebo a ziemia.Czas tu naprawdę się zatrzymał he he...

Loka

Czas zatrzymał się w miejscu????

Loka

W tej firmie ręka rękę myje! Wystarczy rozejrzeć się w koło i porównać.Zapraszam !

Filip

Nie, ludzie. Nie robcie tego. Przeciez ta firma to dno...

Dominika

@Filip a mógłbyś uzasadnić? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji o Niczuk Metall, a żeby takie były należy podać argumenty.

Dominika

@GrubyMichał odpowiesz użytkownikowi @Gregor? Ale z tego co widzę z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony, bo mimo ciężkiej pracy masz zawsze zapłacone i jesteś doceniony premią. Nie mylę się i tak jest? Jeżeli tak to powiedz użytkownikom coś więcej na temat pracy w Niczuk Metall.

Gregor

Jak jest z praca w tej firmie? Rozmyslalem o pracy na magazynie ale przegladajac ogloszenia, to czesto pojawiaja sie oferty pracy tej firmy, tak jakby byla tam dosyc duza rotacja...

Gregor
@GrubyMichał 18.09.2017 11:10
cały czas szukają na różne stanowiska bo roboty jest od z...nia i nie wyrabiają. Dobrze choć że za nadgodziny płacą i premie...

No czyli wiadomo, ze pracy jest. Ale ogolnie firma godna polecenia? Praca pon - pt czy weekndy tez?

Nicki
@Gregor 20.09.2017 07:57

Robimy tylko w tygodniu. Jest ok. No w zależności pod którego kiero trafisz, ale generalnie nie można nic zarzucić. Nie wałują na kasie, to co ustalone to jest no i chyba najważniejsze, że jak człowieka traktują, a nie jak.. Tamten bolek wyzej napisał, że firma dno. Ciekawe o co mu konkretnie chodzi czy to ogólna frustracja bo go wy..bali

Dominika

@ciekawski tak jak napisał @Cystero warto zaglądać na stronę firmy Niczuk Metall. Tam są ogłoszenia z ofertami pracy podzielone na produkcyjne i nieprodukcyjne. Aktualnie jest kilka ofert na nieprodukcyjne, bo widzę, ze raczej ten dział Cie interesuje: http://zamocowania.niczuk.pl/page/228/stanowiska-nieprodukcyjne. Które by Ci stanowisko pasowało? Będziesz aplikował?

ciekawski

Może ktoś skrobnąć kilka słów na temat kierownika zaopatrzenia?

kok

Na co na poczatek moze liczyc pracownik na stanowisku magazyniera?

Spawacz

Nie ma zapierdzielu...kto to pisze takie kłamstwa...!!! Chyba ten co tam pracuje i nic nie robi lub jest zatrudniony do tych komentarzy. Zgodzę się z tym,że kto chce to zarobi w miarę i też dopiero z czasem.

Spawacz

Stary

Pracuje ponad rok i jest spoko. Kasa "Olsztyńska". Mozna dorobic w nadgodzinach i sa premie. Pracowalem w kilku miejscach i tu raczej zapierdzielu nie ma. Polecam pojsc na rozmowe, rozejrzec sie po zakladzie, porozmawiac z ludzmi zamiast czytac subiektywye wypowiedzi. Jednemu sie podoba drugiemu nie. Najwiecej wyobrazaja sobie mlodzi niewykwalifikowani pracownicy. Stara gwardia trzyma sie roboty i nie narzeka.

Ach

Pracuje tu wiele lat i jest ok. Nigdy nie oszukali na kasie to co umówione to jest. Trzynastki wypłacają, premie uznaniową. Nawet socjal pełen. nie wiem po co piszecie tu te pie..rdoły.

Poszukujący zmiany

Czy na stanowisku "Specjalista ds. Obsługi Klienta" można liczyć na zarobki powyżej 4500 netto?

Dominika

@Kandytatka Spójrz proszę na regulamin forum, który znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/regulamin Myślę, że nie ma potrzeby obrażania osób trzecich. Napisz proszę innym użytkownikom, jak oceniłabyś pracę w Niczuk Metall? Czy miałaś okazję podjąć tam zatrudnienie, czy byłaś tylko na rozmowie rekrutacyjnej? Jak oceniasz warunki, które proponuje pracodawca? @taka sobie Co powiesz na temat procesu rekrutacyjnego w Niczuk Metall? Jak podobała Ci się rozmowa kwalifikacyjna oraz warunki przedstawione przez pracodawcę? Czy zaproponowano Ci podjęcie współpracy?

Kandydat

Byłem na rozmowie. Z dyrektorka.... siedziała z groźna mina, aż strach się bać. Pytała o głupoty, nie umiałam powiedzieć czego dotyczy stanowisko, co miałbym robić. Jeśli praca wyglada jak rozmowa to dziękuje. Dramat

szrek

Chciałem tam się przyjąć i praca by na pewno mogłaby mi się spodobać ale to jest poza Olsztynem i nie ma dojazdu , a nie jestem zmechanizowany [ bez prawka ] więc to był problem odmówienia pracy . Często Firma Niczuk Metall już od dawna ogłasza się na OLX szukając pracowników. Więc takie jest małe za interesowanie.

re hahaha

A skoro Tobie tak tam źle bo czemu się nie zwolnisz?

Monica

Firma, którą polecam. Pracuje tam mój brat. Jest w dziale ( coś od projektów,rysowania) ma super zarobki, między świętami miał wolne i majówkę też, każdy weekend wolny i pracuje z samymi młodymi. Nigdy nie mówił,że gdzieś jest źle w dziale i raczej chwalił całość.

brat
@Monica 14.05.2017 02:27

Monico Moniko Moni, bratu musi być "tam" jak w niebie skoro fatygujesz się wyszukać, wejść i dodać wpis na forum. Rzadko zdarza się kiedy siostra tak mocno kibicuje bratu i firmie, w której pracuje.

Monica
@brat 29.05.2017 12:33

Tak bo ja nie mam roboty i składałam CV i nic...więc zaglądam co ludzie piszą. To moje prywatne zdanie było. Ty myśl co chcesz.

Janusz

Proszę o rzetelną opinie o tej firmie, poniewaz rozważam zatrudnienie w tej firmie.

Franka

Morę prosić o opinie jaka atmosfera jest w dziale zakupów?

JA

Hahaha firma wystawiona na targach pracy w Olsztynie. Co nikt nie chce przyjść do pracy w firmie o jednej z najgorszych opinii w województwie?

Lit

No fakt dążenia korporacyjne firmy są mocono na wyrost, sztuczne. Co by nie czytać tutaj to firma uczciwa wobec pracowników. Klimat w pracy, to "coś " że lubi się przychodzić do pracy pozostawia wiele do życzenia. Mimo że Olsztyn (rynek pracy) to ludzie rezygnują. Czy dużo i boleśnie niech już dyrekcja oceni.

stal&gast

rzadka już nie pracuje w Radomiu, wyje..... ją. generalnie zrobiła tyle syfu w tak krótkim czasie że się do tej pracy nie chce przychodzić.

Fakty

nie polecam pracy w tej firmie. Licza się układy i układziki ludzie którzy tam pracują (nie wszyscy) są zakłamani i oszukują nie tylko Prezesa (ogólnie jest zakłamanie). Szkoda mi prezesa tej firmy który odziedziczył dobra firmę i nie widzi nieprawidłowości która ma miejsce a ludzie którzy z nim blisko wspópracuja oszukują go (za plecami śmiejąc się z niego) i działają na szkodę firmy. Ludzie uczciwi i lojalni są tępieni . Dążenia firmy są na sile korporacyjne.Daleko dla tej firmy do etyki i godności człowieka a wiec proponuje omjiać ta firmę z daleka . Ta firma BYLA kiedyś dobrym pracodawca szkoda ze już tak nie jest.

Konrad

trzeba być sobą, jak na każdej rozmowie kwalifikacyjnej niezależnie od stanowiska i doświadczenia trochę mieć na pewno, ja byłem na konstruktora i test był, nie poszło...

Kos

Chcem na produjkcję, warto? Rekrutacja jest?

Johny

Ale na szczęście na jednym z działów :)

Mobing! !!

opiniotwórca

12 tys na renkę

sic

Dużo postów poleciało ?

Merkel

Uuu to musiało być gorąco...hehe

Czesiek

Z tych skrajnie różnych i plotkarskich opinii nic się nie można dowiedzieć, czy warto aplikować,czy nie.....Z-ca kierownika produkcji mnie interesuje, długo wisi ogłoszenie...Ludzie piszcie o pracy nie głupoty jakieś bo to nie Pudelek.

Do roboty

Do roboty sie wezcie :)

kamal

@ja -a mogłabyś zprecyzować czy rozmawiasz czasami czy buzia Ci się nie zamyka? Bo to malutka różnica jest ...

ja

Ogólnie, firma ok. Socjal, 13-stki, wczasy pod grusza. Ludzie spoko, jak wszedzie znajdą sie jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Normalne. Z pewnego rodzaju moobingien na jednym dziale sie zgodze, pracując tam miałam wrażenie , że jestem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale przez atmosfere jaką tworzyli ludzie(pracownicy fizyczni) było mi tam dobrze. Zaskoczył mnie tylko tekst prezesa "To jest firma w której nie rozmawia sie podczas pracy" , wiec jeżeli ktoś potrafi nie rozmawiać w ciągu 8 gdzin to polecam firme :) A co do prezesa to uważam , że to je4st młody człowiek który nigdy nie zaznał ciężkiej pracy w swoim życiu i nie umie docenić pracownika.

kamal

No dziwna , dziwna...a co wyrzucili Cię ze wszystkich wymienionych czy do żadnej Cię nie przyjęli?

Wacław

Polacy to dziwna nacja... Mówi im się ze firma dno, a jednak każdy musi sprawdzic to na sobie. Trzymajcie się z dala od takich firm jak: Niczuk, Czmuda, Erko, Bujalski, Investa itp. czyli najlepiej wyjechać z Olsztyna, heheh. Na szczęście jest kilka innych firm bardziej pozytywnych,

do wicia

Dokładnie tak jak piszesz, tutaj niczego się nie dowiesz. Z wpisów zamieszczanych na tej stronie bije jedynie zawiść i polska mentalność " ja nie mam to inni też mieć nie powinni". Nie przejmuj się opiniami roboli im też się coś od życia należy, wiesz jak się wyżyją to im lepiej się te nakrętki wkręca :-). Szukaj informacji gdzie indziej.

Abc

Co ty nie powiesz. Propaganda biurwy.

marko

A może ktoś napisać jakie są zarobki na magazynie?

santi

Jak nic wspólnego skoro właściciele to rodzeństwo?

re- stefan

A widziałeś kiedyś magazyn z niskim składowaniem? ;)

Miodek

nie polecaj, nie polecaj, ale dopóki pisz jak człowiek.

Zostaw opinię o Niczuk Metall - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niczuk Metall