opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

THALE Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 1282 ocen
Opinie(291)
Dodaj opinię

Opinie(291)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Aktualne oferty pracy
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja
  • .
  • Benefity
  • .
  • Zorganizowany transport firmowy

Poznaj nas

Aktualne oferty pracy

Staże i praktyki

Jak wygląda rekrutacja

Benefity

Zorganizowany transport firmowy

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Olsztyn
  • Elbląg
  • Brodnica
  • Mrągowo
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Olsztyn
  • Podleśna
  • Nagórki
  • Ostrzeszewo
  • Klebark Mały
  • Wadąg
  • Kieźliny
  • Zalbki
  • Nikielkowo
  • Myki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Toruń - Niczuk Metall
Wilimowo - Niczuk Metall

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Olsztyn
  4. /
  5. Opinie o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

Opinie

Opinie o THALE Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) Olsztyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wacław

    20.01.2016 22:20

    Inne

    Polacy to dziwna nacja... Mówi im się ze firma dno, a jednak każdy musi sprawdzic to na sobie. Trzymajcie się z dala od takich firm jak: Niczuk, Czmuda, Erko, Bujalski, Investa itp. czyli najlepiej wyjechać z Olsztyna, heheh. Na szczęście jest kilka innych firm bardziej pozytywnych,
    ReviewUserIcon
    do wicia

    12.11.2015 13:18

    Inne

    Dokładnie tak jak piszesz, tutaj niczego się nie dowiesz. Z wpisów zamieszczanych na tej stronie bije jedynie zawiść i polska mentalność " ja nie mam to inni też mieć nie powinni". Nie przejmuj się opiniami roboli im też się coś od życia należy, wiesz jak się wyżyją to im lepiej się te nakrętki wkręca :-). Szukaj informacji gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    Abc

    16.10.2015 13:55

    Inne

    Co ty nie powiesz. Propaganda biurwy.
    ReviewUserIcon
    marko

    12.10.2015 23:00

    Inne

    A może ktoś napisać jakie są zarobki na magazynie?
    ReviewUserIcon
    santi

    20.09.2015 22:49

    Inne

    Jak nic wspólnego skoro właściciele to rodzeństwo?
    ReviewUserIcon
    re- stefan

    11.09.2015 14:06

    Inne

    A widziałeś kiedyś magazyn z niskim składowaniem? ;)
    ReviewUserIcon
    Miodek

    11.09.2015 14:04

    Inne

    nie polecaj, nie polecaj, ale dopóki pisz jak człowiek.
    ReviewUserIcon
    stefan

    11.09.2015 09:49

    Inne

    a na temat zarobkow tojakie 1600zl czyba ze walisz wszystkie nadgodziny w tygodniu i malo kiedy w piatek wyjdziesz po 8 godz. pracy siedzisz dopuki ostatnie zamowienie nie bedzie zaladowane na tira i nie wyjedzie z firmy nie polecam tej pracy
    ReviewUserIcon
    look

    27.08.2015 12:10

    Inne

    No nic oprócz tego, że jedną firmę prowadzi brat, a drugą jego siostra :-)
    ReviewUserIcon
    Not

    26.08.2015 00:22

    Inne

    Transcorn kiedyś był firmą tego samego właściciela, ale dziś poza adresem i podobieństwem w logo to nic te firmy nie mają ze sobą wspólnego.
    ReviewUserIcon
    solo

    24.08.2015 11:46

    Inne

    A ja szukam informacji o firmie handlowej Transcorn pod tym samym adresem co Niczuk. Czyżby to druga firma tych Państwa? Ile osób jest tam zatrudnionych, może ktoś się wypowie, np. jakich doradca t-h?
    ReviewUserIcon
    Eustachy

    26.07.2015 11:25

    Inne

    @Maniek jak uważasz, że na stażu zarabia się 1600zł i to w dodatku w Olsztynie, to fajny facet jesteś :-) A jeżeli chodzi o mobbing no to niestety wymaga się przychodzenia do firmy i pracowania od poniedziałku do piątku po 8h (jak chcesz to możesz dłużej)- coś strasznego...
    ReviewUserIcon
    Mirek

    15.04.2015 20:11

    Inne

    Co to ten mobing? Że co niby tam robią z ludźmi?
    ReviewUserIcon
    bum bum

    15.04.2015 10:59

    Inne

    Weźcie Zbycha spytajcie jak mu się pracuje,he he, bum bum :-)
    ReviewUserIcon
    do ktos

    14.04.2015 10:34

    Inne

    Co mnie obchodzi jakiś kapitał? Nie czytajcie tego typu opinii, to wszystko kłamstwo wypisywane przez szefa. Brak szacunku dla pracowników, mobing, mobing i jeszcze raz mobing! Nowobogacki szef myśli tylko o kasie - nic więcej się nie liczy!
    ReviewUserIcon
    ktoś

    09.03.2015 11:04

    Inne

    Różne tu widzę opinie, skrajnie negatywne i skrajnie pozytywne. Firma nie ma żadnych kłopotów z płatnościami. Wypłaty na czas, drobne premie dla aktywnych pracowników, dobry socjal, nadgodziny płatne zgodnie z prawem. Nie ma klimatyzacji na hali produkcyjnej, jest wentylacja. Jest hałas ale każdy pracownik wyposażany jest w ochronniki słuchu markowej firmy... i tak większość ich nie używa. Zasady zatrudnienia zgodne z kodeksem pracy. Jeśli chodzi o zmienność zatrudnienia to bardzo rzadko jest nabór na stanowiska produkcyjne...pewnie dlatego ze tak tu źle i co chwila ktoś odchodzi ;) Tu ludzie pracują po 25 lat a odchodzą Ci co pracę rozumieją inaczej. Odchodzą bo nie pamiętam żeby ktoś był zwolniony. Resztę trzeba na własnej skórze sprawdzić:D
    ReviewUserIcon
    omona

    08.03.2015 02:17

    Inne

    Dorabiałam tam latem bo mam tam znajomego, super stawki i wszystko extra.Ci stali pracownicy dobrze mówili o swojej pracy, nie słyszałam źeby komuś coś nie pasowało. Jak ktoś tam napisał wszystko na czas jak w zegarku. Różnie tu ludzie piszą, ale żeby tak wszędzie było jak w tej firmie.Stawki dobre jak na Olsztyn i ludzie ok.
    ReviewUserIcon
    bos60

    04.03.2015 17:18

    Inne

    NIE POLECAM PANUJE TAM MOBBING SPRWDZCIE SAMI !!!!!!!!!!!! PRACUJĄC TAM TRACISZ TYLKO ZDROWIE
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2015 17:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.02.2015 14:24

    Inne

    O to co pytają to mogą powiedzieć ci, którzy się tu nie dostali. Firma jest naprawdę super. Najlepsza w regionie, bardzo dobrze się rozwija, ludzie zarabiają dużo więcej niż w Michelinie. Praca na produkcji jest spokojna, hala klimatyzowana, w biurze tak samo. Nikt nikogo nie goni, robisz swoim tempem. Dużo dodatków, premii, bonów na święta, chcesz robisz nadgodziny, nie chcesz nie robisz. Wypłata zawsze na czas, łatwo o podwyżkę jak jesteś dobry. Jak jesteś z daleka, szef pokrywa koszty dojazdów. Firma ma nowoczesne maszyny i rozwija się dynamicznie. Potrzeba wielu fachowców i operatorów maszyn, wózkarzy, konstruktorów. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.02.2015 21:59

    Inne

    Pracuję w tej firmie i pracuje się dobrze. Nie mam zastrzeżeń! Polecam!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w THALE Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

    2 11-041 Olsztyn

    NIP:7390000559

    KRS:0000815792

    https://niczuk.pl
    Branża główna: Wyroby metalowe
    ReviewUserIcon
    ania

    24.02.2015 17:33

    Inne

    Mój mąż tam pracuje od lat na produkcji , wypłaty są zawsze i terminowo - zegarek można od nich ustawić. Żadnych problemów. Łatwo pisać bzdury, tylko warto byłoby mieć na to jakieś potwierdzenie:)
    ReviewUserIcon
    srania

    25.02.2015 15:19

    Inne

    Taki wpis jak Ty to każdy sobie może zrobić Kubusiu!
    ReviewUserIcon
    laserstar

    17.02.2015 23:29

    Inne

    Tak jest w Toruniu Wasza była kierowniczka i stąd właśnie można się domyśleć że jest "blisko związana" z właścicielem niczuka bo nadal jeździ służbowym autem Niczuk. Pewnie niedługo wróci do Olsztyna bo tu nie bardzo się sprawdza:))))
    ReviewUserIcon
    jarek

    13.02.2015 23:28

    Inne

    Nie wiedziałem, że tą (usunięte przez administratora) ż do Torunia poniosło. Im dalej tym lepiej! Firma niby niezła, ale ostatnio już były problemy z wypłatami dla pracowników. ciekawe jak długo firma pociągnie???
    ReviewUserIcon
    ken

    25.01.2015 08:54

    Inne

    Co wy tam wiecie...
    ReviewUserIcon
    happy

    21.01.2015 15:32

    Inne

    Czego wy chcecie od tej firmy? Jak na nasz region to nie jest źle! Bynajmniej jest to firma która Cię nie oszuka, płacą na czas. Pracuję na produkcji, z nadgodzinami wyciągam 1600 na rękę. Gdzie indziej tyle zarobisz?? Przestancie oczerniać.
    ReviewUserIcon
    zaintreresowany

    11.06.2015 21:03

    Inne

    Zapytam dla pewności te 1600 zł to sarkazm tak ?
    ReviewUserIcon
    jar

    17.01.2015 12:05

    Inne

    No chyba ostatnia opinia to od samego młodego, ambitnego... Właśnie dlatego sie zwolniłem, bo kazali nadgodziny robić! bo przeciez powinienem byc wdzięczny, że pozwalają mi harować w hałasie po 12 godzin! Taaaa, płacą... Pytanie ile. A Ty młody ambitny sam sobie zasuwaj na produkcji!
    ReviewUserIcon
    Nuk

    13.01.2015 21:49

    Inne

    Firma na lata pracy jak się człowiek zatrudni, prężnie się rozwija, zatrudnia sporo ludzi. Potęga regionu to bedzie kiedyś. Szefostwo jak wszędzie.Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma....Wymagają i kierownicy i główny szef, ale jak się uczciwie i pokornie pracuje to swoje się zarobi.Nie jest to najniższa krajowa. Szef młody,ambitny..Są nadgodziny jak ktoś chce,a nie musi! 13 pensja, pełen socjal czyli i gruszowe itp.Wolne święta, majówki.Głośno jest na hali, ale to przecież firma, gdzie sie produkuje i to w metalu...
    ReviewUserIcon
    Krążownik

    23.12.2014 13:11

    Inne

    Kazdy u nas wie że Rz nie była kochanką tylko jawnie byli ze sobą i mieszkali razem. Nie wiem czemu ktoś takie bujdy pisze i to tutaj bo to oczernia firme a jest ok. Dodatki,premie, 13- tki, prezenciki na swieta i pełny socjal.a wy piszecie taki syf.Znajdźcie drugą taką firme w regionie co daje tyle dodatkow Kazdy kto tu pracuje to potwierdzi.Nie ładnie. Pewnie pisze to jakis zwolniony frustrat. A nie słyszalem zeby kogoś pogonili bo na szefa źle spojrzał. Fizycznych i polowe biurowych to rekrutują i zwalniają kierownicy a nie szefu. Gościu jest bardzo ok
    ReviewUserIcon
    Hehe

    30.12.2014 23:36

    Inne

    to zrób mu laskę jak jest taki ok. Też się zastanawiam czy składać do nich CV. Opinie to ja różne słyszałem od kolegów, którzy tam pracują lub pracowali i są podzielone. Jestem świeżo po studiach ale wiem, że kierownicy to robią to czego szef chce, ale oni decydują kto i kiedy. Jeden z kumpli mówił, że jak stary rządził to wszystko było na swoim miejscu - teraz jest (usunięte przez administratora) A jaka prawda?
    ReviewUserIcon
    Wisien

    20.12.2014 19:51

    Inne

    to jak z tymi zarobkami?? jakie są srednie zarobki na produkcji i ile zarabia się na stanowiskach administracyjno biurowych??
    ReviewUserIcon
    janek

    18.12.2014 23:33

    Inne

    Z tego co wiem to chłopak pracuje tam 9 lat a rządzi firmą ze 6 bo staremu juz sie nie chcialo
    ReviewUserIcon
    slash

    17.12.2014 11:35

    Inne

    Jakaś podejrzana sprawa. Pewnie nie tylko ona.
    ReviewUserIcon
    ls

    11.12.2014 22:50

    Inne

    A pomijając kwestie prywatne, da się z nią pracować ?
    ReviewUserIcon
    Nicko

    16.12.2014 15:05

    Inne

    Przecież wyżej napisane jest że już tam nie pracuje!
    ReviewUserIcon
    ls

    07.12.2014 10:49

    Inne

    Mocno powiedziane, miałem okazję ją poznać. Czym tak zalazła za skórę ?
    ReviewUserIcon
    jarek

    25.11.2014 23:41

    Inne

    Jest u nas tak... Jak nie podpie....asz innych, to inni ciebie podpie....ają. A atmosfera? Stres i gonitwa. Maszyny stare, na produkcji hałas, że ciężko wytrzymać, każą pracowac nadgodziny nawet jak nie chcesz... Zaleta taka że wypłata na czas... Jak robisz nadgodziny a robisz to kasa też jest. Niedługo się zwalniam, bo ogólnie mam dość. Jest duża rotacja pracowników zarówno w biurze jak i na produkcji a to o czymś świadczy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2014 22:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kolo

    16.10.2014 12:11

    Inne

    No faktycznie nieźle ... Tylko, że nic o tej firmie nie wiadomo, oprócz oczywiście tego co oni sami chcą powiedzieć. Nie wiem o co chodzi.
    ReviewUserIcon
    bezrobotny

    03.10.2014 14:17

    Inne

    Romanse, pracowałem już w firmie gdzie dochodziło do tego typu sytuacji i bywało niezręcznie ... Pytam czy coś wam o tym wiadomo, czy to raczej ludzka złośliwość pseudo znajomych ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.09.2014 16:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bezrobotny

    03.10.2014 14:19

    Inne

    Czyli chwalisz firmę, tak? Pracowałeś tam? A może pracujesz? Jakie zarobki? Nie pytam o konkretne kwoty, przyzwoicie?
    ReviewUserIcon
    misiek

    08.12.2014 11:09

    Inne

    Całokształt. Jest byłą kochanką obecnego Prezesa, właściciela. Chyba to daje coś do myślenia.
    ReviewUserIcon
    julek

    06.09.2014 16:42

    Inne

    a co dokladnie masz na mysli piszac o mieszaniu zycia prywatnego I zawodowego?
    ReviewUserIcon
    bezrobotny

    18.08.2014 14:53

    Inne

    Mam pytanie do osób, które faktycznie pracują lub pracowały w tej firmie. Szukam pracy, a Niczuk ostatnio wystawia dużo ofert. Spytam wprost: czy to prawda, że niektórzy pracownicy mieszają życie prywatne z zawodowym? ...
    ReviewUserIcon
    JOE DOE

    29.10.2012 08:19

    Inne

    Zarobki faktycznie znośne, jeśli się pracuje po 12 godzin, co dla kobiet jest pewnie trudne, ale jak się chce zarobić parę groszy więcej, chciał nie chciał - musiał, hehehehe. A co do kierownictwa to każdy kto tam pracuje ma własną opinię w tej kwestii, hehe.........., w każdym razie ja pozostawię swoją dla siebie......
    ReviewUserIcon
    ls

    30.11.2014 13:12

    Inne

    Mowa o pani WR ?

    Zostaw merytoryczną opinię o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.