THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

Opinie o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

swój

Informacje przez Ciebie podane są nieprawdziwe. Wynagrodzenie jest wyższe niż przeciętne oferowane na podobnych stanowiskach. Wymagamy wiedzy technicznej ale ją cenimy. Średnie wynagrodzenie to 9 tyś zł. Domyślamy sie kto tak pisze bo ostatnio podziękowaliśmy osobie która nie spełniała oczekiwań. Zalecamy nie wylewać rozgoryczenia pisząc kłamstwa

Hej.jak jest teraz na magazyniera

Dominika

@myślący samodzielnie czyli macie sporo profitów pracy w firmie Niczuk Metall. To dotyczy również pracy przedstawiciela handlowego? To może @POLAK było początkowe wynagrodzenie. A gdybyś się sprawdził to może by wzrosło, albo premia by wynagrodziła Ci samo wynagrodzenie podstawowe. @anonymous dobrze mówię? Byłoby tak?

xx

To bardzo niejasny wpis? Możesz się rozwinąć ?

nick

Osoby zadowolone z pracy raczej tu nie zaglądają ...bo i po co? Takie wpisy robią ludzie, którym się nie powiodło, nie podobało, i generalnie wszystko na nie... szkoda, że bez konkretów:)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.).

myślący samodzielnie

A co to znaczy , że czas się zatrzymał? To , że są wolne długie weekendy, że kasa na czas jak w budżetówce, że są 13stki ? Premie świąteczne? że pracują od poniedziałku do piątku jak kiedyś nasi rodzince a nie świątek, piątek i niedziela?? No...jeśli to masz na myśli to rzeczywiście czas się zatrzymał..

Dominika

Przypominam, że forum służy do merytorycznych dyskusji, a nie potyczek słownych między użytkownikami. Osoby zainteresowane pracą w Niczuk Metall mogą poznać jak wygląda cały proces rekrutacyjny w firmie https://przenosniki.niczuk.pl/page/229/proces-rekrutacyjny Firma podaje też numer telefonu w razie wątpliwości i pytań w sprawie aplikacji. Nie często to się zdarza. Czy ktoś korzystał z tej opcji i dzwonił do firmy?

ZHU Zarna

Czemu oddaliście nam Rafałka? Nie sprawdził się w zaopatrzeniu??

czesiek
@ZHU Zarna

Sprawdził się, ale nie mógł się tu rozwijać tak jak by chciał.

E-wuś
@czesiek

"Czesiek" jest znawcą i nie chce pary puścić..., a prawda jest inna. Odnośnie rozwoju trudno zaprzeczyć...

Do Cześka
@czesiek

Czesiek, a to w nieróbstwie można się rozwijać?

Loka

Czas zatrzymał się w miejscu????

EWA

Święta racja

Dominika

@Filip a mógłbyś uzasadnić? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji o Niczuk Metall, a żeby takie były należy podać argumenty.

Dominika

@GrubyMichał odpowiesz użytkownikowi @Gregor? Ale z tego co widzę z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony, bo mimo ciężkiej pracy masz zawsze zapłacone i jesteś doceniony premią. Nie mylę się i tak jest? Jeżeli tak to powiedz użytkownikom coś więcej na temat pracy w Niczuk Metall.

Gregor

Jak jest z praca w tej firmie? Rozmyslalem o pracy na magazynie ale przegladajac ogloszenia, to czesto pojawiaja sie oferty pracy tej firmy, tak jakby byla tam dosyc duza rotacja...

GrubyMichał
@Gregor

cały czas szukają na różne stanowiska bo roboty jest od z...nia i nie wyrabiają. Dobrze choć że za nadgodziny płacą i premie dają

Gregor
@GrubyMichał

No czyli wiadomo, ze pracy jest. Ale ogolnie firma godna polecenia? Praca pon - pt czy weekndy tez?

Nicki
@Gregor

Robimy tylko w tygodniu. Jest ok. No w zależności pod którego kiero trafisz, ale generalnie nie można nic zarzucić. Nie wałują na kasie, to co ustalone to jest no i chyba najważniejsze, że jak człowieka traktują, a nie jak.. Tamten bolek wyzej napisał, że firma dno. Ciekawe o co mu konkretnie chodzi czy to ogólna frustracja bo go wy..bali

Dominika

@ciekawski tak jak napisał @Cystero warto zaglądać na stronę firmy Niczuk Metall. Tam są ogłoszenia z ofertami pracy podzielone na produkcyjne i nieprodukcyjne. Aktualnie jest kilka ofert na nieprodukcyjne, bo widzę, ze raczej ten dział Cie interesuje: http://zamocowania.niczuk.pl/page/228/stanowiska-nieprodukcyjne. Które by Ci stanowisko pasowało? Będziesz aplikował?

ciekawski

Może ktoś skrobnąć kilka słów na temat kierownika zaopatrzenia?

Cystero
@ciekawski

Nie ma takiej oferty pracy. Szukają specjalisty ds. zakupów i w ogóle dużo ofert jest na ich stronie. Ja tam patrzę.

kok

Na co na poczatek moze liczyc pracownik na stanowisku magazyniera?

Spawacz

Nie ma zapierdzielu...kto to pisze takie kłamstwa...!!! Chyba ten co tam pracuje i nic nie robi lub jest zatrudniony do tych komentarzy. Zgodzę się z tym,że kto chce to zarobi w miarę i też dopiero z czasem.

Spawacz

Stary

Pracuje ponad rok i jest spoko. Kasa "Olsztyńska". Mozna dorobic w nadgodzinach i sa premie. Pracowalem w kilku miejscach i tu raczej zapierdzielu nie ma. Polecam pojsc na rozmowe, rozejrzec sie po zakladzie, porozmawiac z ludzmi zamiast czytac subiektywye wypowiedzi. Jednemu sie podoba drugiemu nie. Najwiecej wyobrazaja sobie mlodzi niewykwalifikowani pracownicy. Stara gwardia trzyma sie roboty i nie narzeka.

Ach

Pracuje tu wiele lat i jest ok. Nigdy nie oszukali na kasie to co umówione to jest. Trzynastki wypłacają, premie uznaniową. Nawet socjal pełen. nie wiem po co piszecie tu te pie..rdoły.

xxl

Czyżbyś został zwolniony ...

Zostaw merytoryczną opinię o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) - Olsztyn

• Jak się pracuje w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

Zobacz opinie na temat firmy THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)