TESKO STEEL SP. Z O.O.
3 170 307 5 1

Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) nie równy ale tobie polecam lekturę Nędznicy Wiktora Hugo będzie pasować do ciebie idealnie. Ja akurat sobie bardzo chwalę a tym nowo przyjętym lebrom i innym szczególnie młodym którzy liczą że się nie narobią a zarobią nie polecam bo tu się nie utrzymają. Kilku już zwolniono i dobrze bo patrzeć się nie dało na to co wyprawiali a teraz jeden z drugim odwagi na portalu nabrał a tu do pięciu zliczyć nie potrafił. A może wystarczyłoby uczciwie pracować a nie spać po kątach albo z komórą w kiblu się chować. Te wszystkie komentarze to kuźnia kłamstw pomówień i frustracji i często tych którzy się tu nie utrzymali i nic wspólnego z prawdą to nie ma. Idealnych firm nie ma ale tą akurat jak ktoś chce uczciwie pracować i coś osiągnąć można polecić. Często oczekiwania są duże umiejętności żadne a później są zdziwieni i rozczarowani i jedyne co potrafią ci ludzie to skrobnąć coś na portalu bo nikt ich nie widzi. Żenada. A jak się komuś nie podoba zawsze może zmienić. Kilku już zmieniło i z powrotem wróciło kilku poszło na kopalnie i też chłopaki mówią że żałują bo warunki fatalne jedynie socjal lepszy i chętnie by wrócili. Pluć i obrażać potrafi każdy ale docenić i szanować mało kto. Firma duża warunki na halach super linie nowoczesne zaplecze ekstra (nigdzie wcześniej tak nie miałem) na resztę trzeba zapracować ale źle nie jest inaczej 150 chłopa na produkcji i magazynach by nie pracowało za żadne pieniądze. A ci niezadowoleni to jednostki które albo już nie pracują albo są na wylocie. W dziadowskiej firmie bym nie pracował jak pewnie wielu z nas dlatego polecam tym „dziadostwom” i komentującym bajkopisarzom bajkę sąsiedzi bo ona oddaje często tych którzy odwagi dostają tu na portalu a w rzeczywistości człowiek złamanego grosza by za jednego i drugiego nie dał.

Tak6Nie2
@Gall

Czy uczciwie czy nieuczciwie i tak nic nie osiągniesz w tej firmie, nie mozesz byc lepszy, mądrzejszy od dyrekcji czy zarządu nie jeden sie juz przekonał...

Tak2Nie5
@Pracownik

nieuczciwie na pewno nic a uczciwie jest wielu chłopaków którzy awansowali. a jeśli celujesz w zarząd lub dyrekcje to nie to miejsce więc o jakich osiągnięciach ty piszesz?? bo nie bardzo rozumiem. A z zarządem było ostatnio spotkanie i jakoś niewielu z nas na nim było. Z tymi ludźmi można rozmawiać bo nikt tam nosa wysoko nie nosi i odniosłem wrażenie ,że to są normalni ludzie a że maja swoją wizję i punkt widzenia na to wszystko to chyba od tego ten zarząd i dyrekcja i za to nie małą kasę pewnie biorą. Pytanie w co celujesz kolego bo jeśli w zarząd lub dyrekcję to tutaj masz rację nic nie osiągniesz. Stanowiska rozdane ale chyba nie na te stanowiska przychodzi się tu do pracy! A przekonali się o tym ci którzy byli nieuczciwi i nie chciało im się pracować i narzekanie wychodziło im najlepiej. przykro mi panowie ale taka jest niestety prawda i nie jest tak jak tu wielu pisze. trzeba też być obiektywnym i mi też pare rzeczy się tu nie podoba ale nigdy nie napisałbym że tu jest jakieś dziadostwo

Tak4Nie2
vitek
Nazwa działu: Produkcja

życzyłbym każdemu takiego "dziadostwa". trza przyjść i popracować i samemu ocenić. kasa może mogłaby być lepsza ale do reszty nie ma się do czgo doczepić

@Gall

Niewielu było, bo kto widział robić spotkanie w sobotę o 8, jeszcze tego brakuje żeby przychodzic w dzień wolny, za darmo słuchać bajek...

Tak2Nie4
@Pracownik

To czemu ty się dziwisz że jest jak jest. Z takim podejściem tu w tej firmie nie wróżę ci nic dobrego jak i wielu z nas i już radzę szukać czegoś innego. Gdybyś był to byś głupot nie pisał. Taka prawda.

Tak2Nie1
Nje
@Gall

Z jakim podejściem ? Dzień wolny to dzień wolny, każdy ma wszystko rzucić i jechać słuchać obietnic które i tak nie dojdą do skutku ? System motywacyjny jest prosty, więcej pracy to więcej siana na koncie, wydaje sie wam kierownikom że wszyscy sie będą spuszczać za mniejszy hajs ? Spadnij na ziemię. Standardy o których mówisz to rzecz normalna w każdej większej firmie , nie żyjemy w Afryce, masz pretense o nowych ? Sami ich zatrudniacie za 1800 , kto z doświadczeniem i kompetencjami bedzie za taki żart pracować, powinniście docenić to ze stara kadra jeszcze ten wózek ciągnie

Tak3Nie4
@Nje

1800 to nawet nie najniższa krajowa!!! O czym ty piszesz człowieku!!!! I mnie się nic nie wydaje mam oczy i widzę. A jak nie chcesz słuchać to nie będziesz pracować i a tym samym zarabiać. Pretensje trzeba najpierw mieć do siebie bo każdy normalny człowiek przeczyta co pisze reszta i wyciągnie sam właściwe wnioski. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził nara

Tak6Nie2
Nje
@Gall

Po pierwsze, jeśli chcesz nawiązać konserwację to poproszę o prawidłową składnie, po drugie czytaj ze zrozumieniem, jeśli uważasz ze 1800 jest ok to utrzymaj za to rodzinę, co do wzroku masz definitywnie krótkowzroczność.

Tak2Nie5
Nazwa działu: Produkcja

Z gł.......pkiem nie wygrasz macie po prostu przewagę liczebną. Argumenty i pretensje do samego siebie chyba masz a czasu na zebranie i zainteresowanie brak!! Bo ci za to nie zaplacili!! Człowieku to do kogo ty masz pretensje??

Tak6Nie1
Vitek
@Nje

Nie zatrudnisz człowieka za 1800 w tej chwili. Niby taki wyedukowany a taki cymbał. Albo dostaniesz najniższą krajową (a ta jest większa niż 1800) albo niepełny etat. Poza tym są premie-amnezja czy wiek starczy cię dopadł. Więc o czym ty człowieku piszesz i o jakim zrozumienia jak sam przepisów nie znasz i głupoty tu wypisujesz.

@Nje

konserwacji nie chcę nawiązać. Mnie chcesz pouczać a sam ani składni ani słownictwa nie znasz. Od cały kwiat naszego magazynu i produkcji.

@Gall

Jakie super warunki ? Mówisz o hali 1,2 a moze 3 lub 4? Jeden wielki (usunięte przez administratora) ludzie pracują bo boją się zmian, ilu jest takich którzy boją się zmienić robotę, kokosów tu nie ma, 2300 podstawy co to jest? Próbował ktoś z kierownictwa przeżyć za takie ochłapy cały miesiąc? Na halach ludzi do pracy brakuje, rotacja pracowników większa niż w tenneco. Nikt normalny nie chce tu pracować, bo po porostu nie warto. Jaki rozwój człowieku?! Ty masz robić i być posłusznym. Dostaniesz w zamian po 10 latach pracy nowy arbaj i 200 zł dodatku gdzie inflacja jest większa haha ... Prezes straszy zwolnieniami za telefon prywatny, kanapkę czy napoje w butelkach. Tenneco automotiv ma automaty z napojami na halach... Czyli można? Można. Wymyślają zakazy na siłę żeby było za co premie uwalać :)

Tak5Nie5
Nowy
@Juzek

Co za głupoty piszesz 2300 mają nowi reszta 2800 i 3200 na rękę plus premie plus wysługa lat. Jak jest gdzieś lepiej na tych stanowiskach zaraz idę. Narzekanie wychodzi ci najlepiej. A jak w Tenneco jest lepiej to trzeba tam uderzać!!! A nie marudzić. Trzech stamtąd już pracuje u nas a za chwilę może być ich więcej bo tam zwalniają bo mają kiepsko bo im kontrakty w motoryzacji siadły. A zasady to zasady każdy je zna a później zdziwiony że premię zabiorą jak wszystkim jasno przekazano co wolno czego nie wolno i to nikomu podobać się nie musi. Tak jest i koniec i z tym się nie dyskutuje a co mądrzejszy premię ma uwaloną to do kogo te jęki??? Może czas wziąć się do roboty a nie jęczeć na forach że woda jest za mokra a dziadek zgolił wąsy!!

@Vitek

Wez się nie kompromituj - najniższa krajowa w 2019 to 1600zl netto. Może Ty nie odróżniasz netto od brutto panie magister?

TakNie6
Kadrowy
@Juzek

1600 powiadasz?? Przepisów nie znasz już w Tesko nie pracujesz to co ty jeszcze masz tu do powiedzenia?? Zwolnili cię to hejtujesz a (usunięte przez administratora)piś jak but nawet nie wiesz jaka jest najniższa krajowa!!! Kadry ci powiedzą wystarczy zapytać i głupot nie wypisywać. Ciemnogród i cwaniactwo!!! Tyle w temacie.

Tak6Nie
Rynce sklodac
Nazwa działu: Finanse
@Nowy

6 rok leci, zarobek 3100zl na reke z premia i wszystkim. To jest fair? (usunięte przez administratora) W Lidlu od marca beda mieli 3000zl na reke.

Bolek
@Rynce sklodac

Pracuję tu wystarczająco długo i różnie bywało ale dziś 3500-3600 netto na rękę ze wszystkim bez weekendów miesięcznie dostaję. Szkoda że weekendów brak bo chłopaki po 4000-4400 na rękę ze wszystkim jak przychodzili wyciągali. Ale liczę z czasem na ciut więcej. Niektórzy rzeczywiście przedział 2800-3200 netto na produkcji i magazynie na rękę mają ze wszystkim ale nie mnie oceniać ich pracę. Widocznie premie dostają mniejsze lub za coś im je ciachają. Jest „dyra” to trza z nim to wyjaśnić jak coś nie gra. Jeśli chodzi o mnie jest ok. Szkoda tylko tych weekendów bo jeszcze człowiek jak chciał mógł dorobić. Prezes obiecał zlikwidować weekendy ale dołożyć coś w zamian do premii ale pierwsze jest drugiego na razie brak. Czekam na rekompensatę i wtedy będzie git.

Hahaha
@Bolek

Chciał bym przypomnieć że mówił o tym wiosną

Rzetelny
@Hahaha

Tak samo jak o tym że dołoży różnicę przy utrzymaniu tej samej wielkości produkcji. Trzeba słuchać uchem a nie brzuchem i głupot nie pisać bo później jest tylko żal pretensje i rozczarowanie. Tylko do kogo?? Do samych siebie niestety bo piszecie tylko o jednej stronie a o drugiej nie wspominacie albo jej wolicie nie pamiętać. Tak jest lepiej albo wygodniej ale nic wspólnego to z prawdą nie ma. To tylko pół prawdy czy tym samym nieprawda!! Tak to właśnie z tym pisaniem tu wygląda.

Tak3Nie1
Nierzetelny
@Rzetelny

On liczy na niemozliwe... W przeliczeniu kierowca musiał by zrobić trase zakopane - świnoujście 4 razy w 8h

Tak1Nie3
Rzetelny
@Nierzetelny

Obyśmy się wszyscy nie zdziwili

John
@Nje

...a nie przypadkiem konwersację? Nawiązać konwersację. :)

Zmianowy Nowy wpis
@Nje

Ooo i tu też Mariuszek się pojawia:-) Duda........czewski jak tam obietnice i jak tam system motywacyjny??? Powiadasz że stara kadra to ciągnie??? A czym saniami?? Masz już motywację jak cię tu namierzyli czy raczej „nje” a może „nie”?? A jak tam twoja Afryka dalej zimno??? Jak ty się teraz w robocie pokażesz?? I szefom w oczy spojrzysz?? A może jeszcze coś tu masz do powiedzenia?? Ciekawe czy teraz taki odważny będziesz w robocie?? Coś czuję że przyszły tydzień może być dla ciebie i trzech pozostałych „kumpli” bardzo „gorący” :-) ciekaw jestem jak wy się teraz tłumaczyć będziecie z tego hejtowania i nieprawdy tu wypisywanej na tym szambo-podobnym portalu:-) miłego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek Wyczuwam stresik w gaciach:-)

żwirek Nowy wpis

mamy kreta wśród nas z załogi z produkcji panowie który nas tu sypie. ciekawe który to ………….Judasz nas pod.....la.

Na hali 10-13*C Ogrzewanie na hali nie działa... Zachodnie standardy

Hhhh
@Elf

Komentarz że poniżej 14 stopni maszyna nie idzie za 3....2.....1...

Franek
@Elf

A ty to pod pachami mierzysz?? Czy w innej części ciała..? A może w domu tyle masz lub na dworze taką temp.miałeś jak z buta do domu po imprezie wracałaś bo my w niedzielę nie pracujemy a wpis późno wieczorową porą jak widzę zrobiłeś albo ci się firmy(usunięte przez administratora) Dla twojej wiadomości system jest na halach automatyczny czujniki zamontowane na odpowiedniej wysokości (tu postudiuj fizykę gdzie jest ciepłe a gdzie zimne powietrze i jak działają destryfikatory boś widzę ciemny jak tabaka) i obecnie pokazują temp.w przedziale 15-17* więc ogrzewanie się nie włączy. Dla twojej wiadomości Tu na tym portalu też ci ogrzewania nikt nie włączy więc do kogo te jęki się pytam??? Jest jeszcze taki system w kotłowni że możesz sam wsiąść na rower i sam pokręcić przez godzinkę aż ci temperatura skoczy do +50* wtedy zmagazynuj trochę pod pachami tego ciepła to na 8 godz.ci wystarczy to jeszcze może kumpli ogrzejesz. Różnica pomiędzy temp.na zewnątrz a w środku hal bez ogrzewania to średnio 12-15* a przy pracujących maszynach jeszcze więcej bo one ciepło nie małe też oddają. Tyle prawdy na twoją nieprawdę!! I ktoś wcześniej wcześniej niestety podał nieprawdziwą informację no maszyny poniże 10* nie będą pracować co wynika z informacji producenta a nie widzi misie kogokolwiek. Oj matołki matołki że wam tych komórek jeszcze nie pozabierali to sam się dziwię.

Tak1Nie1
@Franek

Kazdy kto pracuje na hali 9/8/6 wie jaka jest prawda, jak było rok temu, pracownicy sprawdzaja temperature w miejscu pracy na stanowisku a nie przy czujniku. Na fizyce znam sie dobrze, dlatego nam zimno bo pracujemy przy ziemi, a nie bujamy w oblokach gdzie zbiera sie cieple powietrze tak jak Ty.

Alf
@Elf

ale do kogo te jęki czy tu kogoś interesuje że wam zimno?? tu ktoś wam coś włączy lub wyłączy?? coś ktoś zmieni. ja pie……...przecież od tego sa przełożeni więc co tu jeden z drugim za żale wylewają jak tu kompletnie to nikogo nie obchodzi!! co za dziecinada.

Elfik
@Elf

To na niczym się nie znasz bo na halach 6,8,9 ciepło jest tak samo u góry jak przy ziemi na dole za to odpowiadają właśnie destryfikatory!! Dlatego czujniki wszędzie są rozmieszczone w połowie hal a nie na dole ani u góry!!! Więc gdzie ty tą temperaturę mierzyłeś pod pachami?? I w niedzielę??? Bo wpis jest z niedzieli!!! Żenada!! A rok temu ciemnoto gazu nie było i to nie wina spółki ani dyrów tylko tych od gazu!! Mówili wszystkim o tym i szkoda że stara kadra o tym wie i nie jęczy a wy nowi i młodzi z jakiejś miękkiej gliny ciosani jesteście i w d.........ach wam już się poprzewracało. Trza było tu pracować jak hal jeszcze nie było to byś nawet słowa nie pisnął!! Mam nadzieję że wreszcie ktoś wam odpłaci pięknym za nadobne i zbierzecie to co sami siejecie na tym rynsztokowym portalu!! Wstyd mi za was bo jak czytam te komentarze to ani to merytoryczne ani prawdziwe i przez was inni tutaj mają tylko później problemy. Gównażeria i dziecinada!!! I to wstyd dla spółki że takich jełopów tu przyjmuje!!

@Elfik

Przy bramie na h7 jest termometr połączony z destryfikatorem i to on pokazuje po 8-14*C gdy na zewnątrz jest -1 jak przyjdą mrozy po -10/15 to będzie ciekawie, ale wy dalej swoje... Wpis moze byc dodany w świątek, piątek czy sobote wiec nie zmieniajcie tematu na dzien dodawania opinii

Magister
@Elf

Ciole i jełopie tumanie i bezmózgu jeden h7 u nas nie ma gdzie jest taka hala a na niej termometr??? i żaden destryfikator z termometrem połączony nie jest tylko z systemem do którego nie mamy dostępu!! Więc co hejtujesz i głupoty opowiadasz ale co masz pisać jak żeś cymbał jakich mało!!! Tu niczego nie trzeba zmieniać tylko ciebie i to natychmiast boś tuman i głupek jakich mało!!!! Popracowałbyś z dwa dni na dworze nie na hali to byś nawet nie pisnął popaprańcu jeden!! A później przez takie cioła jednego z drugim reszta tylko w łeb dostaje!! Do EkoOkien idź to się prawdy dowiesz bo za takie teksty to by tu ci nogi z d.......y powyrywali ale to tylko kwestia czasu i ciebie pierwszego „ciepło” pożegnają a przynajmniej większość ma taką nadzieję. Odliczanie się już dla was rozpoczęło 3,2,1......bay,bay

Nie
@Magister

Skończ juz wypisywać te poerdoły bo nic do dyskusji merytorycznego nie wnoszą. jeśli uważasz się za wybranća i pracownika wzór, uprzywilejowanego do wyzywania od jełopów, to robisz świetną wizytówkę firmie, tak wygląda przykładny pracownik firmy tesko steel. Wracając do telefonów, proponuję abyś również zaczął od siebie, odpoczniemy (usunięte przez administratora)od twoich trubo trafnych metafor, błyskotliwych żartów oraz nad wyraz barwnego opisu rzeczywistości. Btw, namierzyć ,,jełopa,, jak tak bardzo ci zależy mozesz bardzo szybko, po prostu stań przed lustrem...szoooook co nie ?

Magister
@Nie

Szooook to ty masz w głowie i myślowy bałagan!!! I o jakich barwnych metaforach i rzeczywistości piszesz??? O h7 której fizycznie nie ma i termometrze połączonym z destryfikatorami których w ogóle brak!! To jest merytoryczne i prawdziwe??? Hejterzy i wielce „poszkodowani” się znaleźli i jak człowiek prawdę w oczy wam napisze i powie to co o was myśli i jaka jest prawda na waszą nieprawdę to argumentów zaczyna brakować i skuli ogon jeden z drugim i nie już sam co tu jeszcze wrednego napisać w myśl zasady pisać byle co byle pisać. Pała i w las z wami aż rozumu nabierzecie i do właściwych i prawdziwych wniosków dojdziecie. Prawda w oczy boli??? I dobrze bo tego co piszecie czytać i przyjmować bezkrytycznie nie sposób firmowe gnidy.

zmianowy Nowy wpis
@Nie

Ooo Mariuszek z produkcji z H1 się tu pojawił zwany Duda....czewski:-) Mariuszek pozdrawiamy ciekawe czy teraz któryś dyra albo któryś szeryf z góry na dywan cię nie wezwą i ciepło ci za wszystko podziękują. pewnie będziesz miał się z czego tłumaczyć bo trzeba być "odważnym" żeby takie (usunięte przez administratora) pisać.

Nazwa działu: Produkcja

Na szczęście już tu nie pracuje, wypłaty gołe bez jakiegokolwiek socjalu, prezes na zebraniu obiecywał podwyżki i likwidację weekendów. Aktualnie jest tak, że weekendów brak od lipca i podwyżek również brak!! Szczerze odradzam pracy tutaj, lepiej tenneco czy Purmo wybrać przynajmniej weekendy można dorobić i socjal dużo lepszy.

Wasyl Nowy wpis
@Juzek

Na szczęście!! My też się z tego powodu cieszymy

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Gryzli
Nazwa działu: Produkcja

Zacznijmy od tego ze polowa ludzi sie zwalnia z tesko nie dbaja o ludzi tak jak powinni nie polecam tesco steel a tym bardziej na produkcji

Zwolniony
@Gryzli

Wszyscy się zwalniają (hahaha) masz nieaktualne informacje

Lucek
@Gryzli

A o jakim Tesco ty piszesz?? Hahaha Następny orzeł się tu trafił buhaha

jUUUUUUzek
Nazwa działu: Produkcja

chciałbym zapytać czy w tym roku pracownicy dostali dodatek na święta?

rudy
@jUUUUUUzek

a co cię to interesuje jak już nie pracujesz u nas.

Zmiennicy
Nazwa działu: Produkcja

Jeżeli w tym roku nie będzie premi rocznej to w tej firmie nie ma już ani grosza dodatku jakiego kolwiek więc niech pan prezes się przygotuję na przestuj maszyny bo nikt tu nie będzie chciał robić ;/ I nikt już nie wierzy w to że będzie potem czy za rok nie ma teraz to znaczy że wcale już nie będzie....

Zdziwiony
Nazwa działu: Finanse
@Zmiennicy

W tym roku żadnej premii nie będzie takie chodzą słuchy. Niech się nikt na nic nie szykuje bo może się nieźle zdziwić.

Nazwa działu: Produkcja

Warto również wspomnieć o braku ogrzewania w zimę :) rzeczywiście warunki super haha jak człowiek marznie i temperatura na halach jest taka sama jak na zewnątrz

Tak1Nie6
Ślepy
@Juzek

Ty masz chyba problemy z oczami. Gaz podłączony jest od lata na Nowych halach a na pierwszej części jest od zawsze. Młody i niedoświadczony jesteś i firmy nie znasz a głupoty wypisujesz. Następny mądrala bez rozumu.

Tak5Nie3
@Ślepy

Co z tego, że jestem podłączony skoro nie jest wykorzystywany? Byles pajacu na hali 8 albo 9 ? Więc zamilcz. Przepisy BHP określają minimalną temperaturę w pomieszczeniach, gdzie wykonywana jest praca. Przy lekkiej pracy fizycznej, np. w biurach, temperatura nie powinna być niższa niż 18 stopni C. Pozostali pracownicy, zatrudnieni np. w halach produkcyjnych, powinni mieć zapewnioną temperaturę nie niższą niż 14 stopni C. Wyczuwam kontrolę pip'u w styczniu/lutym :)

TakNie3
@Juzek

Nie strasz nie strasz bo się.....czekamy na PiP głąbie i gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę to maszyny poniżej 14 stopni nie pojadą!! I kto tu jest pajacem?? A jak ci za zimno to może trzeba przestać spać po kątach tylko uczciwie pracować to i temperatura odczuwalna będzie wyższa.

Tygrys
@Juzek

Zaś ten od kotłowni. Proponuję etat (usunięte przez administratora) w firmie zrobić i tam go przesunąć. Całą zimę będziemy u nas mieli karaiby. I odpocznie człowiek w ciepełku i się poopala. To nam się fucha szykuje. Chyba halę zmienię.

Tak5Nie
On
@Pracownik

Może znajdzie się ktoś chętny i opiszę jak wyglądała sytuacje zeszłej zimy

Smiech
@On

Fajnie chłopaki mieli, dmuchawy gazowe za plecami, na przerwe szli do łazienki sie ogrzać...

@Pracownik

Czy mógłbyś używać innego nicku, i nie wprowadzać w błąd...

Hhhh
@Smiech

Zabronili potem, był oficjalny zakaz :D

Wasyl
@Juzek

Może dlatego że ty jesteś podłączony to nie grzeją!! Jak się odłączysz to może wszystko będzie funkcjonować jak trzeba:-) może warto sprawdzić??

Nazwa działu: Produkcja

Nie pomyślałeś (usunięte przez administratora) że to może być celowo tak napisane ? :)

Patykiemgo
@Juzek

Ważne że ciepło w biurze

Tak1Nie2
dziecku po głowie

W tym roku Mikołaj dał mało a zabrał dużo.Telefonicznie zniszczył wiarę w niego samego.A byłem grzeczny i jak zwykle wypełniałem jego zadania, czasem bezsensowne.Może zbierał na nowe B- ardzo M-ocne i W-ygodne sanie. Co teraz z wiarą w niego?Czas pokaże jakie dostaniemy prezenty.

Piotrek
@dziecku po głowie

O której firmie piszesz TS czy TSL?

Mikołaj
Nazwa działu: Marketing
@dziecku po głowie

A rodziców nie masz?? Do rodziców uderz bo tylko dzieci wierzą jeszcze w mikołaje i to te najmniej rozgarnięte i wyedukowane a jak cię z błędu nikt do tej pory nie wyprowadził a stary pachoł z ciebie z bocianim pampersem między nóżkami to lizaki na otarcie łez samemu możesz w biedronce sobie kupić. A wiara ci pewnie wróci jak się wyspowiadasz i do kościoła pójdziesz i z klechą o chwilowej swojej niedyspozycji i zwątpieniu porozmawiasz. On na kolano pewnie cię weźmie po głowie pogłaszcze wszystko wytłumaczy i wiara pewnie raz dwa ci wróci?? A jak nie pomoże to tiket do Laponii pozostaje kupić i tam się udać i osobiście z nim pogadać i skargę złożyć może Alzheimer go dopadł i o tobie stara schorowana chłopina już zapomniała.

Franek
@dziecku po głowie

A może ty po prostu listu na parapecie nie zostawiłeś??? Coś czuje że tu jest problem! Pamięć zawiodła i biedaczek na portalu się poskarżył że prezentu nie dostał. Tu apel do ludzi o wielkim i dobrym sercu aby zrzutę zrobić na szlachetną paczkę dla tego dzieciątka bo nam się zapłacze bidula na śmierć. Podaj tylko adres to coś ci zorganizujemy:-) potrzebne tylko dwie informacje 1) wiek najlepiej przedział 2-7 latek lub jaki tam masz, 2) płeć jeszcze potrzebna bo jak dostaniesz młotek albo imadło aś Irenka to dopiero tu będziesz beczał że Mikołaj był ale cię z Piotrusiem pomylił.

Śmieszek
@Franek

Może zostawił ale solą posypać zapomniał i Rudolf saniami nie zabrał do Laponii:-):-)

Lojalny pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Oj czyści się nam ten nowy narybek czyści:-) i dobrze!!! Bo patrzeć się czasami nie dało co jeden z drugim wyprawiał! pracą tego na pewno w wielu przypadkach nazwać nie można było!!! Pytanie czemu tak późno dyrektorzy zareagowali?? Kto tu ich przyjął i dlaczego tak długo ich tu trzymali bladego pojęcia nie mam. ludzi brak czy co??? Czas przewietrzyć to towarzystwo Panowie dyrektorzy i zostawić tych którzy chcą Tu uczciwie i sumiennie pracować i będą z nich ludzie. Docenić i uznać ich wtedy jak jest taka potrzeba i może warto pomyśleć i przyjąć zasadę nie ilość a jakość i tą jakość sumienność i lojalność wreszcie docenić!! Tyle samo bez nich zrobimy lub nawet więcej jeśli system motywacyjny będzie odpowiedni a tych jęczących i hejtujących do wora i do pieca!! I cieplej będzie na halach i atmosfera wreszcie się rozrzedzi a i nam się wtedy bardziej będzie chciało. Test prawdy i egzamin przed górą właśnie nadchodzi. Ciekawe czy w tych trudnych czasach Panowie staną na wysokości zadania i o premii rocznej dla nas za cały rok i solidnej i uczciwej pracy nie zapomną czy usprawiedliwienia szukać będą że nie ma bo firma też bidna w tym roku ale za to solidna. Zobaczymy czy szeryf zainwestuje w przyszłość i uczciwie pracujących tu oddanych tej firmie ludzi czy w siebie?? Ja stawiam na to pierwsze bo pracuję tu już dość czasu i jeszcze się jak do tej pory nie zawiodłem choć ten rok do łatwych i przyjemnych nie należał. Sanie szeryf ma i na drugie jak go znam już nie zbiera. Ale..........zobaczymy czy w tym roku zaskoczy nas pozytywnie czy negatywnie i czy dalej to ten sam poczciwy i uczciwy szanujący nas nasz szeryf czy pozostali z góry go już przeciągnęli na ciemną stronę mocy i o nas już w tym roku nie będzie pamiętał. Koniec roku tuż tuż i zbieram zakłady - premia będzie (łapki w górę panowie) czy nie będzie (łapki w dół). Ja daję w górę a jak reszta????

Tak3Nie3
Fon Nogaj

Jeszcze nieliczni hejterzy i niezadowoleni tu się jak widzę ostali (piątka już się eksmitowała bo ich wpisy osioły namierzyli) dwójka w kolejce już do eksmisji czeka ale dziś przyszedł (usunięte przez administratora) i powiedział że Zbyszek zwany Ziebro dostał prikaz aby pozostałych tych nielicznych niezrównoważonych intelektualnie tu na tym rynsztokowym portalu namierzyć i do końca usunąć żeby przykład był dla innych że kłamstwo i hejterstwo i brak poszanowania i głupota do końca czas usunąć i dłużej tego jęku mijania się z prawdą w tej firmie nie tolerować. Służby już działają i zaczęło się rzeczywiście końcowe odliczanie dla niektórych .....3 . 2 . 1 ............dla Krystyny z gazowni a raczej z kotłowni- do świąt swój prezent dostanie (na pewno ciepło cię pożegnają) Mikołaj dziecku spóźnioną wiarę do końca roku przywróci i też prezent wręczy i każdy swoją zapłatę sprawiedliwie wedle tu nabytych zasług odbierze:-) BardzoMyWto wierzymy że sanie na czas dojadą i wszystkim sprawiedliwie wg zasług prezenty rozdzielą:-) życzę wszystkim udanych radosnych i pogodnych świąt i obfitych prezentów i bogatego dzieciątka.

ROBERT
Nazwa działu: Produkcja

W tym roku premii świątecznej nie będzie, święta odwołane !

TakNie3
Banaś

W Tesko jest jak w Amber Gold.Nie wiemy kiedy będzie skok na kasę.

Tak1Nie4
Ziobro
@Banaś

Już idą po ciebie. Z pozdrowieniami:Zbyszek

chętny

W Rogożnie spedytorek każe nam ładować na pauzie.Robotny to on jest naszymi rękoma.Następnym razem zadzwonię na odpowiednie służby.

ROBERT
Nazwa działu: Kadry

Chować te telefony i do roboty! Na wasze miejsce jest kolejka chętnych. ha ha ha (szyderczy śmiech)

Kącikczystości
@ROBERT

Podobno dla samego prestiżu paracy w tesko są skłonni zrezygnować z wynagrodzenia. #zielonetornado

Nazwa działu: Produkcja

Czytam tak te wszystkie "wypociny" i widzę że szacunku się ludzie domagają a sami do firmy i do siebie samego go nie mają!! Piszą rzeczy nie mając zielonego pojęcia o czym piszą praktycznie we wszystkim bo to są półprawdy prawdy i gó…… prawdy a nie widzą że 15 lat temu w tym miejscu nie było nic , żadnej hali ani jednej linii produkcyjnej! i praktycznie niczego ,co dziś ludzie z zewnątrz ogromnie doceniają a ludzie stąd (jednostki jak sądzę) w ogóle i jak czytam ,że to się wszystko odbyło kosztem pracowników to niech jeden z drugim napisze których?? Prawda jest taka ,że nie doceniacie tego co macie i szacunek na pewno się należy szczególnie tym najstarszym pracownikom którzy są z nami od dawna ,bo ci włożyli w to kupę serca i siebie samych aby to tu wygląda jak wygląda i ich szczególnie trzeba docenić i im podziekąwać. Szefostwu szacun za to co stworzyli a młodym życzę bardzo dużo pokory i więcej zaangażowania w to co robią ,bo narzekanie jak to ktoś dobrze napisał wychodzi im najlepiej a z pracą u niektórych (zakładam tych najbardziej pyszczących i mających najwięcej do powiedzenia tutaj jednostkom)jest mocno na bakier. Z takim podejście i zaangażowaniem tu kariery nie zrobicie to mogę wam zagwarantować bo szeryf muszę was zmartwić teraz podchodzi do takiej postawy i braku szacunku zerojedynkowo i podziwiam tych "odważnych" którzy szkalują kpią hejtują i obrażają ludzi tu pracujących i samą firmę a szczególnie tych z "góry" kadry ,bo jak sądzą ,że są tu anonimowi w sieci to bardzo się mylą. Ząb sprawiedliwości dosięga z czasem każdego i chyba ludzie o tym zapominają. Jestem absolutnie za wolnością słowa ale pogardy i hejtu nie można tolerować Same orły sokoły nietoperze i sowy się tu wypowiadają a nawet z pisownią i ortografią o gramatyce nie wspomnę jest na bakier. A odwagi brakuje żeby jakikolwiek problem przełożonemu zgłosić?? Tu szkoła i wychowanie się kłania ale czego można wymagać od osób , które same szacunku do siebie nie mają a z wychowaniem też jest na bakier ,bo te przecież z domu się wynosi?? Podstaw brakuje , argumenty z księżyca i nakręca się tu jeden z drugim a pojęcia nie mają o czym piszą. Firma się zmienia każdego roku kadra jest obecnie szkolona nie tylko na produkcji i wszyscy pomału ten etap przechodzą i Tesko Steel jeszcze rok temu to już nie to samo Tesko Steel co dziś. Nie wszystkim się to podoba ale nie musi ,bo spółka jest prywatna i nie jest od tego aby wszystkich zadowalać tylko ma jasno postawione i określone cele i dobiera tak ludzi żeby je osiągnąć. Wtedy korzystają wszyscy a nie nieliczni. Dodatkowe benefity jak to szeryf ostatnio powiedział na zebraniu się pojawią po osiągnięciu wyznaczonych celów i tego co założył i nam przekazał więc siedźcie dalej w domu i narzekajcie ale pretensje wtedy miejcie tylko do siebie. Tu już paru takich było i firma ich pożegnała lub oni firmę ale dobrych ludzi ta firma się nie pozbywa to tak na koniec puentując tych najbardziej niezadowolonych i mających najwięcej do powiedzenia.

Tak8Nie
@Pracownik

Przedstaw się z imienia i nazwiska jak już tak ładnie kłamiesz

Tak1Nie5
Sracownik

Za jelopa to bym ci utargal szyję i nasral do karku, jesteś (usunięte przez administratora) i prostakiem W tej firmie na start zarabia się 4 tysiące A po 3 miesiącach około 8 tysięcy na rękę do tego na święta premia około 3 tysiące i obiad na każdej szychcie Polecam

@Sracownik

Przepraszam poniosło mnie koledzy mi powiedzieli że też jedziesz z (usunięte przez administratora) A ja myślałem że mnie obraziłes pozdrawiam ciepło

pracownik gorszego sortu

Dlaczego u jednego spedytora notorycznie auta tych samych kierowców stoją poładowane w piątek rano lub w okolicy południa na poniedziałek?Dlaczego chłopcy kompromitują się żebrząc o masną robotę do Rajchu?

Kiero
@pracownik gorszego sortu

No właśnie dlaczego???

SPEDYTOR
@Kiero

no własnie, dalczego? może z nim pogadajcie?

desperat

jak obniżki pójdą w tym tempie, to do wakacji będziemy jeżdzić za miskę ryżu.Zapraszam wszystkich chętnych.Tesko to wolność od zgniłych pieniędzy imperialistów i wyzyskiwaczy!!!!!!!!

Junak

Wszystkim osobą z kadry zarządzającej które tak ochoczo udzielają się na tym forum ,radził bym o zachowanie większej rozwagi, bo to co wpisujcie jest po prostu komiczne i mało ma wspólnego z rzeczywistym obrazem tej firmy, ale do rzeczy. Brak przejrzystego systemu premiowego, brak możliwości awansu (chyba ze stanowisko głównego podpierdalacza ) brak dofinansowania do wczasów, brak prywatnej opieki medycznej, brak możliwości dorobienia w weekendy, brak odpowiedniego zarządzenia czasem pracy, brak strefy gastronomicznej (automatu veldingowe juz rozwiązały by ten problem) brak szkoleń, brak wyjazdów integracyjnych. Plusem jest wypłata na czas, szatnia i łazienka, trochę słabo co ? Więc może skończcie z pisaniem dupsów o jakimś nowoczesnym parku maszyn bo ten shit koło tego nie stał. Firma sie rozwija, to dobrze, ale dlaczego ma sie to odbijać kosztem pracowników? Oczekujecie zaangażowania a co dajecie w zamian ? Mydło w kiblu ? Prawda jest taka że koło dużych firm z perspektywami tesko nigdy nie stało, i też tak pozostanie, nie zmieni tego fakt inwestowania w rozwój, bo rozwojem dla prezesa są tony. Może gdybyście nie traktowali ludzi jak szkodników było by inaczej, ale czego oczekiwać od osób które oficjalnie mówią "nie podoba się to nara" a nikt nie bierze pod uwagę tego że pracuje się w tej firmie kilka lat, i ciężko jest wszystko zostawić i zacząć od nowa, takie to podziękowanie za bycie lojalnym.

Tak3Nie6
@Junak

Byłbyś na zebraniu to byś głupot nie pisał. Jeszcze szkolenia i reorganizacja nam bokiem wyjdzie. A co do warunków może jeszcze pupę pudrem w pracy ci po kibelku posypać i pieluchę przewinąć?? Śniadanie rano zrobić i transport z pracy i do niej podstawić. Człowieku to prywatna firma nie żaden koncern i tu nikt nikogo niańczyć nie będzie!! Starsi pracownicy chociaż mają dodatki za wysługę lat dodatki za kierownika czy brygadziste nowi na początku nic!! Tu i tak nic nie zmienimy i nic nie załatwimy więc szkoda czasu bo ile ludzi tyle pomysłów a kto nas tu będzie słuchał?? Tego z góry nikt chyba nie czyta więc niczego tym naszym mędrkowaniem ani ty ani ja nie zmienimy. Co do socjalu to trza tych u góry pytać czy coś się zmieni ale prywatna opieka medyczna ponoć ma być od nowego roku a o reszcie nic nie wspominali.

@Gall

A czy ja piszę o tym ? Czytaj ze zrozumieniem, jeszcze niedawno ktoś pisał jak to nie zazdrości pracownikom, no to jest wszystko wypunktowane, organizowanie zebrania w sobotę rano to szczyt bezczelności, nie przypominając o tym ze rok temu w grudniu na ,,zebraniu,, jakoś pan prezes sie nie pojawił a byla okazja na debatę. Jeszcze jakieś mądrości? Każda obietnica kończy się na zamiarach, jak narazie to mu wyszło z barkiem weekendów

Toro
@Junak

Miałeś okazję podebatować to nie przyszedłeś. Więc pretensje możesz mieć do siebie. I nie słyszałem żeby ten człowiek coś nam obiecał i słowa nie dotrzymał. A jak chcesz podebatować do uderz do Prezesa może chłopina czas znajdzie se pogaworzycie. Odwagi brakuje?? Tu chyba tego nikt z nich nie czyta. A jak były weekendy było źle teraz ich nie ma też źle a ja se chwale że nie trza w weekendy (usunięte przez administratora).bo przynajmniej z rodziną czas spędzę.

@Toro

No to slucham, co obiecał i co zrobił.

@Junak

Byłbyś to byś wiedział. A czego nie zrobił?? Może ty mnie uświadom!! Ja go nie bronię ale ta głupota i nieobiektywność aż w (usunięte przez administratora)skręcają. Zresztą jak można robić do własnego gniazda jeśli się tam pracuje?? Głupota głupota i jeszcze raz głupota. Żeby to jeszcze prawdziwe było!

Bezpartyjny
@Junak

Ten człowiek to nie PIS-owiec on nic nie obiecuje on po prostu to robi. Efekty widać gołym okiem. A pretensje i to co kogoś boli trzeba przełożonym zgłaszać i niech oni z nim gadają. A może przez brata trzeba uderzyć jest kierownikiem niech coś też chłop dla nas zrobi.

@Gall

Głupota to bronić wiedząc ze zaczyna sie robic (usunięte przez administratora) tylko ślepy tego nie dostrzega jakie nastroje panują

@Bezpartyjny

I znowu pytam deklu co zrobił? Brak ci jakichkolwiek argumentów, skończ dupić bo jesteś przykry, szczają na Ciebie a ty się cieszysz bo żółty deszcz pada

Ble
@Bezpartyjny

Przepraszam bardzo, co (usunięte przez administratora) widać? Jakie efekty, pieski schnabla na gowork prostuja rzeczywistość, wychodzicie mu tak głęboko w (usunięte przez administratora) że zaraz z gównem piątkę przybijecie

Blu
@Ble

Prawda w oczy boli?? Ktoś wreszcie o was napisał to czego wy słuchać i czytać o sobie nie chcecie. Tu nic prostować nie trzeba bo każdy inteligentny człowiek sam do właściwych wniosków dojdzie czytając te wasze komentarze. Tu wszyscy są odważni a w robocie do dwóch zliczyć nie umieją. Takie z was kozaki!

Troll
@Junak

Za nastrój sami odpowiadamy więc nie trzeba być ślepym żeby dojść do wniosku że jak dbasz tak masz.

Kkkj
@Troll

Czyli wszystko jest ok ?

TakNie

@Gall Siedzisz nędzniku po lepszej stronie szklanych domów Masz za dużo czasu nic nie robiąc.Popracowałbyś trochę bez komputera ,to byś zmienił zdanie.

@anonim

Człowieku ja bakam fizycznie!! Więc o czym ty piszesz!!

Student
@anonim

kto nie miedzi ten nie siedzi. Trzeba było się uczyć i kształcić może mieszkałbyś wtedy w szklanym domu popijał whisky i stukał w klawiaturę nic nie robiąc. jak wykształcenia brak i kwalifikacji to niestety trzeba tyrać. Tak ten świat jest skonstruowany.

stefan
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora), nic więcej... pozdrawiam, stefan

Suwnicowy

Jestem pracownikiem tej (usunięte przez administratora) firmy z Kornic zajmującej się produkcją okien i rozważałem przejscie do Tesko ale czytając wasze komentarze raczej se odpuszczę. Mogę po nich wywnioskować ze wujnia jak wszędzie... No nic, trzeba szukać czegoś innego.

Tak4Nie

Gdybym wiedział że zaczną obcinać kasę, to co na początku dali, to bym tu nie przyszedł. Macierewicz wypromował kapo Misiewicza z Pajęczna i we dwóch się ścigają.Dla dwóch rada : w korporacji kariery się nie zrobi,tym bardziej kosztem ludzi. I po was kurz prędzej czy póżniej opadnie. Pieski prezesa na zbyt krótkim łańcuchu . I tylko Sonii żal. Jak jej nie ma, to nie może się obronić przed kłamstwami prezesa.

Anomin2
@anonim

Ale Sonia już działa z Sachsa zaś można pogadacć o robocie.

Edi
@anonim

Soni szkoda,ale sobie poradziła a teraz to tylko śmiać mi się chce z Was że tak dajecie się (usunięte przez administratora) na kasie hahahahaha

pracownik miesiąca
Nazwa działu: Produkcja

Zdecydowanie odradzam, wszędzie monitoring na halach, na spotkaniach przełożony pokazuje zdjęcia z kamer kiedy ktoś na chwile usiądzie czy pójdzie zapalić i uwala premię, ogólnie zrobiło się tragicznie, jedno wielkie niewolnictwo, prezes grubasek tylko chodzi po hali i czepia się, że za wolno chodzisz... buc i tyle. Co do wynagrodzenia to jest żałosne, na początku 2000 netto po 3 miesiącach 2300 netto + premia (którą uwalają za byle co) wystarczy butelka z wodą na hali i brak premii (-500zł) żałuje, że tutaj przyszedłem pracować, aktualnie szukam czegoś innego... OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ !! jeśli szanujesz siebie i swój czas to nie jest miejsce dla Ciebie.

Tak3Nie14
Monika
@pracownik miesiąca

@pracownik miesiąca Interesuje mnie, jak wyglądają natomiast przerwy w tej firmie? Pójście na papierosa, czy odpoczynek nie odbywa się podczas niej? Z góry dziękuję.

pracownik miesiąca
@Monika

15 minut przerwy na 8h pracy to "troszkę" za mało aby zjeść w spokoju i jeszcze iść zapalić... pomijając fakt, że trzeba wszystko robić na "dziko" żeby wyrobić się w 15 minut...

Tak4Nie6
Monika
@pracownik miesiąca

Faktycznie - 15 minut przerwy na 8 godzin to niezbyt dużo. W Kodeksie Pracy mowa jest o zdecydowanie większej ilości czasu. A próbowaliście rozmawiać na ten temat z samym Dyrektorem TESKO STEEL?

wniosek

a takie pieniadze to tylko desperaci beda jezdzic.I to do njblizszej lepszej okazji.Tylko nieudolne kierownictwo obcina kase pracownikom zeby pokazac oszczednosci ,to dzialanie na krótka mete.

smutny
Nazwa działu: Handlowy

Po sobotnim spotkaniu dowiedziałem sie ,że prezes zrobił z gęby cholewę.Nie szanuje kierowców doświadczonych ,Mam kaca moralnego z powodu zbrania 1000 zł .Umowa była inna,wiem że można iść gdzie indziej ale nie o to chodzi człowiek chce byc traktowany poważnie .Prezes jest niepoważny i tak nas traktuje.

Tak1Nie1
Edi
@smutny

To dalej pracujcie i dajcie się (usunięte przez administratora) na kasie a 1000 zł. to nie mała kwota a skoro Wam to pasuje to dalej odpalajcie nówki scanie hahaha :-)

Bezrobotny

Mógłby ktos udzielic info jak rozstrzygło sie zebranie kierowców w sobote. Planowałem złożyć papiery ale po info od kierowców w trasie że wiekszość juz szuka pracy gdzie indziej po zmianach w kierownictwie dobrze sie nie dzieje

Piter
@Bezrobotny

4400 podstawa na papier plus delegacje plus premia uznaniowa minimum 5500. Nie składaj nie ma co lepiej jeździć za 1800 plus koperta plus delegacje

Uczciwy pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie to w firmie premie ucinaja jak leci zarobki na magazynie nie są dobre Po nowym roku jak się to nie zmieni bo wszystkie firmy z okolicy w ostatnim roku miały podwyżki to w tesko za dużo ludzi nie zostanie. W tej firmie za dużo nie zarobisz prezes będzie musiał dać więcej bo inaczej to już nie będzie tak wyglądać.... Najwyżej stanie mu to wszystko w(usunięte przez administratora)Du Bye

Tak2Nie8
Nowa hala
Nazwa działu: Produkcja

Uwaga dla każdego kto chce się zatrudnić nie polecam! W tym roku pewnie jak w poprzednim nasz kochany Pan pajac prezes pewnie nie ogarnie ogrzewania tak że na bieżąco będę wrzucał zdj z temperatury w zimę czekajcie na relacje ;)

Tak4Nie9
Stefi

No i zaczęło się, obcinanie premii za byle co, za widzi mi się, chodzi o kierowców nowych super scanii hahaha Żenada totalna po zmianach hahaha Czekamy na diety i ryczałty za spanie w kabinie :-)

Tak2Nie3

Zostaw opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie