Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Xxxx

Czy ktos wogole poleca prace w tesko steel w biurze handlowym?

abc
@Xxxx

tak, normalna praca biurowa

Ss
@abc

Dzień dobry ???? Czy można spytać w jakich godzinach praca w dziale Handlowym na oferowanym aktualnie stanowisku pracy? Pozdrawiam ????

abc xxx
@abc

gdzie ta normalna praca biurowa? w rybniku czy warszawie? slyszalem same niepochlebne opinie dotyczace zarzadzajacych pytanie ile mozna zarobic?

EMTT
@abc xxx

1zł za 1 tonę :)) to jest farsa nie firma nie zawracajcie sobie tym badziewiem głowy.

Panowie co jest nie tak z tymi mistrzami zmiany , nic się nie da z nimi załatwić. Idziesz pytasz o urlop problem, chcesz żeby w czymś pomogli rozwiązali problem olewka. Jesteś chory idziesz na L4 mają focha. Czy oni są w ogóle potrzebni w tesko. Moim zdaniem raczej nie są potrzebni. Pracuje i widzę to wszystko to jest dramat niby są mistrzowi a jak by ich nie było.

Witold

Fajnie że napisałeś coś na temat pracy w Tesko Steel. Co możesz z kolei powiedzieć o wynagrodzeniu? Nie wspomniałeś nic o tym, a nie ukrywam że to dla mnie ważna kwestia. :) Może wyjawisz coś na temat pensji, ile tu można zarobić?

Stary pracownik

A tobie nikt nie powiedział że jak do najwyższego dotrą takie wpisy z portali to podzielisz los swoich poprzedników?? Radziłbym takie rzeczy załatwiać ze swoimi dyrektorami bo jak to dojdzie do najwyższego a ten cię namierzy w sieci co w jego przypadku zajmuje mu to sekundy to idź od razu po obiegówkę bo takiej głupoty i hejtu szczegolnie w sieci on nie toleruje o czym nas wszystkich po poprzednich „akcjach” informował. Obawiam się że jak miałeś tyle „odwagi” żeby uraczyć nas tym bądź co bądź płytkim wpisem to twoje dni u nas są policzone. Chyba że mu nikt nie doniesie ale na to na twoim miejscu bym nie liczył.

Mudzin
@Witold

Tyle ze sie w glowie przewraca.

@Stary pracownik

Nie strasz bo się (usunięte przez administratora). A niech dotrą takie wpisy do prezesa. Nie takie już informacje do niego docierały i nikt jeszcze nie wyleciał z tesko, a wręcz przeciwnie pewne osoby awansowały. A to jest dziwne tyle czasu po moim wpisie,a ja nadal pracuje w tesko. Prezes tylko czeka na takie informacje.

Julia

Na pewno prezes czyta i wynajmuje hakerów, żeby jemu ustalili po ip kto pisał :D Myślisz, że prezesi nie mają co w życiu robić?

Ktoś

Na miejscu prezesa przebadał bym pracowników na zawartość narkotyków

Mhm
@Ktoś

A ja na miejscu prezesa bym Ci zbadał IQ skoro piszesz to tutaj, a nie powiesz tego komuś normalnie w twarz

@Ktoś

Jeśli byłaby taka potrzeba już dawno by to pewnie zrobił

Dobrze poinformowany
@Ktoś

Panowie już niedługo i takie testy zarzad zlecił już na produkcji i w biurach. Ciekawe który wpadnie pierwszy i kiedy zaczną testowac??

Witold
@Dobrze poinformowany

Znasz Tesko Steel od środka? Bo widzę że chyba orientujesz się w tym co się dzieje w firmie. Jestem ciekaw czy to dobre miejsce dla młodych, czy tacy pracownicy mogą się tu nauczyć czegoś nowego?

kandydat

Panowie czy sa u was teraz przyjecia i na jakie stanowiska , no i ile moge zarobic ?

Sluchacz
@kandydat

Jeśli posiadasz poniżej 26lat I zwrot podatku na okresie próbnym możesz liczyć na około 3ttaiace netto A na drugiej umowie okolo 3400-3600. Oraz niczego nie musisz potrafić wystarczy że jesteś pracowity bo niestety ale często praca jest mocno męcząca

kokos
@Sluchacz

To znaczy ze co jak człowiek jest starszy niz 26 lat to nie ma szans na zatrudnienie u was ?

@kokos

Źle to zrozumiałeś chodziło mu że ty jesteś zwolniony z podatku już nie wiem jakiego ale do 26 roku jesteśmy zwolniony i dostaniesz więcej na łapę .

Po okresie próbnym zarobek to około 3600

@Sluchacz

A jak atmosfera w zespole? Głównie interesuje mnie temat pracy biurowej, znasz może kogoś z pracowników Tesko Steel z działu informatyki?

@kandydat

Jako pracownik produkcji oraz magazynier Zarobki po 3 miesiącach grubo powyżej 3 tysięcy

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
Leszno
lolo

panowie jak wyglada praca kierowcy u was , to znaczy jaki system pracy gdzie jezdzicie i na jak dlugo wekendy w domu ? jezdzicie tylko kraj?

XxX
@lolo

Kierunki to Polska, Czechy, Słowacja, Niemcy, Włochy, te kierunki to głównie w systemie Pon-Pt Przeżuty to głównie zachód i Szwajcaria. 3/1 System masz do wyboru. Robota jak każda. Dostajesz trasę i masz ją zrobić. W miarę jest wszystko poukładane. Troszkę trzeba być cierpliwym u nas na załadunkach.

Misiek
@XxX

Jakie zarobki jako kierowca? I czy faktycznie w weekendy w domu?

@XxX

Czy w Tesco Steel pensja zawsze wpływa na czas? Powiedzcie mi jeszcze, czy nadgodziny są sprawiedliwie rozliczane? Mnie co prawda interesuje inne stanowisko niż kierowca, ale stosunek kierownictwa do pracowników pewnie jest taki sam. Pozdrawiam serdecznie!

Lidia

Hej, znalazłam fajną ofertę na stanowisko Technika Informatyka w Tesko Steel ( https://teskosteel.com.pl/technik-informatyk). Opowiecie mi o typowym dniu pracy na tym stanowisku w firmie? Interesuje mnie kwestia zakresu obowiązków, wynagrodzenia.

Zet

Panowie jak wygląda praca jako kierowca ce chodzi mi o centralną Polskę.

przyszły nowy

Cześć. Szukałem tu czegoś o magazynie i znalazłem, że w tej firmie nie używa się wózków widłowych. To na czym polega praca magazyniera i czym się pracuje ? Przymierzam się do kandydowania na magazyn i byłbym wdzięczny, gdyby koś napisał trochę w tym temacie.

przyszły nowy
@przyszły nowy

... ktoś, coś w tym temacie ?

qwerty
@przyszły nowy

Zamiast wózków widłowych, obsługuje się suwnice. Załadunki, przeładunki - wszystko suwnicą.

DG2000

Witam na ile mogę liczyć na start w tesko Steel mam poniżej 26 lat

Hoho jak to czytam hehe a tak z innej beki to jak uwas robota wygląda jako operator maszyn jaka jest u was atmosfera i na jakie zarobki można liczyć .

Teodor

Bardzo dobry pracodawca i pewnie dlatego konkurencja tak mocno inspiruje żeby oczernić ? Uważam, że potrzebne są chęci do pracy a opinia byłaby z całą pewnością dobra.

Nigdy do tesco steel

Witam czy na hali dalej tak zimno i nie grzeja czy to dalej system nie 3 zmianowy tak jak tu piszecie chłopy robiia po 3 tygodnie na 14 potem dwa tygodnie na noc a potem tydzien na rano i sami sie boja odezwać andrzej ziembicki byl (usunięte przez administratora) za kierownika a bal sie isc po rekawice dla pracownika to o czym my tu gadamy firma predzej czy pozniej pojdzie na (usunięte przez administratora) zrobili 3 majstrow niewiem poco skoro i tak nic nie umieja ogarnac i boja sie isc do dyrektora pogadac o tymczasowej sytuacji finansowej wogole sie nie sprzeciwiaja i nie maja swojego zdania ino robia co im każe dyrektor w kasku nigdy w zyciu bym tam nie chcial wrocic w zime nie grzeja cala zima w chłodzie sie jebało kierownik zakazywal palenia e papierosa po czym sam palil przy pracownikach to nie jest dobre on powinien dawac przykład a nie zakasywac czegoś czego sam sie nie trzyma kazdy trzyma (usunięte przez administratora) cicho niewiem co ich tam trzyma kierownik (usunięte przez administratora) za urlop ojcowski 500zl haha (usunięte przez administratora) i jeszcze jak sie ktos zapytal czemu mu (usunięte przez administratora) za taki urlop to nie chcial z toba gadac dalej kopie w dupsku potem wacha te rece stary wez sie za siebie kiedys jak pracowalem to kierownik jaja mył w zmywaku (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

różnie, czasem po roku czasem po 10 latach

Nsnsi

Pierwsza na 3 miesiące, potem rok, potem stała

Torqy

Panowie pracowałem tam i naprawdę polecam możesz nic nie potrafić, lizać dupe, nic nie umieć a zostaniesz mistrzem! Jak się dowiedziałem że pewny(blondyn haha) pan który do dzisiaj nie potrafi nic robić tylko palić i głupka z siebie robić został mistrzem popłakałem się

Bad

Witam, jak wygląda praca na wózku widłowym? Ktoś poleci lub może opisać swoją opinię?

wózkowy
@Bad

Wajcha do przodu- wózek jedzie do przodu, wajcha do tyłu- wózek jedzie do tyłu , wajcha do góry - wózek podnosi, wajcha w dół- wózek opuszcza. W tej firme nie używa się wózków widłowych.

Mój chłopak
@wózkowy

Ej ej nie za dużo byś chciał !!!

truck

witam czy firma przyjmuje kierowcow bez doswiadczenia swiezo po kursie?

Zepter

Po bardzo konstruktywnych i merytorycznych rozmowach z Prezesem zarządu, które w moich oczach wyjaśniły sporo spraw, które mnie nurtowały, chciałem przeprosić wszystkich, którzy poczuli się dotknięci w jakikolwiek sposób moim wcześniejszym postem. Pozdrawiam

Pinkol
@Zepter

I zapewne napisał to zepter hahah ????????????????

Dominator

Witam,jak wygląda praca kierowcy c e w firmie?, mogę prosić o rzetelne wypowiedzi,cudów nie oczekuje wiadomo jak jest teraz z transportem,ale chodzi mi o relacje z dyspozytorem,stan aut,zaplecze serwisowe oraz w jakich systemach się pracuje.Tak się zastanawiam czy tam nie uderzyć,z zewnątrz firma wygląda ok a jak jest naprawdę?

Krytyk

Nic co napisał Zepter i ty nie jest niestety prawdziwe. To wypaczony obraz ludzi którzy nie słuchają ze zrozumieniem a swoje niezadowolenie (kompletnie nieuzasadnione) wylewają pod zasłoną tego portalu bo na tyle tylko ich stać bo odwagi i konstruktywnej krytyki brak. Pieniądze ludzi motywują na chwilę i może czas wziąć się do pracy a później żądać a nie odwrotnie. Jaki jest prezes nikt tak naprawdę nie wie bo nikt z nim bezpośrednio nie pracuje. I jego bronić nie trzeba bo on broni się sam. Strachu w nim też nigdy nie widziałem ale....może źle patrzę. Oprócz zmęczenia nic więcej nie zauważam. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale jego i zarząd ocenia się po wynikach a te widać gołym okiem. Niech każdy osiągnie tyle co on i wtedy krytykuje bo kim są ci co tu tak pyszczą i co osiągnęli że tak nieobiektywne i wręcz kłamliwe takie rzeczy wypisują. Jest takie mądre powiedzenie -szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego! A może jemu podejście się zmieniło bo jak widzi to wszystko postanowił zrobić z tym porządek?? W marcu kwietniu i maju jakoś nikt się sam nie zwolnił. Przypadek??? Nie sądzę?? Jeśli chodzi o Mateusza to jego naprawdę szkoda i na miejscu prezesa lub kierownictwa powalczyłbym o człowieka bo chłop w pracy robi różnicę i takich ludzi nam tu potrzeba. Co do Jejkeja ma chłop rzeczywiści problemy z zarządzaniem zasobami ludzkimi i tu powinien trochę nad sobą popracować bo ludzie impulsywnych i złośliwych osób nie akceptują. Najlepiej żeby wrócił to SUR-u i zajął się tym na czym zna się najlepiej bo tego odmówić mu nie można a firmą żyje a w to miejsce postawić kogoś kompetentnego i wykształconego który potrafi zarządzać ludźmi a nie ich czasem. Co do tych milionów które niby prezes przytulił a o których pisał Zepter to dopiero numer. Firma z tego co się orientuję jest duża a te na razie żadnych środków pomocowy z tarczy nie dostały bo tarcza 4.0 podpisana został chyba wczoraj więc firma starać się o środki z niej może dopiero od tego tygodnia a czy coś dostanie I kiedy to już inna sprawa. Więc o czym wy ludzie piszecie??? W kwestii straszenia krnąbrności i niecenzuralnych słów ze strony zarządu a w sumie prezesa to na którym zebraniu Zepter byłeś i z kim skoro twierdzisz że byłeś raz i na pozostałe szkoda ci czasu??? Jeśli ktoś słyszał kiedykolwiek że Prezes używa niecenzuralny słów stawiam skrzynkę wódki! Kilkanaście lat tu pracuję i w życiu wulgaryzmów z jego ust nie słyszałem. Co do urlopów- komu on ich zakazał brać??? To kolejna niedorzeczność. Można ale na określonych zasadach i to powiedział co do zasad można dyskutować bo też nie do końca się z nimi zgadzam ale to już inna sprawa. Reszta komentarza jest zbędna bo to jest prawda na waszą niestety nieprawdę i sami kwasicie sobie atmosferę a później dziwi się jeden z drugim że go nie szanują jak sam szacunku do nikogo nie ma i pretensje ma do świata że pandemia wszystkich zaskoczyła i firma walczy o przeżycie i wszystkich ludzi na pokładzie i ich zdrowie a nie prywatne portfele poszczególnych sfrustrowanych tu osób! Dajcie im więcej kasy a oni i tak będą chodzić sflustrowani i niezadowolenia bo natura Polaka jest jaka jest i jej już nie zmienimy. Na koniec przepraszam zarząd za wpis bo nie raz słyszałem że prezes tego nie czyta i czytać nie będzie a wszystkich którzy tu się znaleźli nazywa tchórzami i nie chce mieć z nimi nic wspólnego-niestety dołączyłem do tchórzy ale ja też niestety już nie wytrzymałem i postanowiłem napisać co o tym wszystkim myślę bo mi też ręce po niektórych lekturze opadły. Panowie żeby pisać inteligentnie i prawdziwie to trzeba mieć wiedzę i umiejętnie z niej korzystać a tu zostały przekroczone wszelkie dopuszczalne granice. Zapraszam na zebranie z Prezesem i tych wszechwiedzących co niby twierdzą że on się samymi klakierami otacza którzy całują go po butach za to gdzie są i co robią bo zobaczyliby jak czasami z nimi „jedzie”jeśli coś nie gra (byłem świadkiem i szczena mi opadła)więc ja osobiście bym się z nimi nie zamienił i cieszę się że podlegam pod inną osobę bo lekko chłopaki nie mają.

Bida z Nyndzą
@Krytyk

@Biedny „guzik ma” - ty już widzę poziom 1000 w zjeździe pod ziemię osiągnąłeś. Kto ci coś boroku zabrał??? Premii w całej firmie nie było bo żeby dać trzeba mieć- to prosta zasada której wy „inteligentni” ludzie jak widzę nie znacie i co ma ktoś ci oddać jak nic nie zabrał a tym bardziej nie dostał żeby szczególnie tobie dać. Ile godzin pracowałeś i wyprodukowałeś że o premię tu płaczesz. Zasady przyznawania premii znasz?? To o czym w ogóle mowa?? Ty masz do firmy i prezesa pretensje że koronawirus doprowadził do obecnej sytuacji i chłop robi co może żeby nikt tu tego (usunięte przez administratora) nie przyniósł bo dba o zdrowie i firmę dla wszystkich a nie tylko dla tych dyletantów którzy są ślepi i problemu nie dostrzegają bo urlop mu się należy ale o sytuacji i pewnych obowiązujących w związku z pandemią i zasadach już nie pamięta. Ty masz jak widzę tylko same prawa ale żadnych obowiązków. I rozumiem że przez to poczuł się jeden z drugim urażony i nieszanowany?? No chyba padnę!! Buhaha!! Już widzę jak on (usunięte przez administratora)trzęsie i jak mu strach w oczy zagląda bo jeden z drugim „odwagi” nabrał i anonimowo coś skrobnął. I o jakim ty przymusie człowieku piszesz?? W weekend można a nie trzeba przyjść i ja chętnie bym przyszedł i przytulił kasę za nadgodziny I poprawił sobie budżet po tych dwóch chudych miesiącach ale dyra powiedział że nie mogę bo nie jestem wyciągnięty z COVID-u! Z drugiej strony kasy się domagasz a jak już możesz przyrobić bo roboty więcej to piszesz że to przymus. (usunięte przez administratora) Taka jest ta wasza „inteligencja„ i poziom dyskusji a później jest tak że jeden walnie grzywką o kant stołu a całej reszcie dostanie się za jednego i drugiego po głowie. Ciekawe czy ktoś teraz zareaguje i czy wszystkim za tych pojedynczych „mądrali” się dostanie bo od waszej (usunięte przez administratora) a nie „inteligencji” ja się odcinam chcę tu jeszcze popracować bo robota fajna i kasa jak jest normalnie niezła i liczę że pomału idziemy w dobrą stronę i wróci to co było i tego sobie i firmie życzę.

Pytający

Witam, czy na badaniach ma magazyn do Teskosteel jest badany słuch? Jakie mają podejście lekarze do ludzi z wadą słuchu?

Johnny
@Pytający

Oczywiście że tak, co za glupie pytanie

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik