Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Stefi

Było ok w TSL ale odkąd nastąpiły zmiany w biurze to nie polecam ale chętnie zapraszam do przekonania się jak jest ????firma niby wypasiona a nie ma na belki ani na deski do naczepy a i omijanie A2, A4 bo płatna a ostatnio nawet zamiast z Pilzna jechać na Brno-Ostrava to na Hradec Kralove-Kudowa-Nysa-Prudnik-Kędzierzyn K. - Gliwice - Tychy ???????? z ładunkiem 24t a oprócz tego norma musi być ???????? do tego zjazdy sobotnie także polecam ????????????

Mody
@Stefi

Do tego szantaż kierowniczka że jak ci się nie podoba to możesz zmienić firmę.-Pracy w transporcie jest dużo. Zastanawiam się czy ten człowiek robi wszytko aby nikt nie chciał dla TSL jeździc. podobno jest nie do ruszenia przyjaciel prezesa.

Damian
@Stefi

Tak naprawdę już nie wiadomo czy polecasz tę pracę, czy jednak nie. Co mógłbyś powiedzieć o wynagrodzeniu? Można liczyć na premie bądź dodatki?

Kiero

Zaczyna się tu kierowców traktować jak maszynki do jeżdżenia. Biuro zadowolone siedzi w domu nawet telefonu nie odbiera po 16.00 a kierowca ma jeb... Ile ma sił i najlepiej do niedzieli i w (usunięte przez administratora) maja że mamy dzieci i żony. Zaczyna się bardzo źle dziać a zarząd jakby tego nie widzi. Chyba się obudzą jak nie będzie miał kto jeździć i autka będą stały albo sami siądą za kierownicę

Scania
@Kiero

O czym ty człowieku piszesz ? Myślisz że ktoś będzie dokładać do interesu bo chcesz być w każdy piątek rano na bazie, wziąść wypłatę na konto , decydować kiedy się zaladujesz i czy weźmiesz ładunek powrotny. Zastanów się , jak nie pasuje to masz drogę wolną możesz iść jeżeli warunki nie odpowiadają. Firma jest bardzo dobra A to że ktoś poszedł po rozum do głowy i zaczynają zarządzać firma aby była rentową to tylko zaleta. O jeździe w niedzielę gadasz głupoty, jest zakaz używania kamyczków wszystko przepisowo. Zrozumiałe że jak masz rozładunek np w Koszalinie to wyjazd o 4 rano ale czy to jest Tak źle? Wypłatę całość masz na konto zarabia się dobrze nie martwisz się że przyjdziesz z urlopu szef nie da ci wypłaty normalnej. Ruchy jakie są w firmie są pod kontem firmy rozsądne. Wiadomo że nie wszystkim kierowca pasuje bo wcześniej mieli sielanke i robili co chcieli A teraz muszę się przestawić i pracować normalnie. Wszystko odbywa się za zgodą zarządu jak widać na zebraniach są obecni. Na koniec jak masz problem idź do kierownika i powiedz mu co Ci nie pasuje , a nie piszesz na Internecie swoje żale.

Peter
@Kiero

Pracy w transporcie jest full. Polecam kursy międzynarodowe na wschód płacą prawie podwójnie. Kupiłem swój samochód mam dyspozytora i żyję jak Pan. (usunięte przez administratora)

Janik
@Peter

O Panie jaka miła opowieść. Nic nie wnosi do rozmowy , żyj sobie jak Pan, wystarczy że dwie firmy nie zapłacą i po panowaniu :) mimo wszystko powodzenia.

Wanda
@Janik

Nie do końca rozumiem, o czym piszesz. Pracujesz w TESKO STEEL SP. Z O.O.? Jeśli tak, to opisz, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie. Dziękuję!

@Peter

masz rację , myślą że baranów sobie znaleźli co będą zap.... do soboty i cieszyć się, że im płacą no tak mogliby nie ..

@Scania

Widze że ktoś w władzy się udziela, tak wypłata się jak najbardziej należy każdemu kto pracuje. Chyba że u was jeszi się za free już. Łaskę robicie że ludziom pieniądze dajecie co im się należą. Dobra perspektywa dla szukających pracy cieszcie się że dostaniecie kasę, za robienie 6 dni w tygodniu 24h. Od jakiegoś czasu jeżdżę już pod inną firmą i nie ma o czym mówić. Na postojach słyszy się jak Pan kierownik którego zatrudniliscie wywala ludzi albo szanazuje. Otwórzcie oczy!

Zajcew

A cóż to za roszady w transporcie ? Nowy kierownik hmmm, coś mi się wydaje ze sielanka kierowców się skończy i będą ładowane powroty i skończy się cwaniakowanie na parkingach ze zawsze na pusto

Ferryt
@Zajcew

(usunięte przez administratora)jeden wielki chaos

Cała prawda o tesko steel

Firma odlot dobry żart!! Roboty to oni mają ale w kuchni. Chociaż nie bo kasy nie ma nawet na mikrofalówke. Nowe hale są ale jedne noże do przezbrajania maszyny, stary wózek widłowy ogólnie ładne opakowanie w środku porażka. Tylko dzieki ludzią z hal jakoś to się jeszcze kręci,trapezy tną ale 1 krąg na 8 godzin i trzech ludzi musi łapać i układać prawy i lewy bo maszyna to porażka. Flota 80 aut tesko steel logistic jest jak najbardziej prawdziwa kierowcą tylko pozazdrościć 7500 na rękę za jazde po kraju nigdzie tak nie płacą.Auta stoją na parkingu robią może dwa trzy kursy na tydzień,jadą nad morze to zamiast brać powroty i zarabiać to muszą pauze krecić i zwiedzać miasto bo takich firma ma spedytorów 20 aut nie ogarniali a teraz mają 80 ogarnąć?tu się nie dziwie że se chwalą. (usunięte przez administratora)szuka problemu na halach zamiast tam gdzie jest lipa dział handlowy i pani z tesko logistic to jeden wielki nonsens. Kasa na auta tzw pokaz jest a na reszte nie ma bo firma jest w słabej kondycji finansowej. Wystarczy wejść na hale i widać ten odlot brak regałów wysokiego składowania sztaple po sufit a ogólnie to hale jeszcze nie odebrane jedna szatnia z dwoma prysznicami na tylu ludzi niektórzy sie na hali przebierają (usunięte przez administratora) Z powodu tekstów o braku pieniędzy w firmie większość ludzi z produkcji i magazynu szuka już pracy Przypuszczam ze jedna wypłata będzie okrojona i nowe hale tesko dołączą do praktikera. Tak to wygląda niestety a mogło być tak pieknie jak piszecie matołki.

@Cała prawda o tesko steel

Wspaniała wiadomość czyli jak się spodziewałem.

Prawdek
@Cała prawda o tesko steel

W końcu ktoś napisał jak jest, brak ludzi, ciągłe pretensje, jedyne co się rozwija w tej firmię to niechęć do niej.

abc
@Cała prawda o tesko steel

Czuje się jak bym czytał opinie hoteli w Afryce. Słońce świeci . Woda w basenie za mokra. Woda w morzu za słona. Jedzenie monotonne,codziennie 40 tych samych potraw. Straszne...........

Leszek
@Prawdek

@Prawdek co masz na myśli pisząc "ciągłe pretensje"? brzmi to dosyć poważnie. Napisz konkretnie, co powoduje niechęć do firmy, o której wspominasz ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
Matys093

Jak wygląda praca w Tesko Steel i na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik?

ononaono

Dodaj treść twojego wpisu

Baba jaga

Ludzie ludzie uważajcie 24/h oglądają kamery mi się wydaje że nie legalnie. Na zebraniu skriny kamer dajcie spokój.

Szajbus

Co to wgl są za komentarze "firma odlot itd itp" Pracuje tutaj i nikt czegoś takiego nie powie! Średnio płacą Atmosfera w pracy do (usunięte przez administratora) Co chwilę się coś psuje mówimy konkretnie o maszynach.... Totalna lipa I co chwilę płacz o byle co od prezesa. Wymagac to potrafi ale pracownikowi coś dać to nie ma szans... Napisze ze jest dobrze jak faktycznie się coś poprawi Na dzień dzisiejszy to znaczy lipiec 2019 jest lipa! Co chwilę się ktoś zwalnia i nigdy nie bedzie tutaj pewnych ludzi za te pieniądze dziękuję pozdrawiam.

Homer
@Szajbus

Wszędzie teraz potrzeba ludzi do pracy ja zrezygnowałem i tylko sobie poprawiłem. Toksyczny klimat tam panuje.

Konkurencja

Niedawno byłem u chłopaków w Rybniku i zapytam wprost Panowie co wy w tym Rybniku zrobiliście??? Co za odlot!!!! Takiego zakładu nie ma nigdzie!!!! Biura hale (te ogromne hektary) a maszyny to kompletny odjazd!!!! Dla mnie szok i patrzyłem na wszystko z niedowierzaniem. Nie ma sensu jeździć i oglądać innych zakładów w Europie bo wystarczy wpaść do Rybnika i zobaczyć jak wygląda nowoczesny ogromny i z najwyższej póły zakład na światowym poziomie. Wszystkim pracownikom gratuluję że mogą pracować w takiej firmie i w takich warunkach i mimo że jestem z konkurencji życzę firmie dalszych samych spektakularnych sukcesów bo ten na pewno taki jest. Szacun Panowie i tak po ludzku trochę Wam zazdroszczę ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu bo czegoś takiego nigdy w życiu na oczy nie widziałem!! Dzięki za wszystko a szczególnie za to co mogłem zobaczyć i pooglądać ale najbardziej zazdroszczę Wam szefostwa a szczególnie Prezesa (to człowiek orkiestra z pasją i pomysłem) oraz(usunięte przez administratora) bo tacy ludzie to największy skarb tej firmy i dziś nie ma co się dziwić że odjechaliście konkurencji o lata świetlne ale z takim zespołem zapleczem i zarządem aż strach się bać gdzie wy będziecie za parę lat. Jak tylko zwolni się jakiś wakat u Was przechodzę bez wahania i przeprowadzam się do Rybnika bo w Polsce na pewno a myślę i Europie jesteście nr 1 !!!! Pełen szacun pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że do zobaczenia!!!

@Konkurencja

Rzeczywiście jest się czym pochwalić. Teraz cały zakład to kompletny odlot i firma z innej galaktyki. Wizytówka nasza , Rybnika i tych którzy ją stworzyli. Mnie też duma rozpiera że tu pracuję i jestem tu gdzie jestem. Nie sposób teraz znać tu wszystkich pracowników i mamy tylko nadzieję że Prezes będzie pamiętał i dbał o nas (bez wyjątku) tak jak dotychczas i o nikim z nas nie zapomni bo pracuje się nam tutaj super i chcielibyśmy aby tak było zawsze.

@Konkurencja

Stalowych centrów jest parę w PL ten się w żaden sposób nie wyróżnia ba nawet swojej floty transportowej nie mają. Ja bym powiedział że jest cienko no może średnio. Firma tylko tnie blachy cóż to za wielki zakład :))) Jeszcze zakładów nie widziałeś z możliwościami i zróżnicowanym asortymentem gdzie zamiast ludzi pracują roboty. A regały wysokiego składowania ciągną się halami w kilometrach. Ten twój post to chyba na zamówienie bo chwalić to się raczej ten Rybnik za bardzo czym nie ma :))) A te posty o kadrze zarządzającej to już śmiech na sali. Byście się nie kompromitowali :)))

Wieloletni Pracownik konkurenc
@Joshua

Nie kompromituj się człowieku bo widać że nie znasz firmy i w niej nigdy nie byłeś nic nie widziałeś nic nie wiesz i kompletne bzdury wypisujesz. Poczytałbyś sobie człowieku chociaż ich stronę internetową (polecam)www.teskosteel.com.pl i przestał się kompromitować. Floty chłopaki nie mają????????????a Tesko Steel Logistics słyszałeś??? 90 nowych aut mają ,9 robotów na liniach produkcyjnych 6 nowoczesnych w pełni zautomatyzowanych i zrobotyzowanych linii produkcyjnych 11 ha areału z czego prawie 40 tyś.m2 pod dachem w nowoczesnej zabudowie. A o produkcji rąbów trapezów i blach auto słyszałeś??? Więc o czym ty piszesz??? Człowieku twoje wpisy to kompletna kompromitacja i widać że nic nie wiesz nic nie widziałeś i masz coś naprawdę z głową. Tak niestety zazwyczaj jest że ci co nic nie wiedzą chcą mieć najwięcej do powiedzenia. Może chciałbyś żeby było inaczej ale nie jest. Widać naprawdę braki i niekompetencje kompleksy i może dlatego cię zwolniono. Nie dorosłeś kolego i nie dojrzałeś jeszcze i z porażkami trzeba umieć się pogodzić i wyciągnąć z nich wnioski. Swoim wpisami obnażasz siebie i swoją nieuczciwość i niechęć wobec firmy i ludzi tam pracujących ale to nic wspólnego z prawdą nie ma. Ta firma sama się kolego broni jak i ludzie tam pracujący. I nie mam powodów żeby im słodzić bo pracuję w innym serwisie w konkurencji ale gdyby mi tylko złożyli propozycję pracy przechodzę bez wahania bo tego co tam jest nie ma nigdzie a w Polsce na pewno a myślę że i Europie.

Emot
@Wieloletni Pracownik konkurenc

Ty widzę chyba cały czas czytasz ich stronę. Jak na kandydata jesteś super doinformowany. Ale coś słabo czytasz bo oni cały czas szukają ludzi do pracy i jakoś nikt się tam nie garnie za bardzo. Mogę Ci pomóc chcesz ? Praca marzeń czeka hahaha

@Konkurencja

Co fakt to fakt zakład i biura całkowicie z innej epoki tylko pozazdrościć. Nie da się tego opisać to trzeba zobaczyć.

taknie
@Joshua

Firma ma dużą flotę - ok 90 zestawów, w większości nowych - jesteś niedoinformowany.

Grzyb

Chyba epoki kamienia łupanego :))) Jakim trzeba być zerem żeby sobie samemu pisać pozytywne komentarze.

Zasmucony
@Grzyb

Każdy sądzi po sobie. Żal mi cię a zero to taki człowiek jak ty bo nic nie wie a ocenia innych swoją miarą!

ktos
@Konkurencja

Ja pierdziele co ty wypisujesz Przyprowadz sie tak rybnik jest ladny przyjmij sie do tesko odbebnij miesiac w pracy bez wekendow i wtedy sie przekonasz jaki jest miod haha

Nie Robot
@Joshua

Czego nie posiada Tesko??? Floty transportowej???? Od samego istnienia stalowego centrum była takowa. Wtedy znikoma, na dzień dzisiejszy ponad 80 samochodów ciężarowych z czego 80 %praktycznie nowych. Roboty powiadasz...pamiętaj że żaden robot nie zastąpi człowieka, chociaż czytając Twoją opinie uważam że Twego ojca zastąpił by godnie...

@Nie Robot

Cuchnący (usunięte przez administratora) ja wiem że reprezentujecie sobą rynsztok. Zawsze tak było i nadal jest. Doskonale widać jakie relacje miedzy ludzkie tam panują. Te graty co odkupiliście od Koltransu nazywacie nowymi samochodami ? hhahah litości. Macie nadal blade pojęcie o handlu. Mam nadzieję że blacha jeszcze bardziej spadnie i padnie to dziadostwo wreszcie bo już ledwo co zipie podobno. Na rynku mówią że w tych pakamerach co to oddziałami nazywacie - chodzi mi o to mieszkanie w bloku w Warszawie i dziuplę w Toruniu nawet na papier toaletowy już nie starcza. Chwalenie się chwalenie a w rzeczywistości jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Mądrzejszy
@Joshua

Nie kompromituj się człowieku bo sam sobą reprezentujesz poziom którego nikt w tej firmie nie reprezentuje. Zawiść zazdrość i niedowartościowanie przez ciebie przemawia. Żałosne. Niestety to taka polska przypadłość i ja ci osobiście współczuje. Reszta komentarza jest zbędna bo wszystko można wyczytać w twojej wypowiedzi.

Wincyjpindzydej

Zmień dilera człowieku

Fryc
@Joshua

Ooo mika się odezwał ze stalsyfu.

Pylek
@Konkurencja

To sobie chyba robercik sam do siebie napisal. A jak to pisal pracownik to musialbyc chyba na (usunięte przez administratora) chaju

Olo

Prezes zarządu Robert Sznabel ( Shnabel) to kawał chuxx. Żyd. Wyruchal kolegę z którym założył firmę tesko. Zwykły bandyta w kołnierzyku. I ta ciemna karnacja wszystko mówi. Z daleka od tego pajaca.

Kierowca

Dojazd do was to tragedia chłopaki, a parking... Macie jakies bony na remonty zawieszenia?

wicki

Odział w Katowicach to porażka . Maciek który obsługuje Klientów nie nadaje się kompletnie do niczego chroniony pod przykrywką , popełnia babole jakich mało , nie idzie go zwolnić z Firmy więc może robić co chce , jak pracodawcy pozwalają na taki proceder to dla wielu jest nie zrozumiałe ?? Rynek pracy jest wielki i można poszukać kogoś normalnego

Mieczysław
@wicki

Proszę Cię, zapoznaj się z regulaminem forum GoWork.pl. Na forum staramy się nie publikować danych osobowych pracowników firmy. Widzę, że negatywnie oceniasz pracę innego pracownika. Może warto tej osobie po prostu pomóc lub dać jej jeszcze więcej czasu. Czy inni pracownicy podzielą twoje zdanie? Jak myślisz?

AMK
@Mieczysław

Ta firma to pomyłka, bałagan średniowiecze i pisiorstwo. Trzymać się jak najdalej zatrudniają wyciągają kontakty a później Mirki i Maćki sobie żyją czerpiąc zyski z cudzej pracy. Uważajcie na tą firmę.

Prowda
@AMK

Bardzo dobrze napisane, przekonałem się. Pozdrawiam :-)

Krzyżak
@wicki

Podobno bierze całego. A to już sztuka zarezerwowana dla nielicznych.

Arek

Firma świetnie działa. Jak jest w firmie po przejęciu Koltransu?

CNC

Witam, Czy są przyjęcia obecnie na operatorów lub informatyków? bardzo bym prosił o informację co firma oferuje pracowitym z ambicjami? Pozdrawiam

Wielbiciel

Jaki kraj takie "tesk(c)o"

Bruce Lee

Imponujący zakład i robi ogromne wrażenie. Do tego kompetentni ludzie świetny serwis i obsługa. Gratulacje. Nic tylko pozazdrościć.

dzejkob

prezes to pajac tak jak i jego dyrektorzy ten na S i na J social zaden 13 wypłata pewna jak snieg w Hiszpani problemy o byle co plus jeszcze cisną pracowników na przymusowe urlopy prezes sobie wymyslił teraz najlepszy parking na swiecie gdzie trzeba (usunięte przez administratora) 15min po firmie zeby dojsc do szatni i na hale , inne firmy maja wczasy pod gruszą itd duzo by gadac a tutaj masz niby 2800 ale co to jest za kasa połowa firm na slasku juz cos takiego oferuje wiec ogolnie nie polecam przychodzisz do pracy i tylko sie (usunięte przez administratora) bo kierownicy o byle co pretensje mają . NIE POLECAM NIE DAWAJCIE TU CV BO TO JEDNA WIELKA KPINA !!!!!!!!!!

@dzejkob

Pracowałem w tej firmie płacili 1zł za 1 tonę :))))) straszne dno. W konkurencji płacą 10zł za tonę przeliczcie sobie. W tesko zarabiałem około 4tys w nowej firmie zarabiam w porywach do 10tys. Do tego samochód służbowy a nie jeden przechodni na oddział. Ale to wiadomo na rozmowie można wypytać żadna tajemnica jak ktoś się decyduje jego sprawa. Najlepsze jest po zatrudnieniu żeby chociaż atmosfera pracy była dobra. Niestety tu jest dopiero tragedia zależy jeszcze jaki oddział. Z własnego doświadczenia powiem że gorszego kieratu nie widziałem jak żyję. Nie dość że płacą kiepsko jak na tą branżę wymagania wysokie to fatalny klimat i kiepskie uposażenie. No dramat.

@Kot

Zapomniałem oni oddziałami nazywają mieszkanie w bloku w Warszawie albo 3 pokoje w Toruniu na piętrze przy ruchliwej ulicy :))) Nie wiem jak teraz ale za moich czasów mieli jeszcze taki prymitywny system do obsługi co było trzeba milion operacji wykonać i mieć podręcznik żeby się po nim poruszać. W efekcie nie było się tylko handlowcem ale jeszcze logistykiem bo jazdę trzeba było sobie samemu składać. Trzeba było sprzedać zlecić do produkcji zaplanować do wysyłki i wystawić WZ :))) i robic 1000ton obrotu. Taki drobny szczegół w konkurencji w której pracuje mam bok i jedyne co muszę to wysłać zamówienie reszta mnie nie interesuje. Standardy jak 20 lat temu.

@dzejkob

To trzeba iść do drugiej połowy tych firm na śląsku która takie warunki oferuje skoro jest tak ja piszesz! A śnieg w Hiszpanii teraz jest więc i trzynasta pensja w tym roku pewnie będzie wg twojego toku rozumowania. Masakra z tymi nowoprzyjętymi na produkcję i magazyn. Zabrać wam komórki bo wasze komentarze to jedno wielkie dno i porażka!!! Kto i po co was przyjął do nas bladego pojęcia nie mam.

pracownik na oddziele północ
@Kot

kolejny wyrzucony z Toruńskiego oddziału. MASAKRA. już tyle razy tu byłeś na formach i znowu trolujesz. Kiedy ty tu pracowałeś i jakich warunkach piszesz??? tych sprzed kilku lat. ręce opadają jak czytam kolejny raz te twoje komentarze. A my mamy teraz 10 tyś. w porywach 15 tyś. auto służbowe każdy i roczne premie po 8-10 tyś!! więc kto ma lepiej?? Z ojcem dyrektorem zadarłeś więc ci podziękował a atmosferę tworzymy sami więc widocznie sam sobie byłeś winny. Ale jak masz teraz lepiej to powodzenia i daruj sobie ,bo to co robisz to żenada. Było minęło i żyjemy dalej ale daj już spokój bo to naprawdę jest niesmaczne

Amors
@Kot

Hej co to za konkurencja, szukam pracy jako przedstawiciel

@pracownik na oddziele północ

A to bardzo ciekawe bo znam osobiście handlowców którzy u was pracują i żaden nie potwierdza tej wersji. Samochody są przechodnie a zarobki nie wiem raczej nie pieli z zachwytu :)))) Przyjechał bym do was do oddziału ze swoim Pitem :)))) zesralibyście się i tyle bo zarabiam na bank więcej niż wy na stanowiskach dyrektorskich. Mogę się o to publicznie założyć ! Nie ma nawet co porównywać warunków kultury pracy. Poziom chamstwa z jakim się zetknąłem w Toruniu jest nie do opisania. 1 dzień w pracy pamiętam tzw dyrektor co go z thyssena na kopach wywalili poproszę Pana listę klientów :)))) dostał ze 20 mirków co po 3 tony biorą a cieszył się jak dzieciak że sprytny chłop z niego. Wyczułem że towarzystwo mocno rozmodlone pielgrzymki Rydzyk i inne dewiacje. A w biurze (usunięte przez administratora) do wszystkich - polski katolicyzm :))) Kazali zostawać w pracy po godzinach co oczywiście olewałem. Gdy na jaw wyszło że szukam roboty to mnie zwolnili że niby się nie nadaje :))) W efekcie to ja wygrałem zobaczyłem jak jest nie odsłoniłem kart a w perspektywie czasu dużo zyskałem. Do tego po 3 miesiącach zmuszali do podpisania lojalki ! Trzeba bardzo uważać na tą firmę bo takie zagrywki to tam norma. Oczywiście po rozwiązaniu umowy zostałem z lojalki zwolniony lecz nie wiem jak to by było w przypadku pracowników pracujących tam długo. Niestety nie mogę zdradzić nazwy swojego obecnego pracodawcy na tym forum lecz mam nadzieję że moje osobiste doświadczenia będą przestrogą dla każdego kto rozważa podjęcie pracy tam. I zanim to zrobi dobrze się zastanowi.... Po wpisach poprzednika widać że już wielu się tam przewinęło. Żeby było bardziej zabawnie proszę zwrócić uwagę jak sam pracodawca albo inni pracownicy wypowiadają się o byłych pracownikach na tym forum. Że to lebry gamonie nieudacznicy albo kretyni. Właśnie taka jest kultura ludzi tam pracujących tak traktują ludzi.

@pracownik oddz. Północ
@Kot

Jak (usunięte przez administratora) może (usunięte przez administratora) kogoś nazywać i mówić i opisywać poziom kultury której sam nie ma!! A „przechodnie” to są osoby na pasach.Twój poziom kultury jest rynsztokowy i odważny to ty jesteś na forach-kolejny jak ktoś wcześniej dobrze napisał chłopak w krótkich majtkach , niedowartościowany malkontent który wyleciał bo się w tej robocie nie sprawdził. PIT żonie pokaż i zrób zdjęcia i prześlij mailem czy też się z radości zesrała. A publicznie to stuknij się w pierś i jak chcesz kogoś oceniać to zacznij od siebie bo w tej robocie nigdy nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Nie pasowało ci to nikt cię do krzyża nie przybił a z tego co czytam też do roboty nie zmuszał bo zadarłeś z ojcem dyrektorem więc najgorzej jak mogłeś i jak zmieniłaś robotę i sobie poprawiłeś to czego ty tu jeszcze szukasz??? Ojciec dyrektor jaja ma i po żołniersku ale sprawiedliwie oddział prowadzi a jak komuś się nie podoba to zmienia robotę i cześć! Z tego co czytam to z niczym problemów ci nie robiono to czego ty jeszcze oczekiwałeś że na końcu kwiaty i odprawę roczną za nieróbstwo ci dadzą?? Żenada i przestań się już obnażać bo to już ani wiarygodne ani smaczne nie jest.

Uchachany
@Amors

Lidl na Toruńskiej????

@@pracownik oddz. Północ

Achhh ten szacunek do ludzi bezcenne :))) Mnie do krzyża nikt nie przybijał ale widzę że Ciebie często boli poniżej :)))) Achhh jaka żenada. No to tyle z żartów. Nie mam nic do dodania kontr-wypowiedzi tylko potwierdzają to o czym mówię. Wyzwiska słoma (usunięte przez administratora) Dobranoc.

@Kot

Jesteś zakompleksionym i niedowartościowanym małym chłopcem w krótkich gaciach odważnym tylko na forach który nie potrafi pogodzić się z tym że ta firma dla niego to za wysokie progi. I o jakim szacunku człowieku ty piszesz kiedy sam go do nikogo nie masz. Na szacunek trzeba sobie zapracować i zasłużyć o czym ty najwyraźniej zapomniałeś. Tu nie ma miejsca dla takich ludzi jak Ty i Ojciec Dyrektor słusznie postąpił że spuścił cię z oddziału. Panie Dyrektorze szacun i dobra decyzja bo takich ludzi tu nam nie potrzeba!!!

Zniesmaczony

Jakiś(usunięte przez administratora)się tu trafił w dodatku kompletnie nie znający firmy (usunięte przez administratora)Szacunku się domaga a (usunięte przez administratora) do potęgi setnej. Twoje wartości i poziom rzeczywiście jak piszesz ze średniowiecza!!! Przypadek nieuleczalny. Może szefostwo się tobą zajmie bo to co uprawiasz to chyba już stalking karany do 3 lat pudła z art. 190 § 1 Kodeksu karnego. Nie jesteś kolego ananimowy i może czas aby Tobą i twoim przypadkiem zająć się inaczej. Nie można dłużej bezpodstawnie i bezkarnie na forum takich rzeczy czytać a tym bardziej w sposób urągający ludzkiej godności i drugiemu człowiekowi którego wskazujesz wprost. Poczytaj regulamin(usunięte przez administratora)a ja dopilnuję żeby prawnie się tym ktoś u nas zajął. Ciekawe czy jako pozwany też będziesz miał tyle do powiedzenia.

Psychiatra

Temu panu psychiatra potrzebny od zaraz.

Toidi

Co za cymbał tu się trafił. Kto ci dał komórkę?? Ty chcesz coś wygrać????????????z kim z Toidim????????rzenujący jesteś i nie kompromituj się bo co wpis to wszyscy pieją z zachwytu????????????????????ale ba....ran się tu trafił i rzeczywiście ktoś dobrze napisał że to jakiś chłopczyk w krótkich gaciach!! Stawiam browar że gość uciekł z gliwickiej w Rybniku. To wszystko to wina Tuska że tak jest jak jest!!! I kogo ty straszysz????????????????????nie kompromituj się człowieku!!!

Czyściciel

Prosze pisać na maila jeśli pani Lidii coś nie odpowiada!!

Tatepiotera

Witam . Jakich zarobków można się spodziewać po roku jako operator ? Bez weekendu jak i z weekendem ?

Mart

Witam jak wygląda praca w Tesko Stell jako kierowca czy są przyjęcia w oddziele w Katowicach czy tylko stała ekipa pracuję. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik