Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

NISMO

Zgadzam się to jedna z najgorszych stalowych firm w PL. O ile nie najgorsza bo szczerze mówiąc gorszej nie znam.

Smerf
@NISMO

A gdzie ty wcześniej pracowałeś że gorszej nie znasz?? W Tesco na rybnym??

Zocha

Szukam pracy a w sumie chłopa do ożenku: Zocha. Są tu jakieś chłopy czy tylko „kalesony”??

@NISMO

to trzeba poszukać lepszej skoro gorszej nie znasz. Na jakieś warunki tu się godziłeś skoro umowę podpisałeś na określonych warunkach ale słyszałem że szukają hostess na promocji w Tesco na rybnym może tam uderz skoro masz tak skromne doświadczenie i wiedzę o branży.

@Pracuś

A skąd ty wiesz jakie mam doświadczenie i ubiżasz prącujacym w Tesco ? Czy praca w Tesko jest za lepsze pieniądze ? Przecież wy tyle samo płacicie :)))) A jakie firmy nie będę wymieniał po miesiącu pracy u was zrezygnowałem jak zobaczyłem w jakich prymitywnych warunkach pracujecie. Mówię tu o biurze. Dużo wam jeszcze brakuje duuużo do konkurencji. Kultura pracy oraz wynagrodzenia nędzne. Obecnie w konkurencji zarabiam 20tys miesięcznie. Dla was to abstrakcja co hahah. Powiem wam niech was(usunięte przez administratora) boli jest to duża firma z Kluczborka.

@NISMO

Mika pozdrawiamy i bardzo ci kibicujemy oby tam w Marcegagli poszło ci dużo lepiej niż u nas. U nas obowiązują inne (wyższe) standardy i zapraszamy do nas do Rybnika wtedy będziesz mógł ocenić czy jest tak jak piszesz czy wręcz odwrotnie bo tego doświadczenia bezsprzecznie ci brak. Mimo wszystko my życzymy ci wszystkiego dobrego pozdrawiamy bo przecież życie na Tesko Steel się nie kończy. A płacimy dużo więc ale tym którzy tu zostają z nami i z którymi my chcemy pracować. Tu nie wszyscy się niestety nadają co nie znaczy że wszyscy nie mają kwalifikacji czy kompetencji. Nam się wspólnie nie udało ale szanujemy konkurencję i mimo kolejnej twojej negatywnej opinii(na którą nie mamy przecież wpływu)życzymy ci jak najlepiej. Często jest niestety tak że po zwolnieniu kogokolwiek lub rozstaniu się z nim czytamy to co czytamy ale to nic wspólnego z prawdą nie ma. Ja akurat jestem zdania że jeśli sobie poprawiłeś to bardzo mnie to cieszy a z zarobkami nie polemizujemy gratulujemy dobrego wyboru wyższych zarobków(jeśli są prawdziwe) i życzymy ci naprawdę jak najlepiej. Trzymaj się i co złego to nie my.

@Pracuś

Nie jestem Mika nie znam osoby. Pracowałem w oddziale Toruń. Również Pozdrawiam :)

@NISMO

Taką ksywę miałeś w Toruniu i pozostała do dziś. Pozdrawiam i może kiedyś do zobaczenia.

@NISMO

PS Zapraszamy przy okazji do Rybnika może mimo wszystko zweryfikujesz swoje zdanie i trochę otworzysz oczy na prawdę i spółkę i zmienisz trochę ton i sposób wypowiedzi o niej samej. Trzymaj się i powodzenia pod skrzydłami Włochów bo tam też niestety cierpliwość i wyrozumiałość będzie nie raz potrzebna.

@Pracuś

Zwolnolem się z tesko 2 tygodnie temu i dostałem od startu lepsza kasę na jedna zmianę, byłem. Na 3 rozmowach i wszędzie oferowali więcej niż w tesko wiec ta firma leży... Pracują tam tylko (usunięte przez administratora) co nic nie umia innego.

Pracuś

Tobie i tak za dużo tu płacili i nie tęsknimy za tą ekipą którą zwolnili albo sami odeszli. NARESZCIE i tak o kilka miesięcy za późno moim zdaniem. Teraz wreszcie po (usunięte przez administratora) i płaczków co do dwóch tu zliczyć nie potrafili i ściany podpierali albo na krzesłach między kręgami spali zaczyna się pomału robić normalnie. jeszcze paru jak podmienią zacznie być tak jak było bez tych obiboków i maruderów. młokosy dużo oczekiwali a nic nie robili niestety taka prawda i jak poznają się na was w innych firmach to skończycie dokładnie tak samo. A poza tym pracujecie już gdzie indziej to tam hejtujcie swoim "wybawicieli" bo tu o was mamy wszyscy te same zdanie i cieszymy się że płaczków i obiboków wreszcie firma się pozbyła bp to jest ruch w dobrym kierunku i takim działaniom wszyscy tu kibicujemy.

Pracuś

Barany powiadasz??? Te barany szkoły pokończył nie rzadko studia i ortografię i stylistykę oraz gramatykę mają w małym palcu czego o tobie po wisach powiedzieć nie można. Więc kto tu jest baranem i nieukiem?? Po drugie jeśli chłopcy dalej tu pracują to widocznie są zadowoleni zarówno z warunków i wynagrodzenia (choć te zawsze mogłoby być lepsze) i byli na innym poziomie niż ty co pewnie wynika i z ich doświadczenia i umiejętności oraz samego zaangażowania czego tobie wyraźnie brakowało skoro pozwolili ci odejść lub cię zwolnili.

@Pracuś

Nie jestem Mika wiem o kogo chodzi to nie ja. Co do samej firmy zbyt krótko trwała współpraca żebym mógł się negatywnie wypowiadać. Pieniądze wiadomo jakie były nastawiłem się że przyjdę do was na przeczekanie i tyle. Do samego charakteru pracy można było może przywyknąć mam tu na myśli samodzielne rozpisywanie zamówień w tym skomplikowanym i czasochłonnym programie. O ile nie mogłem zaakceptować osobowości tam pracujących. Naprawdę próbowałem nie dało się. To są po prostu osobliwości którym właściciel powinien się przyjrzeć. Mam tu na myśli Pana dyrektora i Panią dyrektor. Dla mnie totalne nieporozumienie. System premiowy był żaden w tamtym okresie zwyczajnie demotywujący. Mam tu na myśli 1zł za 1t. Zobaczcie co pisze ATS w warunkach zatrudnienia na swojej stronie. Być może coś się u was zmieniło. Lecz patrząc po ilości negatywów szczerze wątpię. Ja niestety odniosłem również złe wrażenie. I nie chciałbym już tam nawet wracać z wycieczką. Życzę powodzenia w Nowym Roku. Pozdrawiam nie Mika czy jak tam mu.

Grizzly

Witam. może ktoś podrzucić jak z pracą kierowcy, czy potrzebują i jakie warunki. Z góry dziękuje i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Ocynkowany

Oczekujecie poważnego traktowania ze strony firmy w której DYREKTOR produkcji, potrafi ściągnąć spodnie do kostek na środku hali i grzebać w gaciach poprawiając swoje przyrodzenie...

Śmieszek
@Ocynkowany

On przynajmniej je ma a tobie ich brak skoro o tym na tym śmieciowym portalu piszesz. Żenada!!

Dziewica

I co I co ?

Ciepły

Może ma co pokazywać a tobie żal bo ty nie masz ich wcale. Reszta osiągnęła tu poziom dna ale ty zaczynasz już odwiert.

Czak

no widzisz cymbał jakiś mało. Nie pracujesz (na szczęście) a hejtujesz. Tu nikomu nic nie pęka a przeprosiny to tylko kwestia czasu buhaha. IQ masz wyraźnie ujemne więc mi cię żal. Odraza i niechęć to jedyne co się czuje do takich ludzi a kto pisze to też kwestia czasu a czy pracujesz czy nie sprawiedliwość też cię dosięgnie a wtedy sam będziesz chciał przeprosić tylko wtedy na to będzie już za późno!!

Czak

Tobą na pewno. Ciekaw jestem wtedy twojej miny. Aż zdjęcie poproszę:-)

Świr

Tu się nikomu tłumaczyć nie musisz. Na wszystko przyjdzie czas i odpowiednie do tego miejsce:-)

Mały

W szatni....chodzi o sytuacje w których osoby na danych stanowiskach zobowiązane są do zachowywania się na jakimś poziomie, jednak pewnych rzeczy nie przystoi bo bolą oczy, w końcu ktoś nazwał rzeczy po imieniu i powinno to komuś Dac do myślenia, albo jesteś w pracy na wysokim stanowisku albo w chlewie, zresztą takich sytuacji było multum, każdy ogarnięty wie o co chodzi.

Mlody

Narzekają tylko nie roby i paczki. Firma wspaniała nie znam w okolicy lepszej. Pozdro dla Mareczka

Wesoły
@Mlody

Mareczku pozdrawiamy!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych

Gall

(usunięte przez administratora) nie równy ale tobie polecam lekturę Nędznicy Wiktora Hugo będzie pasować do ciebie idealnie. Ja akurat sobie bardzo chwalę a tym nowo przyjętym lebrom i innym szczególnie młodym którzy liczą że się nie narobią a zarobią nie polecam bo tu się nie utrzymają. Kilku już zwolniono i dobrze bo patrzeć się nie dało na to co wyprawiali a teraz jeden z drugim odwagi na portalu nabrał a tu do pięciu zliczyć nie potrafił. A może wystarczyłoby uczciwie pracować a nie spać po kątach albo z komórą w kiblu się chować. Te wszystkie komentarze to kuźnia kłamstw pomówień i frustracji i często tych którzy się tu nie utrzymali i nic wspólnego z prawdą to nie ma. Idealnych firm nie ma ale tą akurat jak ktoś chce uczciwie pracować i coś osiągnąć można polecić. Często oczekiwania są duże umiejętności żadne a później są zdziwieni i rozczarowani i jedyne co potrafią ci ludzie to skrobnąć coś na portalu bo nikt ich nie widzi. Żenada. A jak się komuś nie podoba zawsze może zmienić. Kilku już zmieniło i z powrotem wróciło kilku poszło na kopalnie i też chłopaki mówią że żałują bo warunki fatalne jedynie socjal lepszy i chętnie by wrócili. Pluć i obrażać potrafi każdy ale docenić i szanować mało kto. Firma duża warunki na halach super linie nowoczesne zaplecze ekstra (nigdzie wcześniej tak nie miałem) na resztę trzeba zapracować ale źle nie jest inaczej 150 chłopa na produkcji i magazynach by nie pracowało za żadne pieniądze. A ci niezadowoleni to jednostki które albo już nie pracują albo są na wylocie. W dziadowskiej firmie bym nie pracował jak pewnie wielu z nas dlatego polecam tym „dziadostwom” i komentującym bajkopisarzom bajkę sąsiedzi bo ona oddaje często tych którzy odwagi dostają tu na portalu a w rzeczywistości człowiek złamanego grosza by za jednego i drugiego nie dał.

@Gall

Czy uczciwie czy nieuczciwie i tak nic nie osiągniesz w tej firmie, nie mozesz byc lepszy, mądrzejszy od dyrekcji czy zarządu nie jeden sie juz przekonał...

Gall

nieuczciwie na pewno nic a uczciwie jest wielu chłopaków którzy awansowali. a jeśli celujesz w zarząd lub dyrekcje to nie to miejsce więc o jakich osiągnięciach ty piszesz?? bo nie bardzo rozumiem. A z zarządem było ostatnio spotkanie i jakoś niewielu z nas na nim było. Z tymi ludźmi można rozmawiać bo nikt tam nosa wysoko nie nosi i odniosłem wrażenie ,że to są normalni ludzie a że maja swoją wizję i punkt widzenia na to wszystko to chyba od tego ten zarząd i dyrekcja i za to nie małą kasę pewnie biorą. Pytanie w co celujesz kolego bo jeśli w zarząd lub dyrekcję to tutaj masz rację nic nie osiągniesz. Stanowiska rozdane ale chyba nie na te stanowiska przychodzi się tu do pracy! A przekonali się o tym ci którzy byli nieuczciwi i nie chciało im się pracować i narzekanie wychodziło im najlepiej. przykro mi panowie ale taka jest niestety prawda i nie jest tak jak tu wielu pisze. trzeba też być obiektywnym i mi też pare rzeczy się tu nie podoba ale nigdy nie napisałbym że tu jest jakieś dziadostwo

vitek

życzyłbym każdemu takiego "dziadostwa". trza przyjść i popracować i samemu ocenić. kasa może mogłaby być lepsza ale do reszty nie ma się do czgo doczepić

@Gall

Niewielu było, bo kto widział robić spotkanie w sobotę o 8, jeszcze tego brakuje żeby przychodzic w dzień wolny, za darmo słuchać bajek...

Gall

To czemu ty się dziwisz że jest jak jest. Z takim podejściem tu w tej firmie nie wróżę ci nic dobrego jak i wielu z nas i już radzę szukać czegoś innego. Gdybyś był to byś głupot nie pisał. Taka prawda.

Nje
@Gall

Z jakim podejściem ? Dzień wolny to dzień wolny, każdy ma wszystko rzucić i jechać słuchać obietnic które i tak nie dojdą do skutku ? System motywacyjny jest prosty, więcej pracy to więcej siana na koncie, wydaje sie wam kierownikom że wszyscy sie będą spuszczać za mniejszy hajs ? Spadnij na ziemię. Standardy o których mówisz to rzecz normalna w każdej większej firmie , nie żyjemy w Afryce, masz pretense o nowych ? Sami ich zatrudniacie za 1800 , kto z doświadczeniem i kompetencjami bedzie za taki żart pracować, powinniście docenić to ze stara kadra jeszcze ten wózek ciągnie

@Nje

1800 to nawet nie najniższa krajowa!!! O czym ty piszesz człowieku!!!! I mnie się nic nie wydaje mam oczy i widzę. A jak nie chcesz słuchać to nie będziesz pracować i a tym samym zarabiać. Pretensje trzeba najpierw mieć do siebie bo każdy normalny człowiek przeczyta co pisze reszta i wyciągnie sam właściwe wnioski. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził nara

Nje
@Gall

Po pierwsze, jeśli chcesz nawiązać konserwację to poproszę o prawidłową składnie, po drugie czytaj ze zrozumieniem, jeśli uważasz ze 1800 jest ok to utrzymaj za to rodzinę, co do wzroku masz definitywnie krótkowzroczność.

Gall

Z gł.......pkiem nie wygrasz macie po prostu przewagę liczebną. Argumenty i pretensje do samego siebie chyba masz a czasu na zebranie i zainteresowanie brak!! Bo ci za to nie zaplacili!! Człowieku to do kogo ty masz pretensje??

Vitek
@Nje

Nie zatrudnisz człowieka za 1800 w tej chwili. Niby taki wyedukowany a taki cymbał. Albo dostaniesz najniższą krajową (a ta jest większa niż 1800) albo niepełny etat. Poza tym są premie-amnezja czy wiek starczy cię dopadł. Więc o czym ty człowieku piszesz i o jakim zrozumienia jak sam przepisów nie znasz i głupoty tu wypisujesz.

@Nje

konserwacji nie chcę nawiązać. Mnie chcesz pouczać a sam ani składni ani słownictwa nie znasz. Od cały kwiat naszego magazynu i produkcji.

@Gall

Jakie super warunki ? Mówisz o hali 1,2 a moze 3 lub 4? Jeden wielki (usunięte przez administratora) ludzie pracują bo boją się zmian, ilu jest takich którzy boją się zmienić robotę, kokosów tu nie ma, 2300 podstawy co to jest? Próbował ktoś z kierownictwa przeżyć za takie ochłapy cały miesiąc? Na halach ludzi do pracy brakuje, rotacja pracowników większa niż w tenneco. Nikt normalny nie chce tu pracować, bo po porostu nie warto. Jaki rozwój człowieku?! Ty masz robić i być posłusznym. Dostaniesz w zamian po 10 latach pracy nowy arbaj i 200 zł dodatku gdzie inflacja jest większa haha ... Prezes straszy zwolnieniami za telefon prywatny, kanapkę czy napoje w butelkach. Tenneco automotiv ma automaty z napojami na halach... Czyli można? Można. Wymyślają zakazy na siłę żeby było za co premie uwalać :)

@Juzek

Co za głupoty piszesz 2300 mają nowi reszta 2800 i 3200 na rękę plus premie plus wysługa lat. Jak jest gdzieś lepiej na tych stanowiskach zaraz idę. Narzekanie wychodzi ci najlepiej. A jak w Tenneco jest lepiej to trzeba tam uderzać!!! A nie marudzić. Trzech stamtąd już pracuje u nas a za chwilę może być ich więcej bo tam zwalniają bo mają kiepsko bo im kontrakty w motoryzacji siadły. A zasady to zasady każdy je zna a później zdziwiony że premię zabiorą jak wszystkim jasno przekazano co wolno czego nie wolno i to nikomu podobać się nie musi. Tak jest i koniec i z tym się nie dyskutuje a co mądrzejszy premię ma uwaloną to do kogo te jęki??? Może czas wziąć się do roboty a nie jęczeć na forach że woda jest za mokra a dziadek zgolił wąsy!!

@Vitek

Wez się nie kompromituj - najniższa krajowa w 2019 to 1600zl netto. Może Ty nie odróżniasz netto od brutto panie magister?

Kadrowy
@Juzek

1600 powiadasz?? Przepisów nie znasz już w Tesko nie pracujesz to co ty jeszcze masz tu do powiedzenia?? Zwolnili cię to hejtujesz a (usunięte przez administratora)piś jak but nawet nie wiesz jaka jest najniższa krajowa!!! Kadry ci powiedzą wystarczy zapytać i głupot nie wypisywać. Ciemnogród i cwaniactwo!!! Tyle w temacie.

Rynce sklodac
@Nowy

6 rok leci, zarobek 3100zl na reke z premia i wszystkim. To jest fair? (usunięte przez administratora) W Lidlu od marca beda mieli 3000zl na reke.

Bolek
@Rynce sklodac

Pracuję tu wystarczająco długo i różnie bywało ale dziś 3500-3600 netto na rękę ze wszystkim bez weekendów miesięcznie dostaję. Szkoda że weekendów brak bo chłopaki po 4000-4400 na rękę ze wszystkim jak przychodzili wyciągali. Ale liczę z czasem na ciut więcej. Niektórzy rzeczywiście przedział 2800-3200 netto na produkcji i magazynie na rękę mają ze wszystkim ale nie mnie oceniać ich pracę. Widocznie premie dostają mniejsze lub za coś im je ciachają. Jest „dyra” to trza z nim to wyjaśnić jak coś nie gra. Jeśli chodzi o mnie jest ok. Szkoda tylko tych weekendów bo jeszcze człowiek jak chciał mógł dorobić. Prezes obiecał zlikwidować weekendy ale dołożyć coś w zamian do premii ale pierwsze jest drugiego na razie brak. Czekam na rekompensatę i wtedy będzie git.

Hahaha
@Bolek

Chciał bym przypomnieć że mówił o tym wiosną

Rzetelny
@Hahaha

Tak samo jak o tym że dołoży różnicę przy utrzymaniu tej samej wielkości produkcji. Trzeba słuchać uchem a nie brzuchem i głupot nie pisać bo później jest tylko żal pretensje i rozczarowanie. Tylko do kogo?? Do samych siebie niestety bo piszecie tylko o jednej stronie a o drugiej nie wspominacie albo jej wolicie nie pamiętać. Tak jest lepiej albo wygodniej ale nic wspólnego to z prawdą nie ma. To tylko pół prawdy czy tym samym nieprawda!! Tak to właśnie z tym pisaniem tu wygląda.

Nierzetelny
@Rzetelny

On liczy na niemozliwe... W przeliczeniu kierowca musiał by zrobić trase zakopane - świnoujście 4 razy w 8h

Rzetelny
@Nierzetelny

Obyśmy się wszyscy nie zdziwili

John
@Nje

...a nie przypadkiem konwersację? Nawiązać konwersację. :)

Zmianowy
@Nje

Ooo i tu też Mariuszek się pojawia:-) Duda........czewski jak tam obietnice i jak tam system motywacyjny??? Powiadasz że stara kadra to ciągnie??? A czym saniami?? Masz już motywację jak cię tu namierzyli czy raczej „nje” a może „nie”?? A jak tam twoja Afryka dalej zimno??? Jak ty się teraz w robocie pokażesz?? I szefom w oczy spojrzysz?? A może jeszcze coś tu masz do powiedzenia?? Ciekawe czy teraz taki odważny będziesz w robocie?? Coś czuję że przyszły tydzień może być dla ciebie i trzech pozostałych „kumpli” bardzo „gorący” :-) ciekaw jestem jak wy się teraz tłumaczyć będziecie z tego hejtowania i nieprawdy tu wypisywanej na tym szambo-podobnym portalu:-) miłego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek Wyczuwam stresik w gaciach:-)

@Zmianowy

od tego jest ten portal żeby zostawić opinię, każdy ma prawo do własnego zadania, matki ci nikt nie obraża więc (usunięte przez administratora) zajmij się czymś sensownym a nie internetową walką z niezadowolonymi pracownikami. Idz do pubu, pobiegaj, idz na rower. Fajne jest tesko super firma super ludzie, mega hajs sie zarabia a roboty to same robio, roboty jak z bajki, mega ogarnięta kadra zarządzająca, mega wszystko. Lepiej ci ?

Magister
@Patykiemgo

Mariuszek i ta cała reszta firmowych szuj przygotujcie się na ciepłe pożegnanie. Jestem za wolnością słowa ale nie za hejtem obrażaniem pogardą i nieprawdą!! I czemu ty w robocie taki mądry nie jesteś a na portalu małpiego rozumu dostajecie?? Czujecie się bezkarni i anonimowi no to już wiesz( wiecie) że tak nie jest a ja lepiej się poczuję jak z wami zrobią wreszcie porządek. Więc może ty idź pobiegaj lub do pubu się przejdź i zajmij się czymś sensownym z kumplami bo przed wami ciężki orzech do zgryzienia i te nawarzone piwo teraz sami będziecie musieli wypić (parę osób już odeszło z tego grona lub ich spuścili więc tym się upiekło) a może zacznij od rzetelnej i sumiennej roboty bo wasze opinie to hejt i rynsztok i odpłaci wam mam nadzieję firma tym samym i potraktuje was tak samo jak wy ją wyjątkowo ohydnie i nie fajnie przez te kilka ostatnich miesięcy W których ją atakowaliście. Na dodatek bezpodstawnie!!! W końcu ja też mam prawo do własnego zdania i oceny tego co tu czytam?? Prawda?? A jak ciemnota jeden z drugim nie wie jak takie sprawy się załatwia i że tu na portalu uważasz że bez żadnych konekwencji wszystko możesz napisać to już dzisiaj wiesz że tak nie jest!! To samo mówisz na głos w firmie przełożonym szujo?? Masz wtedy tyle odwagi?? To o jakim własnym zdaniu ty piszesz?? Więc trzeba znać umiar i wiedzieć kiedy jest ten moment żeby się wycofać tym bardziej że to porządna i jedna z nielicznych firm gdzie może idealnie nie jest i raz jest lepiej a raz gorzej ale tu przynajmniej dba się o dobrego i sumiennego pracownika a miernoty i firmowe (usunięte przez administratora) czas pożegnać. I nie lepiej mi bo tego tu w ogóle być nie powinno!! Kłania się dobre wychowanie i jego poziom i w myśl zasady jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie tak samo mam nadzieję wreszcie was potraktują jak tu było wam tak źle i niedobrze i trzeba pamiętać że to działa w dwie strony nie tylko w jedną!! Nieliczni panowie z produkcji i magazynu i pojedynczy kierowcy!!

@Magister

Po pierwsze nie jesteś w stanie ocenic mojej pracy i nie od tego jesteś, po drugie nie życzę sobie wyzywania mnie od szuj, po trzecie nie jesteście w stanie dojść do tego kto co napisał, wiec skończ ze straszeniem bo nikt ci w takie bajki nie uwierzy. Ty nie wyrażasz swojej opinii tylko panicznie bronisz miejsca w ktorym robisz. Gdyby bylo wszystko ok to ludzie nie zaczeli by tutaj pisać.

@Patykiemgo

Mariuszku Duda......czewski widzimy się w przyszłym tygodniu razem z twoimi przy.......du.....pa....sami bo ten portal nie jest anonimowy i ja nie straszę tylko podaję fakty. Dlaczego pięciu twoich „kolegów” rzuciło papierami a dwóch jest na wylocie?? Jeszcze bezczelnie pytał hejter czy premie żeśmy już dostali a już nie pracuje!! Powiadasz że nie jesteśmy w stanie dojść kto jest kto??? Buhaha . I ja nikogo i niczego panicznie nie bronię. Zbyt długo pracuję żeby czegoś bronić ale hejtu pogardy i nieprawdy większość z nas nie będzie dłużej tolerować. A ty kolego przygotuj się raczej na szybkie cięcie i gorące pożegnanie razem z twoim „zapleczem” bo otrzymacie od firmy to na co solidnie tu zapracowaliście!! A gdyby było tak jak ludzie tu pisali i piszą to by nikt nie reagował kilku chłopaków z EcoOkien by nie wróciło spowrotem tak samo jak Z Tennecco Purmo i wielu innych miejsca. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma co?? A to że ci się nie podoba że temperatura za niska a szefem jest osoba której nie trawisz lub szaf z jedzeniem na halach brak to do kogo te jęki i żale buhaha!! Myślisz że tu się ktoś tym przejmuje i coś zmieni. Tak mocno naiwny jesteś?? Nie bądź człowieku cymbałem i naiwniakiem że tu jesteś ty i twoi kumple anonimowi zresztą sami siebie zaczęliście obrażać we wpisach bo się pogubiliście kto jest kto buhaha. Nasza magazynowo-produkcyjna inteligencja. Wpisy poniżej to potwierdzają!! Ja bronię tylko prawdy i nie pozwolę się obrażać szują kłamcom i hejterom bo większość z nas pracuje tu i chce pracować bo nie jest źle (ale zawsze może być lepiej) i ciekawe czy prosto w oczy powiesz to samo co za (usunięte przez administratora) tu wypisujesz i czy dalej taki kozak będziesz. I tłuku jeden po każdym wpisie ślad w sieci zostaje zawsze i nie trzeba wielkich środków żeby dojść kto jest kto buhaha. Nie takich już namierzali i znajdowali w sieci i widocznie ktoś w końcu powiedział dość i nie pozwolił dłużej na to co tu się dzieje bo ani to prawdziwe ani merytoryczne i często wredne i pogardliwe wpisy zostawiali tu ludzie których pożegnano a ci myśleli że jak parę pogardliwych i nieprawdziwych wpisów wrzucą to im ulży albo w ten sposób się zemszczą za swoje nieróbstwo lub (usunięte przez administratora) Do tej pory firma puszczała to płazem ale ktoś powiedział wreszcie dość wpuścił do was szczura no i efekty widać od razu. Organy ścigania robią swoje więc tkwij dalej w błogiej nieświadomości że jest git i nikt cię nie namierzy ale jak z imienia i nazwiska będziesz musiał przepraszać jeden z drugim za obraźliwe i nieprawdziwe swoje wpisy to pójdziecie po rozum do głowy. tumanki i bohaterki w krótki gaciach tu na szambowym portalu a w rzeczywistości firmowe (usunięte przez administratora) i kłamcy!!

Patykiemgo

O czym tym (usunięte przez administratora)gadasz..jaki mariusz, ćpiesz cos ?

@Patykiemgo

Widzimy się w przyszłym tygodniu ciekawe czy face to face też będziesz cabanie taki mądry

Patykiemgo

Spoko, o której i gdzie ? Mogę ci oddać troszkę mądrości bo masz zdecydowanie deficyt.

@Patykiemgo

Sam cię wezwę lub sam się do ciebie zgłoszę wszystko w swoim czasie i nic mi nie oddawaj bo mnie twoje „mądrości” nie są do szczęścia potrzebne buhaha i ty chcesz mnie czegoś uczyć?? Nie kompromituj się „kozaku” mądry tylkoś tutaj ale dostaniesz to na co zasłużyłeś:-) Może po tej lekcji czegoś cię to nauczy a jak nie to cymbałem zostaniesz jakżeś poczęty. Nawet nie wiesz z kim piszesz buhaha ale dostaniesz wszystko na co tutaj tak „ciężko” pracowałeś. Ja nie straszę tylko obiecuję:-)

Patykiemgo

No to ej...w poniedziałek czy w swoim czasie ? Określ się

Byly
@Nowy

No teraz przesadziłes 2300 dostają nie nowi tylko Ci co im nie biorę podatku i to może nie wszyscy tylko Ci do 25 lat A 2800 i 3200 to już mają ludzie co przepracowali rok i to już z premią oczywiście jak jej nie stracą za byle go.... Ale z ta wysluga lat to już koleś przegioles

bezradny

NOOO fakt premia za caly rok (usunięte przez administratora) jak pies!!!!! szkoda gadac!!! ciekawe ile biuro dostalo!!!!! ale cieszmy sie lepszy rydz niz nic

Josiewaspytomgdzietapoloniabyt

Robert z tą premią to zaszalałeś jak głuchy na dyskotece.

Dziewczynasiofera
@Josiewaspytomgdzietapoloniabyt

Świnie, żeby na karpia nawet nie dać , to już jest rzadko spotykane zjawisko

fizyczny

Panie prezesie ciagle czekamy az pan i pana detektyw oraz reszta pana kolegow znajdą ludzi ze strony nie wiem po co gadac i pisac takie pierdoły po 1 nikogo nie namierzycie i nie znajdziecie bo to nie mozliwe po 2 firma to (usunięte przez administratora) i wodorosty kiedys były trzynastki rok temu premia roczna 2500zł a teraz juz jest 1500zł brutto czyli mamy tendencje spadkową firma sie cofa !!!!!! zarobki tragiczne 2600zł na reke po 3 miesiacach a i tak nie masz pewnosci bo ci premie zabierają za byle co ! weekendy ? nie ma weekendow wiec nie zarobisz nic wiecej tylko goła wypłata i tyle prezes juz poł roku mowi ze nie ma weekendow zebysmy wiecej zarabiali do reki i co ? ani grosza wiecej na koncie nigdy nie było a maszyna cieła materiał jak głupia... ogolnie firmy nie polecam dostaniesz opierdziel za byle co tutaj kasy nie ma fajnej a jeszcze cie policją bedą straszyc żenada ..... nie musicie dziekowac ze napisałem prawde o firmie :)

ZSRR
@fizyczny

Skąd wiedza i informacje o wysokości premii?

ZSRR
@fizyczny

Skąd wiedza i informacje o wysokości premii?

Krecik

Nie jednego:-)

Detektyw

Potwierdzam ,że spółka zleciła nam dostarczenie personalia osób hejtujących i opisujących tu nieprawdziwe sytuacje i umieszczających obraźliwe wpisy dla spółki nie mające nic wspólnego z prawdą i rzeczywistością. Potwierdzam również iż poproszono nas o dostarczenie tych wszystkich danych w mijającym tygodniu ,co też zgodnie z umową uczyniliśmy.

Runął ich świat jak kurtyna poszła w górę i twarze się światu na tym portalu ukazały buhaha:-) brawo dla tego kto wpadł na ten pomysł i do tego doszedł:-) karma szybko wróciła buhaha. Ciekawe czy do „szeryfa” to trafi bo sam jestem ciekaw jego reakcji na to wszystko buhaha

Juzek

Na szczęście już tu nie pracuje, wypłaty gołe bez jakiegokolwiek socjalu, prezes na zebraniu obiecywał podwyżki i likwidację weekendów. Aktualnie jest tak, że weekendów brak od lipca i podwyżek również brak!! Szczerze odradzam pracy tutaj, lepiej tenneco czy Purmo wybrać przynajmniej weekendy można dorobić i socjal dużo lepszy.

Wasyl
@Juzek

Na szczęście!! My też się z tego powodu cieszymy

Gryzli

Zacznijmy od tego ze polowa ludzi sie zwalnia z tesko nie dbaja o ludzi tak jak powinni nie polecam tesco steel a tym bardziej na produkcji

Zwolniony
@Gryzli

Wszyscy się zwalniają (hahaha) masz nieaktualne informacje

Lucek
@Gryzli

A o jakim Tesco ty piszesz?? Hahaha Następny orzeł się tu trafił buhaha

Na hali 10-13*C Ogrzewanie na hali nie działa... Zachodnie standardy

Hhhh
@Elf

Komentarz że poniżej 14 stopni maszyna nie idzie za 3....2.....1...

Franek
@Elf

A ty to pod pachami mierzysz?? Czy w innej części ciała..? A może w domu tyle masz lub na dworze taką temp.miałeś jak z buta do domu po imprezie wracałaś bo my w niedzielę nie pracujemy a wpis późno wieczorową porą jak widzę zrobiłeś albo ci się firmy(usunięte przez administratora) Dla twojej wiadomości system jest na halach automatyczny czujniki zamontowane na odpowiedniej wysokości (tu postudiuj fizykę gdzie jest ciepłe a gdzie zimne powietrze i jak działają destryfikatory boś widzę ciemny jak tabaka) i obecnie pokazują temp.w przedziale 15-17* więc ogrzewanie się nie włączy. Dla twojej wiadomości Tu na tym portalu też ci ogrzewania nikt nie włączy więc do kogo te jęki się pytam??? Jest jeszcze taki system w kotłowni że możesz sam wsiąść na rower i sam pokręcić przez godzinkę aż ci temperatura skoczy do +50* wtedy zmagazynuj trochę pod pachami tego ciepła to na 8 godz.ci wystarczy to jeszcze może kumpli ogrzejesz. Różnica pomiędzy temp.na zewnątrz a w środku hal bez ogrzewania to średnio 12-15* a przy pracujących maszynach jeszcze więcej bo one ciepło nie małe też oddają. Tyle prawdy na twoją nieprawdę!! I ktoś wcześniej wcześniej niestety podał nieprawdziwą informację no maszyny poniże 10* nie będą pracować co wynika z informacji producenta a nie widzi misie kogokolwiek. Oj matołki matołki że wam tych komórek jeszcze nie pozabierali to sam się dziwię.

@Franek

Kazdy kto pracuje na hali 9/8/6 wie jaka jest prawda, jak było rok temu, pracownicy sprawdzaja temperature w miejscu pracy na stanowisku a nie przy czujniku. Na fizyce znam sie dobrze, dlatego nam zimno bo pracujemy przy ziemi, a nie bujamy w oblokach gdzie zbiera sie cieple powietrze tak jak Ty.

Alf
@Elf

ale do kogo te jęki czy tu kogoś interesuje że wam zimno?? tu ktoś wam coś włączy lub wyłączy?? coś ktoś zmieni. ja pie……...przecież od tego sa przełożeni więc co tu jeden z drugim za żale wylewają jak tu kompletnie to nikogo nie obchodzi!! co za dziecinada.

Elfik
@Elf

To na niczym się nie znasz bo na halach 6,8,9 ciepło jest tak samo u góry jak przy ziemi na dole za to odpowiadają właśnie destryfikatory!! Dlatego czujniki wszędzie są rozmieszczone w połowie hal a nie na dole ani u góry!!! Więc gdzie ty tą temperaturę mierzyłeś pod pachami?? I w niedzielę??? Bo wpis jest z niedzieli!!! Żenada!! A rok temu ciemnoto gazu nie było i to nie wina spółki ani dyrów tylko tych od gazu!! Mówili wszystkim o tym i szkoda że stara kadra o tym wie i nie jęczy a wy nowi i młodzi z jakiejś miękkiej gliny ciosani jesteście i w d.........ach wam już się poprzewracało. Trza było tu pracować jak hal jeszcze nie było to byś nawet słowa nie pisnął!! Mam nadzieję że wreszcie ktoś wam odpłaci pięknym za nadobne i zbierzecie to co sami siejecie na tym rynsztokowym portalu!! Wstyd mi za was bo jak czytam te komentarze to ani to merytoryczne ani prawdziwe i przez was inni tutaj mają tylko później problemy. Gównażeria i dziecinada!!! I to wstyd dla spółki że takich jełopów tu przyjmuje!!

@Elfik

Przy bramie na h7 jest termometr połączony z destryfikatorem i to on pokazuje po 8-14*C gdy na zewnątrz jest -1 jak przyjdą mrozy po -10/15 to będzie ciekawie, ale wy dalej swoje... Wpis moze byc dodany w świątek, piątek czy sobote wiec nie zmieniajcie tematu na dzien dodawania opinii

Nie

Skończ juz wypisywać te poerdoły bo nic do dyskusji merytorycznego nie wnoszą. jeśli uważasz się za wybranća i pracownika wzór, uprzywilejowanego do wyzywania od jełopów, to robisz świetną wizytówkę firmie, tak wygląda przykładny pracownik firmy tesko steel. Wracając do telefonów, proponuję abyś również zaczął od siebie, odpoczniemy (usunięte przez administratora)od twoich trubo trafnych metafor, błyskotliwych żartów oraz nad wyraz barwnego opisu rzeczywistości. Btw, namierzyć ,,jełopa,, jak tak bardzo ci zależy mozesz bardzo szybko, po prostu stań przed lustrem...szoooook co nie ?

Magister
@Nie

Szooook to ty masz w głowie i myślowy bałagan!!! I o jakich barwnych metaforach i rzeczywistości piszesz??? O h7 której fizycznie nie ma i termometrze połączonym z destryfikatorami których w ogóle brak!! To jest merytoryczne i prawdziwe??? Hejterzy i wielce „poszkodowani” się znaleźli i jak człowiek prawdę w oczy wam napisze i powie to co o was myśli i jaka jest prawda na waszą nieprawdę to argumentów zaczyna brakować i skuli ogon jeden z drugim i nie już sam co tu jeszcze wrednego napisać w myśl zasady pisać byle co byle pisać. Pała i w las z wami aż rozumu nabierzecie i do właściwych i prawdziwych wniosków dojdziecie. Prawda w oczy boli??? I dobrze bo tego co piszecie czytać i przyjmować bezkrytycznie nie sposób firmowe (usunięte przez administratora).

jUUUUUUzek

chciałbym zapytać czy w tym roku pracownicy dostali dodatek na święta?

rudy
@jUUUUUUzek

a co cię to interesuje jak już nie pracujesz u nas.

Zmiennicy

Jeżeli w tym roku nie będzie premi rocznej to w tej firmie nie ma już ani grosza dodatku jakiego kolwiek więc niech pan prezes się przygotuję na przestuj maszyny bo nikt tu nie będzie chciał robić ;/ I nikt już nie wierzy w to że będzie potem czy za rok nie ma teraz to znaczy że wcale już nie będzie....

Zdziwiony
@Zmiennicy

W tym roku żadnej premii nie będzie takie chodzą słuchy. Niech się nikt na nic nie szykuje bo może się nieźle zdziwić.

Juzek

Warto również wspomnieć o braku ogrzewania w zimę :) rzeczywiście warunki super haha jak człowiek marznie i temperatura na halach jest taka sama jak na zewnątrz

Ślepy
@Juzek

Ty masz chyba problemy z oczami. Gaz podłączony jest od lata na Nowych halach a na pierwszej części jest od zawsze. Młody i niedoświadczony jesteś i firmy nie znasz a głupoty wypisujesz. Następny mądrala bez rozumu.

@Ślepy

Co z tego, że jestem podłączony skoro nie jest wykorzystywany? Byles pajacu na hali 8 albo 9 ? Więc zamilcz. Przepisy BHP określają minimalną temperaturę w pomieszczeniach, gdzie wykonywana jest praca. Przy lekkiej pracy fizycznej, np. w biurach, temperatura nie powinna być niższa niż 18 stopni C. Pozostali pracownicy, zatrudnieni np. w halach produkcyjnych, powinni mieć zapewnioną temperaturę nie niższą niż 14 stopni C. Wyczuwam kontrolę pip'u w styczniu/lutym :)

@Juzek

Nie strasz nie strasz bo się.....czekamy na PiP głąbie i gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę to maszyny poniżej 14 stopni nie pojadą!! I kto tu jest pajacem?? A jak ci za zimno to może trzeba przestać spać po kątach tylko uczciwie pracować to i temperatura odczuwalna będzie wyższa.

Tygrys
@Juzek

Zaś ten od kotłowni. Proponuję etat (usunięte przez administratora) w firmie zrobić i tam go przesunąć. Całą zimę będziemy u nas mieli karaiby. I odpocznie człowiek w ciepełku i się poopala. To nam się fucha szykuje. Chyba halę zmienię.

On

Może znajdzie się ktoś chętny i opiszę jak wyglądała sytuacje zeszłej zimy

Smiech
@On

Fajnie chłopaki mieli, dmuchawy gazowe za plecami, na przerwe szli do łazienki sie ogrzać...

Czy mógłbyś używać innego nicku, i nie wprowadzać w błąd...

Hhhh
@Smiech

Zabronili potem, był oficjalny zakaz :D

Wasyl
@Juzek

Może dlatego że ty jesteś podłączony to nie grzeją!! Jak się odłączysz to może wszystko będzie funkcjonować jak trzeba:-) może warto sprawdzić??

Juzek

Nie pomyślałeś (usunięte przez administratora) że to może być celowo tak napisane ? :)

@Juzek

Ważne że ciepło w biurze

dziecku po głowie

W tym roku Mikołaj dał mało a zabrał dużo.Telefonicznie zniszczył wiarę w niego samego.A byłem grzeczny i jak zwykle wypełniałem jego zadania, czasem bezsensowne.Może zbierał na nowe B- ardzo M-ocne i W-ygodne sanie. Co teraz z wiarą w niego?Czas pokaże jakie dostaniemy prezenty.

Piotrek
@dziecku po głowie

O której firmie piszesz TS czy TSL?

Mikołaj
@dziecku po głowie

A rodziców nie masz?? Do rodziców uderz bo tylko dzieci wierzą jeszcze w mikołaje i to te najmniej rozgarnięte i wyedukowane a jak cię z błędu nikt do tej pory nie wyprowadził a stary pachoł z ciebie z bocianim pampersem między nóżkami to lizaki na otarcie łez samemu możesz w biedronce sobie kupić. A wiara ci pewnie wróci jak się wyspowiadasz i do kościoła pójdziesz i z klechą o chwilowej swojej niedyspozycji i zwątpieniu porozmawiasz. On na kolano pewnie cię weźmie po głowie pogłaszcze wszystko wytłumaczy i wiara pewnie raz dwa ci wróci?? A jak nie pomoże to tiket do Laponii pozostaje kupić i tam się udać i osobiście z nim pogadać i skargę złożyć może Alzheimer go dopadł i o tobie stara schorowana chłopina już zapomniała.

Franek
@dziecku po głowie

A może ty po prostu listu na parapecie nie zostawiłeś??? Coś czuje że tu jest problem! Pamięć zawiodła i biedaczek na portalu się poskarżył że prezentu nie dostał. Tu apel do ludzi o wielkim i dobrym sercu aby zrzutę zrobić na szlachetną paczkę dla tego dzieciątka bo nam się zapłacze bidula na śmierć. Podaj tylko adres to coś ci zorganizujemy:-) potrzebne tylko dwie informacje 1) wiek najlepiej przedział 2-7 latek lub jaki tam masz, 2) płeć jeszcze potrzebna bo jak dostaniesz młotek albo imadło aś Irenka to dopiero tu będziesz beczał że Mikołaj był ale cię z Piotrusiem pomylił.

Śmieszek
@Franek

Może zostawił ale solą posypać zapomniał i Rudolf saniami nie zabrał do Laponii:-):-)

Lojalny pracownik

Oj czyści się nam ten nowy narybek czyści:-) i dobrze!!! Bo patrzeć się czasami nie dało co jeden z drugim wyprawiał! pracą tego na pewno w wielu przypadkach nazwać nie można było!!! Pytanie czemu tak późno dyrektorzy zareagowali?? Kto tu ich przyjął i dlaczego tak długo ich tu trzymali bladego pojęcia nie mam. ludzi brak czy co??? Czas przewietrzyć to towarzystwo Panowie dyrektorzy i zostawić tych którzy chcą Tu uczciwie i sumiennie pracować i będą z nich ludzie. Docenić i uznać ich wtedy jak jest taka potrzeba i może warto pomyśleć i przyjąć zasadę nie ilość a jakość i tą jakość sumienność i lojalność wreszcie docenić!! Tyle samo bez nich zrobimy lub nawet więcej jeśli system motywacyjny będzie odpowiedni a tych jęczących i hejtujących do wora i do pieca!! I cieplej będzie na halach i atmosfera wreszcie się rozrzedzi a i nam się wtedy bardziej będzie chciało. Test prawdy i egzamin przed górą właśnie nadchodzi. Ciekawe czy w tych trudnych czasach Panowie staną na wysokości zadania i o premii rocznej dla nas za cały rok i solidnej i uczciwej pracy nie zapomną czy usprawiedliwienia szukać będą że nie ma bo firma też bidna w tym roku ale za to solidna. Zobaczymy czy szeryf zainwestuje w przyszłość i uczciwie pracujących tu oddanych tej firmie ludzi czy w siebie?? Ja stawiam na to pierwsze bo pracuję tu już dość czasu i jeszcze się jak do tej pory nie zawiodłem choć ten rok do łatwych i przyjemnych nie należał. Sanie szeryf ma i na drugie jak go znam już nie zbiera. Ale..........zobaczymy czy w tym roku zaskoczy nas pozytywnie czy negatywnie i czy dalej to ten sam poczciwy i uczciwy szanujący nas nasz szeryf czy pozostali z góry go już przeciągnęli na ciemną stronę mocy i o nas już w tym roku nie będzie pamiętał. Koniec roku tuż tuż i zbieram zakłady - premia będzie (łapki w górę panowie) czy nie będzie (łapki w dół). Ja daję w górę a jak reszta????

Fon Nogaj

Jeszcze nieliczni hejterzy i niezadowoleni tu się jak widzę ostali (piątka już się eksmitowała bo ich wpisy osioły namierzyli) dwójka w kolejce już do eksmisji czeka ale dziś przyszedł (usunięte przez administratora) i powiedział że Zbyszek zwany Ziebro dostał prikaz aby pozostałych tych nielicznych niezrównoważonych intelektualnie tu na tym rynsztokowym portalu namierzyć i do końca usunąć żeby przykład był dla innych że kłamstwo i hejterstwo i brak poszanowania i głupota do końca czas usunąć i dłużej tego jęku mijania się z prawdą w tej firmie nie tolerować. Służby już działają i zaczęło się rzeczywiście końcowe odliczanie dla niektórych .....3 . 2 . 1 ............dla Krystyny z gazowni a raczej z kotłowni- do świąt swój prezent dostanie (na pewno ciepło cię pożegnają) Mikołaj dziecku spóźnioną wiarę do końca roku przywróci i też prezent wręczy i każdy swoją zapłatę sprawiedliwie wedle tu nabytych zasług odbierze:-) BardzoMyWto wierzymy że sanie na czas dojadą i wszystkim sprawiedliwie wg zasług prezenty rozdzielą:-) życzę wszystkim udanych radosnych i pogodnych świąt i obfitych prezentów i bogatego dzieciątka.

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik