Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Szczery

Ja w tej firmie pracuje już parę lat, i powiem tak jak komuś się nie podoba zawsze może sobie zmienić, wiadomo różnie bywa raz pod górkę a raz z górki, ogólnie mi się tam dobrze pracuje, fajna zgrana ekipa, zawsze idzie się dogadać jak jest problem to nie jest tak że nie sytuacji bez wyjścia, każdy ma prawo wyboru, ja mogę że swej strony polecić.. Fakty są też takie że wieksza połowa z nowo przyjętych szczególnie tych prosto po szkole przychodzi z nastawieniem zarobić a się nie narobić, niestety lebry i tyle ....

@Szczery

Witam tak czytam wiecie co firma tesko nie jest taka zła pracowałem kiedyś i mogę stwierdzić że w innych firmach teraz nie ma miodu pewnie teraz aż się rwiecie żeby napisać mądrala to czemu tam nie pracujesz to odpowiadam poszedłem do prezesa i powiedziałem że muszę więcej zarabiać bo sytuacja finansowa mi się pogorszyła i poszedłem do firmy gdzie więcej zarabiam ale nie stety coś za coś muszę zasuwać po 12-15 godzin ale gdyby nie to pracował bym dalej w tesko może kiedyś wrócę pozdrawiam

Optymista

Chcesz to wracaj tu pamiętamy o tych którzy chcieli pracować i tworzyli różnice w zespole. A teraz po rozbudowie wolimy sprawdzonych niż nowych. Powiem krótko im szybciej tym lepiej bo tu zmiany są ogromne a ludzie potrzebni szczególnie ci z którymi naprawdę dobrze się nam pracowało.

PINCHROLL

Każda praca wymaga tego,że trzeba się najpierw wykazać. Wymagać trzeba w pierwszej kolejności od siebie. Potem od szefa ,kierownika .... Nieodwrotnie.

COILER
@PINCHROLL

jeden trafny wpis BRAWO!!! podpisujemy się pod tym oburącz! PINCHROLL jesteś wielki:-) Idealnych firm nie ma choć u nas nie jest źle tym bardziej po tej ogromnej rozbudowie nie mniej to co nie funkcjonuje dobrze trzeba zmienić lub poprawić. Zarabiać chcemy wszyscy więcej alenajpierw trzeba zacząć od siebie i pokazać szefostwu ,że chcemy a wtedy mam nadzieję że będzie to działać w dwie strony!!! Ale już działa dla tych co pracują i chcą pracować i za to szefostwu szacun.

Pan jezus
@PINCHROLL

Niestety działa to trochę w inną stronę, pracownik czuje motywację ,kiedy czuje się doceniony I wie po co to robi, w jakim celu oraz jaką korzyść to dla niego przyniesie. Idziesz do pracy zarobić na rachunki i swoje przyjemności "wykazywanie się " owszem, tylko najpierw pytanie po co....czy ktoś docenia panią od mycia kibli że ładnie umyła Klozet? Czy pani myjąca Klozet czuje się spoko że ładnie zmyła kakę, no właśnie, chodzi o obustronne korzyści i ustalenie warunków które są dla każdego jasne I wtedy można się wykazywać. Każdy komentarz czy, obraźliwy czy nie, jest trochę prawdziwy, po prostu należy wyciągnąć wnioski i zastanowić się czy "pani od mycia kaki " nie potrzebuje jakiegoś innego koloru , innego niż brązowy.

Doświadczony
@Pan jezus

Niestety nie masz racji. Ta spółka jest bardzo poukładana i motywacją dla nowych osób powinni być pracownicy którzy pracują tu już kilka-kilkanaście lat i osiągnęli dużo i finasowo i zawodowo. Każdy sam decyduje za siebie gdzie jest jego cel i co chce osiągnąć a przykładów tutaj jest mnóstwo!!! I najpierw trzeba dać coś od siebie pokazać że się chce i potrafi a dyrktorzy i kierownicy takie osoby automatycznie pociągną wyżej bo wiedzą że warto!!! Tak to tu działa i to powinno być motywacją dla nowych i młodych i takich ta firma tu potrzebuje!!! Zobaczcie sobie nowe hale te nowe linie i całe zaplecze!! To jest dopiero motywacja żeby to się dostać i zostać i rozwijać się razem z tą firmą!!!

Pan jezus
@Doświadczony

No poniekąd o tym mówię, zmieniłem tylko kolejność bo wsparcie współpracowników i kierownictwa jest tak samo ważne jak własne chęci, prawda jest taka że negatywne komentarze biorą sie Z tego że jeden warunek wymieniony wyżej nie został spełniony, I ktoś mógł poczuć się z tym źle i być zawiedziony, padł temat premii rocznych ,bardzo fajnie że były, natomiast chodziło o to że nikt nie wiedział na jakich warunkach oraz według jakich kryteriów zostały przydzielane, a to jasne że każdy chce być poinformowany odpowiednio szybciej , to chyba nic złego prawda ? Każdy sobie szanuje pracę i się do niej przykłada co nie znaczy że z pewnych rzeczy nie może być niezadowolony, a co do formy i tresci to już bywa różnie, różnie ludzie reagują, zależy od osobowości

Emka
@Pan jezus

Ale bełkot. Mają was za osłów podtykają jedynie marchewkę :)))) Pracujecie tu nie 1 dzień to łgarze i kłamcy szkoda czasu. Temat prosty nie pasują warunki można zmienić . Po co się szarpac niech prezes idzie ciąć blachę na linię w tej zimnej hali szybko zejdzie na ziemię. Ludzie nie jesteście niewolnikami żeby jakieś barachło wam morały prawiło. Won pokurczu parszywy !

Rozsądny
@Pan jezus

Fora to nie miejsce na wylewanie swojego niezadowolenia i flustracji. Od tego są przełożeni i brudy pierze się w środku a nie na zewnątrz tak jak w każdej dobrze poukładnej rodzinie!!!!! I to jest podstawa której trzeba się nauczyć bo później obrywa się wszystkim za tych nielicznych którzy niestety częstko absolutnie racji nie mają. Zasady premii i premii rocznych zawsze były te same i wszyscy doskonale o nich wiedzą. Czy są sprawiedliwe to już inna sprawa ale zawsze będą niezadowoleni ale tych na 300 zatrudnionych jest garstka i w większości pretnensje mogą mieć do siebie. Tu na forach wszyscy są bohaterami i odwagi nabierają bo nikt po drugiej stronie nie jest w stanie nic powiedzieć i zareagować!!! Ani to w większości prawdziwe ani potrzebne! Kto tu komu pomoże??? I po co te nieprawdziwe i oczerniające firmę komentarze??! I kto „robi” do własnego gniazda??? Ktoś normalny??? Uważasz że tu ktokolwiek rozwiąże swój problem??? I o jakim złym poczuciu piszesz??? Tych wszystkich którym podziękowano lub ich z roboty wywalono?? A może trzeba najpierw od siebie zacząć! Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził i tym różni się człowiek na poziomie od marginesu że potrafi się zachować i mimo wszystko trzyma poziom. A tu jaki jest w większości poziom??? Rynsztokowy!! Język wulgarny i obraźliwy. I nie każdy się przykłada do pracy i ją szanuje nie takim zachowaniem i wypowiedziami. Przepraszam ale tu piszą ci którym brakuje odwagi i nie mają argumentów na merytoryczną rozmowę z przełożonym! I to ta mniejsza część która próbuje przedstawiać wszystko w krzywym zwierciadle a może miałby jeden z drugim odwagę napisać za co wylecieli lub zostali opiepszeni!! I wszyscy wiedzą i znają zasady przydzielania premii rocznych bo te są od czterech lat i jak prezes obiecał to zawsze słowa dotrzymał! Tego mu nikt z nas nie zabierze! Bo nie może. I nikt też nie jest idealny a cały zarząd to spoko goście nie idealni ale osobiście innych nie chcę i zawsze są wsparciem dla nas jak większość z nas dla nich. Tak to tu od zawsze działało dlatego firma się rozwija i jest tam gdzie jest i wygląda jak wygląda również dzięki nam!! Pewnie że chcielibyśmy wszyscy jeszcze więcej i może są jeszcze jakieś możliwości że tak może być i o tym rozmawiajmy a nie o pożal się Boże o komentarzach które nic wspólnego z prawdą nie mają!! Szacunek i dla firmy i dla ludzi w niej pracujących trzeba mieć zawsze a jeśli tu ktoś daje upust swoim emocjom i jeszcze w taki sposób jak tu co poniektórych czytamy to to jest szacunek i przykładanie się do pracy i ludzi tam pracujących?? Niesądzę!! Wielu z nas jest dumnych że tu pracuje bo pracujemy po kilka kilkanaście a nawet co poniektórzy po kilkadziesiąt lat i jak coś nie grało wystarczyło pogadać a zarząd do tej pory godził ogień z wodą choć nie zawsze wszystko jest po naszej myśli. Popracujmy nad tym aby sobie i wszystkim jeszcze polepszyć warunki pracy a nie hejtujmy porządnej firmy i ludzi tam pracujących bo to niczego nie zmieni i nie rozwiąże problemów-wręcz przeciwnie!!! I kto na tym wygra?? Nikt a chyba nie o to tu chodzi!!!

Mądrzejszy
@Emka

Rynsztok bełkot i kompletny bezsens. Kolejny wyedukowany! Wiesz kto to jest pokurcz??? Pokurcz:pogardliwie: osoba brzydka i niezgrabna; pokraka; 2. przestarzałe: zwierzę będące krzyżówką dwóch gatunków lub bardzo odmiennych ras. Do szkoły idź bo w głowie siano a słownictwo też ubogie. Ja wolę marchewkę od kija!!! Tyle w temacie

Wróg wieloletniego pracownika

Janku pozdrawiamy

wieloletni pracownik
@Wróg wieloletniego pracownika

rozczaruję was to nie Janek. wystarczy w stół uderzyć a nożyce same się otworzą. O to nam chodziło!!! teraz to tylko kwestia czasu jak was namierzą i zrobią z wami porządek firmowe gnidy i (usunięte przez administratora) odwagi brakuje żeby odezwać się na co dzień ale jak nikt nie widzi to sądzicie że na forach można bezkarnie pisać wszystko- bohaterowie w damskich majtkach!!!!! w głowie i(usunięte przez administratora)wam się poprzewracało nie mniej obiecuję wszystkim hejtującym że osobiście jak już was zidentyfikujemy spotkamy się u mnie w biurze bo osobiście chce wam spojrzeć prosto w oczy firmowe (usunięte przez administratora) i bohaterowie w damskich majtkach!!!! ciekawe co wtedy będziecie mieli do powiedzenia. Jeśli jeszcze w ogóle będziecie pracować. DNO DRAMAT i więcej nie trzeba nic pisać. wszystko widać gołym okiem panowie na produkcji i magazynie!!

wieloletni pracownik

mamy już twoje IP i uwierz mi to tylko kwestia czasu teraz jak cię namierzymy. (usunięte przez administratora).

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
Dramat

Ta firma to jest kur*wa dramat. ;)

Mróweczka
@Dramat

Narzekanie wychodzi ci widzę najlepiej bo nic innego nie potrafisz. A może rzetelnie pracować wystarczy. To jest dramat tacy ludzie jak ty dla tej firmy i ludzi tam uczciwie pracujących.

Pracownicy

Prezes to pajac do Potęgi przez duże P wyłączył kretyn ogrzewanie w szatni gdzie na dworze - 5 przychodzisz na nockę i odrazu się człowiek WKU...ia No i na hali Dalej ogrzewania brak (usunięte przez administratora)

Agata z kotłowni
@Pracownicy

Znasz znaczenia słowa pajac?? pajac 1. «lalka ubrana w kolorowy strój arlekina, z twarzą pomalowaną na biało; też: zabawka z nogami i rękami poruszanymi za pomocą sznurka» 2. pot. «osoba zachowująca się niepoważnie lub ubrana pstrokato, dziwacznie» Firmy nie znasz boś nowy a poziom wypowiedzi i wiedzy żaden!!! Żenada i gównaż....eria i takich tu naprawdę niepotrzeba!!! Apel do szefostwa-tych pseudo pracujących na bruk tu nam takich nie potrzeba. Bzdury na forach wypisują i ludzi obrażają używając słów których znaczenia nie znają. Ten akurat człowiek na to sobie nie zasłużył a ty psychiatrę na gliwickiej odwiedź (skierowanie do lekarza w dziale kadr dostaniesz) bo moim skromnym zdaniem u ciebie rozumu brak a jeśli proste rzeczy u ciebie takie emocje wywołują to czas na leczenie bo nie wszystko z tobą jest nie tak. Kierownika nie masz żeby problemy zgłosić?? Tu ci ktoś pomoże??? Żenada dno i warcholstwo!!!! Dla ciebie przydałaby się pała i w las może wtedy trochę rozumu byś nabrał. Wymagania dyrektora a umiejętności i myślenie przedszkolaka-tacy są dziś nowi młodzi nowoprzyjmowania którzy nie rzadko do niczego się nie nadają.

kask

Dno...

Wieloletni pracownik
@kask

Wszystkim nowo przyjętym dnom porażką pajacom i tudzież podobnym komenarzom i tym hejtującym porządną firmę dziękujemy. Czas aby się za Was szefostwo wreszcie wzięło bo nie da się tych nieprawdziwych pozbawionych prawdy komentarzy dłużej czytać. Dno i porażka to ci których tutaj czytamy i poziom tych wypowiedzi jest katastrafalny kto Was tu Panowie przyjął?? Jakiś idi...ta nowo przyjęty który nie zna tej firmy pisze że nam ogrzewanie wyłączyli a kotłownie (są ich trzy) są sterowane automatycznie i czujniki same regulują nastawioną temperaturę to jak tu dać wiarę tym komentarzom. Masakra!!! Na halach poniżej 10 stopni linie nie pracują!!!!! Więc jak wam zimno to może trzeba pracować a nie w koncie na nocce drzemać bo wtedy jest zimno!! Czas na komentarz w robocie jeden z drugim na nocce ma czas a może pracować trzeba zacząć to i cieplej będzie. Trzynastki i roczne premie i zasady ich wypłacania wszyscy znali a premie świąteczne są od zawsze odkąd pamiętam a pracuję tu 15 lat wysługa lat po pięciu dziesięciu i piętnastu latach jest i to nie są małe pieniądze i ze wszystkimi dodatkami 3,5-4 tyś.na rękę dostanę!!!! Nowo przyjęci mniej ale wszystkiego od razu nikt wam nie da!!!! Więc o jakim dnie i porażce jeden z drugim pisze. W d.....pach się tym nowo przyjętnym co poniektórym poprzewracało i kilku już poleciało właśnie same dna i porażki bo ta firma to największy i najnowocześniejszy zakład w Rybniku w Polsce i Europie a to co Prezes zrobił po rozbudowie to pełen szacun. Dużo ludzi jest dumnych że tu pracuje i Tesko Steel to wizytówka naszego miasta i regionu ale też firma nie dla idi..........tów!! Pracować trzeba to fakt ale tu ludzi się szanuje Wszystkich niestety nie wszyscy szanują tą firmę!!! I się tu do tej pracy nadają i tych firma żegna!!! I całe szczęście bo poziom tych ludzi czytamy w niektórych komentarzach zakładam tych zwolnionych lub wywalonych lub krótko przed wywaleniem i pewnie gdyby nie brak rąk do pracy nawet by się tu nie dostali!!!! Szefostwo i panowie dyrektorzy apel tych co pracują i chcą pracować weryfikujcie tych nowoprzyjmowanych i nie przyjmujcie wszystkich bo chwilowo bez nich damy sobie też radę i rozumiem rozwój i potrzebę obsedzania nowych etatów ale nie bierzcie wszystkich jak leci bo niestety niektórzy ani poziomu ani predyspozycji do tej pracy tu nie mają!!!! Co widać po tych pożal się Boże kometarzach. Do szkoły jeszcze raz ich wypadałoby wysłać bo do pięciu jeden z drugim zliczyć nie umie pisać nie potrafi i tylko narzekać potrafi zamiast uczciwie i sumiennie przykładać się do pracy. Na szczęście to tylko kilka osób które mam nadzieję za moment zostaną podmienione na sensowne osoby i ta patologia co niektórych nowo przyjętych się wreszcie w tej firmie skończy!!! Pyszczą nieliczni i ci którzy powinni już dawno wylecieć lub wylecieli i ręce opadają jak czytamy te ich wypociny bo na więcej ich jak widać nie stać!! Ani to prawdziwe ani merytorycznie rzetelne!!! Tyle w temacie dla tych wszystkich malkontentów i nieprawdziwych wypowiedzi!!!

Cacerdos
@kask

Dno to tacy ludzie jak ty którzy trolują bo wylecieli z firmy bo do pracy się nie nadawali. Oby takich jak ty więcej do nas nie przyjmowali bo to wsyt i porażka dla tej firmy.

Smietana

Ludzie omijajcie tą firmę! Nie mają szacunku dla pracowników,nic! Gdy cały rok pracownik tyra prawie każdy weekend na koniec roku dowiaduje się że go w (usunięte przez administratora) Mają. Premia uwalona za dzień opieki! Opieki który się normalnie należy. Za niedługo będą tam robić emyryty bo młodzi nie dadzą sobą tak pomiatać.

Wesołek
@Smietana

Trzeba być kompletnym (usunięte przez administratora)żeby na forum w internecie o swoim problemie pisać a później pytać o to samo na naradzie ogólnej z dyrektorami i prezesem!!!! Pewnie nikt teraz nie wie że to ty!!! A odwagi brakuje żeby najpierw z przełożonym pogadać a nie hejtować bezpodstawnie na forach firmę!!!! Tu jak nikt nic nie powie to wszyscy dostają małpiego rozumu i są bohaterami a na naradach wszyscy milczą jak grób!! Odwagi brakuje??? Bohaterowie od siedmiu boleści!!! Zasady przydzielania premii rocznej znają wszyscy więc do kogo ty masz pretensje??? Ciekawe czy szef te fora czyta bo jeśli tak to nie wróżę ci długiej pracy w tej firmie bo on sobie na takie rzeczy w życiu nie pozwoli!! Facet jaja ma i szanuje nas pracowników i to wszystkich ale są granice których przekraczać nie można i co jak co ale w takich przypadkach reaguje stanowczo i natychmiast!!! Więc oby twój czas nie był w tej firmie policzony!!!

Ta firma to jedna wielka porażka ! żadnego socjalu kiedy w innych firmach mają wiele do zaoferowania ! nie ma żadnych 13 wypłat jest śmieszna premia roczna która zależy wyłącznie od widzi mi się prezesa, naciskanie na pracowników żeby brali urlop kiedy są chorzy zamiast L4, bo uwala premie ! Nie ma podwyżek ani możliwości rozwoju. Młodzi szukajcie przyszłości w innym miejscu

Wesołek

Premia roczna dla magazynu i produkcji to 2500 zł na rękę!! To jest śmieszna premia??? W których firmach płacą więcej!!?? Chyba że nie przepracowałeś roku (wtedy premia świąteczna ale mniejsza) ale zasady znają wszyscy i nic nie zależy od widzimisie prezesa bo sposób i zasady wpłacania premii rocznej są zawsze te same i podawane rok rocznie na początku roku. Jeśli jednak lewe lub pijackie chrobowe przyniosłeś to premii brak. Ktoś to z biura dość skutecznie to weryfikuje i na lewizny nie liczcie nie w tej firmie! I w sumie to i dobrze bo skończyła się patologia i nieuczciwość względem tych którzy uczciwie pracujących. Więc o jakiej porażce ty piszesz??? Chyba swojej!!! Socjal chcesz a zliczyć do dwóch nie umiesz bo takich pieniędzy z socjalu nie dostaniesz w żadnej firmie a i premie świąteczne to 100-300 zł na karpia! Więc co się bardziej opłaca??? Ty jesteś jedną wielką porażką tej firmy bo liczyć nawet nie potrafisz a jak ci zasady i charakter pracy nie pasują to co ty tam jeszcze robisz?? Pracy jest w brud więc jeśli coś ci nie odpowiada to może zmienić trzeba. A na podwyżki trzeba sobie zapracować i zasłużyć bo za piękne oczy w tej firmie ich nie dają!!

barbi

omijajcie łukiem jak na a1 zero premi siwiontecznej a dyrektorzy to barany przez durze b kupcie mu spluwaczka

@barbi

Z taką inteligencją, jak twoja, ja bym nie zatrudniła, jesli pracowałaś tam "barbie" to nie dziw się, że nie było premii świątecznych, nie siwiontecznych. Jak ty się tam dstałaś do pracy? Jak to możliwe? Porażka!

Witek

Idealnych firm nie ma. Zawsze może coś szwankować ale po to pracujemy żeby poprawić

Kaczyńsky
@Witek

Proponuję zacząć od Pana M z Torunia nie spuszcza po sobie wody w kiblu.

barbi
@Kaczyńsky

morze sika na siedzonco

Afgh

Nie dajcie sie nabrać 13 wyplatami lub premiami rocznymi to jakis żart....

panoramix

juz nie długo nie bedzie 13 wypłaty i zobaczymy czy dalej pracownicy bedą chodzic na urlop kiedy są chorzy i czy dalej nikt nie bedzie miał L4 :)

Ulka

Niektórym to jak czytam najlepiej wychodzi narzekanie. Wszystko jest źle a może sami źle pracują?

Paulina

@Kaczyńsky, czy uważasz, że takie informacje będą istotne dla potencjalnych kandydatów zainteresowanych pracą w firmie TESKO STEEL? Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Na forum zabronione jest publikowanie wpisów obraźliwych. Nie komentujemy również prywatnych spraw pracowników. Czy w firmie istnieje coś takiego, jak program szkoleń?

Piotrowicz
@Paulina

Nie ma żadnych szkoleń, człowiek musi się sam wszystkiego uczyć. Pani nie musi wchodzić po nim do łazienki to Pani łatwo mówić. A my musimy codziennie go oglądać o to wąchać.

Zły

Dziadostwo jako kierowca z obcej firmy mam złe doświadczenia ,stój i czekaj jak mi się zachce to przyjdę po ciebie i rozładuje ,nadmienie że rozladunek trwa całe 5 nimut ale trzeba że 3 do 6 godzin poczekać choć nie ma nikogo poza tobą DZIADOSTWO !!!!

@Zły

Nie znasz sytuacji wewnatrz hali produkcyjnej więc nie powinieneś sie wypowiadać! Rozumiem rozgoryczenie ale nie stwierdzaj ze ktos nie chce cie rozładować ze złej woli

Paulina

@Witek, pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia. Jak wygląda pakiet socjalny, umowa o pracę, wynagrodzenie? Czy firma umożliwia pracownikom możliwości rozwoju i szkoleń? A jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych dla pracowników? Podzielenie się tymi informacjami będzie dla użytkowników forum szukających opinii o firmie bardzo cenne. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Szukajacy

Dzwonie że 30razy albo nikt nieodbiera albo panie nic niewiedzą no i spychologia proszę dzwonić tam ale tam skierowali tu no to ja niewiem to od czego ta pani tam jest jak ktoś zlewa pracę to tam same poćiotki są a i forum utwierdza w tym znam takie firmy kurki ty zasuwasz za ochrzan i grosze a pociotkowy leń kokosy zbija a kiero bierzta z niego przykład ale nie każdy umi w kulki lecieć i fejsować ludzi a więc daruje sobie

@Szukajacy

Ta firma to nic dobrego słowo.

Lubię placki
@Szukajacy

Czy ktoś to może przetłumaczyć?

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Omg
@Robert

Takich jak Ty nie. Tak trudno wejść na stronę firmy i sprawdzić czy kogoś nie szukają?? Od razu wyskakuje monit o wolnych etatach!

Gandalf

Czy szpec kapelusz pseudo gromnica nadal jeszcze pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik