Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Mirek

przedstawiciel handlowy w Warszawie bardzo mnie ta oferta zainteresowała. Możecie mi coś podpowiedzieć? Jakie wyposażenie dostaje taki człowiek?

Mambo
@Mirek

Ak47, granatnik i miniguna do tego nóż rambo.

Paulina

@betka aktualne oferty pracy firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. możesz znaleźć na ich stronie internetowej - https://teskosteel.eu/aktualne-oferty-pracy/ Zainteresowało Cię któreś stanowisko?

betka

czy jest praca dla kobiet w Tesco? jakaś produkcja czy coś?

Jurek

To ta firma jeszcze istnieje ? Słyszałem że likwidować mieli. Na rynku prawie was nie widać sprzedajecie blachę za grosze. Podobno się wyprzedajecie prawda ?

Operator
@Jurek

Widocznie masz problemy ze słuchem, a może umyć wystarczy?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
leon

No cuz... wydaje sie ze firma idzie we własciwym kierunku... co wazne zaczeto doceniac pracowników ...WSZYSTKICH!!!! Pozdrawiam

Lucyna ze Szczebrzeszyna

Nie jestem pewna ale chyba widziałam tego Pana w transmisji TV Trwam stał ze świecą w rogu, jak organista zaczął grać to śpiewał tak donośnie, że te stare skrzeczące baby zagłuszył. Nie dość że biega szybko niczym prawdziwy jaszczomb to jeszcze jaki śpiewak. Prawdziwy talent z niego jak ja wam zazdroszczę. Ledwo co go poznałam był w takim kowbojskim kapeluszu. Uwielbiam człowieka wielkie serce naprawdę. Jak będzie Pan na Roratach to podejdę pośpiewamy sobie razem.

zzz

@ Mirek chyba troszeczke fora ci sie pomyliły :-P

Mirek

Wybiera się ktoś na miesięcznice ? Albo na apel Smoleński ? Mam wolne miejsca mogę zabrać.

Jebaka

Oooo widzę trafiłem w samo sedno. Zdemaskowałem was księgowe biurwy od propagandy. Szybko kasują komentarze nie wygodne.

pracuje, ale rzucam

To są dwie zupełnie inne firmy. Tesco to sklep, a my mówimy o Tesko Steel !!!!!

pracuje, ale rzucam

Hehe. Ciekawe,ze akurat w tesko steel...przypadek?!

Jebaka

Tak w szczególności na tym forum poszukują :) a najbardziej Ci od propagandy firmowej.

Witman

Ako i pablo ta sama osoba bzdety pisze że pracy szuka. Ale to żałosne :) Jak się boją żeby ludzie prawdy nie pisali.

zielony

W tesko steel nie ma zadnych benefitow socjalnych.

pracuje, ale rzucam

Ponadto... Jedna i ta sama osoba na tej stronie broni prezesa, broni tesko steel i całej tej ich polityki, ponieważ grzeje ciepły i bezpieczny stołek... Po znajomości zresztą...wiec gdzie tu obiektywna ocena??!! Tylko "zwykły "pracownik prawdę powie.

pracuje, ale rzucam

Dokladnie. Mowa o tesko steel!!!!!! Tu takie wypłaty...

Cięty na wymiar

Nie chodzi o sklep Tesco, zobaczcie jak z was szydzą odwracając kota ogonem, że niby ktoś się pomylił pisząc tu hehe. Komu i po co oczy mydlicie.

Zt

FG bo Ty nie wiesz ? :) uważajcie na tą firmową szuję !

Hajsik

Zatrudniają handlowców żeby wyciągać kontakty i zwolnić. To częsta praktyka w tej firmie Uwaga !

Kajtel

Typowy przedsiębiorca żeruje na bezrobociu i wyzyskuje ludzi strasząc ich brakiem zatrudnienia jakie to Polskie jakie to niskie :) To tylko praca jej utrata to żadna tragedia. Żyje się dalej i szuka się innej. Na pohybel wam wyzyskiwacze !

Pracy jest mnostwo i juz wkrotce pożegnam się z tym obozem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik