Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Stasiak

Hehehe zawsze mówiłem że to dziady. Wypowiedzi kadry kierowniczej to rynsztok.

Za takie ucinanie wypłat i brak szacunku... życzę szybkiej upadłości. Pracownik nie tylko ma obowiązki, ale również i swoje prawa. W tym np. ma prawo do urlopu.... Tylko, gdy zdecydujesz się pójść na urlop, to wypłata.... Ucięta, premii brak... Obóz pracy, nie porządna firma! !!!!!!

Grażyna

Znów ten od wypłaty :) no tak cieszmy się że nam w ogóle płaci ten gepard. Mógłby przecież nie płacić za wykonywaną usługę na rzecz firmy jaką jest praca chyba jest umowa to żadna łaska... Po co pytasz czy są oferty każdy kto czytał wcześniejsze wątki wie że jesteś pracownikiem. W dodatku siejącym propagandę i za największy atut stawiasz to że wypłata jest terminowa :) Powiem CI że wszędzie jest :) nawet u kazka na budowie lub u bolka na truskawkach. Lecz skoro porównujesz się do takich to sam wystawiasz sobie opinię wcale nie trzeba nic krytykować :)

Buc

Gepardy, gazele, kuny i żbiki jak to się przekłada na zarobki pracowników ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych

A może zamiast w marketing inwestować to może lepiej by było wyprowadzić firmę ze średniowiecza i zmienić system operacyjny pamiętający czasy commodore.

maradona bella dona

Byłem w Chełmży/Toruniu na wycieczce akurat jakieś biegi tam organizowali. Biegnie taki jeden siwy szybki naprawdę, składa się do zakrętu i nagle łup w słup aż mu gruszka od leawatywy z kieszeni wyleciała. Wyglądał mi znajomo stąd pomyślałem że może ktoś od was ? Chociaż mogę się mylić bo pewny nie jestem. Jeżeli tak to pozdrawiam gorąco i życzę powrotu do zdrowia.

darrro

się ma ile można w waszej firmie zarobić miesięcznie

felt
@darrro

1800zl plus premia, ktora raz jest, raz nie ma...

Obserwator

Niki o czym Ty piszesz ? Z tego co czytam wypowiadają się tu osoby bezpośrednio powiązane z firmą i nie reprezentują sobą przyzwoitego poziomu wprost przeciwnie.

niki

Nigdy osoba zwolniona nie będzie obiektywna w swych ocenach. @były pracownik tym samym dla mnie w ogóle nie jesteś wiarygodny a twoje opinie można między bajki włożyć bo piszesz od rzeczy. Poziom i styl tych wypowiedzi nie pasuje w ogóle do poziomu tej firmy i ludzi tam pracujących. Wszystkich pracujących pozdrawiam a malkontentów nikt nie zadowoli i zawsze będą się czuli pokrzywdzeni i skrzywdzeni zawsze przez wszystkich.

Były Pracownik

Miałem już nie pisać ale jestem tak rozbawiony że w akcie łaski odpiszę. Nie zawszę sprzedaję 300ton. Podstawy mam zaledwie 1.800 lecz sobie to rekompensuję. U was można załadować samochód na małą liczbę miejsc. Więc jak dowieziecie towar do klientów co biorą od 1 do 5 ton w dodatku macie mało ocynku a jeżeli już to drogi i powlekanych też nie tak było jak ja pracowałem. Na czarnej pieniędzy nie ma dlatego mało ich sprzedaję do tego sprzedaję profile spawane ocynkowane których też nie macie. Więc dlaczego zarzucacie mi że pisze nie prawdę ? To że u was jest to niemożliwe to nie znaczy że w innych firmach nie można dobrze zarabiać. Do Pisu to mi bardzo daleko, dlatego ciężko mi było znieść to zachwycanie się dyrektora prezesem Jarosławem i to wieczne wysłuchiwanie o modłach Pani dyrektor aż mnie dreszcze na samą myśl przechodzą istny koszmar. Jak ktoś wspomniał wcześniej było to cięzkie doświadczenie i ważne że już mam to za sobą. Nie musicie mi wierzyć ja nikogo na siłę nie zmuszam do swoich racji. Tak naprawdę to chciałem tylko podziękować bo gdyby nie fakt że zostałem zwolniony to pewnie do tej pory bym cały dzień chodził do pracy jak za karę. Pozdrawiam was jeszcze raz serdecznie. Co do Ojca dyrektora nie spodziewałem się po Panu kontr-argumentów tylko jak zwykle obelgi, ja nie będę się zniżał do Pana poziomu bo zwyczajnie Panem gardzę.

Były Pracownik

Zapomniałem dodać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich związanych lojalką :) To jest mój ostatni wpis na tym forum.

No i co takiej piany dostałeś kolego. Mam płacone 20zł od tony. W mojej firmie liczy się marża dowozimy do małych firm na które wy nawet nie patrzycie. Sprzedajemy drogo. Wasz prezes żyje z bonusu i dotacji a wy jesteście urobieni po łokcie i nie macie z tego nic. Piszę prawdę dlaczego miałbym tego nie robić. Wszędzie płacą minimum 8-10zł od tony. Tylko w Tesko płacą 1zł - 1 tona tyle ja miałem. Wcale nie żartuję przy 1000tonach powinniście zarabiać około 20tys+. Dymają was koledzy i koleżanki równo. Co tu dużo mówić Warszawa pracowała w konkurencji niech powiedzą ile dostawali za tonę. To nie są rzeczy wyssane z palca. Załosny to ty jesteś wrzucić kwitek z wypłaty ?

ojciec rydzyk

@były pracownik cała prawda tylko prawda i (usunięte przez administratora) prawda. Nie ma co polemizować z głupkiem bo z wami się nie wygra macie przewagę liczebną bo po prostu jest was więcej na tym świecie.

bodzio

@były pracownik prezes żyje z dotacji Fundacji TVN "nie jesteś sam" i bonusów z reklam w Playboyu i dyma nas na wszystkim. 300tonx20 zł/t = 6000 zł a gdzie podstawa 800 zł naprawdę super warunki chętnie się zamienię?? Sprzedajesz drogo komu??? Kazikowi za miedzy???? ile 300 ton/miesięcznie-zejdź na ziemię bo latasz za wysoko. Tak jak ktoś wcześniej napisał całą prawda tylko prawda i g....prawda!!! Masz ułańską fantazję i twoje wpisy należy traktować w kategorii banialuk i marzeń. My zarabiamy 40 tyś miesięcznie mamy służbowe auta do dyspozycji i karty kredytowe bez limitu na własne wydatki. A kwity pokaż żonie bo ona pewnie też nie wie i nie wierzy że tyle zarabiasz chyba że dorzucisz kasę z 500+ to wtedy wszystko się zgodzi. PIS-owska propaganda którą tu uprawiasz jest żałosna. Powinieneś z Jarkiem z PIS-u w jednej ławce usiąść może wtedy będziesz wśród tych którzy takie kawałki łykają. Nic nie wiesz na temat zasad i praktyk w tej firmie i takie głupoty na forach wypisujesz i sam nie wiem jak można takie kretynizmy wypisywać. boki zrywać.I tyle w temacie.

Taknie

Za 200-300 t blachy zarabiasz 7 tys? Niemożliwe

Były Pracownik

W Tesko sprzedawałem 100 ton było mało i zarabiałem 3,000. W innej firmie sprzedaje 200-300 i zarabiam 6.800 Dziękuję.

niedowiarek
@Były Pracownik

@były pracownik mnie też się nie chce wierzyć nawet Arcelor nie płaci tyle swoim najlepszym i najdłużej pracującym handlowcom wiem bo tam kiedyś pracowałem. Ale jeśli sobie poprawiłeś to o co ty tak tutaj pyszczysz??? znalazłeś lepiej płatną pracę na lepszych warunkach i to się chwali ale nie wiem czy chcesz tu komuś zaimponować lub się pochwalić płacą bo nie bardzo rozumiem ten wpis???? Żałosny jesteś!!!

miś

@bee jak w tej firmie prezes nie szanuje ludzi to ty nie wiesz o czym piszesz. To jedyna osoba w tej firmie która dba o pracowników i załogę jak nikt inny. Niestety często opinie ludzi zwolnionych którzy czują się pokrzywdzeni nie są adekwatne do sytuacji i chciałbym poznać opinię drugiej strony ale na to chyba tutaj szans nie ma żadnych. @kat jak miałeś takie doświadczenia w Toruniu czemu nie uderzyłeś do Prezesa- zabrakło ci odwagi??? widać przemądrzałku że poziomu i stylu nie masz za grosz więc wcale się nie dziwię że tak cię tam potraktowali. Tu na forach bezkarnie różne rzeczy można wypisywać często jak widzę nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości Na co ty liczyłeś przy takiej retoryce że będą się z tobą "cackać"???trochę samokrytyki i umiaru bo tego widzę nie masz za grosz. Nie ma firmy idealnej ale opinie w stylu dno i traktowanie człowieka tutaj jak "murzyna na polu bawełny" są kompletnie chybione i pozbawione prawdy. notabene współczuję @kat doświadczenia pracy na polu bawełny i robienia za murzyna bo rozumiem że piszą w ten sposób życie mocno cię doświadczyło. Ale widzę pozytywy przynajmniej nabierasz doświadczenia:-)

KAT

Pierwsza sprawa nie powyższe a poniższe komentarze. Druga to co Cię to interesuje kto pisze ? Książkę piszesz ? Ostatnia sprawa zarobki są tu kwestią marginalną bo każdy idąc do pracy godzi się na jakieś warunki. Poruszony temat dotyczy wręcz haniebnego traktowania człowieka w firmie niczym murzyna na polu bawełny.

Nyce

Co tam w Toruniu jeszcze nie byłyście tam to dopiero wyzwiska były heheh. Każdy mail do dyrektora do wiadomości i za brak przecinka k.. i ch.... To trzeba przeżyć nie da się opisać.

IT

Zgadzam się z bee. Brak szacunku dla ludzi,księgowość to klika,święte krowy. Co wypłata,rto zawsze cos ucięte.... zawsze jakis pretekst prezes znajdzie, zeby nie dac...dno,dno i jeszcze raz dno.

bee

Tesko Steel to porazka. Zero szacunku dla czlowieka ze strony prezesa. Ma swoich pupikow,ktorzy innym świnie podkładają. Brak podwyżki, brak dobrego slowa. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Red

Właśnie pokazałeś szacunek i kulturę osobistą. I kto tu uprawia propagandę???

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik