Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Erzet

Ale bełkot od jakiegoś czasu pisze tu jakiś firmowy idiota. Najpierw odwołuje się do dyskusji a później się pyta czy jest rekrutacja udając że jest z zewnątrz taką schizofrenię to tylko w Toruniu można zaobserwować. Poziom schamienia również Toruński.

Erzet

Wprost przeciwnie ch..ie pi...dolony widać tylko tak rozumiesz to twój poziom więc odpiszę w twoim języku. Podstawą dobrych relacji jest umiejętność okazywania szacunku drugiej osobie oraz kultura osobista. Cieszy mnie to że pokazałeś prawdziwą twarz i oblicze relacji tam panujących zostało odsłonięte. Dowodzi to tego że ludzie krytykujący ta firmę piszą prawdę ! I żadna propaganda tego nie przykryje.

Igor

Pisze jako sobą bezstronna rozumiem że byli pracownicy produkcji to tumany a handlowcy cieniasy pseudo-handlowcy ? Tak się szanuje ludzi w Tesko ?

Bezstronny
@Igor

@Igor Na szacunek trzeba sobie zapracować

A jakie mają być niby urlopy na umowie o pracę? To nie jest przywilej tylko prawo pracownika. Co do opieki medycznej polemizowałbym...

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
Pinokio

Hehehe drogi pracodawco teraz obrażacie ludzi pracujących na produkcji. Myślicie że ludzie są głupi i zwolnionemu człowiekowi można naubliżać bądź go zastraszyć to jesteście w błędzie. Każdy ma prawo do wypowiadania swoich opinii a wy je ciągle kasujecie. Jako były handlowiec dołączam się do wypowiedzi pracownik. Bałagan potężne obłożenie opóźnione realizacje bo najważniejsze są kontrakty. Fatalna atmosfera pracy jak wyżej obelgi ubliżanie, zmuszanie do zostawania po godzinach. Ostatniej premii też nie wypłacili tylko podstawę. Nie wpisuję ich w CV bo wstyd.

nowy
@Pinokio

@Pinokio i znów Ty już byś sobie darował pseudo handlowcu z oddz.Toruń. Wielce pokrzywdzony i upokorzony przez Ojca Dyrektora. Dalej nie masz pracy???? Tu już nie wrócisz i nikt tu za Toba nie tęskni. A TWoje opinie pożal się Panie Boże nikt jak widzisz nie kasuje. Daruj sobie bo jesteś żałosny.

@Pinokio

Ależ bardzo mnie ciekawi kto sie kryje pod pseudonimem operator, ktoś z biura kto ma za zadanie flirtrować forum, ogolnie jestem zdania nie podoba sie- to sie zwolnij, ja tak postapilem, ale niestety czlowiek majacy rodzine na utrzymaniu nie zawsze może podjąć taki krok. aa wlasnie najlepsza karta przetargowa tesko. 1500 na umowie reszte w premii, idealne narzedzie do szantażu i manipulacji ;) Pozdrawiam i narazie

Danuta

Serdecznie nie pozdrawiam Pana Mirka z Tesco. Oboje czekaliśmy w kolejce do kasy, kiedy mężczyzna wręczył mi nagle bukiet tulipanów z życzeniami dla pięknej kobiety. Nie powiem zrobiło mi się bardzo miło, chyba każdy chciałby dostać bukiet kwiatów od nieznajomego. Wracając do tematu owy Pan prosł abym przypilnowała mu kolejki on skoczy jeszcze po kawę bo zapomniał, oczywiście się zgodziłam. Mężczyzna oczywiście nie wracał a ja już skasowałam swoje zakupy, mówi się trudno więc udałam się w stronę wyjścia. Jakie było moje zdziwienie gdy Pan ochroniarz oskarżył mnie przy drzwiach o kradzież kwiatów. Na nic były moje tłumaczenia o czarującym Mirku który na dodatek zniknął ze sklepu. Tak w (usunięte przez administratora) jeszcze nikt mnie nie zrobił. Nie ufajcie mu.

Po 1 juz tam nie pracuje, po drugie jako pracodawca badz osoba zlecona przez niego proszę nie wpisywać błędnych informacji o firmie. Zarobki byly wporzadku 10 lat temu, tylko ze nic od tego czasu sie nie zmienilo w tej kwesti, tylko obiecywanie i na tym sie konczy. hahaha 10 na 1 miejsce proszę cię w jakim Ty swiecie zyjesz :D a slyszalem ze rotacja ostatnio jest spora chyba ludzie zrozumieli ze tam syf jest i tyle :)pozdrawiam

operator

jakie ty głupoty wypisujesz. piszesz że zarobki były dobre 10 lat temu w tej firmie a pracowałeś raptem dwa. ja pracuję od 2007 jako operator i żaden operator od tego czasu się nie zwolnił. Magazynierzy i owszem. Na liniach produkcyjnych skład osobowy nie zmienił się od początku a zarobki przez te 9 lat cały czas nam rosną. Pewnie że mogliby płacić jeszcze więcej ale robota jest fajna i warunki mi osobiście odpowiadają. Nowe hale nowe zaplecze nowe linie produkcyjne i robota w której się nie zmęczysz. A jak komuś brakuje do wypłaty to w weekendy w nadgodzinach zawsze można dorobić. Ale jak podpadniesz kierownikowi to nie masz czego szukać i lecisz. Kryteria są jasne i przejrzyste dla wszystkich więc gdzie Ty pracowałeś jako operator??? bo chyba nie w tej firmie. A rotacja jak na 150 osób jest niewielka i wylatują tylko Ci którzy się do tej roboty nie nadają!!! Tumana nawet sznurówek nie nauczysz wiązać a chłopaki przy obsłudze maszyn są często po studiach lub automatyce,bo coś trzeba umieć żeby tego typu linie obsłużyć. Kolejne blebleble kogoś kto nie wie o czym pisze i nic co ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

zf7p

Pracownik ja Ci odpiszę w imieniu lizusa Tesko cyt: Nie wierzę !!!! To niemożliwe !!!! Tesko nie jest taką złą firmą !!! Twoje wypowiedzi są zdecydowanie wyolbrzymione !!! A tak w ogóle ciesz się że pracujesz. Bo jak Ci się nie podoba to 10 czeka na twoje miejsce.

Pracowalem tam 2 lata jako operator i szczerze nie polecam, na poczatku bylo okej, pozniej co 2 miesiace prezes/kierownicy obcinali wyplaty z byle jakiego powodu, tlumaczyli sie slabą sprzedaza, a nastepnego dnia kupili nowe bmw x3 dla handlowcow :D, coraz wieksze rygorystyczne wymagania ktore kompletnie nie wplywaja na bezpieczenstwo czy wydajnosc pracownikow. Kasa taka jak na kazdym magazynie, no teraz co drugi miesiac mniejsza od standardu :) pozdrawiam

Bogna

Nie zgadzam się było sporo ciekawych wpisów tylko ktoś kasuje właśnie te zasadne przedstawiające konkretne sytuacje. Oraz te kompromitujące  No cóż…. A taką miałam rozrywkę

Xawery

Wypowiedzi Orła pokasował dyrektor bo nie przyjmuje krytyki na swój temat. To zwykły tchórz i obibok wszyscy mają go dosyć no ale pracować trzeba. Zależy gdzie chcesz iść na jakie stanowisko. Handlowy odpuść sobie chyba że lubisz walić głową w mur i szarpać się z ponurym głuptakiem.

Pan Kazik

A ja tam jestem bardzo zadowolony pracuje na rybnym. Robota jak wszędzie czasem kierownik przyciśnie lecz nie jest ogólnie tak źle. Najgorsze są te stare baby co tylko tak macają, trzeba znów układać. Dużym plusem jest talon na parkowanie pod Tesco 24h Mogę nawet na noc zostawić samochód na parkingu. Czuje się taki wyróżniony. A i umowa jest na czas określony nie jakieś tam zlecenie. Dziś w promocji łososie zapraszam będę robił pokaz filetowania. Mam taką kartę tylko dla stałych klientów Przez co mogę taniej kupować swój ulubiony pasztet. Ach jaki czuje się wyróżniony. Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Orzeł

I znów obrażanie i groźby to jest prawdziwy obraz tej firmy. Nie jestem homo nie będę z nikim tańczył obawiam się że ten szanowny Pan może mi naskoczyć wcześniej też jedynie to mógł zrobić. Co do obiadów to szczera prawda cała firma się z tego śmiała może jakiś pracownik skomentuje i doda coś od siebie. Jeżeli chodzi o mnie doskonale wiedzieli że szukam pracy nie ukrywałem się z tym dlatego mnie zwolnili bo się zwyczajnie bali że złożę pierwszy wypowiedzenie.. Poszukiwanie pracy miałem utrudnione ponieważ obowiązywała mnie lojalka, praca w tej firmie była moim największym błędem w całej mojej karierze zawodowej.Nigdzie nie było gorzej. Szczerze nie polecam.

Orzeł

Ty naprawdę jesteś nienormalny. Gdyby to pisał lub czytał dyrektor (bo pewnie wie o kogo by chodziło) inaczej by z Toba zatańczył. I dobrze że Cię tu już nie ma bo żadne wsparcie by tu nic nie zmieniło. Nie wiem czemu twoje słowa mają służyć ale prawdy w nich nie ma ani trochę. Ja w nich widzę krzyk rozpaczy a jak Ci się nie podobało tutaj to po co siedziałeś tak długo aż Cię wywali. Przecież mogłeś sam zrezygnować i poszukać lepsze roboty. A jak nie wiesz z kim piszesz to jak widać sam się kompromitujesz. Nic dodać nic ująć. A jak masz żal że ktoś chodził lub chodzi na obiady w środku dnia to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś aplikował tutaj na dyrektora oddziału wtedy pewnie też będzie Ci wolno. Szkoda na Ciebie czasu bo twój przypadek jak widzę jest nieuleczalny. A szkoda.

@BruceLee- ja ostatnio się dostałem na jeden z oddziałów i gorąco polecam. Rotacja jest niewielka i z tego co usłyszałem zostają tylko bardzo dobrzy handlowcy a reszta która nie spełnia oczekiwań zostaje zwolniona (ale to mniejszość)i całkiem normalna sytuacja. przez dwa lata odeszły (zostały zwolnione) dwie osoby i wcale nie tak łatwo jest się tutaj dostać. Zarządzanie o którym piszesz wg.mnie jest na wysokim poziomie bardzo pomagają nam dyrektorzy (na początku) oddziały są duże @Krystian i nie wiem skąd czytam tu o klitkach??? Czy Ty w ogle gdzieś pracowałeś w którymś z oddziałów??? obawiam się że nie!!! samochody są do dyspozycji dwa na trzy osoby w oddziale więc nie bardzo rozumiem o czym Wy piszecie. System premiowy na początek jest indywidualnie ustawiony dla każdej nowej osoby (nie za wysoki muszę przyznać)ale jak pytałem starszych handlowców po tym okresie jest naprawdę bardzo dobrze. Ja osobiście polecam każdemu kto ma kwalifikacje żeby się tu dostać. Inna sprawa że panuje tu cały czas filozofia w stosunku do ludzi że nie ilość a jakość się liczy a to mi osobiście bardzo odpowiada. I atmosfera jest naprawdę super niespotykana nigdy wcześniej w innych firmach w których pracowałem wcześniej.

WallStreat

@Krystian- do Forbsa nie można się zgłosić czy zapisać a listę diamentów Forbs przygotowuje sam na podstawie szwajcarskiej metody wyceny firmy. bierze się pod uwagę wyniki finansowe wartość majątku poziom sprzedaży zysk netto należności i nakłady na inwestycje!!!! ranking publikowany jest w specjalnym raporcie a dane pochodzą do tego raportu z firm ubezpieczeniowych i ratingowych z którymi Forbs od dawna współpracuje. Gratuluję wiedzy @Krystian. Firmie gratulujemy bo wyróżnienie jest ogromne a biorąc pod uwagę że jako jedyny serwis w Polsce i Europie jest w stanie pociąć kręgi o grubości 25 mm na arkusze na pewno sobie na tą nagrodę zasłużyli. Reszta wyników broni się sama więc pewnie to nie przypadek że Forbs ich wyróżnił. Oby tak dalej bo to Polska marka którą na pewno warto wspierać i promować na europejskim i nie tylko rynku stalowych centrów serwisowych.

Krystian

Do Diamentów Forebsa trzeba zgłosić się samemu nikt nie nominuje :) Jest wiele firm tylko nie wszyscy chcą ujawniać swoje obroty żeby konkurencja nie wiedziała jaki mają udział w rynku. Jest to nagroda dla małych firemek ktore chciałyby być duże. Skopiowane ze strony : W zestawieniu brane są pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Następnie wyselekcjonowane są te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym według ratingu Bisnode.

BruceLee

Heh ale kłamiecie wcześniej pisaliście że nie ma rotacji. Bo ludzie pracują po wiele lat :) Byłem na rozmowie i mam mieszane uczucia podstawa fajna lecz w mojej obecnej firmie placą 10zł za tonę mimo mniejszej podstawy. Przekalkulowałem i stwierdzam że się nie opłaca. Tyle ode mnie.

BruceLee

A czemu tam taka rotacja ludzie z branży już wiedzą kto tam zarządza nikt nie chce tam iść 100ton = 100zł dziękuje…..

Fritz

Nie wiem jak wy ja tam kupuję w naszych polskich sieciach, Biedronka PSS. trzeba wspierać naszych przedsiębiorców.

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik