Mabo
counter
3 54 87 5 1
Dawid

Wiele osób pyta o szczegóły na temat pracy w Mabo, jednak komentarze te pozostają bez odpowiedzi. Znajdzie się ktoś z pracowników ,kto podzieli się wiedzą na temat wynagrodzenia i benefitów w firmie?

Franek

Mam pytanie na jakie stawki godzinowe netto można liczyć ?

Franek

Mam pytanie na jakie stawki godzinowe netto można liczyć ?

@Franek

Jeżeli to jest odpowiedź na moje pytanie, to poziom odpowiedzi jest niski. Pytałem o stawki godzinowe. Nie jest to hejt. Odniosłem wrażenie ,że odpowiedz padła że strony kierownictwa swoją drogą. A w takim wypadku nie świadczy to zbyt wysokim poziomie kadry kierowniczej . To może tak zadam pytanie jak jest stawka minimalna a jaka maksymalna.

@Franek

Drogi Franku, nikt Ci na to pytanie nie odpowie, ponieważ po pierwsze MABO nie ma wykupionych możliwości komentowania jako administrator w serwisie GoWork, po drugie a jakie stanowisko Cię interesuje skoro pytasz o stawkę, przecież logiczne jest, że Kierownik, Technolog czy Księgowa ma inną stawkę niż pracownik innych szczebli. A tak dla uzupełnienia wiedzy to MABO zatrudnia ponad 200 pracowników. MABO to Właściciele, Zarząd, Sekretariat, Dział Księgowy, Dział Technologiczny, Dział Handlowy, Dział PKP, Dział Logistyki i Zakupów, Dział CNC z programistami i operatorami laserów, Dział Narzędziowni, Dział Utrzymania Ruchu, Dział Produkcji z podziałem na trzy hale MABO I, MABO II, MABO III, Dział Cynkowni ogniowej, Dział Malarni mokrej i proszkowej z piaskarnią. Każdy dział ma hierarchię pracowniczą, więc jeśli zdecydujesz już jakie stanowisko, na jakim dziale Cię interesuje, jakie masz doświadczenie, jakie zdolności i uprawnienia, zadzwoń, wyślij CV umów się na rozmowę i się przekonaj. Tutaj nie ma stawki minimalnej, jest ustalana indywidualnie w zależności od Twojego intelektu i umiejętności oraz od stanowiska, które chcesz piastować. Zapewnię tylko jedno ,że nie jest to na pewno najniższa krajowa ustalona przez nasz Rząd.

Tak5Nie2
Lu Nowy wpis
 Rekomendacja

Od 20 zł /h brutto plus premia, ale o podwyżki ciężko

Dawid Nowy wpis
@Lu

Skoro o podwyżki ciężko to może chociaż jest realna szansa na to, aby w miarę szybko awansować? Zechcesz napisać jaką ścieżkę rozwoju zawodowego oferuje ten pracodawca? Swoim komentarzem na ten temat pomożesz wielu osobom.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.

Czy pracodawca Mabo motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

TakNie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

JOZEK Nowy wpis
@Pytanie

pierwszą umowę dostaniesz na mieśiąc ciuchy musisz sobie sam ogarnąć i jak masz dobrą bajerke to na początek dostaniesz 20 pln brutto na godzine

Gutek

Spokój i cisza na forum bo ludzie są generalnie zadowoleni z pracy, polecam firmę.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elo

Szanse rozwoju nikłe, dobrze przeleżeć przed inna firmą. Tyle.

Adam123

To w końcu pracujesz od ponad 6 czy 8 lat

@Adam123

Ja pracuję od 6 lat, oxOxoTa pewniej jak pisze pracuje 8 lat, jest mnóstwo ludzi w tej firmie, którzy pracują od ponad 30 lat, od 25, od 20, od 15 lat itd. Więc wszyscy tu komentujący zastanówcie się czy gdyby było tak tragicznie jak niektórzy subiektywnie piszą, ludzie siedzieliby po tyle lat w jednej pracy??? To chyba o czymś świadczy. Ja mam 38 lat i 15 lat pracy za sobą i średnio co 3 lata zmieniałam pracę, w tej jestem po raz pierwszy od 6 lat i nie zamierzam jej zmieniać. Klimat jest rodzinny, tak jak i firma jest rodzinna i cały czas się wszystko zmienia i idzie do przodu ku coraz lepszym rozwiązaniom, zwłaszcza dla pracownika.

Tak3Nie
pracująca od 6 lat

Tak to ja cały czas, tylko, że z innego kompa bez synchronizacji pisałam i nie nadała mi automatycznie nick, wpisywałam ręcznie hahaha i pomyliłam jego formę :) zamiast Pracownik od 6 lat, wpisałam Pracująca od 6 lat :) ale tak to ta sama osoba...czyli ja.

Tak3Nie1
Андрей Антипутьк
@pracująca od 6 lat

Tak4Nie
oxOxoTa

Pracuje tu ponad 8 lat. Lubie swoja prace i dosłownie uwielbiam ludzi, z ktorymi kazdy mały sukces „smakuje” wyjatkowo. Nie zawsze jest pieknie, ale wiem po co tu jestem .Jezeli ktos wykazuje inicjatywe i jest zaangazowany to jest w stanie sie rozwijac i zarabiac coraz lepsze pieniadze. Czytajac te posty widac, ze najwiecej do powiedzenia maja ludzie , ktorzy swoja postawa wniesli najmniejszy wkład na produkcje.No coz, taka juz domena tych wszystkich forow, ze jedyne co mozna spotkać to hejt.

Tak7Nie
Dawid

@Dawid

Pracuję w tej firmie już ponad 6 lat. Zaczynałam od całkiem innego stanowiska niż dziś wykonuję i jest to forma awansu jaką otrzymałam poprzez zaangażowanie i swoje CHĘCI a także, poprzez otrzymanie takiej możliwości od zarządzających firmą. Na początku bywało różnie ale firma się rozwija, cały czas postępuje. Została wybudowana nowa hala malarni i powstaje kolejna. Zarobki od zeszłego roku bardzo pozytywnie się podniosły a socjal jest na wysokim poziomie, oczywiście są uzależnione od umiejętności, uprawnień i zaangażowania. Jeśli ktoś myśli, że przyjdzie bez wiedzy, umiejętności i będzie się ślizgał i dużo zarobi to jest w błędzie. Firma zapewnia mnóstwo szkoleń, podnoszenia kwalifikacji bez obciążeń finansowych. Za sobą od 6 lat mam 12 szkoleń, w tym 4 z uprawnieniami podnoszącymi moje kwalifikacje, które już zostaną w mojej kieszeni. Pracownicy produkcyjni w okresie zimowym otrzymują posiłki regeneracyjne, otrzymujemy profity finansowe na święta ( duże ), otrzymujemy rekompensatę za urlop wypoczynkowy ( sporą ), wszelkiego typu dofinansowania, mamy możliwość wzięcia zapomogi itp., mamy dofinansowane karty sportowe - socjal dobrze rozwinięty. Podsumuję powyższe złe opinie krótkim przysłowiem : złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy ;)

Tak7Nie4
Ciekawe
@Pracownik od 6 lat

Kogo ty chcesz nabrac ?Przyjezdnych czy naiwnych?Zrobilem dwa kółka dookola tej firmy ,ze niby sie zgubiłem i zapytalem o droge dwie klasy spoleczne pracujace w tej firmie .Klase robotniczą i umysłową.Odpowiedz która otrzymalem urąga jakimkolwiek standardom funkcji pożycia w społeczeństwie.Mentalność zaścianka.Brak rozwoju .Wczesny PRL.ODRADZAM.

Tak5Nie5
@Pracownik od 6 lat

Socjal moze i jest ale warunki sanitarne, BHP ??? Firma ewidentnie zaniedbana, nie pisz bzdur zadnego zaplecza socjalnego brudne kible i jeszcze zamykane szatnie na klucz jak w podstawówce, sprzataczka niczym wozna otwiera na przed kazda zmiana jajca.

TakNie3
Pracownik c.d
@Pracownik

I te smieszne posilki, gosc co to przywozi to jaja sobie z ludzi chyba robi, zenada w najczystszej postaci, zupa z pasztetem albo makoron z cebulą kpina

Tak2Nie4
@Ciekawe

Nie wiem czym Ty się kierujesz swoją opinią, tym, że ktoś udzielił Ci złej wskazówki gdzie jechać ??? Trochę to płytkie, jak już bym wydawała taką opinię o zaścianku to podałabym konkretnie co kto powiedział. Nazwać PRL-em firmę, której pracowników spytałeś o drogę i nie spodobała Ci się odpowiedź to trochę słabe. Szkoda, że mnie nie spotkałeś ;)

@Pracownik

Sprzątaczka zamyka i otwiera, bo właśnie nikt Was nie nauczył chyba korzystać toalety! Pracowniku z MABO II widziałam nie raz jak biegła sprzątaczka za Wami bo nie potraficie po ludzku zachować czystości, więc o czym Ty mówisz, o Waszym braku kultury, bo zaplecze sanitarne macie ogromne, sprzątane trzy razy dziennie, wiem, bo obok mam biuro i widzę, tylko, że z Waszą kulturą osobistą jest problem, stąd została podjęta decyzja o zamknięciu szatni i pomieszczeń sanitarnych i są otwierane na czas rozpoczęcia pracy, przerwę śniadaniową oraz zakończenia pracy. Toaletę cały czas otwartą macie na hali produkcyjnej ;)

Michał

Słyszałem ze zarobki wynoszą 20 zł brutto? Prawda?

Nie pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 367 dni.

Po co obiecywać, że po rozmowie państwo oddzwoni niezależnie od decyzji, a później 2 tygodni nie kontaktować się z osobą? Czy to teraz modne?? Szkoda że już nawet na takim etapie państwo odradza potencjalnych pracowników!

TakNie1
malarz
 Rekomendacja

pracowałem jakiś czas temu na malarni w tej firmie i na moje szczęście był to krótki epizod i szczerze nie polecam kierowniczka malarni i jej piesek Mateusz nie maja w ogóle pojęcia jak się powinno organizować i zarządzać praca na takim dziale na tzw malarni mokrej są dwie hale jedna wygląda jak garaż blaszak i to dosłownie dziury w dachu wilgoć i zero warunków do malowania czegokolwiek a już na pewno nie do malowania elementów stalowych druga hala malarska troszkę lepiej ale i tak szalu nie ma i teraz' najlepsze' warunki sanitarne kible zafajdane przez przybyszy zza buga ogólnie mówiąc brud smród i epidemia świńskiej grypy zero szans na to żeby się wykompać po pracy i na sam koniec zostawiłem najlepsze czyli zarobki hahaha 20 PLN BRUTTO na godzinę tak wygląda prawda o tym dziale z poważaniem SASZA

Tak4Nie
JÓZEK

a ten Mateusz z malarni chyba buhahahah kierownik tego baizlu to on jest zdrowy psychicznie? bo jak z nim rozmawiałem ze 2 dni temu to miałem wrażenie ze ten facet jest na poziomie macka z klanu

Tak7Nie1

JOZEK
@JÓZEK

CO TY GADASZ ON MIAL NA IMIE MACIEK PRZECIEZ TERAZ TO JEST DOPIERO BAIZEL

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 468 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Konrad

Czy można liczyć na jakieś benefity w tej firmie?

TakNie

Mam pytanko jak to wygląda da sie zarobić? Jaka jest umowa na start i czy wypłaty sa na czas?

Igor

Przeważnie jest czas prosperity a później kryzysu. Fajnie, że firma aktualnie dobrze funkcjonuje.

TakNie

Firma staje na nogi:) odkąd nie ma Pana G. Oraz Pana Ł. Coś się zaczęło dziać. Firma idzie w dobrym kierunku, oby istniała jak najdłużej. Nie jestem już pracownikiem Ale dużo zawdzięczam firmie. Mam tylko nadzieję że kiedyś ktoś doceni to co robił P. Bogacki I nie rozpiepszy tego. Jedyne co to cwaniak z słupów???? Ale to wieśniak które po znajomości coś "osiągnęli" I udają kierownika. Szczerze firma godna zachodu ????

Tak9Nie

Agata

@Kuba, na oficjalnej stronie firmy, w zakładce Praca, możesz znaleźć aktualne oferty pracy. By uzyskać więcej szczegółów, wysyłam link: http://mabo.pl/praca/. Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? @JÓŹEK, wyrażasz się na forum publicznym zatem nie obrażaj osób trzecich. Jeśli miałeś zastrzeżenia co do zachowania kierownika, próbowałeś wyjaśniać z nim problematyczne kwestie?

PILNE !..............
@Agata

Jakie są obecnie stawki na produkcji na wejście dla nowego pracownika CnC - TRUMPF ? Mam rower nie potrzebuję MZK. Interesuje mnie kasa jaka na wejście i czy jest / jaka wysokość premii miesięcznie w % !

Tak2Nie

Kuba

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

TakNie

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Mabo okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Zostaw merytoryczną opinię o Mabo - Szczecin