Opinie o MABO w Mierzyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MABO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MABO o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MABO w Mierzyn

Jony

Witam, Jestem byłym pracownikiem działu Technicznego MABO i chciałem ostrzec przed pracą w tym zakładzie na dziale Technicznym - Pracują tam ludzie którzy w większości są alkoholikami znają się oni ze sobą bo pracowali razem w poprzednich zakładach, po przyjściu do nich "Nowego" pracownika robią aluzje żeby się z nimi napić a jeżeli My nie chcemy jesteśmy w miarę normalni, czyli nie pijemy wódy jak Oni standardowo raz w tygodniu to jesteśmy pomawiani z miejsca gorsi nie chcą z nami pracować i zazwyczaj nasza kariera tam szybko się kończy. Rotacja pracowników na dziale Technicznym jest duża, Polaków jak i Ukraińców zatrudniają. Swego czasu jak tam pracowałem Kierownikiem był Marcin świeżak, pierwszy raz takie stanowisko, który zna tą pijacką ekipę bo sam z nimi pracował w poprzednim zakładzie, jest to facet nie kompletny, nie znający się na swoim stanowisku a w dodatku pracuje on tam razem że swoim ojcem, Rejmont dziadek który już dawno powinien siedzieć na emeryturze, wtrąca się on do pracy Nowych pracowników bo ze starych nikt z nim nie chce pracować i wręcz przeszkadza A myśli dziadzisko że pozjadał wszystkie rozumy, oczywiście jest konflikt z Nim i wokół niego Bo On w tedy myśli że ma rację i zaraz leci do swojego synka Kierownika Marcina na skargę a ten to wiadomo czyją stronę trzyma, chore to! W ostateczności dają mu do pomocy jakiegoś Uraińca których pełno w tym zakładzie chyba więcej niż Polaków i zazwyczaj pracują na produkcji - akord. Wspomnę też że nie wypłacają żadnego ekwiwalentu że pracę w szkodliwych warunkach - pyły, metale ciężkie, kwasy, cynkownia itd..

@Jony

Szanowny Panie Jony, czy na pewno chodzi o MABO? W strukturach Spółki nigdy nie było i nie ma Działu Technicznego, a jako były pracownik na pewno znałby Pan prawidłową nazwę jednostki. Dodatkowo nadmieniam, iż dodatek za pracę w warunkach szkodliwych funkcjonował wiele lat temu i wynikał z konkretnych przepisów, natomiast zgodnie z aktualnie obowiązującym stanem prawnym pracodawca nie ma obowiązku wypłacania dodatku szkodliwego. Odnośnie rotacji- zawsze jakaś występuje, jednak w przypadku MABO niejednokrotnie zdarza się, że pracownicy wracają do nas po przerwie w zatrudnieniu, zawsze na własną prośbę. Może jednak nie jest tak źle? ???? HR MABO

Jan Nowy wpis

Jakie podwyżki od tego roku?! Przecież wzrosła płaca minimalna! Czemu nie robicie tego z automatu jak jest w innych firmach?! To wszystko powinno być z góry ustalane już w grudniu na apelach jak jest w innych firmach!

Nowy wpis

@Jan

Uprzejmie informuję, iż GOWORK nie jest intranetem firmy. Jeśli jesteś pracownikiem MABO zapraszam do odpowiedniej komórki celem uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Stawki regulowane są automatycznie w firmach, w których pracownicy otrzymują wynagrodzenie mniejsze niż aktualnie wynikające z ustawy o wynagrodzeniu minimalnym. W naszej firmie nie ma to miejsca.

Kora Nowy wpis

To jak z tymi stawkami tak w ogóle jest? czy tutaj zarabia się minimalną, że ktoś taki komentarz odnośnie jakichś apeli wrzucił? Zastanawiałam się czy by mój chłopak nie przyszedł na tego malarza proszkowego do przyuczenia, czy moglibyście mu to polecić? Po jakim czasie by awansował? I czy jako uczeń ewentualnie nie będzie zarabiał tej minimalnej? Jakie są stawki?

Nowy wpis

Aktualność
Jest czas na ciężką pracę, bo taką Wszyscy, jako Team wykonujemy i jest czas na integrację. Taką właśnie przedświąteczną integrację, dla całej ekipy MABO, zorganizowaliśmy dnia 8 grudnia, w hotelu Dana w Szczecinie.

Było klimatycznie, rodzinnie, integracyjnie a przede wszystkim wesoło. Były losy i atrakcyjne nagrody dla szczęśliwych numerów.

Piękna przemowa oraz podziękowania dla całej Drużyny MABO od Właścicielki, Pani Ewy Bogackiej
i od Pana Prezesa, Piotr Bober, również przyniosły wiele wzruszeń i radości.

Fundamentem naszej firmy jest myśl przewodnia Założyciela MABO, Śp. Adolfa Bogackiego, którą kontynuuje i pięknie zacytowała Pani Ewa Bogacka: " MABO to ludzie, bez nich by tego sukcesu nie było!".

Pod koniec zabawy założyliśmy i zrobiliśmy sobie zdjęcie grupowe w skarpetkach firmowych, co było idealnym uwieńczenie integracji.
Dusia

Jeśli tak jak było to opisane w ostatnim wątku przelewy na produkcji są do 10tego to teraz w piątek można się ich spodziewać? Czy są przy tym przyznawane jakieś premie świąteczne? O paczkach była wzmianka w jednej z ofert na CNC, kiedy są przyznawane?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MABO? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, bądź będą zawierały treści zabronione prawem, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: praca@mabo.pl
Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy.

Aktualność
3 grudnia nasi najmłodsi zostali obdarowani przez Mikołaja zasłużonymi prezentami.
Nasze Mabodziaki mogły również poskakać na dmuchańcach, pograć w gry i co nieco podjeść.
Zabawa Mikołajkowa odbyła się w Restauracji Europejska 33.
Pracująca w MABO

W listopadzie minęło mi 9 lat pracy w MABO. Pamiętam początki i w jakim punkcie była firma, przez te wszystkie lata mogłam uczestniczyć w jej intensywnym rozwoju, zarówno pod kątem nowych hal, jak i pod kątem benefitów i polepszania warunków pracy. jestem związana z tą firmą emocjonalnie, czuć tutaj rodzinną atmosferę, dobre relacje z pracownikami i to, że naprawdę tworzymy Team. W tym przekonaniu utwierdziły mnie dwa ostanie zdarzenia losowe, które przytrafiły się MABO. A mianowicie śmierć założyciela, Pana Adolfa Bogackiego, którego bardzo szanował każdy pracownik tej firmy a jego śmierć przeżyliśmy bardzo...było czuć wówczas nasza solidarność i ból. Drugie zdarzenie to pożar, we wrześniu tego roku, naszej trawialni na dziale Cynkowni. To zdarzenie pokazało po raz kolejny, jak potrafimy działać zespołowo i solidarnie w każdej sytuacji. Skutkiem pożaru było zamknięcie naszej cynkowni ogniowej, czyli nagle prawie 30 osób zostało bez miejsca pracy, były łzy ale i mobilizacja. Odbył się transfer tych pracowników na inne działy firmy, nikt nie stracił pracy a Właścicielka i Zarząd dokłada starań aby odbudować naszą cynkownie. Z całym sercem polecam tutaj pracę.

Jaki jest okres rozliczeniowy w MABO? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracownik MABO

Pracownicy administracji mają przelew do 5-ego każdego miesiąca, pracownicy produkcji do 10-ego każdego miesiąca.

@Pracownik MABO

a z czego wynika taki właśnie układ? To wewnętrze sprawy związane z finansami firmy, że na przelewy tyle środków udaje się właśnie w takich okresach wygospodarować? Tak dla porównania ile osób pracuje na tych poszczególnych działach obecnie?

Nie jest to nic nadzwyczajnego, takie rozwiązania mają miejsce w wielu innych firmach produkcyjnych. Jest to uregulowane w dokumentach wewnętrznych firmy i zgodne z przepisami prawa pracy.

Trochę ofert na stronie w karierze jest, z perspektywy jakiego stanowiska oceniasz? z którego masz zamiar odejść? ja mam już doświadczenie jako piaskarz i na taką robotę chcę przyjść. Na wózek uprawnień nie mam, ale to jest mile widziane, nie jestem jeszcze przekreślony? Skoro o kasie pisałeś, to ile z doświadczeniem zarobię?

Witam. Ile jest zmian, i jakie są stawki dla nowych pracowników dotyczą przyuczenia mających doświadczenie przy pracy na maszynach cnc. Dzięki. Pozdrawiam

@Kandydat

Nie wiem czemu nikt od miesiąca nie udzielił odp, udało się zakwalifikować? na forum na przestrzeni lat padały wzmianki o tym, że jest "mnóstwo szkoleń" a jakich konkretnie? czy ktoś się odniesie? pytam dodatkowo w kontekście osoby, która jak wspomniano ma małe doświadczenie

@Izabela

Warunki zatrudnienia zależą min. od kwalifikacji, doświadczenia, zakresu obowiązków. HR MABO

Jony

@Jony

Jakie są warunki zatrudnienia w MABO?

Adam123

To w końcu pracujesz od ponad 6 czy 8 lat

pracująca od 6 lat
@Adam123

Ja pracuję od 6 lat, oxOxoTa pewniej jak pisze pracuje 8 lat, jest mnóstwo ludzi w tej firmie, którzy pracują od ponad 30 lat, od 25, od 20, od 15 lat itd. Więc wszyscy tu komentujący zastanówcie się czy gdyby było tak tragicznie jak niektórzy subiektywnie piszą, ludzie siedzieliby po tyle lat w jednej pracy??? To chyba o czymś świadczy. Ja mam 38 lat i 15 lat pracy za sobą i średnio co 3 lata zmieniałam pracę, w tej jestem po raz pierwszy od 6 lat i nie zamierzam jej zmieniać. Klimat jest rodzinny, tak jak i firma jest rodzinna i cały czas się wszystko zmienia i idzie do przodu ku coraz lepszym rozwiązaniom, zwłaszcza dla pracownika.

pracująca od 6 lat

Tak to ja cały czas, tylko, że z innego kompa bez synchronizacji pisałam i nie nadała mi automatycznie nick, wpisywałam ręcznie hahaha i pomyliłam jego formę :) zamiast Pracownik od 6 lat, wpisałam Pracująca od 6 lat :) ale tak to ta sama osoba...czyli ja.

Андрей Антипутьк
@pracująca od 6 lat

Pracownik od 6 lat
@Adam123

Już pyknęło 7 ;)

az
@pracująca od 6 lat

Na pewno ale na górze na dole tak nie jest ..

@az

Zapewnienie przyjęte skoro piszesz, że na pewno... A co z szerszym wyjaśnieniem? Skąd tak duże przekonacie? Z którą częścią się nie zgadzasz i dlaczego?

To firma w której pracownik Ukrainy ma większe prawa niż polak nie ma roboty i polaczki po 8 godzin a Ukraińcy dalej po 12 bo muszą zarobić.. Takie szefostwo nie polecam

Szeryf

Bo jak ktoś dostaje w łapę od pośrednika za trzymanie ich po 12 godzin to co się dziwisz?

Były malarz:-)

Firma krzak szans na rozwój jaki kolwiek zero zarobki nędzne a o warunkach socjalnych to się nawet nie będę wypowiadał i wypłaty często nie są płacone na czas

@Szeryf

Rozumiem, że masz na to dowód ??? Bo wiesz jak to się nazywa w kodeksie karnym ?

@Pracownik MABO

Dowód ostatecznie nie został wskazany? Można dopytać o warunki socjalne? Tu w wątku kiedyś ktoś słabo je ocenił. Na dzień dzisiejszy jakie mogłoby być?

@Izabela

Drodzy Państwo. Staramy się wciąż ulepszać warunki socjalne, by podnosić komfort pracy naszych pracowników. Wypłaty w naszej firmie są wypłacane zawsze terminowo. Dodatkowo oferujemy pracownikom dofinansowanie do kart FitSport / FitProfit, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wakacji, świąteczne paczki i zabawę mikołajkową dla dzieci, dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji. Zespół HR

Norbi
@MABO

Buhahahah :-)----Z tym że wypłaty są zawsze wypłacne w terminie to panią poniosło, nie ładnie tak kłamać pani Izabelo oj nie ładnie...

@Norbi

A jakie są konkretnie podstawy co do tej opinii? Kiedy mogło mieć miejsce tego typu zajście, że faktycznie wypłaty się opóźniły? Jak firma się do tego odniosła?

Czy można liczyć w Mabo na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik MABO

Tak, od zeszłego roku otrzymaliśmy od pracodawcy taką możliwość. Można również wciągnąć członków rodziny.

Szymon
@Pracownik MABO

A ta opieka jest w pełni opłacana przez pracodawcę? I czy oprócz tego są jeszcze jakieś dodatki?

@Szymon

W pełni nie, dopłacamy jakieś grosze, tzn pobierane są z wypłaty. Ja mam pakiet tylko dla siebie i płacę 8,50 miesięcznie jak dobrze pamiętam i mam wszystkich lekarzy, rezonanse, prześwietlenia itp praktycznie od ręki. Oprócz tego mamy dofinansowanie do Kart sportowych FitProfit lub FitSport ( w Szczecinie mnóstwo placówek je honoruje ). Mamy pełen pakiet socjalny, czyli Wczasy pod gruszą lub dofinansowanie do kolonii dzieci, kasę zapomogowo pożyczkową, bony świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne, chociaż ostatnio przez Covid nie wiele z nich udaje się zorganizować ale robią co mogą.

KK
@Pracownik MABO

Na jakie wsparcie mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?.

@KK

Oczywiście, że są przestrzegane. Jeśli jest zwolnienie lekarskie to idzie na zwolnienie, jeśli nie to skrócona praca przy komputerze i tym podobne. Jest macierzyński i powrót do pracy. Kobieta karmiąca piersią ma skrócony czas pracy po powrocie, tak przynajmniej miały koleżanki, ja w ciąży nie byłam.

KK
@Pracownik MABO

Pani odpowiedź, upewniła mnie w przekonaniu że jest to miejsce w sam raz dla mnie. Dziękuje.

Ja :)

Tak. Jest prywatna opieka medyczna.

Grzegorz
@Ja :)

A inne benefity? Np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo teraz bony na święta? Jak tu w ogóle wygląda socjal dla pracowników?

@Grzegorz

Wczasy pod gruszą są lub dofinansowanie do kolonii dzieci. Jest prywatna opieka medyczna, są paczki i zabawa mikołajkowa dla dzieci, są bony świąteczne pieniężne, zapomogi, kasa zapomogowo-pożyczkowa, karty sportowe, spotkania integracyjne, dofinansowanie do okularów.

Elo

Szanse rozwoju nikłe, dobrze przeleżeć przed inna firmą. Tyle.

@Elo

Ja tam mam świetny rozwój w tej firmie, jak w żadnej innej. To zależy kto jakie ma ambicje, czy siedzi i czeka aż spadnie mu kaszka manna, czy się czymś wykaże. Mam za sobą mnóstwo szkoleń i trzy awanse, tak jak mnóstwo ludzi w tej firmie. Wystarczy być dobrym w swoim fachu, zaangażowanym w życie firmy i dążyć do rozwoju a nie czekać aż przyjdą i poproszą.

Majkel
@Pracownik MABO

Pracowniku, no to rzeczywiście masz ambicje, za najniższą krajową, ale najważniejsze że masz mnóstwo szkoleń i awanse, które zaleczą tylko twoje kompleksy bo w hierarchii będziesz wyżej nad innymi. Ehh, te dzisiejsze ambicje. Pracuje się dla pieniędzy a nie dla idei !!!!!!

Grzegorz
@Majkel

Nie prawda. Pracuje się dla pieniędzy ale też dla satysfakcji z pracy i zaspokojenia ambicji. Jeżeli komuś zależy na dojściu do wyższego stanowiska to czemu go krytykujesz? Nie każdy jest taki jak ty.

@Majkel

Po co szerzysz takie bzdury? Może Ty pracowałeś za najniższą krajową, bo moje wynagrodzenie jest kilka razy wyższe, czyli adekwatnie do ambicji i umiejętności. Może jednak czas postawić na ambicje wtedy nie będziesz zarabiał najniższej krajowej ;)

Firma staje na nogi:) odkąd nie ma Pana G. Oraz Pana Ł. Coś się zaczęło dziać. Firma idzie w dobrym kierunku, oby istniała jak najdłużej. Nie jestem już pracownikiem Ale dużo zawdzięczam firmie. Mam tylko nadzieję że kiedyś ktoś doceni to co robił P. Bogacki I nie rozpiepszy tego. Jedyne co to cwaniak z słupów???? Ale to wieśniak które po znajomości coś "osiągnęli" I udają kierownika. Szczerze firma godna zachodu ????

Tubylec
@12345

Nie wiem co się zaczęło dziać Twoim zdaniem, bo moim zdaniem jak był Pan G. i Pan Ł. to w firmie lepiej się pracowało, odkąd ich nie ma, na przestrzeni pięciu lat, pięć razy zmienił się zarząd, zwalniają się kierownicy, dyrektorzy i prezesi to chyba nie świadczy dobrze o firmie, jak rządzili starzy dyrektorzy prawie od początku firmy to był porządek i jakiś rygor a teraz każdy robi co chce, doskonałym przykładem jest tu wymieniony przez Ciebie wieśniak z słupów, chociaż już go nie ma, to dalej jest dużo ludzi niepotrzebnych, którzy nic nie wnoszą ale są i przychodzą do pracy żeby miło spędzić czas. Ludzie po układzie, po znajomości, koleżanki, kolesie itd. Za czasów wspomnianych wyżej Panów G.i Ł nie było takiego bajzlu.

N
@Tubylec

Zarząd zmienił się 2 razy nie 5...

Tubylec
@N

Mam wyliczać wiceprezesów ? Podrap się po głowie i przypomnij sobie ilu było dyrektorów po Panu G. I Panu Ł. A także ilu było kierowników M2, bo ja naliczyłem czterech z czego trzech, którzy sami odeszli.

Elżbieta
@Tubylec

Co to znaczy że każdy robi co chce? Ciężko zrozumieć co się w firmie zmieniło, jeśli się tam jeszcze nie pracuje...

oxOxoTa

Pracuje tu ponad 8 lat. Lubie swoja prace i dosłownie uwielbiam ludzi, z ktorymi kazdy mały sukces „smakuje” wyjatkowo. Nie zawsze jest pieknie, ale wiem po co tu jestem .Jezeli ktos wykazuje inicjatywe i jest zaangazowany to jest w stanie sie rozwijac i zarabiac coraz lepsze pieniadze. Czytajac te posty widac, ze najwiecej do powiedzenia maja ludzie , ktorzy swoja postawa wniesli najmniejszy wkład na produkcje.No coz, taka juz domena tych wszystkich forow, ze jedyne co mozna spotkać to hejt.

Henryk Szesnasty

@Henryk Szesnasty

No widzisz jak to jest , przestań strugać wariata !. Weź się w końcu za pracę - ogarnij się zamiast pisać bzdury i siać zamęt.

Szczęśliwy

Pięknie napisane. Ja kupiłem całą skrzynkę szampana ;). Nareszcie firma zrobiła z nim to co już dawno powinna była zrobić. Nie znam drugiego takiego który traktował ludzi w ten sposób. Jak mieszał ludzi z błotem, wyzywał od najgorszych tylko po to by pokazać swoją wyższość nad innymi. Robił zamieszanie wokół siebie robiąc tym samym "zasłonę dymną" której celem było odwrócenie uwagi od tego że tak naprawdę nie ma o niczym zielonego pojęcia. Powiedzmy coś w stylu powiedzenia że krowa która głośno ryczy mało mleka daje. Jakby tego było mało to odeszło przez ciebie drogi (usunięte przez administratora)mnóstwo inteligentnych i pracowitych ludzi a przede wszystkim fachowców, czego nie można powiedzieć o Tobie. Bardzo się cieszę że tak się nareszcie stało. Straciłem już wiarę w to że kiedykolwiek dosięgnie Cię sprawiedliwość. Ale jak widać stało się to co już lata temu powinno było się wydarzyć bo tak naprawdę zniszczyłeś wielu ludziom życie i zabrałeś sens i radość z pracy w tej firmie. Ludziom którzy przez ciebie musieli odejść niejednokrotnie po prostu nie wytrzymując tego psychicznie. Mam nadzieję że teraz ta firma nabierze wiatru w żagle.

Stary

Do tego ostatnie podwyżki pensji mamy całe koło różańcowe.

XD
@Stary

Jak wszędzie.

oxOxoTa

ZNIESŁAWIENIE (ART. 212) Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywat.

Moze
@oxOxoTa

Może wypowiesz się w kwestii wcześniejszego postu kierowanego do ciebie? :) Cytuje :Henryk Szesnasty 27.08.2021 12:20 @oxOxoTa A jaki ty masz wkład w produkcję? Co robisz w tej firmie pożytecznego? Oprócz przeglądania postów na facebooku i plotkowaniu?

Назар не переусердствуйте........

Byłem na rozmowie dziś piaskar

W pt umawiałem się z kierownikiem piaskarni na rozmowę, stawiłem się pełny nadzieji że firma jest konkretną ogarnięta itd, w zamian tego kierownik mnie olał nie przyszedł na rozmowę zamiast tego wysłał jakąś biurowe z biura która odrazu stwierdziła że nie podołam wyzwaniu i że czytając moje CV stwierdza ze nie pracowałem fizycznie, chyba jednak czytać nie umie albo okulary jej przeszkadzały w czytaniu że zrozumieniem tego co jest na papierze, a dodam że pracowałem na stoczniach jako Monter, na dachach jako Monter i wielu innych fizycznych ciężkich zawodach. Cóż mogę jedynie pogratulować kadry kierowniczej i podejścia do pozyskiwania nowych pracowników, przychodzisz poświęcasz czas gdzie mógłbyś w tym czasie być już na innej rozmowie a oni traktują ludzi jak zło konieczne. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o MABO - Mierzyn

• Jak się pracuje w MABO?

Zobacz opinie na temat firmy MABO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MABO?

MABO
2.7/5 Na podstawie 56 ocen.

MABO