MABO

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o MABO

Pracodawca

 Aktualność
❤️4 czerwca 2022 roku - był to radosny dla nas czas, bowiem świętowaliśmy Jubileusz 55 - lecia istnienia firmy, założonej 1 czerwca 1967 roku, przez  Śp. Adolfa Bogackiego.
❤️Było mnóstwo zacnych gości, byli pracownicy firmy wraz ze swoimi rodzinami, było mnóstwo wzruszeń i dobrej zabawy.
❤️To nie lada wyczyn stworzyć i stale rozwijać taką firmę jaką dziś jest MABO a  Adolfowi Bogackiemu to się udało ???? 
❤️O tym jakim był Szefem, Człowiekiem dadzą wyraz słowa, które wypowiedział na scenie ( 1:36 w filmie ) :
" Bardzo, bardzo dziękuję Wszystkim, którzy tutaj pracowali, pracują, bez Was by niestety tego sukcesu nie było..." - Adolf Bogacki
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w MABO? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracownik MABO Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Pracownicy administracji mają przelew do 5-ego każdego miesiąca, pracownicy produkcji do 10-ego każdego miesiąca.

UQ Nowy wpis
Inne
@Pracownik MABO

a z czego wynika taki właśnie układ? To wewnętrze sprawy związane z finansami firmy, że na przelewy tyle środków udaje się właśnie w takich okresach wygospodarować? Tak dla porównania ile osób pracuje na tych poszczególnych działach obecnie?

Nowy wpis

Pracodawca

@UQ

Nie jest to nic nadzwyczajnego, takie rozwiązania mają miejsce w wielu innych firmach produkcyjnych. Jest to uregulowane w dokumentach wewnętrznych firmy i zgodne z przepisami prawa pracy.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

IA Nowy wpis
Inne

Trochę ofert na stronie w karierze jest, z perspektywy jakiego stanowiska oceniasz? z którego masz zamiar odejść? ja mam już doświadczenie jako piaskarz i na taką robotę chcę przyjść. Na wózek uprawnień nie mam, ale to jest mile widziane, nie jestem jeszcze przekreślony? Skoro o kasie pisałeś, to ile z doświadczeniem zarobię?

Kandydat
Kandydat

Witam. Ile jest zmian, i jakie są stawki dla nowych pracowników dotyczą przyuczenia mających doświadczenie przy pracy na maszynach cnc. Dzięki. Pozdrawiam

Izabela
Inne
@Kandydat

Nie wiem czemu nikt od miesiąca nie udzielił odp, udało się zakwalifikować? na forum na przestrzeni lat padały wzmianki o tym, że jest "mnóstwo szkoleń" a jakich konkretnie? czy ktoś się odniesie? pytam dodatkowo w kontekście osoby, która jak wspomniano ma małe doświadczenie

Pracodawca

@Izabela

Warunki zatrudnienia zależą min. od kwalifikacji, doświadczenia, zakresu obowiązków. HR MABO

Jony
Były pracownik

Witam, Jestem byłym pracownikiem działu Technicznego MABO i chciałem ostrzec przed pracą w tym zakładzie na dziale Technicznym - Pracują tam ludzie którzy w większości są alkoholikami znają się oni ze sobą bo pracowali razem w poprzednich zakładach, po przyjściu do nich "Nowego" pracownika robią aluzje żeby się z nimi napić a jeżeli My nie chcemy jesteśmy w miarę normalni, czyli nie pijemy wódy jak Oni standardowo raz w tygodniu to jesteśmy pomawiani z miejsca gorsi nie chcą z nami pracować i zazwyczaj nasza kariera tam szybko się kończy. Rotacja pracowników na dziale Technicznym jest duża, Polaków jak i Ukraińców zatrudniają. Swego czasu jak tam pracowałem Kierownikiem był Marcin świeżak, pierwszy raz takie stanowisko, który zna tą pijacką ekipę bo sam z nimi pracował w poprzednim zakładzie, jest to facet nie kompletny, nie znający się na swoim stanowisku a w dodatku pracuje on tam razem że swoim ojcem, Rejmont dziadek który już dawno powinien siedzieć na emeryturze, wtrąca się on do pracy Nowych pracowników bo ze starych nikt z nim nie chce pracować i wręcz przeszkadza A myśli dziadzisko że pozjadał wszystkie rozumy, oczywiście jest konflikt z Nim i wokół niego Bo On w tedy myśli że ma rację i zaraz leci do swojego synka Kierownika Marcina na skargę a ten to wiadomo czyją stronę trzyma, chore to! W ostateczności dają mu do pomocy jakiegoś Uraińca których pełno w tym zakładzie chyba więcej niż Polaków i zazwyczaj pracują na produkcji - akord. Wspomnę też że nie wypłacają żadnego ekwiwalentu że pracę w szkodliwych warunkach - pyły, metale ciężkie, kwasy, cynkownia itd..

Pracodawca

 Pytanie
@Jony

Szanowny Panie Jony, czy na pewno chodzi o MABO? W strukturach Spółki nigdy nie było i nie ma Działu Technicznego, a jako były pracownik na pewno znałby Pan prawidłową nazwę jednostki. Dodatkowo nadmieniam, iż dodatek za pracę w warunkach szkodliwych funkcjonował wiele lat temu i wynikał z konkretnych przepisów, natomiast zgodnie z aktualnie obowiązującym stanem prawnym pracodawca nie ma obowiązku wypłacania dodatku szkodliwego. Odnośnie rotacji- zawsze jakaś występuje, jednak w przypadku MABO niejednokrotnie zdarza się, że pracownicy wracają do nas po przerwie w zatrudnieniu, zawsze na własną prośbę. Może jednak nie jest tak źle? ???? HR MABO

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MABO? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w MABO?

Pracodawca

 Aktualność
4 CZERWCA NASZE DZIECIACZKI CELEBROWAŁY DZIEŃ DZIECKA.
IMPREZA ODBYŁA SIĘ W MIEJSCU SZCZECIŃSKA GUBAŁÓWKA.
BYŁO MNÓSTWO ATRAKCJI A NASZE POCIECHY WRÓCIŁY DO DOMÓW SZCZĘŚLIWE I ZMĘCZONE A WIĘC IMPREZA SIĘ UDAŁA NA CAŁEGO!
Adam123
 Pytanie

To w końcu pracujesz od ponad 6 czy 8 lat

pracująca od 6 lat
@Adam123

Ja pracuję od 6 lat, oxOxoTa pewniej jak pisze pracuje 8 lat, jest mnóstwo ludzi w tej firmie, którzy pracują od ponad 30 lat, od 25, od 20, od 15 lat itd. Więc wszyscy tu komentujący zastanówcie się czy gdyby było tak tragicznie jak niektórzy subiektywnie piszą, ludzie siedzieliby po tyle lat w jednej pracy??? To chyba o czymś świadczy. Ja mam 38 lat i 15 lat pracy za sobą i średnio co 3 lata zmieniałam pracę, w tej jestem po raz pierwszy od 6 lat i nie zamierzam jej zmieniać. Klimat jest rodzinny, tak jak i firma jest rodzinna i cały czas się wszystko zmienia i idzie do przodu ku coraz lepszym rozwiązaniom, zwłaszcza dla pracownika.

pracująca od 6 lat

Tak to ja cały czas, tylko, że z innego kompa bez synchronizacji pisałam i nie nadała mi automatycznie nick, wpisywałam ręcznie hahaha i pomyliłam jego formę :) zamiast Pracownik od 6 lat, wpisałam Pracująca od 6 lat :) ale tak to ta sama osoba...czyli ja.

Андрей Антипутьк
@pracująca od 6 lat

https://youtu.be/6z_qfeAnhP0

1
Pracownik od 6 lat
Pracownik
@Adam123

Już pyknęło 7 ;)

az
Pracownik
@pracująca od 6 lat

Na pewno ale na górze na dole tak nie jest ..

Izabela
Kandydat
@az

Zapewnienie przyjęte skoro piszesz, że na pewno... A co z szerszym wyjaśnieniem? Skąd tak duże przekonacie? Z którą częścią się nie zgadzasz i dlaczego?

Pracodawca

 Aktualność
10 marca ! Czas na święto Panów.
Cała damska ekipa MABO, z Właścicielką firmy i damskim gronem Rady Nadzorczej na czele, pragnie złożyć, z okazji Dnia Mężczyzny, najserdeczniejsze życzenia !
Dla ponad dwustuosobowej męskiej załogi MABO, która dostała od nas dziś coś słodkiego oraz dla mężczyzn na całej kuli ziemskiej !
Panowie dużo uśmiechu na twarzy każdego dnia, zdrowia, radości z najmniejszych rzeczy i z każdej chwili, spełnienia w każdej dziedzinie, dużo relaksu, siły i odporności na wszelkie życia trudności.
 Kobiety z MABO

Pracodawca

 Aktualność
8 marca DZIEŃ KOBIET!
Nasze Panie zostały obdarowane kwiatami od Zarządu i całego
męskiego składu MABO.

Chcecie poznać Kobiety z MABO ?
Skład tych cudownych Pań liczy 28 na 200 zatrudnionych pracowników.
Każda z nich stanowi indywidualny element układanki naszej firmy.
Każda z nich ma cudowną osobowość i niesamowity wkład w nasz sukces.
Nasze męskie grono życzy naszym "Perełkom" i wszystkim Paniom na
całej kuli ziemskiej cudownego Dnia Kobiet .

Mnóstwo uśmiechu każdego dnia na Waszej twarzy i mnóstwo radości !


https://fb.watch/jaZ9iX3kH5/  


Pracownik
Pracownik

To firma w której pracownik Ukrainy ma większe prawa niż polak nie ma roboty i polaczki po 8 godzin a Ukraińcy dalej po 12 bo muszą zarobić.. Takie szefostwo nie polecam

11
Szeryf
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Bo jak ktoś dostaje w łapę od pośrednika za trzymanie ich po 12 godzin to co się dziwisz?

12
Były malarz:-)
Były pracownik
@Pracownik

Firma krzak szans na rozwój jaki kolwiek zero zarobki nędzne a o warunkach socjalnych to się nawet nie będę wypowiadał i wypłaty często nie są płacone na czas

Pracownik MABO
Pracownik
 Pytanie
@Szeryf

Rozumiem, że masz na to dowód ??? Bo wiesz jak to się nazywa w kodeksie karnym ?

Izabela
Inne
@Pracownik MABO

Dowód ostatecznie nie został wskazany? Można dopytać o warunki socjalne? Tu w wątku kiedyś ktoś słabo je ocenił. Na dzień dzisiejszy jakie mogłoby być?

Pracodawca

@Izabela

Drodzy Państwo. Staramy się wciąż ulepszać warunki socjalne, by podnosić komfort pracy naszych pracowników. Wypłaty w naszej firmie są wypłacane zawsze terminowo. Dodatkowo oferujemy pracownikom dofinansowanie do kart FitSport / FitProfit, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wakacji, świąteczne paczki i zabawę mikołajkową dla dzieci, dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji. Zespół HR

Norbi
Pracownik
@MABO

Buhahahah :-)----Z tym że wypłaty są zawsze wypłacne w terminie to panią poniosło, nie ładnie tak kłamać pani Izabelo oj nie ładnie...

Izabela
Inne
@Norbi

A jakie są konkretnie podstawy co do tej opinii? Kiedy mogło mieć miejsce tego typu zajście, że faktycznie wypłaty się opóźniły? Jak firma się do tego odniosła?

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Mabo na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik MABO
Pracownik
@Pytanie

Tak, od zeszłego roku otrzymaliśmy od pracodawcy taką możliwość. Można również wciągnąć członków rodziny.

Szymon
Inne
@Pracownik MABO

A ta opieka jest w pełni opłacana przez pracodawcę? I czy oprócz tego są jeszcze jakieś dodatki?

Pracownik MABO
Pracownik
@Szymon

W pełni nie, dopłacamy jakieś grosze, tzn pobierane są z wypłaty. Ja mam pakiet tylko dla siebie i płacę 8,50 miesięcznie jak dobrze pamiętam i mam wszystkich lekarzy, rezonanse, prześwietlenia itp praktycznie od ręki. Oprócz tego mamy dofinansowanie do Kart sportowych FitProfit lub FitSport ( w Szczecinie mnóstwo placówek je honoruje ). Mamy pełen pakiet socjalny, czyli Wczasy pod gruszą lub dofinansowanie do kolonii dzieci, kasę zapomogowo pożyczkową, bony świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne, chociaż ostatnio przez Covid nie wiele z nich udaje się zorganizować ale robią co mogą.

KK
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik MABO

Na jakie wsparcie mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?.

Pracownik MABO
Pracownik
@KK

Oczywiście, że są przestrzegane. Jeśli jest zwolnienie lekarskie to idzie na zwolnienie, jeśli nie to skrócona praca przy komputerze i tym podobne. Jest macierzyński i powrót do pracy. Kobieta karmiąca piersią ma skrócony czas pracy po powrocie, tak przynajmniej miały koleżanki, ja w ciąży nie byłam.

KK
Kandydat
@Pracownik MABO

Pani odpowiedź, upewniła mnie w przekonaniu że jest to miejsce w sam raz dla mnie. Dziękuje.

Ja :)
Pracownik
@Pytanie

Tak. Jest prywatna opieka medyczna.

Grzegorz
Inne
@Ja :)

A inne benefity? Np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo teraz bony na święta? Jak tu w ogóle wygląda socjal dla pracowników?

Pracownik MABO
Pracownik
@Grzegorz

Wczasy pod gruszą są lub dofinansowanie do kolonii dzieci. Jest prywatna opieka medyczna, są paczki i zabawa mikołajkowa dla dzieci, są bony świąteczne pieniężne, zapomogi, kasa zapomogowo-pożyczkowa, karty sportowe, spotkania integracyjne, dofinansowanie do okularów.

Elo
Były pracownik

Szanse rozwoju nikłe, dobrze przeleżeć przed inna firmą. Tyle.

2
Pracownik MABO
Pracownik
@Elo

Ja tam mam świetny rozwój w tej firmie, jak w żadnej innej. To zależy kto jakie ma ambicje, czy siedzi i czeka aż spadnie mu kaszka manna, czy się czymś wykaże. Mam za sobą mnóstwo szkoleń i trzy awanse, tak jak mnóstwo ludzi w tej firmie. Wystarczy być dobrym w swoim fachu, zaangażowanym w życie firmy i dążyć do rozwoju a nie czekać aż przyjdą i poproszą.

Majkel
Były pracownik
@Pracownik MABO

Pracowniku, no to rzeczywiście masz ambicje, za najniższą krajową, ale najważniejsze że masz mnóstwo szkoleń i awanse, które zaleczą tylko twoje kompleksy bo w hierarchii będziesz wyżej nad innymi. Ehh, te dzisiejsze ambicje. Pracuje się dla pieniędzy a nie dla idei !!!!!!

Grzegorz
Inne
@Majkel

Nie prawda. Pracuje się dla pieniędzy ale też dla satysfakcji z pracy i zaspokojenia ambicji. Jeżeli komuś zależy na dojściu do wyższego stanowiska to czemu go krytykujesz? Nie każdy jest taki jak ty.

Pracownik MABO
Pracownik
 Pytanie
@Majkel

Po co szerzysz takie bzdury? Może Ty pracowałeś za najniższą krajową, bo moje wynagrodzenie jest kilka razy wyższe, czyli adekwatnie do ambicji i umiejętności. Może jednak czas postawić na ambicje wtedy nie będziesz zarabiał najniższej krajowej ;)

12345

Firma staje na nogi:) odkąd nie ma Pana G. Oraz Pana Ł. Coś się zaczęło dziać. Firma idzie w dobrym kierunku, oby istniała jak najdłużej. Nie jestem już pracownikiem Ale dużo zawdzięczam firmie. Mam tylko nadzieję że kiedyś ktoś doceni to co robił P. Bogacki I nie rozpiepszy tego. Jedyne co to cwaniak z słupów???? Ale to wieśniak które po znajomości coś "osiągnęli" I udają kierownika. Szczerze firma godna zachodu ????

Tubylec
Pracownik
@12345

Nie wiem co się zaczęło dziać Twoim zdaniem, bo moim zdaniem jak był Pan G. i Pan Ł. to w firmie lepiej się pracowało, odkąd ich nie ma, na przestrzeni pięciu lat, pięć razy zmienił się zarząd, zwalniają się kierownicy, dyrektorzy i prezesi to chyba nie świadczy dobrze o firmie, jak rządzili starzy dyrektorzy prawie od początku firmy to był porządek i jakiś rygor a teraz każdy robi co chce, doskonałym przykładem jest tu wymieniony przez Ciebie wieśniak z słupów, chociaż już go nie ma, to dalej jest dużo ludzi niepotrzebnych, którzy nic nie wnoszą ale są i przychodzą do pracy żeby miło spędzić czas. Ludzie po układzie, po znajomości, koleżanki, kolesie itd. Za czasów wspomnianych wyżej Panów G.i Ł nie było takiego bajzlu.

N
Pracownik
@Tubylec

Zarząd zmienił się 2 razy nie 5...

Tubylec
Pracownik
 Pytanie
@N

Mam wyliczać wiceprezesów ? Podrap się po głowie i przypomnij sobie ilu było dyrektorów po Panu G. I Panu Ł. A także ilu było kierowników M2, bo ja naliczyłem czterech z czego trzech, którzy sami odeszli.

Elżbieta
Inne
@Tubylec

Co to znaczy że każdy robi co chce? Ciężko zrozumieć co się w firmie zmieniło, jeśli się tam jeszcze nie pracuje...

oxOxoTa

Pracuje tu ponad 8 lat. Lubie swoja prace i dosłownie uwielbiam ludzi, z ktorymi kazdy mały sukces „smakuje” wyjatkowo. Nie zawsze jest pieknie, ale wiem po co tu jestem .Jezeli ktos wykazuje inicjatywe i jest zaangazowany to jest w stanie sie rozwijac i zarabiac coraz lepsze pieniadze. Czytajac te posty widac, ze najwiecej do powiedzenia maja ludzie , ktorzy swoja postawa wniesli najmniejszy wkład na produkcje.No coz, taka juz domena tych wszystkich forow, ze jedyne co mozna spotkać to hejt.

Henryk Szesnasty
Pracownik
 Pytanie
@oxOxoTa

A jaki ty masz wkład w produkcję? Co robisz w tej firmie pożytecznego? Oprócz przeglądania postów na facebooku i plotkowaniu?

oxOxoTa
Pracownik
@Henryk Szesnasty

No widzisz jak to jest , przestań strugać wariata !. Weź się w końcu za pracę - ogarnij się zamiast pisać bzdury i siać zamęt.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

3456
Pracownik

Takich jak ten pajac,jest w tej firmie więcej.

Szczęśliwy
Były pracownik

Pięknie napisane. Ja kupiłem całą skrzynkę szampana ;). Nareszcie firma zrobiła z nim to co już dawno powinna była zrobić. Nie znam drugiego takiego który traktował ludzi w ten sposób. Jak mieszał ludzi z błotem, wyzywał od najgorszych tylko po to by pokazać swoją wyższość nad innymi. Robił zamieszanie wokół siebie robiąc tym samym "zasłonę dymną" której celem było odwrócenie uwagi od tego że tak naprawdę nie ma o niczym zielonego pojęcia. Powiedzmy coś w stylu powiedzenia że krowa która głośno ryczy mało mleka daje. Jakby tego było mało to odeszło przez ciebie drogi (usunięte przez administratora)mnóstwo inteligentnych i pracowitych ludzi a przede wszystkim fachowców, czego nie można powiedzieć o Tobie. Bardzo się cieszę że tak się nareszcie stało. Straciłem już wiarę w to że kiedykolwiek dosięgnie Cię sprawiedliwość. Ale jak widać stało się to co już lata temu powinno było się wydarzyć bo tak naprawdę zniszczyłeś wielu ludziom życie i zabrałeś sens i radość z pracy w tej firmie. Ludziom którzy przez ciebie musieli odejść niejednokrotnie po prostu nie wytrzymując tego psychicznie. Mam nadzieję że teraz ta firma nabierze wiatru w żagle.

5
Stary
Były pracownik

Do tego ostatnie podwyżki pensji mamy całe koło różańcowe.

XD
Były pracownik
@Stary

Jak wszędzie.

oxOxoTa
Pracownik
@3456

ZNIESŁAWIENIE (ART. 212) Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywat.

Moze
Pracownik
 Pytanie
@oxOxoTa

Może wypowiesz się w kwestii wcześniejszego postu kierowanego do ciebie? :) Cytuje :Henryk Szesnasty 27.08.2021 12:20 @oxOxoTa A jaki ty masz wkład w produkcję? Co robisz w tej firmie pożytecznego? Oprócz przeglądania postów na facebooku i plotkowaniu?

3
oxOxoTa
Pracownik
@oxOxoTa

Назар не переусердствуйте........

Byłem na rozmowie dziś piaskar
Kandydat

W pt umawiałem się z kierownikiem piaskarni na rozmowę, stawiłem się pełny nadzieji że firma jest konkretną ogarnięta itd, w zamian tego kierownik mnie olał nie przyszedł na rozmowę zamiast tego wysłał jakąś biurowe z biura która odrazu stwierdziła że nie podołam wyzwaniu i że czytając moje CV stwierdza ze nie pracowałem fizycznie, chyba jednak czytać nie umie albo okulary jej przeszkadzały w czytaniu że zrozumieniem tego co jest na papierze, a dodam że pracowałem na stoczniach jako Monter, na dachach jako Monter i wielu innych fizycznych ciężkich zawodach. Cóż mogę jedynie pogratulować kadry kierowniczej i podejścia do pozyskiwania nowych pracowników, przychodzisz poświęcasz czas gdzie mógłbyś w tym czasie być już na innej rozmowie a oni traktują ludzi jak zło konieczne. Nie polecam

Anna
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie lata temu na stanowisku administracyjnym i dobrze wspominam firmę, jej organizację i panujące stosunki międzyludzkie. Z pracownikami produkcji nie miałam do czynienia, jedynie z jej kierownictwem. Miło wspominam tę pracę, z opisu wnioskuję, że pozmieniały się osoby w zarządzie. Życzę firmie i jej pracownikom powodzenia.

wojtek
Inne

złodziej omijać szerokim łukiem tego Borkowskiego !!!

5
Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

JOZEK
Pracownik
@Pytanie

pierwszą umowę dostaniesz na mieśiąc ciuchy musisz sobie sam ogarnąć i jak masz dobrą bajerke to na początek dostaniesz 20 pln brutto na godzine

Jan z czarnolasu
Pracownik
@JOZEK

Teraz mam 46 netto dlatego odeszlem

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanko, ile można zarobić jako malarz/lakiernik, malowanie na mokro, z doświadczeniem oraz uprawnieniami na wózki i suwnice? Będę wdzięczny za informację!

Pracownik MABO
Pracownik
@Zainteresowany

Hej, pracuję w tej firmie od 7 lat, nie wiem ile możesz zarobić na malarni, bo jest to indywidualnie ustalane z Kierownikiem, w zależności od stopnia uprawnień i doświadczenia. Jest teraz ogłoszenie na malarza, po prostu zadzwoń umów się i sam zobaczysz, sam wynegocjuj sobie stawkę. Masz tutaj dobry socjal, szkolenia, wypłatę na czas i stabilną firmę. Spróbuj ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MABO - Mierzyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MABO?

    Zobacz opinie na temat firmy MABO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MABO?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MABO
Przejdź do nowych opinii