Opinie o Pago Consulting Paweł Głowacki w Świdwin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pago Consulting Paweł Głowacki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pago Consulting Paweł Głowacki o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pago Consulting Paweł Głowacki w Świdwin

Jak wygląda sprawa grafiku w Pago Consulting Paweł Głowacki. Czy pracodawca idzie na rękę?

Wojtek Nowy wpis

Głowa pusta kieszeń pełna - coooooo mówisz nie słyszę :D owocowe czwartki

Wojt

Jeżeli ktoś wie gdzie przebywa Paweł G. to bardzo proszę o kontakt,jakiekolwiek namiary jak adres biura czy zamieszkania.Ten człowiek winny jest mi dużo pieniędzy i nie tylko mi. Szkodzi swoim rodakom,ściąga ludzi na kontrakt do Islandii,następnie nie wywiązuje sie z tego co naobiecywał. Teraz ukrywa się z tego co wiem w okolicach Szczecina,nie odbiera telefonów,następnie blokuje numery,maile też bez odzewu.

Pago
@Wojt

Znam adres chętnie podam

Xxx
@Wojt

Paweł G przebywa w Policach i pracuje tez tam Zakłady Chemiczne Polimery lub Hyundai

Koordynator
@Xxx

Informacje wzięte nie wiem skąd, ale kompletnie mijające się z prawdą.

Koordynator Nowy wpis
@Pago

Ostatni raz pisze do Pana, Panie Wojt H. Wytłumaczy mi Pan jedno, jak może Pan żądać jakiekolwiek pieniądze od prywatnej osoby, która dokonała tylko rekrutacji, ma Pan jakieś dowody na piśmie, że to Ja jako osoba prywatna przyjąłem Pana do firmy i jestem zobowiązany do płacenia wynagrodzenia, jeszcze raz powtarzam, z kim Pan podpisywał kontrakt, proszę spojrzeć jeszcze raz co tam jest napisane, pretensje proszę mieć do siebie że nie umiał Pan wyjaśnić sprawy na miejscu w biurze z swoim szefem. To jest aż nie do rzeczne i nie wyobrażalne żeby teraz tak zaciekle uderzać w prywatną osobę, pracownika tej samej a raczej dla Pana byłej firmy. Jeżeli uważa Pan ze coś się Panu należy, wątpię iż zostanie to uznane, jako że został Pan wyrzucony za pijaństwo, to proszę swoją agresję i pretensje kierować do osób dla których Pan pracował a nie do osoby prywatnej, zwykłego pracownika!!!!! Jakiekolwiek dalsze straszenie mnie i groźby zostaną zgłoszone na policję pod kontekstem gróźb i nękania!!!!! Pańskie dane są w dowodzie, który mi Pan przesłał, więc łatwo i szybko może to być załatwione.!!!!

Koordynator Nowy wpis
@Xxx

Niebuszewo a Police, wielka różnica w kwestii mieszkania i duża różnica w odległościach, ze jestem przyjęty na Zakładach czy Hyundai to sam nie wiedziałem, ale dobrze wiedzieć!!!!! Zgłoszę się po wynagrodzenie, mimo iż nie pracuje. Zabawne są te wszystkie bezpodstawne informacje.

Arki

Pracowałem na wielu kontraktach i w dużo krajach,ale z takim czymś się jeszcze nie spotkałem. Pan Paweł Głowacki ściąga ludzi do Islandii,obiecuje złote góry.Telefonicznie wszystko wydaje się ok, złoty człowiek.Niestety na wypłatę czar pryska,to co obiecywał począwszy od stawki jest kłamstwem. Wraz z kolegą przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pago Consulting Paweł Głowacki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
witt

UWAGA!!!!!OSTRZEGAM!!!Paweł Głowacki werbuje do Islandii.Co się dzieje potem??? Stawka którą podaje jest kłamstwem,za kwatery,samochód itp. wszystko jest potrącane. Wmówi wam wszystko żeby tylko wstawić się w pracy.A pózniej szukasz pieniędzy.

Daniel

Pracuje się dobrze bo firma stara się stwarzać pracownikom dobre warunki, dlatego polecam

Urszula

Muszę powiedzieć, że dosyć zastanawiająca jest cisza na tym wątku, ponieważ Pago Consulting działa w sposób zupełnie normalny. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany pracą poprzez tę firmę, to w Internecie znajdziecie mnóstwo ofert pracy od nich. Poszukują pracowników na rozmaite stanowiska oraz lokalizacje. Zdecydujecie się na aplikowanie? Czekam na Wasze opinie.

Xxxx
@Urszula

Hahahha ... normalny???? Przepracowałaś chociaż chwilę na tych warunkach, że tak bronisz tej firmy??

Hej, jaka panuje atmosfera w firmie?

Jonson

Jak na śmiesznych ?

Nicki

Zenada o byle co sie przyczepiaja a polaczek polaczka zagania do firmy i zwalniają za bzdety . Najgosze jest to ze pracownik jeden ma tyle placone drugi tyle i juz nie pasuje polaczkowi .Ogolnie mowiac gdzie sie nie pojawi polak to zawsze cos spieprzy utoplili by swojego w łyżce wody.Zarobki na ten kraj nie rewelacja chyba ze pracujesz po 12h bez dnia wolnego.Ale i takich glupich jest pelno.

Welder

Gość załatwia wyjazdy do Islandii na śmiesznyvh warunkach a później resztę ma gdzieś, nie odpowiada na telefony itp

głowaś

Znany cwaniak ze Szczecina ! Pozdrawiam

Marine engineers

Teraz się znowu ogłosili na Islandię -ale nędzą jak zwykle .

Ozzy

Witam!Chciałbym podzielic sie opinia nt. firmy PaGo.Jest to kolejny posrednik,ktory wprowadza swych rodakow do pracy na terenie Islandii.Czesc osob to koledzy szefa,ktorzy za wszelka cene staraja sie poprzez alkohol,uprzejme informacje i wchodzenie w (usunięte przez administratora) zapewnic sobie przychylne traktowanie i przychylnosc decydenta.Oferty obecne na stocznie w Reykiaviku raczej nie sa zbyt dobrze rokujacymi.Pozdrawiam osoby ktore projekt na Islandii maja juz za soba

Nolo

Firma jednoosobowa.Najczęściej procująca pod agencjami zagranicznymi, takze wiadomo dlaczego tyle kosztów przerzucane jest na pracowników -w lancuszku zarabiajacych sa na ostatnim miejscu.Generalnie właściciel bardzo wporządku choć pod mocnym wpływem swoich zwiarzchnikow. Podjoł bym z nim wspołprace po raz kolejny choć zależy na jakim projekcie.

Z branży

Wiatm. Widziałem pare ogłoszeń tej firmy na ISlandie ...Nie brzmią zbyt zachęcająco -za dużo kosztów własnych .Ale czy ktoś z nimi współpracował wcześnie ..?

Zostaw merytoryczną opinię o Pago Consulting Paweł Głowacki - Świdwin

• Jak się pracuje w Pago Consulting Paweł Głowacki?

Zobacz opinie na temat firmy Pago Consulting Paweł Głowacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pago Consulting Paweł Głowacki?

Pago Consulting Paweł Głowacki
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Mikołaja Reja 4
    78-300 Świdwin