Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.

Wąwelnica

Opinie o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.

Umpa

Juz dawno to powinna byc ukraińska firma a nie Polska, ukrainiec na start ma 10zł a po roku złotówke mniej niż Polak który pracuje 4-5 lat i robi taka sama robote. Podwyżki to się daje tym co nic nie robią albo spawaczą co miesiąc a ten co pracuje bo go goni śmieszna norma to dostanie złotówke podwyżki co roku czyli jakies 200-230zł miesiecznie, jedyny sposód dla Polaka na podwyżke to dać wypowiedzenie to sie od razu dostanie tą złotówke. Polacy z miesiaca na miesiąc odchodzą bo taka robota to bez sensu. To co tu piszą to jest szczera prawda, na szczescie juz tam nie pracuje i nigdy nie bede

Bylypracownik
@Umpa 18.11.2017 13:38

Sama prawda i ta śmieszna przerwa 25 minut na 10 godzin pracy, zakaz palenia na zakładzie a przerwy na papierosa nie ma żadnej tak samo jak wody w lato jak na hali jest 35 stopni ani mleka dla tych co pracuja w szkodliwych warunkach, nawet dzieci w przedszkolach maja mleko za darmo w tych czasach ale w tak "poważnej" firmie tego nie ma, tak samo jak płacenia szkodliwego ani prysznica wiec ludzie sie taplają po 10 godzinach pracy w zlewach jak kaczuszki na jeziorze ;) ogólnie to syf i smród na hali tylko przed kontrolą z zewnatrz jest wielkie sprzatanie i ogarnianie zeby jako tako wygladalo przed nimi co i tak slabo wychodzi z tego co widac. NIE POLECAM

Rudy

Polecam pracę w firmie skraw met zarobki są nawet ok jak się dłużej robi zależy jak się normy wyrabia to dają podwyżki można nawet 4500 tys zarobić tylko praca po 10 godzin dziennie

Ktos
@Rudy 12.11.2017 19:38

Taaa 4500zł zarobi sie chyba jak zrobisz 400 godzin miesiecznie albo jak sie chodzi i kapuje do szefa na ludzi.

mama

Ukraińców wiecej niż Polaków, Ile byś nie zrobił to jest mało i mało, zero jakości bo liczy sie tylko sztuka i żeby jechało do klienta. Praca po 10 godzin dziennie i w soboty po 6 godzin, a jak nie przyjdziesz w sobote to wielkie żale. Robisz 240 godzin w miesiacu i zarabiasz nie całe 3000zł a premi ani podwyzki żadnej nawet jak zrobisz super norme. Zamiast polaków woli sie zatrudniac Ukraińców ktorzy zarabiaja lepiej lub tak samo jak Polak, a ściemniają na godziny bo tylko to sie dla nich liczy a nie robota. Na świeta nie ma zadnych bonów ani nawet złotówki wiecej a ludzie robią jak woły dosłownie wiec jesli lubisz robic robote za kogoś, żyć tylko pracą, byc zmeczony az sie robi ciemno przed oczami, nie miec sily na nic , chodzic w nerwach bo co bys nie zrobil to i tak źle i pracowac za 12-13zł to jest robota dla ciebie

@mama 14.11.2017 11:48

Sama prawda

Agata

@Maly piszesz o pozytywnych zmianach jakie zaszły w firmie, szczególnie jeśli chodzi o dział CNC. Czy oprócz poziomu wynagrodzenia, uległo zmianie coś jeszcze? Widzę też, że pojawiła się też oferta pracy jako Operator Obrabiarek CNC. Poszukiwani na to stanowisko są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W treści oferty jest wspomniana możliwość przyuczenia do zawodu. @Maly możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć, szczególnie jeśli nie miało się wcześniej doświadczenia w tego rodzaju pracy?

@Agata 13.11.2017 10:46

Jeśli się nie miało w wcześniej do czynienia z CNC to chyba nie ma innej firmy w całym zachodniopomorskim która przyjelaby bez doświadczenia. Dla szefostwa się liczy czy umiesz się obsłużyć suwmiarka, mikrometrem lub średnicowka. Aha i wciskać zielony guzik. Już były takie historie że gościa z innych działów dawał na CNC gdzie wcześniej nie mieli z tym do czynienia, byleby się norma. Typowa majówka, a potem zdziwienie i wkurw że zwroty i reklamację bo bubli nawalone jak ludzie robią na tych maszynach i sami nie wiedzą co robią. A co warto wiedzieć? Jeśli nie będziesz męczyć bułe ustawiaczom że chcesz coś wiedzieć nauczyć się, to będziesz jak ten orangutan od zielonego guzika.

@Agata 13.11.2017 10:46

*masówka.... Tam miało być

Maly

Praca w skraw mecie jest ok na CNC można nawet zarobić 17 zł netto ostatnio się polepszyło częściej podwyżki są

Niski

Pracowalem troche w KJ. Osobiscie niepolecam.Jednak tu pozostawiam do wyboru. Na szczescie rusza malymi krokami Stocznia

Martini

Jeśli ktoś czyta to jeszcze. Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuje w biurze czy zarobki są dobre. Jak kadra zarządzająca jest czy ogarnięta czy przeciwnie. Tyle czytałem tutaj więc się chce dopytać.

Agata

@edekrozumiem, że dla Ciebie normy są niełatwe do osiągnięcia. Co się wiąże z ich niewyrobieniem? Czy tak jest na każdym stanowisku? Piszesz też, że nie ma minimum socjalnego. A na co oprócz podstawowego wynagrodzenia można liczyć?

edek

Praca jak kAzda inna, procz wysrubowanych sztucznie norm i zadnego minimum socjalnego to nie bylo tak tam zle

Agata

@Lysy2piszesz, że nie jest tak fajnie jak jest to przedstawione na początku. Co w takim razie Cię zaskoczyło po rozpoczęciu pracy? Co sprawia, że po tak krótkim okresie myślisz o odejściu?

Lysy2

Nic dodać co powyżej ale pracuje tu niecały miesiąc i potwierdzam. Kadry brak. Cześć ludzi chce odejść a ja razem znimi. Praca ciężka również dla kobiet:). Nie jest tak fajnie jak to opisują na początek.

Łysy

Praca w biurze i zarzadzajaca.Rozumiem ze czytanie opini trzeba brac z dystansem jednak jak sam sie nie zatrudnisz tutaj to nie zobaczysz. Oczywiscie poczatek moze jest spoko duze mozliwosci rozwoju, szkolenia, praca w pelnym wymiarze 40godzin tygodniowo, nadgodziny,bony swiateczne,dofinasowanie do wakacji, ale szkoda ze nie w tej firmie. Ale jest poprawa. Krotka sciezka awansu to sie chwali.sa wolne stanowiska. Oferty na www

GARB

Praca w biurze, wystarczy popracowac pare dni na próbę, a opinie sobie sami wyrobicie. Podobnie na produkcji.

montaz_silownikow

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam!!!!!

Jakiś

Jak właśnie wygląda praca w biurze? Może ktoś coś powie o atmosferze, pracownikach, wymaganiach?

Duźy

Kilka słów. Napewno praca ciekawa,jednak nigdy nie uslyszysz slowa "dobra robota". Dwoch/trzech szefów rozne decyzje,brak organizacji w rzaządzanieu, oczekuje się czegoś jednak brak moźliwosci wykonania bo wszysto jest pilne. Niby wyglada ze szefostwo daje wszysto tylko pracownik nie potrafi tego wykorzystac. Podwyzki-temat rzeka,ale zawsze jest ostatnie slowo,- a pana braki,zwolnienie lekarskie,norma,a niebylo pana w sobote. Ogolnie praca na produkcji a biuro to przepaść. Biuro i patrzac na kierownikow to najlepiej praca 25/24,niechorowac,rozchodzić, najlepiej spac na firmie,byc pod okiem kamer i byc na telefonie. A wymagane najlepej dla prezesa lub szefa zawsze "sprawozdanie". Dla nowych pracownikow biura i kadry zarzadzajacej to pracodawca który ma wiele do zrobienia "szacunku dla pracownika i dobrego slowa". Na zakończenie, moźna i tak zawału dostać. Lub po sadach się szlajać. Najlepiej zwolnić, a przy kościele są tłumy oczekujacych," naiwnych" z laptopami i wiedza. Zrozumcie, wiedza kosztuje i za byle 14 pln zbyt duzo ni osiagną.

nieistotne

a to inna sprawa. Przyznam że nie wiem. biura na oczy tam nie widziałem, bo ja robie na hali produkcyjnej. tak że na tej płaszczyźnie nie pomoge.

maja

dzięki za info, a jak to wygląda w biurze? ile się zarabia? jaka atmosfera?

nieistotne

powiem tak. stawki godzinowe każdy ma inaczej, zależnie od tego jak długo tam pracujesz i jak prace wykonujesz. Robi się po 10 godzin dziennie plus soboty, nie masz płatne za nadgodziny dodatkowo, brak premii, nie jest płacone dodatkowo za prace w święta czy weekendy. Ile godzin wypracujesz tyle masz gołej pensji, nawet jak wyrobi się super norme to nikt Ci nic za to nie da ani medalu nie dostaniesz. Chyba tylko ukraińcom chce się tam pracować, ponieważ zatrudniani są przez agencje, agencje nie wiedzą dokłądnie ile zarbiajaą bo to co się wyrobi za ponad 8 godzin dziennie płatne jest "pod stołem" , więc wwięcej dla nich wpadnie a nie dla agencji.. a ile się zarabia? kogo nie zapytasz to nie powie Ci prawdy albo nie dowiesz się wcale bo stawki śa ustalen z szefem po cichaczu.

maja

ile się zarabia w skraw-mecie?

maja

no i jak u Was wygląda praca konkretnie, co o tym wiecie?

waldis

panowie praca jak praca wszedzie cos wymagaja a tu niejest naprawde zle wiadomo ze znajda sie tacy co nazekaja ale zobatcie nazekaja ale dalej tam pracuja bo nigdzie nie zarobia tyle co tam noe jest zle jak robisz swoje to sie nie czepiaja

inwestor2005

A jak dzisiaj wygląda sytuacja? Polepszyło się? Właśnie wysłałem tam CV.

master

etat mechanika jest wolny mozesz sprobowac co do placy mechanika to niewiem przyjdz i sie zapytaj warunki jakie szef przectawi sa jasne jak ci beda odpowiadac to podejmiesz robote ale jak dla mnie mechanicy zle niemaja

nieznajomy

A napiszcie coś o etacie mechanika

janek

Praca taka ja inne w tej branży, jak lubisz łapy pobrudzić i masz sile pracować to za te kase warto. Pisze bo szef kazal.

smar

Czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy czytam o tej samej firmie. Duża firma, pensja nie najgorsza, zawsze mogła być lepsza ale nie narzekam, no i sami swoi. Praca ciężka, nie dla każdego, trzeba się przyzwyczaić. Ale jak ktoś nie daje rady to nie wina firmy.

majk

wieciecos wam szczerze napiszepracuje w skraw mecie juz 10 lat i naprawde nie polecil bym tej firmy nikomu znajomemu bo to co pisza to niestety prawda a ja tam pracuje z przyzwyczajenia i to ze lubie ta robote

srebrny passat arq

Ja pracuje od niedawna fakt musze donosic żeby przetrwać i normalnie wegetować szef ciągle dzwoni ja opowiadam.jak ludzie się zachowują czy piją jak pracują w tym tygodniu szykuje się kilka zwolnień a ja dostałem awans wiec w skraw mecie liczy się donos i kombinowania powodzenia dla tych którzy narzekają na zakład.ja mam dobrze i polecam donosic aż się wszyscy pozabijaja

niezadowolony

Pracowałem w Skraw-Met ładnych kilka lat temu i nigdy nie wróciłbym już tutaj. To był dla mnie jeden z najgorszych pracodawców. Brak minimum szacunku dla pracownika a praca przypominała mi obóz z terrorem. Nie polecam tego pracodawcy.

gipki

Cieszcie sie ze wyplata jest i cio do gara zawsze wsadzic nikt was na sile tam nie trzyma jak wam nie pasluje to inna robote sobie znajdzicie .

majk

nikt sie nie uwaza za specjaliste a to ze szefostwo wykozystuje zla sytuacje na rynku pracy to jest fakt a to ze pracownicy sa traktowani jak tania sila robocza to drugie ale niech kolega nas nie uwaza za gamoni bez szkoly bo wyksztalceni w jakims stopniu jest kazdy a to ze tyra w skraw-mecie to tylko dlatego ze zycie do tego zmusza wiec niech kolega sie zastanowi zanim kogos obrazi i mam nadzieje ze to sie szybko skonczy taki chamski wyzysk pracownikow pozdrawiam

cnc

ej wy specjaliści,nie ma co narzekać znam wiele firm gdzie jest jeszcze gorzej ale zgadzam się Skraw- Met szału nie robi (usunięte przez administratora) którzy często nie mają wyjścia i podejmują tam prace.

majk

skoro uwazasz sie zatakiego specjaliste to co robiles albo jeszcze robisz w firmie .odezwal sie gamon po podstawowce z perspektywami.wez sie zastanow co piszesz bo gdybys byl taki fachura to ludzie by pracowali na ciebie a nie ty na kogos ekspercie od siedmiu bolesci

:D

hahha, szef Ci marti zapłacił za taką durną opinię? jacy tam specjaliści? Spawacze bez certyfikatów uprawnień, 3 operatorów CNC mających pojęcie o pracy a reszta to włóż detal wyjmij detal?? Zupełnie jak orangutan na wybiegu. A specjalista w swoim zawodzie się szanuje. Nie dostać wody, prysznicu, wypłata pod stołem, przecież to okradanie skarbu państwa, potem ludzie płaczą że kolejki do lekarzy itd itp, jak się złodziejom kasę nabija to potem nie marudzić!!! brak zapłaty za nadgodziny? Tak pracują ludzie którzy nie mają perspektyw i możliwości na inną pracę a nie specjaliści.

hehe

niedlugo padnie z braku pracownikow bo nikt nie bedzie szedl za grosze pracowac tak jak tutaj ludzie piszą, OTWIERA SIE NORWESKA FIRMA NA TERENIE STOCZNI NOI W KONCU FIRMA TELESKOP NA SKOLWINIE Wiec bedzie brakować w skraw mecie operatorów i spawaczy, wytrzymajcie chłopaki jeszcze kilka miesięcy, do norweskiej firmy spawacze już moga skladac aplikacje, panowie popytajcie tylko gdzie :) chwała wam że wytrzymaliście tyle w tak ciężkich warunkach. i nie dajcie się skusic na 50gr podwyszki i wode firmową ;]

majk

w dzisijszych czasach kazdy smaruje zeby jechac dalej ale fakt jest faktem ze prysznice to by sie bardzo przydaly a zwlaszcza latem a przedewszystkim woda do piciaw butelkach ale szefostwo twierdzi ze wody w firmie jest pod dostatkiem szkoda tylko ze w kranach bo na wode w butelkach ich nie stac no ico tu mozna poradzic gdyby bylo wiecej pracy na terenie szczecina to skraw-met juzby dawno podl z braku pracownikow

majkciota

fakt ze trzeba pracowac 10 godzin dziennie ale mowi sie trudno a kolega ktory pisze takie bzdury to niech nie narzeka tylko sie cieszy ze ma prace bo skrawmet zycie mu uratowal a on tak sie teraz odwdziecza przeciez zawsz moze sie zwolnic jak mu tak jest zle tutaj nie chodzi robolu o to czy się komuś podoba w tej( usunięte przez administratora ) firmie tylko zeby ostrzedz innych jakie w środku panują warunki, warunki SOCJALNE są super ale tylko dla kontroli z poza firmy żeby nie bylo ze nie ma pod kluczem zamkniete pod biurami a ludzie po 10h spawają i myją się jak kaczki w zlewach, ktoś kto obraca milionami tak traktuje ludzi ??? nie chodzi o podwyżki tylko o szacunek dla drugiej osoby, firma by oglosiła upadlość gdyby każdy poszedł pod prysznic ?? aż dziwne że jeszcze ta firma funkcjonuje, ale trzeba posmarować żeby pojechać prawda ( usunięte przez administratora )

on

Jesteś prostym człowiekiem i dlatego tam pracujesz(usunięte przez administratora)

spawacz

Zgadzam się w 100% z kolegą heh tam nawet wózkowi mają więcej na godzinę niż spawacze po prostu porażka. (usunięte przez administratora)

majk

jestem w skrawmecie operatorem maszyny cnc i w sumie to nie narzekam no gdyby nie te durne normy wymyslone przez szefostwo to bylo by calkiem ok.chociasz podwyszki nie dostalem juz ponad rok to nie mam powodu do narzekan poprostu trzeba robic swoje a nikt sie nie czepia tylko zloej baletnicy przeszkadza rabek u spodnicy takze jak chcesz prace to sie nie zastanawiaj tylko do roboty

dissel

jak ktos nie chce pracowac to zawsze powod znajdzie do narzekan ja pracuje inie narzekam polecam

pan spawcz

polecam skrawmet ja tu pracuje jakoo spawacz i moge dobrze zarobic choc duzo godzin robie to i tak polecam ta firme pozdrawiam nie zadowolonych nygusow

?

nie polecam za nic nawet jak dostaniesz 10 zloty na godzine to i tak odradzam, nie idzcie robic do skrawmetu na prawde nie robcie tego to bedzie najwiekszy błąd w waszym życiu, nawet w urzedzie pracy sie pytają czy pan sie zastanowil czy chce tam pracować.

men 32

daj sobie spokoj chlopie ze skraw metem terror i (usunięte przez administratora) zero premii nadgodzin praca po 10 h dziennie i sobota 6h umowy smieciowe tam masz tylko j...i cicho siedziec

BHP

Pracowałem tam troche. Mam nadzieje ze te w upalne dni szefostwo podaje ludziom zimne napoje bo z tego co przepisy mówia pracodawca powinien zapewnić napoje zimne gdy tem jest powyzej 30. No znajac zycie .... w kranie jest jej wystarczajaca ilośc wiec problemu nie ma .Ciekawe co na to PIP.

men32

Dziadostwo robota dla przy (usunięte przez administratora) i gamoni bez fachu za 7zl nie polecam

JA

felicjan - 2011-10-11 18:24:21 Jeśli chcesz mało zarabiać,ciężko pracować,nie dostawać nadgodzin ani przez lata podwyżki to polecam firmę "SKRAWMET",gdzie już za 8-9 zl. za godzinę możesz urządzić sobie wspaniałe życie z zagranicznymi wakacjami (Meksyk lub Australia). I nie licz na wspaniałą rodzinną atmosferę. POTWIERDZAM

felicjan

peter
@felicjan 11.10.2011 18:24
Jeśli chcesz mało zarabiać,ciężko pracować,nie dostawać nadgodzin ani przez lata podwyżki to polecam firmę "SKRAWMET&quo...

mam za sobą... nie fajnie było.

Zostaw opinię o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. - Wąwelnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.