Opinie o Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Zwykły kowalski

Kierownik z Polic to jakaś kpina zwalnia następne osoby dlaczego nikt nie reaguje zero BHP ludzie robią w niedzielę za obiad masakra zero płatnych nadgodzin wszystkich traktuje jak niewolników nie szanuje nikogo święta krowa

@Polak

Za pranie też masz w stawce po co płacic za sobotę skoro ludzie sami przychodzą , słowa prezesa

Anoni

Ciągłe ciśnienie szybciej,zamało zrobione,statek chcieli by zrobić w 3 miesiące i nie jaki P.Szy... masakra tak zwany likwidator firm wszystkich by zwolnił a sam nic nie umie

Zenon
@Anoni

Pań Szyn. świetnie gotuje. Zarzut braku kompetencji jest niesprawiedliwy. Smaczne pierogi roboty Pana Dyrektora. Rybka palce lizać. Nie zgadzam się z opinią.

Monter

Czy warto zatrudnić się w tej firmie? Widzę że opinie ma kiepskie.

PARTNER STOCZNIA
@Monter

bardzo kiepskie armia ludzi sie zwolnila i teraz nie maja kim robic to moze dadza ci 2 zlote wiecej niz zwykle ale musisz pamietac ze caly social masz w stawce zero zadnych bosusow

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

Zwykły kowalski

Robert
@Zwykły kowalski

Co to znaczy, ze "ludzie robią za obiad"? Czy nadgodziny nie są dodatkowo płatne? Wyjaśnij proszę, dzięki.

Polak
@Robert

Nie są dodatkowo płatne, nie ma żadnych premi nawet, nic, zero. Jest tylko goła stawka godzinowa.

Monter Nowy wpis
@Polak

Spawacz Nowy wpis

Wszyscy którzy robili to się pozwalniali zostali ci którzy skorzystali na podwyżkach nie dawno ale sukcesów nie będzie bo raczej na nich się pracowało i tak poważnie p.szyn niema rozeznania w temacie bo słocha ludzi którzy doprowadzili do tego (usunięte przez administratora)

Monter

Czy warto zatrudnić się w tej firmie? Widzę że opinie ma kiepskie.

Nellie
@Monter

A nie chcesz w Niemczech pracowac ? Rostock lub Stralsund ? Znasz angielski lub niemiecki i praca jest

@Nellie

Wrzuć jakiś kontakt

Robert76
@Nellie

Ja jestem spawaczem i poszukuję właśnie pracy Rostock lub Straslund gdyby było jeszcze miejsce dla spawacza to jestem zainteresowany Odpisz na e-maila: robert.g76@wp.pl

PARTNER STOCZNIA Nowy wpis

Monter rusztowan

tak tak tak tak zdałes

mow tylko tak . rozumiesz ? tak aha . :)

PARTNER STOCZNIA

jak ktos szuka pracy z socialem i na dluzej to niech omija szerokim lukiem jak chcesz podwyzke to musisz sie zwalniac 'TAKIPATECIK FIRMY

Jaki dress code obowiązuje w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

Praktykant

Na razie opinia neutralna, zobaczymy jak teraz zapłacą za praktyki 2 lata temu praktykanci dostali 1300, rok temu 1000 to nie wiadomo ile przycebulą xd

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

Jestem zainteresowany pracą na terenie Stoczni Partner: Jak wygląda sprawa z warunkami socjalnymi na terenie stoczni? ( Szatnia, Natryski) Jakie są godziny pracy? Obowiązuje system zmianowy? Atmosfera w pracy?

Anoni

Jolanta
@Anoni

A jak wyglądają kontakty interpersonalne między pracownikami Partner Shipyard? Czy tworzycie zgrany i dobrze rozumiejący się zespół? Warto wyjaśnić użytkowników, czy jest to pozytywny aspekt pracy w firmie, ponieważ prawidłowa atmosfera w zakładzie, wpływa na efektywność jego pracowników.

Jubiler
@Jolanta

W pracy jest "kwas" tylko tyle powiem jedni są czopkami gdzie kierownik ich nie ruszy a inni są zastraszani jak nie idzie po myśli kierownika to wyzywa wszystkich że pozwalania a najlepszym słowem na to będzie mobbing którego jeszcze nie widziałem

Zenon
@Anoni

Co jaki czas w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

er

Co pięć lat z decyzją odmowną dyrektora Szynaki.

Czy pracodawca Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

SPAWACZ

Chyba na gitarę

Robol

Tak są szkolenia zwykle w grudniu ale tylko dla wybranych

Czy pracownicy Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tosiek

Tak, na przystanku albo na ścieżce za sklepem Sylwii

haker62...

I co Pan Szynaka jak można nazwać tego pijaka z odzysku Panem (usunięte przez administratora)Police w 3 lata tą swoją arogancją i cwaniactwem. Ze Skolwinem zrobi to samo daje mu 2 lata...Dziwię się że tego nie widzi prezes (usunięte przez administratora) najlepsi fachowcy odeszli a on dalej ufa temu (usunięte przez administratora)jakim jest (usunięte przez administratora)P.S. Przepracowałem w tej firmie w sumie 17 lat a na pożegnanie usłyszałem to Cześć????????????

Chętny do pracy_monter/kowal

Czy Partner nadal buduje statki w Policach? Jakie warunki są tam warunki? Szukam pracy w okolicach Polic.

Leonidas
@Chętny do pracy_monter/kowal

Na Policach prace wykonuje podwykonawca z firmy Kraspol

Zbyszek
@Chętny do pracy_monter/kowal

Statki są dalej budowane warunki pracy tak jak przemyśle stoczniowym Pracy nie brakuje

zainteresowany

czy praca w tej firmie jest bezpieczna? chodzi o BHP i stosunek kadry do pracownika?

Spawacz

Są dwa plusy tej firmy o ile można to nazwać plusami xD od ok. 2017 zaczęli płacić na czas i praktycznie ciągle jest praca nawet jest "możliwość" nadgodzin. Nie ma żadnych premi, o dodatkach na święta już nie wspomnę. Nadgodziny nie są płatne, weekendy i święta też. Mają totalnie wyj...ne na pracowników nawet na tych kilkuletnich! Dla poganiaczy("kierownictwo") liczy się tylko to żeby zwodowac statek bo pewnie mają za to jakąś srogą premiuche a fachowcom nawet nie podziękuja, złotówki nie dadzą. Prezesi też się zachowują jakby mieli w dopie tą firmę, chodnika nawet nie zrobią dla pracowników także chodząc do szatni trzeba zakładać gumiaki bo błoto po kostki, drogi dojazdowe gorsze niż na Ukrainie. Kiedy kierownikiem był Zbigniew M. to jeszcze jakoś szło wytrzymać, atmosfera była w miarę ok. lecz teraz jest tam dramat, (usunięte przez administratora), aż szkoda szczepic ryja.Bhp też nie ma. Szkolenia i kursy pracownicze to dla nich też pojęcia obce. Kierownictwo to typowe klauny po jakiś zasr..ych studiach pewnie zarządzanie którzy pozjadali wszystkie rozumy i myślą że są bogami. Pozdro joł

Nellie

Hej kto z was zna wolnych spawaczy lub ślusarz ? Szukam do pracy w Niemczech w Rostock

Inspektor

No znowu kaszana psychol który siedzi w białym domku nie nauczył się niczego zwalnia dobrych fachowców mam nadzieję że prezesi przejrzą na oczy w koncu chyba że im też nie zalezy

kuras

A co z zarobkami płacą w terminie,słyszałem że zakupili plazme do cięcia blach.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Lipowa 5-6
    71-734 Szczecin

Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.