REX Pogotowie Ślusarskie Ryszard Kołodziejczak

Szczecin

Opinie o REX Pogotowie Ślusarskie Ryszard Kołodziejczak

piteros

POLECAM! Miałem awarię drzwi. Okazało się, że chińskie badziewie. Dwóch ślusarzy mi odmawiało bo ponoć nie ma zamków. Pan przyjechał i po chwili było po sprawie. Jestem zadowolony.

David_84

Nie polecam usług tego pana-dziadka który zjawił się u mnie z wnuczkiem. Otwieranie zwykłego zamka zajęło mu ponad godzinę przez to że uszkodził zamek i potem mi wmawiał że wcześniej już był uszkodzony język zamka. Do tego uszkodził mi drzwi swoją wiertarką.Za tą marną usługę chciał 200 zł jak go przycisnąłem wziął 150 zł. Ogólnie tragedia dawno nie widziałem takie fuszerki i on się nazywa ślusarzem.

Zostaw opinię o REX Pogotowie Ślusarskie Ryszard Kołodziejczak - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REX Pogotowie Ślusarskie Ryszard Kołodziejczak