Opinie o Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Yakuza

Szynaka.P tyran nie ma wogule pojęcia o budowie statków tak samo majster z pochylni nie jaki Tomek,jak dalej będzie tak jak jest to nie wróżę nic dobrego

Marky

MONTER KADLUBOW praca w Holandii ! Stocznia, nowe jednostki. Praca od 19 marca! Praca na stale! Chetnych prosimy o SMS 506167163, -oddzwonimy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Oszukany przez Partner Ship

Witam, pracowalem pzez miesiac w PArtnerze jako monter rusztowan, nie polecam kierownik ma wszystko gdzieś, praca jest na akord, firma daje tobie na godzine ale tak naprawde trzeba (usunięte przez administratora) jak glupi. W dodatku biurze mówią co innego a tak naprawde wychodzi co innego, jak przyjechalem do Wesselingu to zobaczylem jaka tam jest melina. Kierownik drze sie na kazdego i o wszystko takze nie polecam

Właściciel PARTNER-SHIP
@Oszukany przez Partner Ship

Tytułem sprostowania: Nie PARTNER-SHIP, tylko PARTNER SHIPYARD. Proszę nie mylić firm.

Monter rusztowan

tak tak tak tak zdałes

mow tylko tak . rozumiesz ? tak aha . :)

Młody

Witam chciałbym się dowiedzieć jak jest z płacami w tej firmie mam okazje wyjechać jako Monter Rusztowań do Niemiec dają umowę o pracę na start czy wypłatę dają na czas? jak traktują nowych pracowników? Opłaca się wyjeżdżać do nich?

Polak

Powiem tak.....pracowałem w kilku zakładach pracy,jak również w firmie Partner.Klasyfikując te zakłady i moją długoletnią już karierę zawodową.Uważam,że okres mojego zatrudnienia w firmie Partner był najgorszy pod każdym względem.......Wyzysk,Chamstwo i Złodziejstwo! Zresztą w tej ocenie nie jestem sam ,wystarczy spojrzeć na komentarze wyżej......

czarna

potwierdzam panie w biurze oszukujá jak mogá køamiá pensje oszukane wszystko na ich korzyß© a do udzielenia informacji unikajá

marsta359

niby wszystko dobrze gdyby nie kadra kierownicza sami idjoci tak bylo od poczatu firmy

Rolnik

Firma deklaruje się ,że zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników i pracuje na wysokich standardach :-) Kto tam był to widział,jak to wygląda.Wysokie standardy to oni mają,ale tylko w biurach.Co do kadry to można powiedzieć,że jacy prezesi,taka kadra.Oszołomy i rolnicy z byłych PGR-ów,kierują tam zespołem ludzi i tacy ludzie są tam faworyzowani przez prezesa J.SZ.Jak kierują ? widać to szczególnie po ostatnich smutnych wydarzeniach.Na szczęście jest już w Szczecinie kilka normalnych zakładów pracy a Partner nie jest już jedyny.....

byly prcownik

nie pracuje już tam kilka lat , a widze ze nic się nie zmienilo kiedy wkoncu skarbowka im się dobierze do tylka za wyzyskiwanie ludzi i lewe umowy . zatrudniają koreanczykow i ukraine bo niby nie ma spawaczy pfff bo nikt za grosze nie będzie robil Normalni ludzie już dawno odeszli to jest firma na chwile i na przetrzymanie nic więcej kiedyś naprawdę bym polecil teraz to jedno wielkie dno

prawy

Następne słuchy z Shipyard Partner to wybuch barki a konkretnie zbiornika z resztkami paliwa w Duisburgu i śmierć trzech pracowników tej firmy.Bez komentarza !

Long Yang

Takie są skutki zatrudniania półnonokoreańczyków . Spawacz ma zasuwać i michą ryżu nagrodzony być . Takie samo zresztą jest traktowanie.Niedaleko pada kołchoz od komunistów , taka jest prawda po prostu. Pan Piotr Sz. to chyba podobna koreańska szkoła , tłuściutki jak Kim Dzong , podobne mniemanie o sobie. Za 1000 zł bym ręki nie podał , co zresztą wielu ludzi na wigili pracowniczej nie zrobiło

Niezłomny

Słuchy stoczniowe donoszą ,że Stocznia Partner wodując barkę w Policach,chciała wjechać nią na Zakłady Chemiczne :-) A głównym wodzem pomysłu tego wodowania była prawa ręka prezesa J. Szlachcikowskiego nijaki Szynaka Piotr.Następny szogun w firmie :-) Prezes widać ma łeb co do kompletowania kadry kierowniczej i załogi.

Leonidas`

Zdecydowana większość opinii to fakt. Firma od lat stosuję taktykę umów śmieciowych i przeciągania terminów wypłat. Za każdym razem jak upominasz się o swoje usłyszysz: "za bramą czeka dwudziestu...". Obecnie niejakim "dyrektorem-kierownikiem" na placu stoczni przy ulicy kuźnickiej 42 jest MR.Szynaka. Wszędzie szuka oszczędności kosztem ludzi. Dosłownie na każdym kroku groźby zwolnienia od w/w osobnika. Słowa typu: "jak ktoś się stawia to o usunę" są notoryczne. Zdecydowanie odradzam. Znam firmę od wielu lat. Niestety od kilku miesięcy ma tendencję spadkową. System godzin pracy nie jest normowany. W każdej chwili możesz zostać odesłany do domu bo: "nie ma roboty". Dyrektor placu to były pracownik Stoczni Remontowej Gryfia ze Szczecina. Z tego co wiadomo były "rurarz". Obecnie właśnie rurarze i malarze są przez niego faworyzowani do granic absurdy. Szkoda, że przez jednego człowieka firma może upaść. Codziennie zwalniają się pracownicy. Każdy po cichu szuka pracy i ucieka do innej firmy. Firma ma potencjał mimo braku inwestycji w sprzęt. Niestety niekompetencja osób zarządzających (kadry) prowadzi do wielu konfliktów. Szkoda pisać wiele poświęciłem poprzez lata dla dobra tej firmy i teraz żal patrzeć jak wszystko idzie w piach.

Gregor

Te wszystkie negatywne opinie to prawda. Firma nie płaci na czas, nie przestrzega przepisów BHP i nie szanuje ludzi. Gdzie jest Inspekcja Pracy i Urząd Skarbowy ja sie pytam?! Od stycznia nie ma wypłaty. Wcześniej z dużym opóźnieniem " pod stołem" . Od stycznia po zmianie umów w ogóle nie płacą . Posiłków regeneracyjnych nie ma- co jest niezgodne z prawem. Jeżeli na dniach nie zapłacą pensji za styczeń składam doniesienie do Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego I ZUS i biura posła Michała Jacha !!! może w końcu ktoś tam zrobi porządek. To chyba nie jest zbyt wiele oczekiwać pensji za pracę po 10 godzin dziennie na dworzu?!

don pedro

hak.... ty chyba pierdzisz w tej firmie w stołek i do tego w ciepłym pomieszczeniu,jak ci się wydaje ,że ta firma jest dobra.Obóz pracy w większości na głodowych pensyjkach,bez żadnego socjalu.

niedzwiedz

@misiek... rotacja jest cały czas.Wal śmiało i nawet się nie zastanawiaj :-) POWODZENIA!! Już na sam początek miodu z malinami dostaniesz i kufel piwa.

Nowinka

Na temat montera rusztowań w wesselingu Mozna powiedziec ze robią ludzie z wioski w ktorej mieszka kierownik albo okolic i duzo osób Z rodzinny. A ludzie innych rejonów polski są źle traktowane. Praca na akort I częste wydzieranie się kierownika na pracowników. I dużo lizusow.

Ciong ciang

Wigilię na której prezes powiedział że to był trudny rok jak zawsze i że trzeba wydajność podnieść , statek za statkiem schodzi. Żadnego bona na święta nikt nie dostał . Na 10 godzin pracy tylko jedna przerwa 20 minut , te o 14 zlikwidował nowy kierownik .Ciągle mało i mało , przykręcają śrubę tak że strach iść ze stanowiska pracy do kibla .

Gregor

o Pan chyba z zarządu, nie ma problemu z wypłatą pensji jak pozostali pracownicy, że tak się Pan uniósł....Prawda jest taka - jak się zatrudnia ludzi to trzeba ich traktować jak ludzi i im płacić za pracę ( to nie Bangladesz) a nie na każdy zarzut mieć gotową odpowiedź- nie podoba się ? to se załóż swoją firmę"

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Lipowa 5-6
    71-734 Szczecin

Partner Shipyard Sp. z o.o. sp.k.