FLASH-BUTRYM S.J.

Lubieszyn

Opinie o FLASH-BUTRYM S.J.

Dominika

@Ćma ale jakie donoszenie masz dokładnej na myśli? Możesz opisać konkretne sytuacje, w których brałeś udział? To najlepszy sposób na zrozumienie sytuacji przez osoby zainteresowane ofertami pracy.

rohh
@Dominika 21.07.2017 08:11

Spytaj się Agnieszki. Ona jest w temacie

Dominika

Firma aktualnie poszukuje kilku pracowników. M.in. poszukiwany jest pracownik na stanowisko elektronika - serwisanta elektronicznych urządzeń oświetleniowych. Oczekiwane są od pracownika konkretne umiejętności, jednak deklarowana jest za to możliwość doskonalenia zawodowego. Na czym dokładnie ta możliwość polega?

haha
@Dominika 03.11.2017 11:49

Żadnego doskonalenia zawodowego tam nie ma niczego tam się nie nauczysz. Tam warunków do pracy nie ma. Hala produkcyjna połączona z magazynem = Tona kurzu

Ćma

Ja również nie zostawię suchej nitki.. już jest to była firma w której pracowałem. Praca polega na udawaniu debila że się pracuję. Kierownik to sklerotyk z upośledzeniem umysłowym z jednym włosem na głowie o psychopatycznej twarzy udający zajebistego kierownika. Pozostali pracownicy całkiem spoko aczkolwiek niektórzy mogą donosić. Tak donosić. Dobrze czytasz jak w psiarni. Praca ogólnie dotyczy czyszczenia, sprawdzaniu i podłączaniu tanich hinskich lampek. Pozdrawiam

były pracownik

ładnie panie B....

Ghost

Witam Wszystko się zgadza jak powyżej Ostatnio firma zatrudniła tanią siłę roboczą czyli Ukraińców więc czas się zwalniać. Jak by ktoś chciał się zatrudnić to na początek masz 13zł brutto ok 9,20zł/h :) z agencji Nie polecam nikomu tu przyjść do pracy Na upartego można na miesiąc przyjść do pracy zarobić na jakiś fajny kurs np SEP pozdrawiam

byly pracownik na szczęście

ludzie omijajcie tą pseudo firmę zatrudniają ludzi po czym zaraz zwalniają i tak cały czas wymiana pracowników na nowych nie ważne czy pracowałeś 2 tygodnie czy 2 miesiące...kierownictwo to banda patafianów maja chyba satysfakcję jak zwalniają pracowników..0 organizacji pracy... dla nich pracownik agencyjny jest z niższego sortu...jak coś Ci tłumaczą czasami czujesz się jak totalny tuman np.jak odrysować i wyciąć nożyczkami kółka..atmosfera w pracy nie ciekawa dzięki m.in. "super"kierownictwu..

pcb

Oszust i cwaniaczek. Wyludzal dotacje unijne.

Obóz

Krótko i na temat. Nikomu nie polecam tej firmy, chyba że ktoś chce cały dzień biegać z miotłą. Brak pracy, zero organizacji, złe warunki pracy itd można wymieniać i wymieniać. Pozdrawiam wszystkich pracujących.

Strek

Na zachodniopomorskie poszukują specjalistów do spraw sprzedaży, jest oczywiście czasami dość trudno się dostać, bo masa chętnych, ale uważam, że jest to dobra praca i naprawdę zdecydowanie warto robić

Ggg

Fakt rotacji nie ma. Firma solidna. Zarobki na poziomie średniej krajowej ok 3,7 tys brutto. Oby takich więcej firm. Pozdrawiam

rycho

Uwaga flash butrym to oszust jakich mało - nie polecam

bolóś

ostatnia wypowiedż mi się podoba. chyba sam prezes zabrał głos bo kto inny mógłby tak napisać, chyba że ktoś z biura bo to jego pupilki. zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. firma działa na zasadzie oszustwa, krętactwa, wyzysku itp. jedynie co podobało mi sie to rozmowy szefa z przyszłymi pracownikami..firma się rozwija, szukamy brygadzistów, są możliwości awansu i tak przez całą godz leję wodę aż potencjalny pracownik w samozachwyt popada jak większośc tam pracujących.

arkko

Nadgodziny tak płacił,soboty też,jak trzeba było przyjść,ale te pół godziny dziennie więcej nic nie płacił, pół godziny dziennie za darmo,bo pan Prezes tak sobie wymyślił,żadne z tego tytułu 10 godzin nie było doliczane jak ja pracowałem pół roku temu,chyba że się coś zmieniło

Boluś

Dzięki koledzy : gość Hehe za szybką odpowiedź. Myślę że z tą inwigilacją co piszecie.. to zrezygnuje. Jestem nerwowy i mógłbym komuś dać po twarzy. A 8,5 godz. dziennie to wychodzi w miesiącu 10 godz. za darmo !

Boluś

Właśnie zastanawiam się czy nie złożyć do nich swojej aplikacji.Widać że firma jest na poziomie. W ogłoszeniu jest napisane : umowa o pracę na czas nieokreślony 1600 netto po okresie próbnym. dogodny dojazd możliwość awansu Czy ktoś może to potwierdzić ? i czy w ogóle jest sens.

Hehe
@Boluś 02.07.2015 19:39

Jaki dogodny dojazd,to prawie Lubieszyn,autobus chyba co godzinę jeździ,to peryferia wiejskie

gość
@Boluś 02.07.2015 19:39

Uciekło mi jedno słowo,przerwa pół godzinna jest tam.

gość

Na stronie ma nowe lampy Made in Poland a to ludzie składają Polacy za 1750 brutto i jeszcze normy akordowe wprowadza za takie nędzne pieniądze,a wszystko składane z chińskich tandetnych elementów i takie pieniądze za to chce, w tysiącach ceny za sztukę..Żenada.Wyzysk jak w Chinach.Dorabia się milionów kosztem najsłabszego,świetny pracodawca.Za taką najniższą pensję to masakra.

arkko

Tak jak wyżej to jakieś nieporozumienie,szef chodzi po hali i bluzga że (usunięte przez administratora) najsłabszych,najmniej efektywnych,zastraszanie za najniższą krajową,szkoda że nie nagrałem rozmów,ale nigdy w życiu bym nie przypuszczał że tam jest taka jazda,do kibla chodzić nie można,tylko na jednej przerwie,masz tylko siedzieć i osiem i pół godziny z przerwą półgodzinną kręcić wkrętarką,mózg i oczy wysiadają,praca prawie jak u Chińczyków./Zastanawia mnie ta praca 8,5 godziny,tak jak by przerwę kazali odpracować która się należy,trzeba do PiP o zadzwonić.

Jgjgjgjgjgjgjg

tak jak wyżej napisane. katastrofa!!! miałem tam okazje krótko pracować. mają w du**e pracowników. brak szacunku, kierownik czepia się wszystkiego począwszy od chodzenia do wc po żle ułożony kołnież. jak najdalej od flascha. pensja najniża krajowa. dzienny czas pracy 8,5 godziny. PIP nie długo tam zawita. pozdrawiam

Gregor

Tragedia.( usunięte przez administratora ) sprzed 20 lat. Nikomu nie polecam ... rotacja pracowników większa niż potencjalnych klientów. Koszmarny dojazd i atmosfera.

Zostaw opinię o FLASH-BUTRYM S.J. - Lubieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLASH-BUTRYM S.J.