Opinie o FLASH-BUTRYM S.J. w Lubieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLASH-BUTRYM S.J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FLASH-BUTRYM S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLASH-BUTRYM S.J. w Lubieszyn

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w FLASH-BUTRYM S.J.? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.pl.

Andrzej Nowy wpis

Ta firma już dawno zostawiła w tyle inne tego typu miejsca. Poziom wzrósł - zarówno w jakości, jak i w obsłudze klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mam nadzieję, że to co tu wyczytałem, to tylko hejt niezadowolonego pracownika, który chciał wszystko za darmo.

Wiecie czy FLASH-BUTRYM S.J. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

buahaha

tak udostępnia.

@buahaha

Śmieszy cię to? Przecież wiele firm udostępnia sprzęt do pracy w domu. Wiem, że na produkcji ani w serwisie nie ma pracy zdalnej ale jak jest w biurze?

młody
@Rafał

W biurze tez nie ma zdalnej.

Rafał Nowy wpis
@młody

Ok. Napisałbyś, czy są obecnie przyjęcia do firmy, bo właśnie rozglądam się za pracą i chciałbym się coś więcej dowiedzieć o rekrutacji. Liczę na podpowiedzi :)

kimono Nowy wpis
@Rafał

Nie przyjmują ale możesz wysłać CV.

Ile można zarobić na start mniej wicej?

zarobki
@Tomek

zarobić można ok 2 tys czyli na chleb i wodę powinno starczyć

@zarobki

To dają najniższa karkową? Myślałem że więcej. To tylko na początek i po okresie próbnym jest podwyżka, czy na dłużej zostaje się z taka cienką wypłatą?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FLASH-BUTRYM S.J.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Konstruktor Mechanik w Dziale Badawczo-Rozwojowym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dominika

@Młody, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że rozpocząłeś pracę nie mając wcześniejszego doświadczenia w tym zawodzie. Jeśli uważasz że opiekun, który Cię uczył poświecił Ci za mało czasu, może powinieneś z nim o tym porozmawiać i poprosić o większą ilość uwagi? Napisz jakie warunki pracy zaproponował Ci pracodawca. Czy jako nowy pracownik możesz liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Zachęcam Cię do dodania swojej opinii.

Poinformowany
@Dominika

bardzo duza rotaccja pracowników. Niestety tak jest, ponieważ system szkoleniowy nie do końca działa, a praccodawce chce, abyśmy jak najszybciej wypłyneli na głęboką wodę.

@Dominika

Pakiet socjalny? Tam coś takiego nie istnieje. Największemu wrogowi nie życzę takiej pracy. Upokarzanie, krzyk, brak szacunku. To najlepiej oddaje pracę w tym miejscu. Pan Butrym traktuje pracowników jak śmieci. Płaci najniższą krajową a resztę wypłaca na czarno wg własnego uznania

Rafał

Praca w niekomfortowej atmosferze powoduje, że pracownik nie jest odpowiednio zmotywowany. Czy myślałeś co mógłbyś zrobić, żeby ją poprawić? Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby zmienić wzajemne nastawienie i spowodować, że otoczenie byłoby bardziej przyjazne? Piszesz, że nie ma socjalu, a premie za dobrze wyniki? Szkolenia, które dają nowe uprawnienia, to też pewna forma gratyfikacji. Na stronie http://flash-butrym.pl/pl/i/Kariera/28 są oferty pracy na stanowiska: pracownik serwisu-elektronik, pracownik produkcji-monter, konstruktor mechanik w dziale badawczo rozwojowym i konstruktor elektronik. Wymagane wykształcenie techniczne.

Moby
@Rafał

zadne rozmowy nie pomagaja w tej firmie trudno cos zalatwic

radek33

Jak to niema pakietu socjalnego?!. Jeszcze mi powiedz że kawę i herbatę trzeba samemu przynosić i moze stołówki brak

motywator

może czas się wziąć udział w gaszyn challenge? Wiele firm i instytucji bierze udział w tej inicjatywie. Czas żeby Mariuszek poćwiczył ;) tylko czy da radę ...

Cezary

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Idealnie to nigdzie nie jest ale uważam, że warto pracować i poprawiać

NIEWIARYGODNE

ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ ŻE W TEJ FIRMIE PRACUJĄ JUŻ CHYBA SAMI UKRAINCY WIĘC COŚ W TYM JEST DLACZEGO TAM NIE CHCA PRACOWAC POLACY. 1500 ZL I RESZTE POD STOŁEM BO NIESTAĆ FIRMĘ NA OPLACENIE SKLADEK...ŻENADA.

NIEWIARYGODNE

wszystkie opinie o firmie są negatywne. to jest aż nie możliwe. ale prawda jest taka że są to fakty. zgadzam sie z wszystkimi komentarzami w 100% i jestem pewna na 1000000% że sytuacja sie nie zmieni. Pewnie zaraz ktoś sie znajdzie i napisze że wszystkie opinie pisały to osoby którym sie nie powiodło w firmie. wcale tak nie jest uwierzcie mi że jet to firma (usunięte przez administratora) firma zarabia nie na produkcji a na oszukiwaniu pracowników) a jak nie wierzycie to idzicie i się przekonajcie składając CV. wszystkich biorą więc śmiało bez krępowania jak chcecie zobaczyć cyrk a w nim małpy..(niczego nie ujmuje małpom) firma nie wymaga od przyszłych pracowników abys miała kwalfikacje. ważne jest abyś dużo nie mówiła. wszytko to co napisałam przekonasz się w pierwszy dzien swojej pracy.(brak szkolenia, brak regulaminu, brak ergonomicznych stanowisk pracy, brak wykwalfikowanych pracowników którzy mogliby Ci pomoc w zapoznaiu sie z pracą...) można tak wymianiać i wymieniać...KROTKO I NA TEMAT. SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAJCIE FLASH BUTRYM SKARBIMIERZYCE

Tomasz

@Bhłu Firma ma dobre opinie, dobre produkty, a praca jest ok choć chęci do pracy są bardzo potrzebne.

qwerty
@Tomasz

(usunięte przez administratora) Stąd mega rotacja co chwilę nowe osoby. Jak tam robiłem to nawet nie potrafili wypisać prawidłowo świadectwa pracy... Firma chaos i brak organizacji... Z tymi dobrymi produktami to bym średnio powiedział. Ściąga chińskie badziewie w częściach i tu montuje. Brak części zamiennych serwis to wykręcanie z innych złomów części i wstawianie. Ludzie potem wielokrotnie oddają do serwisu...

Franciszek
@qwerty

Z czego wynika tak duża rzekomo rotacja wśród pracowników tam pracujących? W tym przypadku zastanowiło mnie, czy w ogóle w firmie tej są osoby z większym doświadczeniem zawodowym?

zapytajnik

mam pytanie na święta były jakieś bony? ewentualnie paczki?

Bhłu

Pracowałem dwa tygodnie tyle wytrzymałe. W takim zadupiu na Skarbierzycsch jest ta firma że tylko autem. Dziura zabita dechami. Zarobki najniższa pensja. Premie jak są bo musi Pan Butrym coś dać są pod stołem. Ciekawe co na to skarbowa. Praca na Lini montażowej powtarzane te same czynności. Poeniadze do (usunięte przez administratora) i osycha siada

Krystyna
@Bhłu

Dwa tygodnie to jednak trochę za mało, by poznać dobrze danego pracodawcę. Powiedziałeś, że zarobki w FLASH-BUTRYM to najniższa krajowa. Ale właśnie może jakbyś popracował tam nieco dłużej, to wówczas zaproponowano by Ci podwyżkę. Nie było o tym mowy?

Kierownik

Pan butrym żyje w innym świecie nie majac świadomości że to co placi to jest żałosne i upokarzajace.Oszukuje pracowników. Zabiera pieniądze pod stołem. I oczywiscie korzysta z słabo wykwalfikowanych Ukraińców.Ciekawy tylko jestem kiedy odpowiednie organy ścigania się nim zainteresują. Nie polecam firmy. Na około jest firm co dużo wiecej płacą x2.

Czarek

Sądzicie, że firma nie ma świadomości tego? Może pracownicy również nie przykładają się do pracy?

były
@Czarek

zacznijmy od tego że pracownik mało zarabia po drugie mega rotacja. Po trzecie warunki pracy latem masz w hali jak w saunie a zimą mega zimno.

To już wiadomo z czego wynika jakość produktów ....

nikifor
@Michał

wynika z tego że robią ludzie z łapanki bez kontroli jakości bez przeszkolenia z wykorzystaniem chińskich tanich części to masz efekty.

Kamil

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracowników i nie oszukiwać.

Dominika

@Poinformowany, piszesz o rotacji pracowników. Być może firma się rozwija i potrzebuje większej ilości osób do pracy? Ile czasu jest szkolony każdy pracownik zanim zacznie samodzielną pracę? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane nowym pracownikom i jakiego rodzaju umowy są zawierane. Czy można liczyć na długoterminowy kontrakt? Zachęcam Cię do zostawienia opinii.

Dominika

@Pan Kleks, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać czemu masz taką opinię o firmie? Czy rotacja osób zatrudnionych jest spowodowana tym, że firma nie chce przedłużyć umów, czy też pracownicy sami rezygnują? Mógłbyś napisać kilka słów na temat warunków pracy? Czy pracodawca obejmuje pracowników pakietem socjalnym, szkoleniami? Można liczyć na miesięczne lub kwartalne premie? Twoja wypowiedź pomoże innym osobom aplikujący do tej firmy w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Młody
@Dominika

Przyjmują ludzi bez przeszkolenia, potem nikt ci nie pomaga a wymagają żebyś pracował. Opiekun idzie na papierosa niczego nie pokazuje nie uczy, porażka.

Dominika

@oszusci, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

Pan Kleks
@Dominika

Firma-Tragedia. Nikomu nie polecam ... rotacja pracowników większa niż potencjalnych klientów. Koszmarny dojazd i atmosfera.

oszusci

najwieksze zło...tam jest wszystko na odwrót. uwierzcie mi....co nie których szkoda bo naprawdę sie starają ale mimio tego ch*j im w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FLASH-BUTRYM S.J. - Lubieszyn

• Jak się pracuje w FLASH-BUTRYM S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy FLASH-BUTRYM S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLASH-BUTRYM S.J.?

FLASH-BUTRYM S.J.