Opinie o FLASH-BUTRYM S.J. w Lubieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLASH-BUTRYM S.J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FLASH-BUTRYM S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLASH-BUTRYM S.J. w Lubieszyn

arturororo

ale beka z tych komentarzy...jedna i ta sama osoba pisze i odpowiada...powiem wam wszystkim czytającym że osoby które zostały zwolnione i ktore piszą takie komentarze są to osoby którym nie powiodło sie...nie umieli współpracować i naprawiac prostych urzadzen elektrycznych.

Dominika

Udało mi się namierzyć kilka ofert pracy w FLASH-BUTRYM. http://flash-butrym.pl/pl/i/Kariera/28 pod tym linkiem możecie bardziej się z nimi zapoznać. Czy potrzeba nowych zatrudnień jest efektem rozwoju i rozrostu firmy? Czy możecie przedstawić aktualnie występującą sytuację w tym miejscu pracy? Wszystkie Wasze informacje będą cenne dla osób rozważających aplikowanie do tego pracodawcy.

Dominika

@CNV, czy w takim razie mogłaś oczekiwać od osoby, która pomagała Ci się wdrożyć w obowiązki, ciągłego wsparcia merytorycznego? Ta informacja na pewno będzie istotna dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie.

@Dominika

Osoba która mnie szkolila poszła od razu na urlop na 2 tygodnie więc byłam sama ze sobą. Kierownik tylko czasem podszedł ale nawet nie sprawdzał efektów pracy.

Dominika

@CNV, rozumiem, że atmosfera i organizacja pracy w FLASH-BUTRYM S.J. nie podobała Ci się. Napisałaś jednak, że plusem współpracy z tą firmą są cenne umiejętności. Czy nabyłaś je poprzez szkolenia organizowane przez tego pracodawcę? Jeżeli tak, to jak oceniłabyś ich poziom merytoryczny?

@Dominika

Przepraszam jakie szkolenia?! To że przez godzinę siedziała ze mna wspolpracownica i patrzyła na ręce jak mi idzie. Nie nazwałbym tego poprawnym zorganizowanym szkoleniem. Plus pracą na sprzęcie który już dawno powinien być odłożony na półkę. Sprzęt był uszkodzony A praca na nim sprawiała trudności. Po prostu wzięty chyba z odzysku.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FLASH-BUTRYM S.J.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Konstruktor Mechanik w Dziale Badawczo-Rozwojowym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
CNV

Potwierdzam słowa Rhh. Ja również pracowałam w okresie gdy przed majówka zostało zwolnionych ok 11 osób. W dniu wypłacania premii szef dał swojemu podwladnemu listę osób do zwolnienia i odprawiania bez premii i pojechał do domu. Reszta pracowników premie otrzymała po majówce A i nie wszyscy bo niektórzy musieli się dopominac o swoje. Kompletny brak systemu premiowego, plus po zawolaniu pracownika pieniądze były wręczane teatralnie.,powoli przezucajac każdy banknot. BHP jest tam całkowicie teorią. Zima ubieranie 5 swetrów to było mało(Bo ogrzewanie za drogie) A latem nie można było otworzyć bramy i tworzył się zaduch. O grzybie na suficie magazynu nawet nie wspomnę i o cieknacym dachu. Praca przy prądzie gdzie iskry lecą A okulary ochronne były dla wybranych. Kierownicy niezorganizowani potrafili kłócić się przeklinajac przy tym że cała firma o tym słyszała. A hit hitów to to że Pan Butrym potrafił chować się pomiędzy regalami czy kartonami i podsluchiwac pracownikow o czym rozmawiaja co również odbiło się na premii. Jedyny plus jaki wyjęłam z tej pracy to moje umiejętności manualne są teraz na lepszym poziomie.Pracy nie polecam bo mimo że nie pracuje tam od roku to zabiegi które opisałam są stosowane od lat co dało się słyszeć w rozmowach.

Jot

Warto dodać jak jest wręczana premia. Ostatniego dnia miesiąca Pan Butrym wzywa pracowników do swojego biura. Każdego z osobna. W ręku trzyma plik banknotów. Nikt nie wie na jakiej podstawie obliczana jest premię ( Ci co donoszą dostają więcej ). Wręcza pieniądze ale jak nie ma równej kwoty to każe zwrócić różnice,np. 10 czy 20 zł.

Dominika

@Abc, rozumiem, że wraz z innymi pracownikami FLASH-BUTRYM S.J. zakończyłeś współpracę z tym pracodawcą. Czy mógłbyś napisać, w jaki sposób wyjaśnił on powód Twojego zwolnienia? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

@Dominika

Dzień przed 1 mają. Zamiast premii dostali wypowiedzenia. Nie tłumaczył, życzył miłego weekendu. Później tłumaczył się brakiem pieniędzy ale nadal zatrudnia na zlecenie.

Dominika

@Rhh sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie FLASH-BUTRYM S.J.?

Abc

Potwierdzam słowa Rhh. Jestem jednym ze zwolnionych

@Dominika

Niestety nie. A muszę dodać, że nie zostałem wtedy zwolniony, więc nie piszę tego w ramach "zemsty"

Rhh

Nie polecam. Bardzo zła atmosfera pracy. Właściciel wypłaca premię pod stołem. Brak szacunku dla pracownika. Brak stabilizacji. Rok temu z dnia na dzień połowa pracowników została zwolniona.

Feliks

Mam zamiar aplikować i sądziłem, że na forum coś się dowiem. Jakiś powód tej ciszy jest?

Dominika

@Ćma ale jakie donoszenie masz dokładnej na myśli? Możesz opisać konkretne sytuacje, w których brałeś udział? To najlepszy sposób na zrozumienie sytuacji przez osoby zainteresowane ofertami pracy.

rohh

Spytaj się Agnieszki. Ona jest w temacie

Dominika

Firma aktualnie poszukuje kilku pracowników. M.in. poszukiwany jest pracownik na stanowisko elektronika - serwisanta elektronicznych urządzeń oświetleniowych. Oczekiwane są od pracownika konkretne umiejętności, jednak deklarowana jest za to możliwość doskonalenia zawodowego. Na czym dokładnie ta możliwość polega?

haha
@Dominika

Żadnego doskonalenia zawodowego tam nie ma niczego tam się nie nauczysz. Tam warunków do pracy nie ma. Hala produkcyjna połączona z magazynem = Tona kurzu

Ćma

Ja również nie zostawię suchej nitki.. już jest to była firma w której pracowałem. Praca polega na udawaniu debila że się pracuję. Kierownik to sklerotyk z upośledzeniem umysłowym z jednym włosem na głowie o psychopatycznej twarzy udający zajebistego kierownika. Pozostali pracownicy całkiem spoko aczkolwiek niektórzy mogą donosić. Tak donosić. Dobrze czytasz jak w psiarni. Praca ogólnie dotyczy czyszczenia, sprawdzaniu i podłączaniu tanich hinskich lampek. Pozdrawiam

ładnie panie B....

Ghost

Witam Wszystko się zgadza jak powyżej Ostatnio firma zatrudniła tanią siłę roboczą czyli Ukraińców więc czas się zwalniać. Jak by ktoś chciał się zatrudnić to na początek masz 13zł brutto ok 9,20zł/h :) z agencji Nie polecam nikomu tu przyjść do pracy Na upartego można na miesiąc przyjść do pracy zarobić na jakiś fajny kurs np SEP pozdrawiam

byly pracownik na szczęście

ludzie omijajcie tą pseudo firmę zatrudniają ludzi po czym zaraz zwalniają i tak cały czas wymiana pracowników na nowych nie ważne czy pracowałeś 2 tygodnie czy 2 miesiące...kierownictwo to banda patafianów maja chyba satysfakcję jak zwalniają pracowników..0 organizacji pracy... dla nich pracownik agencyjny jest z niższego sortu...jak coś Ci tłumaczą czasami czujesz się jak totalny tuman np.jak odrysować i wyciąć nożyczkami kółka..atmosfera w pracy nie ciekawa dzięki m.in. "super"kierownictwu..

pcb

Oszust i cwaniaczek. Wyludzal dotacje unijne.

Obóz

Krótko i na temat. Nikomu nie polecam tej firmy, chyba że ktoś chce cały dzień biegać z miotłą. Brak pracy, zero organizacji, złe warunki pracy itd można wymieniać i wymieniać. Pozdrawiam wszystkich pracujących.

Strek

Na zachodniopomorskie poszukują specjalistów do spraw sprzedaży, jest oczywiście czasami dość trudno się dostać, bo masa chętnych, ale uważam, że jest to dobra praca i naprawdę zdecydowanie warto robić

Ggg

Fakt rotacji nie ma. Firma solidna. Zarobki na poziomie średniej krajowej ok 3,7 tys brutto. Oby takich więcej firm. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FLASH-BUTRYM S.J. - Lubieszyn

• Jak się pracuje w FLASH-BUTRYM S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy FLASH-BUTRYM S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLASH-BUTRYM S.J.?

FLASH-BUTRYM S.J.
1.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wiosenna 18
    72-002 Lubieszyn