Opinie o FLASH-BUTRYM S.J. w Lubieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLASH-BUTRYM S.J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FLASH-BUTRYM S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLASH-BUTRYM S.J. w Lubieszyn

rycho

Uwaga flash butrym to oszust jakich mało - nie polecam

bolóś

ostatnia wypowiedż mi się podoba. chyba sam prezes zabrał głos bo kto inny mógłby tak napisać, chyba że ktoś z biura bo to jego pupilki. zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. firma działa na zasadzie oszustwa, krętactwa, wyzysku itp. jedynie co podobało mi sie to rozmowy szefa z przyszłymi pracownikami..firma się rozwija, szukamy brygadzistów, są możliwości awansu i tak przez całą godz leję wodę aż potencjalny pracownik w samozachwyt popada jak większośc tam pracujących.

arkko

Nadgodziny tak płacił,soboty też,jak trzeba było przyjść,ale te pół godziny dziennie więcej nic nie płacił, pół godziny dziennie za darmo,bo pan Prezes tak sobie wymyślił,żadne z tego tytułu 10 godzin nie było doliczane jak ja pracowałem pół roku temu,chyba że się coś zmieniło

Boluś

Dzięki koledzy : gość Hehe za szybką odpowiedź. Myślę że z tą inwigilacją co piszecie.. to zrezygnuje. Jestem nerwowy i mógłbym komuś dać po twarzy. A 8,5 godz. dziennie to wychodzi w miesiącu 10 godz. za darmo !

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FLASH-BUTRYM S.J.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Konstruktor Mechanik w Dziale Badawczo-Rozwojowym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Boluś

Właśnie zastanawiam się czy nie złożyć do nich swojej aplikacji.Widać że firma jest na poziomie. W ogłoszeniu jest napisane : umowa o pracę na czas nieokreślony 1600 netto po okresie próbnym. dogodny dojazd możliwość awansu Czy ktoś może to potwierdzić ? i czy w ogóle jest sens.

@Boluś

Awans zobaczysz jak świnia niebo jak to się mówi,1600 tak po okresie próbnym,ale wprowadza normy akordowe,nie wyrobisz normy nie zarobisz,jeżeli lubisz siedzieć osiem i półgodziny,tak osiem i pół godziny,tak prezes sobie wymyślił,nie wiem co na to PIP, na tyłku,bez możliwości ruszania się i tylko pół godzinna ,i kręcenie w kółko tych samych części,praca bardzo monotonna i męcząca-produkcja to złóż tam papiery,ale pamiętaj że inwigilacja i patrzenie na ręce co robisz jest non stop.

Hehe
@Boluś

Jaki dogodny dojazd,to prawie Lubieszyn,autobus chyba co godzinę jeździ,to peryferia wiejskie

@Boluś

Uciekło mi jedno słowo,przerwa pół godzinna jest tam.

gość

Na stronie ma nowe lampy Made in Poland a to ludzie składają Polacy za 1750 brutto i jeszcze normy akordowe wprowadza za takie nędzne pieniądze,a wszystko składane z chińskich tandetnych elementów i takie pieniądze za to chce, w tysiącach ceny za sztukę..Żenada.Wyzysk jak w Chinach.Dorabia się milionów kosztem najsłabszego,świetny pracodawca.Za taką najniższą pensję to masakra.

arkko

Tak jak wyżej to jakieś nieporozumienie,szef chodzi po hali i bluzga że (usunięte przez administratora) najsłabszych,najmniej efektywnych,zastraszanie za najniższą krajową,szkoda że nie nagrałem rozmów,ale nigdy w życiu bym nie przypuszczał że tam jest taka jazda,do kibla chodzić nie można,tylko na jednej przerwie,masz tylko siedzieć i osiem i pół godziny z przerwą półgodzinną kręcić wkrętarką,mózg i oczy wysiadają,praca prawie jak u Chińczyków./Zastanawia mnie ta praca 8,5 godziny,tak jak by przerwę kazali odpracować która się należy,trzeba do PiP o zadzwonić.

Jgjgjgjgjgjgjg

tak jak wyżej napisane. katastrofa!!! miałem tam okazje krótko pracować. mają w du**e pracowników. brak szacunku, kierownik czepia się wszystkiego począwszy od chodzenia do wc po żle ułożony kołnież. jak najdalej od flascha. pensja najniża krajowa. dzienny czas pracy 8,5 godziny. PIP nie długo tam zawita. pozdrawiam

Gregor

Tragedia.(usunięte przez administratora) sprzed 20 lat. Nikomu nie polecam ... rotacja pracowników większa niż potencjalnych klientów. Koszmarny dojazd i atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o FLASH-BUTRYM S.J. - Lubieszyn

• Jak się pracuje w FLASH-BUTRYM S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy FLASH-BUTRYM S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLASH-BUTRYM S.J.?

FLASH-BUTRYM S.J.
1.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wiosenna 18
    72-002 Lubieszyn