Schmittenberg-Pol Sp. zoo

Szczecin

Opinie o Schmittenberg-Pol Sp. zoo

,zlz
użytkownik zarejestrowany

widocznie właściciele nie do końca wiedzą na czym taki biznes powinien polegać @lak. Skoro tyle tu negatywnych opinii. Takie rzeczy nie biorą się znikąd.

nikt

widać dodatki socjalne dziś są ważniejsze niż obcinanie pensji czy nagany. Co do atmosfery - musi być super jak komuś wchodzą na pensję...gratuluję

użytkownik zarejestrowany

pracowałem

pracowałem jakiś cas w tej firmie i faktycznie pieniądze może nie są za duże ale nigdzie nie jest z tym za ciekawie, co do obciążeń to nie jest tak źle z tego co się orientuje to przez kilka lat były bodoaże dwa obciążenia i to z winy pracownika, bo jak ktoś robi serię 20 000 szt na produkcji i to wszystko idzie do złomu bo nie chciało sie dokonać kontroli to sory ale każdy by się wkurzył co do atmosfery raz lepiej a raz gożej jak wszędzie

witam, szukam opini na temat pracy w firmie jacy są przełożeni i jakie są zarobki, dzięki za odpowiedż

Zostaw opinię o Schmittenberg-Pol Sp. zoo - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schmittenberg-Pol Sp. zoo