Opinie o Schmittenberg-Pol Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Schmittenberg-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schmittenberg-Pol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schmittenberg-Pol Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Schmittenberg-Pol Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 6500 można liczyć na dodatkową premię?

Przyszły pracownik

Jakich zarobków na start można się spodziewać ?

@Schmittenberg-Pol Nowy wpis
@Przyszły pracownik

to zależy od wydziału. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji :)

Od czego uzależniona jest premia w firmie Schmittenberg-Pol Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 26 sierpnia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Frezer.

@Schmittenberg-Pol Nowy wpis

serdecznie zapraszamy do rekrutacji :) Wyjaśnimy szczegóły premiowania na ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej.

Teletubis

Firma nastawiona na rozwoj i ekspansje. W ostatnim czasie wprowadzono nowe premie i dodatki.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Schmittenberg-Pol Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Tokarz - Frezer w Narzędziowni?
Jarek

Atmosfera w porzadku. Nalezy wykonywac swoje obowiazki, a napewno zostanie sie docenionym. Dobry pracownik zawsze zostanie doceniony.

Fajne praca, ludzie wokół zawsze starają się być pomocni i nie psują atmosfery niepotrzebnymi dramatami, przełożeni też są mocno rozgarnięci.

Jessica

Pracuję w firmie Schmittenberg od lutego 2022. Firma oferuje możliwości rozwoju dla pracowników poprzez rożnego rodzaju szkolenia. Wypłaty zawsze na czas i adekwatne do wykonywanych obowiązków. Polecam

Naprawdę polecam, ekipa super, wypłata też.

Świetna atmosfera w pracy, wspaniali ludzie, dzięki którym rozwinąłem swoje umiejętości interpersonalne. Serdecznie polecam

Czy są nocki?

@Kandydat

Kandydacie, tak są. Niemniej serdecznie zapraszamy ;)

Tim

Wystarczy robić to co do ciebie należy. Atmosfera w porządku. Dobry pracownik zawsze zostanie doceniony.

Dinozaur

dzień dobry dla Wszystkich :) Firma ma wakaty na głównym wydziale, jakim jest tłocznia, praca jest ciekawa, Schmittenberg-Pol to zakład mechaniczny.

XXL

Trochę już pracuję, wystarczy robić co trzeba to cię zauważą i docenią, premia co miesiąc i atmosfera jest całkiem ok

robota jak robota, swoje zrobić trzeba jak widzą że swoje robisz to się nie czepiają głupot wydaje mi się że na przestrzeni lat zmieniło się sporo, powiedział mym że na plus

Spoko robota! Polecam !

Danuta
@Dinozaur

Robota sama w sobie? A o warunkach coś więcej napiszesz? Jak z kasą się tu stoi od styczna?

Danuta

hej, czytając poprzednie opinie zastanawiam się czy obecnie wprowadzili jakiś lepszy socjal? nie że narzekam na samą wodę z kranu ale wiadomo zawsze lepiej dbać o lepsze warunki, ze stawkami jak tu obecnie sytuacja wygląda?

Ziomuś

Zmęczony życiem i pracą ? Zatrudnij się w shmittenberg na tłocznie, gwarantuje że przez pierwszy miesiąc odpoczniesz sobie albowiem robisz tylko pomiary i usupiasz na 1 zmianie. Jakieś bhp jest, kibel jest, kranówa gazowana jest, żyć nie umierać, przez agencję będziesz brudasem bo nie możesz prać spodni no chyba że lubisz ładować smar do swojej pralki, pozdrawiam :)

Leon869

Ktoś napisze jak tam warunki pracy na produkcji przy tłoczeniu ?

Lidia

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia, które panują aktualnie w firmie Schmittenberg-Pol? Jaka jest forma zatrudnienia oraz co dodatkowo firma oferuje swoim pracownikom? Jako, że nie ma aktualnych informacji na ten temat, na pewno wiele osób będzie Wam wdzięcznych za udzielenie odpowiedzi.

,zlz

widocznie właściciele nie do końca wiedzą na czym taki biznes powinien polegać @lak. Skoro tyle tu negatywnych opinii. Takie rzeczy nie biorą się znikąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Schmittenberg-Pol Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Schmittenberg-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schmittenberg-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schmittenberg-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schmittenberg-Pol Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Kniewska 33
    70-846 Szczecin
  • NIP: 8521004542 REGON: 810620796 KRS: 0000078045

Schmittenberg-Pol Sp. z o.o.