Opinie o MABO w Mierzyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MABO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MABO o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MABO w Mierzyn

Byłem na rozmowie dziś piaskar

W pt umawiałem się z kierownikiem piaskarni na rozmowę, stawiłem się pełny nadzieji że firma jest konkretną ogarnięta itd, w zamian tego kierownik mnie olał nie przyszedł na rozmowę zamiast tego wysłał jakąś biurowe z biura która odrazu stwierdziła że nie podołam wyzwaniu i że czytając moje CV stwierdza ze nie pracowałem fizycznie, chyba jednak czytać nie umie albo okulary jej przeszkadzały w czytaniu że zrozumieniem tego co jest na papierze, a dodam że pracowałem na stoczniach jako Monter, na dachach jako Monter i wielu innych fizycznych ciężkich zawodach. Cóż mogę jedynie pogratulować kadry kierowniczej i podejścia do pozyskiwania nowych pracowników, przychodzisz poświęcasz czas gdzie mógłbyś w tym czasie być już na innej rozmowie a oni traktują ludzi jak zło konieczne. Nie polecam

Pracowałam w tej firmie lata temu na stanowisku administracyjnym i dobrze wspominam firmę, jej organizację i panujące stosunki międzyludzkie. Z pracownikami produkcji nie miałam do czynienia, jedynie z jej kierownictwem. Miło wspominam tę pracę, z opisu wnioskuję, że pozmieniały się osoby w zarządzie. Życzę firmie i jej pracownikom powodzenia.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

JOZEK

pierwszą umowę dostaniesz na mieśiąc ciuchy musisz sobie sam ogarnąć i jak masz dobrą bajerke to na początek dostaniesz 20 pln brutto na godzine

Jan z czarnolasu
@JOZEK

Teraz mam 46 netto dlatego odeszlem

Mam pytanko, ile można zarobić jako malarz/lakiernik, malowanie na mokro, z doświadczeniem oraz uprawnieniami na wózki i suwnice? Będę wdzięczny za informację!

Pracownik MABO
@Zainteresowany

Hej, pracuję w tej firmie od 7 lat, nie wiem ile możesz zarobić na malarni, bo jest to indywidualnie ustalane z Kierownikiem, w zależności od stopnia uprawnień i doświadczenia. Jest teraz ogłoszenie na malarza, po prostu zadzwoń umów się i sam zobaczysz, sam wynegocjuj sobie stawkę. Masz tutaj dobry socjal, szkolenia, wypłatę na czas i stabilną firmę. Spróbuj ;)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MABO? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Beata

Witam, może ktoś jeszcze by miał chęć się podzielić swoimi doświadczeniami z pracy w Mabo? W nowym roku pojawiły się tylko dwa wpisy na ten temat a warto by było przeczytać trochę więcej aktualnych opinii. Liczę na Wasze komentarze.

Firma w której kierownik niezna swoich pracowników

Franek

Mam pytanie na jakie stawki godzinowe netto można liczyć ?

Franek
@Franek

Jeżeli to jest odpowiedź na moje pytanie, to poziom odpowiedzi jest niski. Pytałem o stawki godzinowe. Nie jest to hejt. Odniosłem wrażenie ,że odpowiedz padła że strony kierownictwa swoją drogą. A w takim wypadku nie świadczy to zbyt wysokim poziomie kadry kierowniczej . To może tak zadam pytanie jak jest stawka minimalna a jaka maksymalna.

pracująca od 6 lat
@Franek

Drogi Franku, nikt Ci na to pytanie nie odpowie, ponieważ po pierwsze MABO nie ma wykupionych możliwości komentowania jako administrator w serwisie GoWork, po drugie a jakie stanowisko Cię interesuje skoro pytasz o stawkę, przecież logiczne jest, że Kierownik, Technolog czy Księgowa ma inną stawkę niż pracownik innych szczebli. A tak dla uzupełnienia wiedzy to MABO zatrudnia ponad 200 pracowników. MABO to Właściciele, Zarząd, Sekretariat, Dział Księgowy, Dział Technologiczny, Dział Handlowy, Dział PKP, Dział Logistyki i Zakupów, Dział CNC z programistami i operatorami laserów, Dział Narzędziowni, Dział Utrzymania Ruchu, Dział Produkcji z podziałem na trzy hale MABO I, MABO II, MABO III, Dział Cynkowni ogniowej, Dział Malarni mokrej i proszkowej z piaskarnią. Każdy dział ma hierarchię pracowniczą, więc jeśli zdecydujesz już jakie stanowisko, na jakim dziale Cię interesuje, jakie masz doświadczenie, jakie zdolności i uprawnienia, zadzwoń, wyślij CV umów się na rozmowę i się przekonaj. Tutaj nie ma stawki minimalnej, jest ustalana indywidualnie w zależności od Twojego intelektu i umiejętności oraz od stanowiska, które chcesz piastować. Zapewnię tylko jedno ,że nie jest to na pewno najniższa krajowa ustalona przez nasz Rząd.

Lu

Od 20 zł /h brutto plus premia, ale o podwyżki ciężko

Dawid
@Lu

Skoro o podwyżki ciężko to może chociaż jest realna szansa na to, aby w miarę szybko awansować? Zechcesz napisać jaką ścieżkę rozwoju zawodowego oferuje ten pracodawca? Swoim komentarzem na ten temat pomożesz wielu osobom.

Gutek

Spokój i cisza na forum bo ludzie są generalnie zadowoleni z pracy, polecam firmę.

Dawid

Wiele osób pyta o szczegóły na temat pracy w Mabo, jednak komentarze te pozostają bez odpowiedzi. Znajdzie się ktoś z pracowników ,kto podzieli się wiedzą na temat wynagrodzenia i benefitów w firmie?

@Dawid

Pracuję w tej firmie już ponad 6 lat. Zaczynałam od całkiem innego stanowiska niż dziś wykonuję i jest to forma awansu jaką otrzymałam poprzez zaangażowanie i swoje CHĘCI a także, poprzez otrzymanie takiej możliwości od zarządzających firmą. Na początku bywało różnie ale firma się rozwija, cały czas postępuje. Została wybudowana nowa hala malarni i powstaje kolejna. Zarobki od zeszłego roku bardzo pozytywnie się podniosły a socjal jest na wysokim poziomie, oczywiście są uzależnione od umiejętności, uprawnień i zaangażowania. Jeśli ktoś myśli, że przyjdzie bez wiedzy, umiejętności i będzie się ślizgał i dużo zarobi to jest w błędzie. Firma zapewnia mnóstwo szkoleń, podnoszenia kwalifikacji bez obciążeń finansowych. Za sobą od 6 lat mam 12 szkoleń, w tym 4 z uprawnieniami podnoszącymi moje kwalifikacje, które już zostaną w mojej kieszeni. Pracownicy produkcyjni w okresie zimowym otrzymują posiłki regeneracyjne, otrzymujemy profity finansowe na święta ( duże ), otrzymujemy rekompensatę za urlop wypoczynkowy ( sporą ), wszelkiego typu dofinansowania, mamy możliwość wzięcia zapomogi itp., mamy dofinansowane karty sportowe - socjal dobrze rozwinięty. Podsumuję powyższe złe opinie krótkim przysłowiem : złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy ;)

Ciekawe
@Pracownik od 6 lat

Kogo ty chcesz nabrac ?Przyjezdnych czy naiwnych?Zrobilem dwa kółka dookola tej firmy ,ze niby sie zgubiłem i zapytalem o droge dwie klasy spoleczne pracujace w tej firmie .Klase robotniczą i umysłową.Odpowiedz która otrzymalem urąga jakimkolwiek standardom funkcji pożycia w społeczeństwie.Mentalność zaścianka.Brak rozwoju .Wczesny PRL.ODRADZAM.

@Pracownik od 6 lat

Socjal moze i jest ale warunki sanitarne, BHP ??? Firma ewidentnie zaniedbana, nie pisz bzdur zadnego zaplecza socjalnego brudne kible i jeszcze zamykane szatnie na klucz jak w podstawówce, sprzataczka niczym wozna otwiera na przed kazda zmiana jajca.

Pracownik c.d

I te smieszne posilki, gosc co to przywozi to jaja sobie z ludzi chyba robi, zenada w najczystszej postaci, zupa z pasztetem albo makoron z cebulą kpina

@Ciekawe

Nie wiem czym Ty się kierujesz swoją opinią, tym, że ktoś udzielił Ci złej wskazówki gdzie jechać ??? Trochę to płytkie, jak już bym wydawała taką opinię o zaścianku to podałabym konkretnie co kto powiedział. Nazwać PRL-em firmę, której pracowników spytałeś o drogę i nie spodobała Ci się odpowiedź to trochę słabe. Szkoda, że mnie nie spotkałeś ;)

Pracownik od 6 lat

Sprzątaczka zamyka i otwiera, bo właśnie nikt Was nie nauczył chyba korzystać toalety! Pracowniku z MABO II widziałam nie raz jak biegła sprzątaczka za Wami bo nie potraficie po ludzku zachować czystości, więc o czym Ty mówisz, o Waszym braku kultury, bo zaplecze sanitarne macie ogromne, sprzątane trzy razy dziennie, wiem, bo obok mam biuro i widzę, tylko, że z Waszą kulturą osobistą jest problem, stąd została podjęta decyzja o zamknięciu szatni i pomieszczeń sanitarnych i są otwierane na czas rozpoczęcia pracy, przerwę śniadaniową oraz zakończenia pracy. Toaletę cały czas otwartą macie na hali produkcyjnej ;)

Słyszałem ze zarobki wynoszą 20 zł brutto? Prawda?

Nie pracownik

Po co obiecywać, że po rozmowie państwo oddzwoni niezależnie od decyzji, a później 2 tygodni nie kontaktować się z osobą? Czy to teraz modne?? Szkoda że już nawet na takim etapie państwo odradza potencjalnych pracowników!

malarz

pracowałem jakiś czas temu na malarni w tej firmie i na moje szczęście był to krótki epizod i szczerze nie polecam kierowniczka malarni i jej piesek Mateusz nie maja w ogóle pojęcia jak się powinno organizować i zarządzać praca na takim dziale na tzw malarni mokrej są dwie hale jedna wygląda jak garaż blaszak i to dosłownie dziury w dachu wilgoć i zero warunków do malowania czegokolwiek a już na pewno nie do malowania elementów stalowych druga hala malarska troszkę lepiej ale i tak szalu nie ma i teraz' najlepsze' warunki sanitarne kible zafajdane przez przybyszy zza buga ogólnie mówiąc brud smród i epidemia świńskiej grypy zero szans na to żeby się wykompać po pracy i na sam koniec zostawiłem najlepsze czyli zarobki hahaha 20 PLN BRUTTO na godzinę tak wygląda prawda o tym dziale z poważaniem SASZA

Konrad

Czy można liczyć na jakieś benefity w tej firmie?

Mam pytanko jak to wygląda da sie zarobić? Jaka jest umowa na start i czy wypłaty sa na czas?

Igor

Przeważnie jest czas prosperity a później kryzysu. Fajnie, że firma aktualnie dobrze funkcjonuje.

Agata

@Kuba, na oficjalnej stronie firmy, w zakładce Praca, możesz znaleźć aktualne oferty pracy. By uzyskać więcej szczegółów, wysyłam link: http://mabo.pl/praca/. Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? @JÓŹEK, wyrażasz się na forum publicznym zatem nie obrażaj osób trzecich. Jeśli miałeś zastrzeżenia co do zachowania kierownika, próbowałeś wyjaśniać z nim problematyczne kwestie?

PILNE !..............
@Agata

Jakie są obecnie stawki na produkcji na wejście dla nowego pracownika CnC - TRUMPF ? Mam rower nie potrzebuję MZK. Interesuje mnie kasa jaka na wejście i czy jest / jaka wysokość premii miesięcznie w % !

Kuba

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Cezary

Jak już nie mamy poważnego argumentu na minus to zawsze brakuje warunków do rozwoju!!!

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Mabo? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Szału nie ma Ukraińcy odchodzą była fala nie ma fali pensje jakie były takie są nadal.obietnice typu obiecuję że będę obiecywał...to tyle kumoterstwo (usunięte przez administratora) higieniczny o ile to można nazwać podstawowym zapleczem dla ludzi nie polecam chyba że ktoś nie ma aspiracji rozwoju swojego na plus terminowość pensji reszty pozytywów nie widzę pozdrawiam

Bartek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Co aktualnie słychać?

Zostaw merytoryczną opinię o MABO - Mierzyn

• Jak się pracuje w MABO?

Zobacz opinie na temat firmy MABO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MABO?

MABO
2.7/5 Na podstawie 56 ocen.

MABO