Opinie o Roch w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Roch. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Roch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roch w Tarnowskie Góry

Przemek

Na stronie PUP jest ogłoszenie że szukają operatora CNC warto składać papiery? Jaka atmosfera i kierownictwo????

@Agnieszka

Sa organizowane w zeszlym roku byl piknik firmowy dla pracownikow wraz z czlonkami ich rodzin

@Pracodawca

Szukacie kogoś do pracy?

I jest szansa, żeby dostać pracę w biurze, albo chociaż odbyć staż? Czy taki staż wtedy jest odpłatny czy darmowy? No i jaka szansa jest na zatrudnienie po ukończeniu stażu, bo nie ukrywam, że szukam czegoś na stałe, a sporo tu fajnych opinii o firmie.

Co wchodzi w socjal Roch?

Jola Nowy wpis

30 lat na rynku, to dobry wynik. Mi się udało znaleźć ogłoszenia o pracę, na stronie firmy jest ich nawet kilka. Interesuje mnie stanowisko tokarza, tzn nie mnie a męża ale trochę mu pomagam w internetach. Firma na początek współpracy daje umowę próbną na 3 miesiące. Kolejna umowa zawierana jest na czas nieokreślony? Nie widziałam nic na temat premii w ogłoszeniu, zdarzają się takie dodatki finansowe?

BARTEK

SZUKACIE SPAWACZY DO PRACY?

Edward Nowy wpis
@BARTEK

Może i szukają? Trzeba poczekać na odpowiedź. Na pewno jest na ich stronie ogłoszenie z robotą dla operatora CNC. I tu bym chętnie się od któregoś z pracowników dowiedział, czy bez wymaganego pięcioletniego doświadczenia w zawodzie jest po co składać papiery? Resztę mam, czyli znajomość rysunku technicznego, znajomość sterowania Heidenhain (Sinumerik), a także umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Zależy mi też na przybliżeniu na ile czasu jest pierwsza umowa i z jaką kwotą może być?

Pracownik Nowy wpis
@BARTEK

W tej firmie spawalnia to prowizorka (szopa) a spawaczy tez z prawdziwego zdarzenia nie mamy

@Pracodawca

Szukacie kogoś do pracy?

@@Pracodawca

Skontaktuj się z naszą kadrowa to ci na pewno udzieli informacji

Zadzwoń do biura to cię połączą Mamy jedną panią kadrowa w firmie p.Magde

xxx

Serio jedna kadrowa tylko wszystko ogarnia tam? A jak z innymi działami w biurze, też mało osób tam pracuje? Interesowałaby mnie księgowść głównie. Może ktoś tu z tych działów jest i podpowie jakie warunki i obłożenie pracą biorąc pod uwagę powyższe?

@xxx

Tak serio jedna pani kadrowa i jedna ksiegowa Obie panie przemiłe, kompetentne i bezproblemowe Firma do ogromnych nie należy wiec myślę że panie łączac swe siły i ogromna wiedze dają rade Trochę pracowników biurowych w firmie jest

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Roch? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Roch rekrutacji na stanowisko Operator Cnc? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Magdalena

Zastanawiam się nad tym tematem premii, w ogłoszeniu które jest na stronie firmy dla mechanika napisane jest, że do wynagrodzenia dochodzą dodatkowe premie motywacyjne. To jest te 300 zł brutto o których piszecie? Jakie wynagrodzenie oferowane jest na tym stanowisku? Ponad 5 tyś wszystkiego razem wyjdzie? Ile można zgarnąć w programie poleceń pracowników?

Witam powiedzcie mi czy prócz gołej stawki można liczyć na jakieś premie? Kwartalne, uznaniowe, wyrobieniowe, roczne itd.? Jest coś takiego albo tylko goła stawka?

@Kandydat

Premii kwartalnych rocznych wyrobieniowych BRAK mamy tylko premie na święta i uznaniowa ale uznaniowa to max 300 zł BRUTTO wiec nie odczuwalna ona jest na święta są fajne premie z funduszu i zwykła wtedy już wyplata o niebo lepsza

Amy

To tylko na Boże Narodzenie jest ta premia czy na Wielkanoc też? Możesz napisać tka mniej więcej jaka to jest kwota? Dla wszystkich tyle samo czy jakoś od wynagrodzenia to zależy?

Jagna

Fajna, czyli? Będzie powyżej 1000 zł tego dodatku? Poza tym jakie dają tu benefity pozapłacowe? Prywatna opieka medyczna jest tu?

PW
@Jagna

Tak powyżej 1000zł Jest opieka medyczna

Werka
@PW

Jakiś podstawowy pakiet czy rozszerzony? I czy można dołączyć rodzinę? Jeśli tak to czy za opłatą czy jednak firma całość finansuje?

Dzień dobry Czy w firmie działa kasa zapomogowo pożyczkowa?

@Kandydat

Nie mamy kasy zapomogowo pożyczkowej Może kiedyś pracodawca wdroży-fajna rzecz

Jaka umowa obowiązuje w Roch podczas okresu próbnego?

Ja miałem na 3 miesiące a potem została przedłużone

Zuzanna

A miałeś umowę o pracę czy zlecenie? Dasz znać? Zależałoby mi na płatnym urlopie tak właściwie i dobrze byłoby jakby była możliwość umowy o pracę czy to tu możliwe?

@Zuzanna

Umowa o pracę

Hanna

A na długo przedłużają pierwszą umowę o pracę? Na rok czy może już na czas nieokreślony dają? Wiążą się z tym jakieś podwyzki?

@Hanna

Podwyżki są jak a co do umów to zależy ale z tego co wiem to większość pracowników ma umowy na czas nieokreślony mamy stałą załogę

Przemek

@Przemek

Z atmosferą różnie bywa ale nie ma co narzekać zależy od dnia i pracy. To też zależy gdzie trafisz ale ludzie na ogół są w porządku. Kierownictwo w porządku w dziale kadr i plac miłe panie więc wszytko można od ręki załatwić i sie dowiedzieć więc co do komunikacji i obsługi nie ma co narzekać a kasa też fajna.

Agnieszka

No ale jak mowa o atmosferze i ludziach, to czy są firmowe spotkania i wyjścia? W sensie, czy sa jakieś spotkania, aby budować właśnie zespół, atmosferę? Czy raczej pracownicy sami się organizują, bez udziału firmy? Może kilka słow o tym.

@Agnieszka

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Roch?

Umowa o pracę :)

Barbara

Od pierwszych dni? I na jak długi okres czasu? :-)

@Barbara

Pracownicy zatrudniani są tylko i wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Jeśli pracownik sie sprawdzi,to po okresie próbnym,może liczyć na umowę na czas nieokreślony.

Kukułka

Pracownik się sprawdzi ?? Raczej pracodawca, u mnie się nie sprawdził pod każdym względem, poza tym strasznie tam śmierdzi naprawdę smród

@Kukułka

Czym śmierdzi? Hale nie są sprzątnę,bądź powód jest inny?

@Kukułka

Czy możesz zdradzić na jakim stanowisku/dziale byłeś zatrudniony?

Onet

Witam czy może mi ktoś powiedzieć ile dni w tygodniu się pracuje

@Onet

Od poniedziałku do piątku,możliwość nadgodzin w sobotę.

Barbara

W jakich godzinach pracujecie od poniedziałku do piątku? :) I po ile godzin robicie w sobotę na tych nadgodzinach? Też 8h czy mniej? Można liczyć na jakieś lepsze pieniądze? :)

@Barbara

6-14 14-22 czasem To zależy od potrzeb Płacą dobrze wiec nie ma co narzekać

Nowy pracownik

Jako nowy pracownik, mogę polecić prace w firmie. Brak uwag na chwilę obecną.

Zuzanna
@Nowy pracownik

Świetna wiadomość, trudno było dostać tę pracę? Czego wymaga się na rozmowie rekrutacyjnej?

@Zuzanna

Mając fach w ręku i spore doświadczenie, nie miałem problemu z uzyskaniem pracy... Czego wymaga się na rozmowie??? Myślę,że to zależy od stanowiska na które rekrutujemy...sam od siebie mogę powiedzieć,że rozmowę rekrutacyjną wspominam bardzo miło,nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Ponadto sam etap zatrudnienia przebiegł bardzo szybko...pani z działu kadr od ręki wstawiła mi skierowanie na badania,umówiła na szkolenie bhp,a ponadto byłem z nią w ciągłym kontakcie i wytłumaczyła wszystko o co zapytałem...przemiła i kompetentna osoba, oby takich ludzi więcej na tym świecie.

Witam przewinęło mi się ogłoszenie szukają operatora CNC-czy warto aplikować?

@Zainteresowany

Zdecydowanie warto. Płacą godziwie,a co najważniejsze firma jest prężna i dobrze presperująca. Także polecam.

Witam, czy warto rekrutować do tej firmy? Doceniają pracowników....?

Warto!

Halina

A możesz dać znać jak wygląda rozmowa? To na pewno pomoże komuś kto stara się o pracę

Witam wszystkich zauważyłem ofertę pracy na Stanowisko-handlowiec może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku? Ogólne informacje na temat firmy. Czy warto aplikować. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Kostek

Z całą pewnością warto starać się o pracę w firmie bo jest dobrze i całkiem nieźle zarabiamy.

Ślusarz
@Kostek

Pojawiła się oferta dla slusarza mechaniką. O jakich stawkach możemy rozmawiać na początek?

Obserwator

Od ponad pol roku firma Roch posiada nowego prezesa Pana Dariusza G. W tym czasie zostalala stworzona mini stolowka, powiekszona szatnia, dodany jeden prysznic(obecnie sa dwa) i dokonano modernizacji hali tj usunieto stare maszyny. Odeszlo okolo 5 osob z czego 3 produkcyjne, natomiast zatrudniono okolo 8 z czego 2 produkcyjne. Z miesiaca na miesiac atmosfera sie coraz bardziej pogarsza, kadra kierownicza donosi na ludz z "hali" , natomiast bardzo dobrze maskuje swoje bledy o ktorych prezes nie wie. Tworzy sie polityka zakladowa, nie raz widzialem jak osoby na kierowniczych stanowiskach chowalay sie za maszynami by omowic pewne kwestie o ktorych nie kazdy powinien wiedziec. Podsumowujac , jesli ktos dostanie dobra stawke i bedzie nieomylny powinien byc zadowolony z pracy, natomiast po podpisaniu umowy, otrzymanie podwyzki bedzie bardzo trudnym zadaniem.

Obiektywny
@Obserwator

Wygląda to na wylewanie gorzkich żali. Dużo wąskich spostrzeżeń z perspektywy nie wychylania nosa z własnego podwórka. Tymczasem w firmie były podwyżki i dostała je większość ,o ile nie wszyscy pracownicy. Został utworzony fundusz socjalny. Firma jest w ciągłej fazie zmian których efekty widać gołym okiem. Pewne braki kadrowe na obecnym etapie okazały się nieuniknione. Z perspektywy pracownika z krótkim stażem, ciekawa firma, dynamicznie rozwijająca się i dająca możliwość rozwoju.

Konrad

Idealnie z pewnością nigdzie nie jest ale mocno przesadzone narzekanie, ja polecam pracę!

Spawacz

Aligator jak ci nie pasuje to zmień prace. Gdzie indziej znajdziesz prace ze te pieniądze .nik nie wymaga od nas wydajności . Robimy ile chcemy i juz

Zostaw merytoryczną opinię o Roch - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Roch?

Zobacz opinie na temat firmy Roch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roch?

Roch
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kopalniana 72
    42-605 Tarnowskie Góry