Opinie o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Salazar

A jak mój Tatuś, w 74 pracował w Falentach, to dopiero było - wszystko było i niczego nie brakowało. Nawet jak brakowało to i tak zawsze coś było. Za darmo żeśmy pracowali, a i tak się każdy cieszył że robota była. Nikt nie narzekał i w ogóle to było cudowne miejsce. Tak nigdy nie było i już nigdy nie będzie - bo kiedyś to były czasy a dziś to już nie ma czasów.

Iwona

Czym konkretnie są spowodowane te zmiany? I dlaczego pracownicy Centrum Szkoleniowego "Falenty" odchodzą? Rozwiń swój komentarz o te informacje.

Musiał

Pracowałem uczciwie w tym ośrodku. Bardzo lubiłem to miejsce - mili ludzie, fajna atmosfera. Nie wiem i nie rozumiem dlaczego nie otrzymałem należnego mi wynagrodzenia?! Za miesiąc luty! Dzwoniłem i upominałem się kilkakrotnie - odpowiedz zwrotna, ze jakaś Pani, każe mi nie wypłacać. Proszę Pani ja nie pracowałem charytatywnie. Byłem ochroniarzem, parkingowym i ratownikiem. Spełniałem wszystkie polecenia. Mam nadzieje, ze miła Pani podejmie wreszcie decyzje, żeby zapłacić mi moje zaległe wynagrodzenie. Wstyd, żebym musiał pisać na portalu bo nikt się tym nie przejmuje i nie reaguje. Mam ksero ewidencji czasu pracy z recepcji.

Rafoooo
@Musiał

Człowieku idź do Zus-u oni takich szukają co nie płaca ludziom

@Musiał

Dlaczego tak traktujecie pracowników? Nadal nie otrzymałem zaległego wynagrodzenia za ciężka prace. Rozumiem, ze mam się zgłosić z ewidencja czasu pracy do Inspekcji?

@Musiał

Czekam na swoją kasę! Uczciwie zarobiona!!!!!!!!!!!! Ewidencja czasu pracy podpisana przez kierowniczkę recepcji Panią Bloch............... a kasy ma :-(

Obiektywny

Jak masz taka wiedzę to powiedz dlaczego nadal z nim pracuje? Dlaczego pracowała z nim kilkanaście lat? A te zwolnienie to ściema bo cały czas utrzymywali i utrzymują kontakty rodzinne jakbyś nie wiedział ,, Serio” to on jest jej wujkiem. Ha haaa haaaa!!! I to świadczy o tym jak mała wiedzę masz na temat tego miejsca. Może chcesz spotkać się. Nimi to daj znać pośmiejemy się trochę, ale ja nie mam w sobie tyle jadu co Ty - pewnie wywaliła Ciebie z roboty. Ha ha haaa no cóż ludzi zazdrosnych jadących jadem nie brakuje, ale wiesz co jest najważniejsze, ze ja z Tobą dyskutuje a oni maja na to wywalone i korzystają z życia. Reasumując: to tak jak z polityka ja sobie i Ty sobie. Tylko ja mam sukces i pieniądze - własna firma a Ty zapierdzielasz na etacie i krzywisz się ze inni maja lepiej. No cóż - życie weryfikuje

Obiektywny

Serio??? A może niektóre rzeczy miały wyglądać tak jak ktoś to zaplanował - niby zmiana frontu przy sprzedaży Ośrodka. Zapewniam Cię, ze jeśli myślisz, ze Pani A nie ma co robić tylko pisze na tym forum to grubo się mylisz. Jesteśmy bardzo duża grupa ludzi, która zawsze będzie z Nią - szacunek i przyjaźń!!!! Kiedy wykończona przez Was leżała w szpitalu na Wołoskiej - walczyła o życie to Wy szukaliście afery, zeby Prezes, który ja uwielbiał zmienił o niej zdanie. Co - zadrość??? Ona walczyła o życie a Wy walczyliście, aby jej dokopać - smutne. (usunięte przez administratora) Nawet nie chce z nikim rozmawiać na temat Cfi jak to mówi rozdział zamknięty. A Wy co zapierdzielajcie i ciagle płaczecie jak to zle zarabiacie jak to inny maja lepiej. Udajecie, ze się lubicie ale każdy z osobna (usunięte przez administratora) na siebie. Przyznajcie się jak to ciagle nagadujecie na AG i AP. Może sami w nowym biurze za zamkniętymi drzwiami będzie chociaż raz szczerzy dla siebie. Tego Wam życzę bo Prezesa mamy mądrego i nie da się Wam zmanipulować.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
poirytowany

Dawidku pragnę zapewnić, że Falenty czują się dobrze a remont trwa w najlepsze. Problemem są raczej tacy ludzie jak ty skrywający się pod róznymi dziecinnymi nickami i oddający się swoim ulubionym intelektualnym rozrywkom tj. hate i lektura etykiet na kolejnych butelkach piwa. Falenty nie toną a jeśli masz jaja to idz do dyrektora i zgłoś mu swoje wątpliwości .Jeśli tego nie zrobisz to to potwierdzisz, że przy twoich jaskółcze to giganty. Nie rozumiem jak można tak pluć we własne gniazdo. Skoro jesteście tacy wszystko wiedzący i mądrzy to przecież droga wolna.Niestety poziom prawie wszystkich tych komentarzy swiadczy o czymś kompletnie innym. Kompleksy, frustracje i dramatyczne ubóstwo intelektualne. Zyczę Pani A i Dyrektorowi pomyślnej restrukturyzacji w obiekcie

Dawidek
@poirytowany

A recepcja boi się pracować w nocy bo ośrodek bez ochrony. Biedne dziewczyny!

Dawidek

Zgłaszałem ale oni są ślepi i głusi. Udają, ze nic nie widza. Poza dyrektorem bo on widzi ale cóż ma zrobić chlopina jak wszyscy go zlewają.

Prawda w oczy kole

zaglądam tu czasem bo mam sentyment do miejsca, w którym pracowałam kilka lat. Może warunki finansowe nie były najlepsze, ale ośrodek tworzyli wspaniali ludzie (nie mam tu na myśli prezesów czy dyrektorów). Pracownicy się lubili, pomagali sobie nawzajem i chciało im się pracować. Te kilka lat temu było to naprawdę świetne miejsce. Atmosferę bardzo szybko popsuła dyrektorka, którą Państwo W sprowadzili chyba tylko na zgubę centrum. Z dnia na dzień zaczęło się nastawianie ludzi przeciwko ludziom, wymuszanie donosów i kolejne odejścia ludzi, dla których ten ośrodek był nie tylko miejscem pracy. Najbardziej bulwersujący fakt jest taki, że ta eks już obecnie dyrektorka, Pani A, która teraz pod różnymi pseudonimami miesza Falenty z błotem podkreślając jednocześnie jak było cudownie za jej czasów i jak to świetnie sobie teraz radzi (Ameryka?, Program w Tv?, co bedzie następne, Playboy???) Sama kilka lat temu prowadziła sukcesywne działania aby jakiekolwiek negatywne opinie o pracy w ośrodku znikały... Szanowna Pani Aneto, nie, za Pani czasów nie było w Falentach dobrze. Wręcz przeciwnie.i niech się z tym Pani pogodzi, że nikt ani Pani nie lubił, ani nie szanował, bo drugiej tak zakłamanej manipulatorki jak Pani świat chyba nie widział.

Bogdan Galazka
@Prawda w oczy kole

Szanowni Państwo, nie znacie historii tego miejsca. Pracowałem w Falentach od początku ich powstania razem z Panią, o której tak się wypowiadacie. To ona stworzyła te miejsce tylko pod innym nazwiskiem. Tak to jest jak ktoś chce pisać książki nie znając faktów. No chyba, ze ,, prawda w oczy kole” chce pisać bajki!

Falenciaki

A i jeszcze dodam, ze pobyt Pani A w Ameryce to wyjazd Sluzbowy. Firma kupiła hotel w USA. Cfi rozwija się w zaskakującym tempie i pracują tu ludzie, którzy wzajemnie się szanują.

Wikariusz
@Falenciaki

Tak to prawda Cfi rozwija się ! Remontuje pokoje hotelowe. Wszystko idzie po najlepszej drodze. To plotki przenikają i tworzy się chaos ktoś coś usłyszy i zaraz dorobi swoją wersje. Jak wchodziłem na stronę Cfi to Aneta jest w Zarządzie.

Kaza

Nie jest tak jak myślą i piszą niektórzy. Nic się nie zmieniło. Dyrektor jest spoko, można się dogadać. Stara się jak może. Jak dostaniemy jeszcze premie to będzie git.

Mistrz

Słyszałem, ze hotel kupili na Bali? To dobrze wiedzieć, ze firma staje się międzynarodowa.

Zofia

Czy warunki finansowe poprawiły się? Czy są wypłacane premie? Bo interesuje mnie praca na basenie

Ptak

Atmosfera znacznie się poprawiła od kiedy nie ma Julianny. Skończyły się intrygi i wymyślane kłamstwa. Już nie płacze ze dyrektor to stary grzyb. Dyrektor jest bardzo dobry dla pracowników rozumie nasze potrzeby. Wszystko wróciło do normy. Trochę nas mało ale dajemy z siebie 100%.

Luiza

Mamy nowego Dyrektora, z którym dobrze nam się pracuje. Ale Julka nastawia wszystkich przeciwko. Chodzi po ośrodku i płacze, ze czeka na kasę. Jak dostanie mało to się zwalnia.

Zenon

Mówi ze jednego dyrektora już wywiozła a teraz czas na Pana. Niech Pan uważa jaka intrygę na Pana szykuje. Sprawdzaj kasę w recepcji i znajdziesz trop

Chińczyk
@Zenon

I sama wpadła nasza faworyta w dół, który wykopała dla innych. Dyrektorzy wszyscy źli, (usunięte przez administratora)awansu nie dostała i podwyżki tez. Teraz trzeba spłacać dwa samochody mieszkanie i nie ma skąd wziąć już kasy. Poor girl isn’ it! Barwo dla dyrektora, który nie dał się zmanipulować.

Zbyszek

A wiecie gdzie i z kim pojawia się nasza Pani Dyrektor?! Niedługo program w TVP 2. To będzie petarda! W takiej roli i w takim miejscu wow. Gratulacje i szacun!

Siwek

A za co mamy umyć okna jak nas oszukali przy premiach!!!! Niestety, ale trzeba się ewakuować. Piotrek nie otrzymał zaległego wymagrodzenia, pełnego ekwiwalentu za urlop. Jest zbiorowy układ gdzie idziemy do Inspekcji Pracy. Kierowniczka nagadała kłamstw Pani A i Panu B myślała ze znów jej się uda. Dla kasy i awansu wszystkich poświęci. Ale swojego Mikołaja złodzieja broniła.

husainbolt

Nie kombinujcie już, tylko umyjcie okna dla Jezuska :)

Marylka

Najgorsze jest to, ze nas pracowników recepcji traktuje jął gorszy sort. Dumna i pewna siebie, taka nigdy nie była. Atakuje Dyrektora, Panią Agnieszkę. To kwestia czasu ale i oni poznają się na Julce, ze to kłamczucha.

Agnieszka

Chcecie coś wiedzieć: 1.umowy zlecenia na wciąż 2.płaca przy 12-14 godzin za stawkę 8 godzinną czyli brak nadgodzin zawsze coś nawalisz i kasy brak. 3.stosunki marne czlowiek-człowiekowi wilkiem a pracodawca wilczycą -smoczycą ciagle na ........... lub po ciągu....... (usunięte przez administratora)Dużo obietnic malo efektów,(usunięte przez administratora).Żarcie kiepskie.Kołnierzyków białych brak.Zapachy zgniłych wymoczonych ziemniaków.Dwie sprzątaczki na cały hotel i 6 pokojowych na 200 pokoi.

Agnieszka

Ona ma mocne plecy bo jak mówi wpadła w oko he heee. W falentach nic się nie ukryje

Zenon

Jestem z dała od intryg. I to co Wam powiem to wrzucie sobie na luz. Zajmijcie się przede wszystkim praca a nie szukaniem kolejnych afer. Nieprofesjonalnie to wyglada jak osoby zarządzające siecią hoteli przyjeżdzają do Falent i próbują za wszelka cenę uzyskać jakiekolwiek informacje na temat nieobecnej już osoby. Pani (usunięte przez administratora)dzięki Pani fantazji nieżyjący człowiek zmartwywstal na zbliżające się święta to cud wielkanocny. Barwo jestem ciekaw dlaczego tyle zła w was siedzi? Ze posuwacie się do takich działań. Mało macie pracy a przecież w hotelach dobrZe się nie dzieje tylko kto teraz prawdę powie prezesom jak wszędzie kolesiostwo. Jeśli ma pani choć trochę z człowieka to niech już pani przestanie bo przed wizyta wasza w falentaxh zaczynamy już leki przyjmować i dorabiać przemysł farmaceutyczny. Szczucie jednych na drugich to obrzydliwe. Pani wyjedzie a my wszyscy się i tak komunikujemy. Nawet zaufana Julia ma Pani dość. Czeka na prowizje i jeśli jej pani noe doceni to tez was zostawi.

Wernyhora
@Zenon

Zdecydowanie za dużo tych leków bierzecie w tych Falentach, Towarzyszu. A może tylko Ty łykasz prochy? Grafomania jest skutkiem ubocznym?

Żaneta
@Zenon

Ludzie czy tyle nienawiści w Was siedzi, ze umarłego z grobu wyciągacie i chorego dobijajcie. To pokazuje jak Wasze życie jest nudne i zepsute. Gdzie moralność?! Nie osądzajcie nie znając prawdy, bo i Was osadza. Nie podjęłabym nigdy pracy w miejscu gdzie takie historie się tworzy. Niczym z horroru.

Ewelina

Ludzie jak ludzie żyją życiem innych ludzi jeśli ich jest smutne i puste - norma

Zostaw merytoryczną opinię o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne - Falenty

• Jak się pracuje w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne