Opinie o Grzebicka Stanisława Residenz Polenia w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grzebicka Stanisława Residenz Polenia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzebicka Stanisława Residenz Polenia o rekrutacji.


Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzebicka Stanisława Residenz Polenia w Zakopane

baner wywiady
XYZ Nowy wpis
 Pytanie

Co sądzicie o pracy w tym pensjonacie? Jakieś opinie?

niezadowolony Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić personel obsługujący gości, szczególnie Panią w okularach utlenioną krótko ostrzyżona będacą jednocześnie recepcjonistką, kelnerką i strażnikiem jedzenia (śmiechu warte)istne chodzące zło wszystkiego i każdego się czepiającego zaglądająca wszędzie sprawdzająca aż strach wyjść z pokoju np. po herbatę, ubliżanie przy wszystkich gościach sprawdzanie kto ile je na śniadanie aby nie za dużo, zabieranie talerzyków podawanie nieświeżych posiłków brak kultury o nic nie dbająca (o przyjeżdzających gości) nie pasująca do swojej pełniącej roli w obiekcie, zdecydowanie odradzałbym pobyt przyszłym wczasowiczom.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wyjasnienie do "niezadowolony" Nowy wpis
@niezadowolony

Pana opinia jest dla tego negatywna, poniewaz po skonsumowaniu przez Panstwa sniadania na jadalni(bufet szwedzki) personel zwrocil uwage, po powtornym razie wyniesienia jedzenia, aby Panstwo przestali robic dla siebie dodatkowych kanapek na caly dzien i ich wynosic bez zgloszenia (oplaty). Taka forma wynoszenia jedzenia w zadnym hotelu,pensjonacie, obiektach prywatnych jest dozwolona i trzeba sie do niej dostosowac. Dlatego uwazam ze , nalezaloby sie jednak oprzec na opiniach wystawionych na Bookingu o pracy p.Stanislawy Grzebickiej i jej personelu bo jest ich ponad 799 a wynik 9,1 czyli „Znakomity“ mowi sam za siebie jak i na Googlach czy innych portalach, a nie opierac sie na opini wystawionej przez Panstwa poniewaz jest obsolutnie nie obiektywna, a poza tym jestesmy na portalu „opinie o pracodawcy“a nie „opinie o obiekcie“ Panstwo byli goscimi a nie pracownikami! Z powazaniem Residenz Polenia

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wspominasz swoją pracę w firmie Grzebicka Stanisława Residenz Polenia w miejscowości Zakopane? Podziel się twoją opinią o tym pracodawcy i pomóż innym zadecydować o przyszłości zawodowej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Grzebicka Stanisława Residenz Polenia - Zakopane

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Grzebicka Stanisława Residenz Polenia
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kornela Makuszyńskiego 11d
    34-500 Zakopane
  • NIP: 6271949529 REGON: 240159424
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Grzebicka Stanisława Residenz Polenia
Przejdź do nowych opinii