Opinie o Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski w Jarosławiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski w Jarosławiec

Ula

Niestety wróciłam z Jaroslawca z Barki(domki) bardzo zawiedziona jest dokładnie tak jak wiele osób mówi. Łóżka piętrowe to dobre dla kolonistów ,a nie dla osób niepełnosprawnych. Byłam 14 dni i ani razu nikt nie sprzątał toalety,łazienki nawet miotły do zamiatania nie było tylko mała zmiotka. Resztki mięsa z obiadu były podawane na kolację,a jak jeszcze nie zostały zjedzone to na śniadanie albo była robiona sałatka. Jestem diabetykiem i wiele takich osób było. Marzeniem była dieta. Zabiegi to totalna porażka. Nigdy nikomu nie polecę tego ośrodka wczasowo rechabilitacyjnego. Poprostu strata pieniędzy. Ludzie omijajcie ten ośrodek szerokim łukiem.

alicjawozniak07@wp.pl
@Ula

Właśnie jestem w ośrodku Barka i jeśli chodzi o jedzenie to nie prawda nie wiem jak za taką kasę się wyrabiają jeśli się wybiera najtańszy obiekt to trzeba trochę spuścić z tonu samemu można ogarnąć domek na zewnątrz jest szczotka i mop oczywiście ośrodek przystosowany na kolonie dla dzieci i są też łóżka piętrowe ale też są 2 pojedyńcze.Super klimat Właściciel miły organizuje wieczorki z herbatką i ciastem Plaża piękna,jest gdzie spać jedzonko pyszne i do bólu a resztę trzeba sobie zorganizować .

Andżela Nowy wpis

Dzień dobry, sezon zbliża się wielkimi krokami, wiecie czy przypadkiem właściciele nie maja w planach zatrudnienia nowych pracowników. Byłabym bardzo zainteresowana pracą w tym miejscu:) Mam status studenta i doświadczenie na kuchni, recepcji oraz w utrzymaniu porządku. (co wakacje pracowałam w hostelach nad morzem) W internecie jest cisza pod względem ofert pracy, tak samo w przypadku opinii od pracowników.

Jadzia Nowy wpis

Byłam w barce nie polecam nikomu jedzenie do kitu można się otruć, nikt nie sprząta łazienek,a o zabiegach do (usunięte przez administratora) ,a jeszcze nie wszyscy dostają

Jula Nowy wpis

Opinie kuracjuszy są dość mieszane, pojawiło się jednak dużo komentarzy, że ośrodek jest brudny i trzeba samemu sprzątać, a jak to wygląda teraz? Sezon w pełni, odpoczywa ktoś może w tym ośrodku? A co o firmie mają do powiedzenia pracownicy? Jak Wam się tam pracuje, czy nikt faktycznie nie jest odpowiedzialny za sprzątanie? Niektórzy klienci nie do końca byli też zadowoleni z potraw jakie im podawano, czy coś się od tego czasu zmieniło na kuchni? Jak to wygląda od zaplecza, jak wyglądają Wasze zmiany? Nie ukrywam ja szukam czegoś na pół etatu, mam doświadczenie jako pomoc kuchenna, ale szybko się uczę i mogę się podjąć innych obowiązków, a do tego Ośrodka mam akurat bardzo blisko, więc chętnie się dowiem czy można wysyłać CV

Sławomir Nowy wpis
@Jula

Proszę zauważyć, że te opinie dotyczą ośrodka BARKA a nie ARKA. Mieszczą się na jednej ulicy i właściciele się tak samo nazywają. W nazwie jest ARKA a NIP, REGON i adres jest ośrodka BARKA. Zgłaszane już to było ale moderatorzy nic z tym nie robią.

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Planista w firmie Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny ARKA Stefan Kwiatkowski. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Sławomir

Profil nosi nazwę Arka a NIP, REGON i adres należy do firmy BARKA.

Firma Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Fizjoterapeuta, technik masażysta, rehabilitant. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
BARKA Jarosławiec

Należę do Stowarzyszenia Diabetologów w Hajnówce woj.podlaskie.Byłam na turnusie rehabilitacyjnym od 15-05-2023r do 26-05-2023r. Mieszkałam w Ośrodku BARKA w Jarosławcu na ul.Uzdrowiskowej. Warunki zamieszkania SUPER .Na rehabilitacje ,śniadania, obiady,kolacje, wieczorki taneczne i inne organizowane atrakcje chodziłam z koleżankami do Ośrodka BARKA ul.Bałtycka ale był zorganizowany transport melexem i kto chciał to jeździł melexem. Wyżywienie było SUPER. Polecam ten ośrodek . Uczestniczka turnusu Anna Oksentowicz.

Ula

janek
@Ula

Po Pani wpisie widzę,że nic nie zmieniło się w tym ośrodku. Byłem tam dwa lata temu i wszystkim odradzam chęć uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym w tym ośrodku.Z Paniami,która podpisują się TES jak i AGA byliśmy w tym samym czasie w tych zatęchłych,smierdzących 'nowych' domkach nr. 3 (te najdalej od głównego budynku. Pani TES- osoba niewidoma,poruszająca się na wózku i jej Pani opiekunka z drugiego końca Polski zostały potraktowane przez właściciela wyjątkowo bezczelnie. Na oficjalnej stronie rządowej (empatia.mpips.gov.pl) widnieje wpis OD/32/003/19 ważny do 4 02 2022 zezwalający na organizację turnusów rehabilitacyjnych w tym ośrodku. Nie chce mi się wierzyć,że Zachodniopomorski urząd wojewódzki w Szczecinie jak i Pefron wydają w ciemno zgody na prowadzenie działalności.

@janek

To prawda. Zadziwia zwłaszcza fakt, że Urząd, póki co, nieszczegolnie reaguje. Otrzymałam od nich odpowiedź, że przeprowadzą kontrolę, na tym się skończyło. To samo Sanepid, rzekomo byli na miejscu i nikogo nie zastali. Pozostaje nam chyba tylko ostrzegać ludzi przed tym miejscem, zwłaszcza tych, którzy jadą tam w celach leczniczych, po prostu szkoda ich.

Melitta
@Ula

Przeczytałam Pani opinię, z którą się nie zgadzam. Uczestnicy turnusów nie śpią na łóżkach piętrowych.Zwykle są to domki dla dwóch osób, chyba, że przyjeżdża cała rodzinka,wtedy mieszkają razem. Byłam, to wiem. W tym roku wybieram się także :)Bardzo dobra domowa kuchnia,wspaniałe obiady.Śniadania i kolacje- stół szwedzki, więc jest w czym wybierać.Bardzo często ciasta pieczone na miejscu. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Właściciel jest bardzo często na miejscu, zawsze służy pomocą.Obsługa zarówno w recepcji jak w kuchni bardzo miła i pomocna.Jak najbardziej polecam. Dodam jeszcze, ze jest blisko na piękną plażę. A Pani Uli polecam hotel Hilton.

A

Masz rację ja byłam wrześien 2021 i totalną lipą

DJ
@Ula

Podzielam Pani opinię. Z radością wróciłam po 2 tygodniach (14-27.10.2021) pseudo rehabilitacji i wypoczynku. Takie ośrodki nie powinny być uznawane (i dofinansowywane) jako "Rehabilitacyjne". Propozycja "zabiegów",to kpina i lekceważenie ludzi (często starszych,niepełnosprawnych ). Do wyboru parę foteli masujących (takich z galerii), parę odkrytych stanowisk z lampami (jakimi ???)- wszystko na powierzchni 20-30 m2 , basen malutki,brudny,bez pryszniców. Z tych "zabiegów" korzysta co najmniej 100 osób (okres po sezonie letnim) stojących w kolejce . Kolejka to "ulubiona" rozrywka - na zabiegi , no i na posiłki.... 30- 40 min.,to norma. Nie wiem gdzie posiłki były przygotowywane, ale zawsze były ledwo ciepłe, "przerabiane" z produktów z dnia minionego. U mnie ( i nie tylko) powodowały ciągłe problemy gastryczne. Wszechobecny brud (naczynia,sztućce,stoły) Brak serwetek, przypraw. Przez 2 tygodnie nikt nic nie sprzątał, brak ręczników,środków higieny i brak możliwości posprzątania samemu (!) , po prostu nie było czym. NIE POLECAM, a nawet PRZESTRZEGAM przed tym ośrodkiem. To prawda,że można wybrać "Hilton" jak się chce luksusu, ale ten pobyt nie był darmowy.... Właściciel zarobił, ja wyrzuciłam " w błoto" większa część mojej miesięcznej emerytury.

DJ
@A

POPRAWKA . Opisane moje wrażenia dotyczą pobytu od 14 -27.09. 2021 , a nie jak omyłkowo wstawiłam październik 2021

@Ula

Ja też głęboki (usunięte przez administratora) tu się liczy ilość a nie jakość coś okropnego

alicjawozniak07@wp.pl

Ewa i Piotr

Pozdrawiamy czytających. Byliśmy wraz z żoną na ostatnim turnusie w październiku 2022 r.. Ośrodek ten wywarł na nas bardzo dobre wrażenie.Było bardzo schludnie i czysto. Właściciel oraz wszystkie osoby z personelu, począwszy od Pani Bożenki, przez panią pielęgniarkę, panie z kuchni, inne osoby z obsługi były bardzo miłe, uśmiechnięte i pozytywnie nastawione, pomimo obsługiwania nas od rana do wieczora. Jedzenie bardzo dobre i naprawdę dużo ( bogaty "szwedzki stół" rano i wieczorem) w porównaniu do wielu innych ośrodków. Lokalizacja nie mogła być lepsza - samo centrum, do morza parę kroków. Moc atrakcji zapewniana przez Ośrodek: wycieczki, zwiedzanie ciekawych miejsc i atrakcji Jarosławca, wieczorki taneczne, nordic walking. Nie było czasu na nudę. Serdecznie wszystkim polecamy.

Basia

Właśnie kończymy turnus w tym ośrodku, powiem krótko, brak łyżeczek do herbaty, o serwetkach to w ogóle nie słyszeli, czasem zdarzało się, że dali ręcznik papierowy na całą stołówkę, jedzenie zimne, jak zrobia bigos to jest do wyboru przez tydzień aż się skończy, no i na śniadanie to bitwa o bułki. Pierwszy i ostatni raz, a zabiegi to jakiś śmiech na sali, jakieś fotele i lampy. Po prostu przykrywka żeby zebrac dotacje z perfonu

Janina
@Basia

Zgadzam się z Panią w 100%.Też już więcej z Koleżanką do Barki na turnus już nie przyjedziemy, stwierdziłyśmy że lepiej dopłacić parę złotych i mieć z prawdziwego zdarzenia warunki i zabiegi.

Aneczka

Nieprawdą jest co wypisują niektórzy o ośrodku i co mają na myśli snując takie opowieści.Osobiście byłam w zeszłym roku na turnusie rehabilitacyjnym i w tym roku również jadę. Atmosfera wspaniała miłe panie obsługujące cały turnus. Smaczne jedzenie i do woli.Właściciel bardzo miły i uprzejmy.Ośrodek zadbany i czysty, czegóż chcieć więcej. Polecam

AgaWu

Czysty ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

@Aneczka

Aneczka jesteś super kobieta piszesz prawdę o ośrodku Barka jestem tu drugi raz i też mogę pisać że jest tu naprawdę czysto i jedzenie pyszne najlepsze a ta Agawu z nią jest coś nie tak masakra

anna
@Danuta

czysto????????????? tez byłam o 28.08 o 10.09 2021 i na prawde znalazłabym wiele uchybien

@Aneczka

Zgadzam się bo byłam dwa razy i ludzie zawistni kłamią nie jest brudno nie podoba się to proszę wybrać hotel 4 gwiazdkowy

@Danuta

Uważaj, bo cię pozwę za pomówienia. Twoje IP mogę mieć w kwadrans. Płacą ci za te bzdury? Jeśli wszystko w Barce wygląda tak cudownie i pięknie, to dlaczego wyłączyli możliwość dodawania opinii w Google? Zwróć też uwagę, że to nie jest tylko moja opinia.

@@AgaWu

A co ja tobie zrobiłam co jakie pomówienia byłam dwa razy w barce wiem i mogę polecić ten ośrodek wczasowy nie biorę pieniędzy za pisanie prawdy w tym roku ja jadę na szczęście ty już nigdy do barki nie przyjedziesz a ja jadę tam gdzie jest mi dobrze zwróć też uwagę na to że nie tylko ja piszę dobrze o barce

@Danuta

No racja, nigdy wcześniej i nigdy później w takim chlewie. To, że masz niewielkie wymagania i odpowiada ci turnus w brudzie i smrodzie nie oznacza,że każdemu musi. To jest poniżej jakichkolwiek standardów. Może sama żyjesz w takich warunkach, albo jesteś zwykłym brudasem...A do Barki przyjadę, z Sanepidem i w końcu zamkną tę budę. Odmaszeruj.

@@AgaWu

Wariatka jesteś przyjeżdżaj sobie z sanepidem powodzenia ci życzę ze zrobienia z siebie głupiej bo Barka nie jest chlewem ty jesteś urodzona w chlewie i warunki barki ci nie odpowiadają sama jesteś brudasem bo nikt mnie się nie czepia tylko ty nie modra kobieto powodzenia życzę

@Anonimowy

Anonimowy, trollu analfabeto! Jak widać negatywnych opinii jest mnóstwo, dlatego nie można dodawać opinii na google. To samo na FB Barki, od kilku lat te negatywne są usuwane. Nie moje, zaznaczam. Miernota niewiele potrzebuje do szczęścia, jak widać. Przypominam, że turnusy w Barce nie są darmowe. A brudas to cię urodził. W chlewie.

hania
@Aneczka

Nieprawdo, brudno, a na dodatek obsługa żąda, żeby to kuracjusze sprzątali w domkach w trakcie i na zakończenie pobytu, co dla mnie jest niedopuszczalne! Nie jade na turnus po to , żeby robić za darmową sprzątaczkę.

@hania

Tzn., no po sobie warto porządek pozostawić. Czyli to jest taka reguła, że przyjeżdżasz na czyste i zostawisz po sobie takie samo?

Barbara

Witam byliśmy na turnusie rehabilitacyjnym w tym ośrodku i właśnie wrócimy niestety ośrodek nie spełnia wymogów do turnusów rehabilitacyjnych łóżka piętrowe które nadawały by się dla młodzieży która przyjeżdża na kolonie zielone szkoły woda która leci lekkim strumieniem uniemożliwia kąpiel w pokojach brak pilotów do telewizora ustawione tylko dwie stacje 1-2 kilka innych zabiegi ogólnie nie polecam pobytu w barce panorama morska góra

@Barbara

Nie polecam w ośrodku Barka turnusu rehabilitacyjnego!!! Szkoda pieniędzy i czasu.

@Andrzej

No tak... Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. A jakieś szersze wyjaśnienie już tak dla pewności? Zaskakuje mnie to, że tyle osób wyraża aż takie niezadowolenie, bo skoro tak to w ogóle ktoś jeszcze tam jeździ?

Leon

Właśnie przyjechaliśmy na turnus rehabilitacyjny do domku który nadaje się dla młodzieży a nie dla osób starszych schorowanych wyposażenie żadne ani wygodnych krzeseł czy foteli krzesła plastikowe łóżka piętrowe no i dwa małe normalne tv ręcznie sterowane kanały 1,2 i TVP info w domkach zimno brak ręczników stołówka 200m kolejka za jedzeniem 50metrowa zero informacji załatwisnie

@Leon

Widzę że się nic nie zmieniło ????

Hanna
@Anna

A kiedy ty byłas na turnusie? skoro warunki podobne? :<

Stefan rucyha urainki

chuuj ale przynajmniej rucaja sie w oknach na przeciwko

Anonimowy

Podczas wypoczynku w ośrodku Barka nagminnie podawane jest nieświeże jedzenie, spleśniałe oraz wyglądające nieapetycznie.

@Anonimowy

Kłamiesz jesteś z konkurencji czy jak byłam tam dwa razy i w tym roku jadę nigdy nie było podawane jedzenie nieświeże czy splasniale jesteś anonimowy tak samo jak twoja opinia jest nie prawda ktoś ci płaci za oczernianie barki

@Danuta

Danuśka, ty ledwo zdanie umiesz sklecić, kto by cię słuchał.

@@AgaWu

Mądra ty jesteś bierzesz coś a ciebie kto słucha co ścieme walisz tu że aż mi ciebie żal namawiasz znajomych żeby pisali negatywne opinie o Barce tak brawo ty mądra jesteś nie ma co

@Anonimowy

Licz się ze słowami, bo naprawdę w necie nikt nie jest anonimowy. Myślę, że po prostu opublikuję gdzieś zdjęcia z Barki. Bo to, co zamieszcza się na stronie daleko odbiega od rzeczywistości. A jeśli robisz dla pana Stefana to tym gorzej dla was, poleci pozew o nękanie i zniesławienie za wyrażenie opinii o tym przybytku. Serio, tylko ostrzegam, póki co.

Dorota
@Anonimowy

A to nie mogłeś im tego powiedzieć by Ci to jedzenie wymienili?

@Dorota

Wątpię żeby dali mu nieświeże jedzenie bo w Barce byłam dwa razy i nigdy nie było zepsutego jedzenia było dużo i pysznie a ten co to napisał to albo jest z konkurencji albo ma do czynienia z jedną taką co strasznie oczernia Barkę to może być jej znajomy bo jej chodzi o to żeby Barkę zamkli kobieta ma z głową

Leon

Bardzo miła sympatyczna i pomocna pani Bożenka z biura pozdrawiamy miło nam było spotkać taką osobę

Karo

To jest najgorszy ośrodek w którym byłam. Jedzeniem bardzo łatwo się otruć, obsługa jest hamaka i traktuje klientów jak śmieci. W pokoju nawet nie ma czym zamieść podłogi, o łazience już nie wspomne

M
@Karo

Zgadzam się najgorszy osrodek jaki spotkałam, nikt nic nie wie, nic nie jest przygotowane na czas przyjazdu gości, jedzenie okropne. NIE polecam szkoda czasu

@Karo

I co otrulas się o biedna ty żal mi ciebie jedzenie jest pyszne a ty sama nie jesteś pyszna piszac takie kłamstwa jest czym zamiatać i w łazience jest wszystko w porządku jestem tu poraz drugi i jest pysznie jedzenie najlepsze

@Karo

I co otrules się i jako umarlak piszesz opinie żałosne konkurencja jesteś tak

MelaTe:)

Nie zgadzam się z opiniami niektórych osób na temat "Barki" Pisanie o tym, ze uczestnicy turnusów wypoczynkowo rehabilitacyjnych śpią na piętrowych łóżkach jest nadużyciem.Domki są przeznaczone dla dwóch osób. Byłam w ubiegłym roku to wiem.W tym roku jadę także.Cena bardzo przystępna, wspaniała domowa kuchnia, stół szwedzki, więc każdy znajdzie coś dla siebie.Nawet ciasto jest pieczone przez ich kuchnię.Polecam każdemu.A wszystkim niezadowolonym, zwłaszcza Pani Uli, polecam wypoczynek w Hiltonie.

Barbara L
@MelaTe:)

Tak dwu osobowe ? Ja byłem i są dwa łóżka piętrowe i 1 jedynka i może pani się pomyliła i była w Hiltonie.Ja byłam w tym roku i wiem co widzialam

JOD
@Barbara L

Prawda, a na tarasie przed domkiem przygotowane kolejne łóżko piętrowe dla kolonistów tzn domek będzie dla 7 osob

AgaWu
@MelaTe:)

Dobre to ciasto, takie suche, że łeb można rozbić. I muchy, ptaszyska na stołówce, które nad tym latają... Mam nadzieję, że państwo z Barki po nalocie Sanepidu przynajmniej ten grzyb z łazienek w głównym budynku usunęli.

@MelaTe:)

Panie Stefanie, niech Pan przestanie zakładać te lewe konta i ściemniać. Proszę po prostu posprzątać ten chlew i zacząć szanować swoich klientów, wszak to z nich pan żyje.

@Barbara L

Pani Basiu, w Hiltonie nie rosną grzyby na ścianach, a łóżek nie zbija się prowizorycznie gwoździami. Coś się pani narracja nie klei.

Byłem i widziałem
@MelaTe:)

Opinia bardzo pozytywna, byłem i mogę potwierdzić tylko osoby które nic nie mają będą narzekać warto jechać polecam

@@AgaWu

Sama jesteś z lewego konta ja tam byłam dwa razy i jadę w tym roku jestem prawdziwa i moja opinia jest prawdziwa wszystko w barce dobre czysto smacznie polecam barkę

Renia

Turnus rehabilitacyjny czerwiec 2021 Domki bez dostosowania dla osób niepełnosprawnych, zwłaszcza ja wózku. Brak podjazdów. Łazienka niedostosowana. Stołówka brudna, bez podjazdu dla osób na wózkach. Brakowało sztuców, koszyczki były brudne. Były zazwyczaj 2 małe łyżeczki na 8 osobowy stół. Jedzenie słabe, monotonne. Zabiegi brak. Basen totalna porażka. W ofercie jest napisane, że basen ogólnodostępny z ratownikiem. A ratownik chodzi w skórzanych pantoflach. W ciemnych okularach. Nie potrafi udzielić pierwszej pomocy. Dzieci przebywają na basenie w grupie osób starszych, nie ma podziału na charakter zajęć. Z basenu można skorzystać tylko raz dziennie pod warunkiem że jest wypisany jako zabieg. Mało tego jest to pseudo Aqua aerobik. Do basenu z ośrodka bardzo daleko. Na wejście czeka się na dworze. Są tylko 3 przebieralnie. Wszystko zaniedbane. Od wieków nie sprzątane. Na terenie ośrodka nie ma żadnych atrakcji. Nie ma placu zabaw. Są tylko jakieś pozostałości po placu zabaw. Stół do bilarda był zastawiony innymi łóżkami piętrowymi. Nie można mówić o jakiejkolwiek świetlicy. Z właścicielem słaby kontakt. Unikał osób, które chciały tego co miało być w ofercie. Nie polecam. Szkoda kasy i zdrowia.

Dominika

Turnus rehabilitacyjny czerwiec 2021 Domki w lesie sosnowym. Las mega. Zapach boski. Pogoda nam dopisała. Na tym kończą się plusy. Nie ma żadnej rehabilitacji. Domki nie dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Jedzenie słabe, muchy na stołówce. Brak sztućców. Wszystko zgłaszane od pierwszego dnia Panu Stefanowi. I do 14 dnia nie zmieniło się nic. Basen to fikcja. Pleśń, kabiny do przebierania się to porażka. Pajeczny wszędzie. Nie ma czegoś takiego jak świetlica. Nawet place zabaw na terenie ośrodka w fatalnym stanie. Nie polecam

secretfa masa

Bardzo miłe miejsce ???? blisko pięknego morza i latarni!

Wioletta Majkowska

Atmosfera wspaniała ,obsługa sympatyczna Smaczne jedzenie . Właściciel bardzo miły i uprzejmy. Ośrodek zadbany i czysty, blisko plaży Jesteśmy zadowoleni Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski - Jarosławiec

• Jak się pracuje w Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BARKA Stefan Kwiatkowski
  • Bałtycka 67