Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski

Ronino

Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski

Opinie o Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Janusz

Polecam, jesteśmy zadowoleni z kupna.

Andrzej

Mając na uwadze wielorakość opinii na temat Pana Sosnowskiego, dla własnego bezpieczeństwa lepiej wybrać pewnego kontrahenta.

Chcę kupić działkę

Jedna wielka ściema. Osobiście nie wierze w te pozytywne komentarze.

Nick

nie polecam

Janusz z Rybnika

Czyli każdy zły komentarz jest usuwany bo właścicielowi się to nie podoba? Czyli jesteście stronniczy? Jak się dzwoni to tej firmy, odbiera jakiś gość i od razu wali regułką, zalewa potokiem słów i wcale nie ma działek tam gdzie się reklamuje, na dodatek jest bezczelny. Nie wstyd kogoś takiego bronić? Pewnie te "fajne" opinie to sam napisał :)

Jakub

@Janusz z Rybnika, administrator forum usuwa komentarze, które nie zgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl. Akceptuje się go zawsze przed dodaniem wpisu na wątku. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Miej na uwadze że administracja rozpatruje wyłącznie wpisy które są do niej zgłoszone - zgłoszenia możesz dokonać na adres admin@gowork.pl

Janusz z Rybnika

Dlaczego administrator usuwa negatywne opinie dotyczące działek Pana Sosnoweskiego wyjaśniając, że nie dotyczą zatrudnienia natomiast zostawia pozytywne mimo, że też tego nie dotyczą?!

Jakub

Czy ktoś z obecnych na forum pracuje w Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski? Na jakim stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w pracy? Zachęcam do dzielenia się opiniami, gdyż są one przydatne dla osób poszukujących pracy w tej branży.

Adam i Monika

Wraz z żoną oraz bratem i bratową nabyliśmy dwie działki obok siebie. Na każdym etapie pan Paweł był bardzo pomocny i rzeczowy. Teraz w okresie zadomawiania się pan Paweł dalej służy radą i pomocą. Polecam

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Anna i Piotr

Tak możemy, Pan Paweł posiada różne działki w wielu ciekawych miejscach, dla każdego coś. Kupiliśmy dwie działki od p. Pawła, kupili również rodzice. Za każdym razem było wszystko ok. Dostaliśmy też kontakty do firmy budowlanej, hydraulika, elektryka, firmy od ogrodzeń. W razie potrzeby podczas budowy potwierdzamy p. Paweł pomagał. Zawsze był z nim kontakt jesteśmy zadowoleni. Anna i Piotr.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

AgaZ

Kupiliśmy od p. Pawła działkę z widokiem na marze. Wszelkie formalności przebiegły bez problemu, wszystkie ustalenia były podane przed podpisaniem aktu notarialnego tak że bez przykrych niespodzianek. Gorąco polecam.

Hania ze Stasiem

Kupiliśmy ładna działeczkę, widoki przepiękne. Pan Paweł służył pomocą przy obsłudze budowy. Polecamy

Sosnowski-nieruchomości

Szanowny Panie rozgoryczony! Posiadam różnorodne działki,wiele budowlanych, wiec nie wiem skąd te bezpodstawne oszczerstwo.

Zostaw opinię o Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski - Ronino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski