Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski

Ronino

Opinie o Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski

Zażenowani

Ten facet to jedna wielka pomyłka. Budowlane działki na udziałach? Nie polecam i obym w życiu nie spotkał takiego człowieka drugi raz.

AgaZ

Kupiliśmy od p. Pawła działkę z widokiem na marze. Wszelkie formalności przebiegły bez problemu, wszystkie ustalenia były podane przed podpisaniem aktu notarialnego tak że bez przykrych niespodzianek. Gorąco polecam.

Hania ze Stasiem

Kupiliśmy ładna działeczkę, widoki przepiękne. Pan Paweł służył pomocą przy obsłudze budowy. Polecamy

Sosnowski-nieruchomości

Szanowny Panie rozgoryczony! Posiadam różnorodne działki,wiele budowlanych, wiec nie wiem skąd te bezpodstawne oszczerstwo.

Zostaw opinię o Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski - Ronino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski