Sosnowski-Nieruchomości F.H.U.

Opinie o Sosnowski-Nieruchomości F.H.U.

Kasia z Krzysiem

POLECAMY! Tez dokonaliśmy zakupu, cieżko nam było wybrać z powodu sporego wyboru ale wkoncu zdecydowaliśmy sie na działkę bez możliwości zabudowy ze względu na niższa cenę. Dziękujemy, ze dostaliśmy odpowiednią ilość czasu na przygotowanie sie finansowo do transakacji. Pozdrawiamy

AN

Nie Polecam. (usunięte przez administratora) Ogłoszenia w internecie nie aktualne. (usunięte przez administratora) Szkoda czasu.

UNS

W minionym tygodniu dokonaliśmy zakupu nieruchomości od Pana Pawła. Uważam, że podaje wszystkie informacje, które odzwierciedlają stan prawny nieruchomości i jej rzeczywiste możliwości wykorzystania. Jesteśmy zadowoleni z transakcji. Polecam! Nadmieniam, że nie jestem związana z firmą a moja tożsamość jest do sprawdzenia:-)

Janusz

Polecam, jesteśmy zadowoleni z kupna.

Nick

nie polecam

Jakub

@Janusz z Rybnika, administrator forum usuwa komentarze, które nie zgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl. Akceptuje się go zawsze przed dodaniem wpisu na wątku. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Miej na uwadze że administracja rozpatruje wyłącznie wpisy które są do niej zgłoszone - zgłoszenia możesz dokonać na adres admin@gowork.pl

Jakub

Czy ktoś z obecnych na forum pracuje w Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski? Na jakim stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w pracy? Zachęcam do dzielenia się opiniami, gdyż są one przydatne dla osób poszukujących pracy w tej branży.

Adam i Monika

Wraz z żoną oraz bratem i bratową nabyliśmy dwie działki obok siebie. Na każdym etapie pan Paweł był bardzo pomocny i rzeczowy. Teraz w okresie zadomawiania się pan Paweł dalej służy radą i pomocą. Polecam

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Anna i Piotr

Tak możemy, Pan Paweł posiada różne działki w wielu ciekawych miejscach, dla każdego coś. Kupiliśmy dwie działki od p. Pawła, kupili również rodzice. Za każdym razem było wszystko ok. Dostaliśmy też kontakty do firmy budowlanej, hydraulika, elektryka, firmy od ogrodzeń. W razie potrzeby podczas budowy potwierdzamy p. Paweł pomagał. Zawsze był z nim kontakt jesteśmy zadowoleni. Anna i Piotr.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Sosnowski-Nieruchomości Firma Handlowo-Usługowa Paweł Sosnowski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

AgaZ

Kupiliśmy od p. Pawła działkę z widokiem na marze. Wszelkie formalności przebiegły bez problemu, wszystkie ustalenia były podane przed podpisaniem aktu notarialnego tak że bez przykrych niespodzianek. Gorąco polecam.

Hania ze Stasiem

Kupiliśmy ładna działeczkę, widoki przepiękne. Pan Paweł służył pomocą przy obsłudze budowy. Polecamy

Sosnowski-nieruchomości

Szanowny Panie rozgoryczony! Posiadam różnorodne działki,wiele budowlanych, wiec nie wiem skąd te bezpodstawne oszczerstwo.

Zostaw opinię o Sosnowski-Nieruchomości F.H.U. - Ronino

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sosnowski-Nieruchomości F.H.U.