Opinie o Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. w Szczecin

Artur

Dzięki Mario za śledzenie kanału Wilde :) Liczy się dla nas każda opinia i rozgłos. Jeszcze nic nie dodawałem, ale fakt polecam jak najbardziej Wilde i współpracę ze mną. Wszystko do dogadania, bardzo dobre wynagrodzenie, super fajna atmosfera w pracy, profesjonalne podejście. Zapraszam do zespołu :D

Robert Toczyński

Przepracowałem już ponad pół roku na dwóch budowach - w Hali Logistycznej w Coburgu i teraz na fabryce BMW w Lipsku. Atmosfera jest dobra, wszyscy są pomocni. Mamy własny kontener biurowy, stołówkę z kawą i mikrofalą. Mieszkamy po dwie osoby na pokoju, standard mieszkania jest ok, a dojazd do pracy to około 12 kilometrów. Co do wynagrodzenia, jestem zadowolony. Są trzy poziomy płac: pomocnik, samodzielny elektryk, brygadzista/koordynator. Każdy wie, ile zarabia, stawki są jasne. Koordynacja działa sprawnie, codziennie dostajemy polecenia, a po pracy spisujemy, co zrobiliśmy. Komunikacja w firmie jest dobra, zawsze są odpowiedzi na pytania. Wymagają, żebyśmy mieli swój sprzęt, ale udostępniają auto na dojazdy do Polski i na budowę. Ogólnie jestem zadowolony z pracy.

Patryk Korzeniowski

Moje pierwsze wrażenia z pracy w Wilde są bardzo pozytywne. Atmosfera w zespole jest przyjazna, a wszyscy są otwarci i gotowi pomóc nowym pracownikom. Wynagrodzenie spełnia moje oczekiwania, co dodatkowo motywuje do zaangażowania w pracę. Wprowadzenie do zespołu przebiegło sprawnie, czuję się dobrze zaakceptowany. Komunikacja w firmie zasługuje na pochwałę - jest szybka, klarowna, zawsze można liczyć na pomoc w razie wątpliwości. Podsumowując, moje doświadczenia z pierwszych dni pracy są bardzo satysfakcjonujące. Firma stawia na przyjazną atmosferę. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Michał Kopera

Firma oferuje przyzwoitą atmosferę pracy, choć zdarzają się sporadyczne zgrzyty, które nie pozostają bez wyjaśnienia. Poziom stresu jest niski, ale wymaga się odpowiedzialności za swoje obowiązki. Wynagrodzenie jest adekwatne do branżowych standardów, chociaż opóźnienia w wypłatach mogą się zdarzyć, nie zawsze z winy firmy. Koordynacja projektów mogłaby być lepiej zarządzana (często ze strony inwestora/klienta informacje docierają za późno) co czasem prowadzi do konieczności poprawek lub zmian w wykonanej pracy. Komunikacja jest na wysokim poziomie, chociaż czasem kierownictwo nie jest od razu dostępne. Firma wymaga posiadania własnych narzędzi podręcznych, tłumacząc to brakiem szacunku dla sprzętu dostarczanego przez firmę który wielokrotnie trzeba zamawiać ponownie kiedy zostaje zgubiony/skradziony/zepsuty. Udostępniane są samochody do dojazdów do pracy w Polsce, jednak firma nie dopłaca do paliwa, co spoczywa na pracowniku. Firma jak każda, ma swoje wady i zalety, a całokształt oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Czy kandydat na stanowisko Elektryk - Elektromonter w firmie Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Dimo

Firma wyplacalna, kasa na czas. Wspolpracownicy sa rozni, wlasnie wrocilem z projektu na ktorym bylem z Panem Kamilem S. dobrze pracowal ale bardzo problematyczny w obyciu wiecznie mu wszytsko nie pasowalo czepial sie mnie, kierownika budowy a nawet do kierowniczki projektu burczal. Pojade na kojny projekt tylko juz z kims innym bo z tym to sie wytrymac nie dalo. Pierwsza kwatera byla slaba, zglosilismy i tego samego dnia sie przenieslismy gdzie indziej takze jak najbardziej ok.

Czy nowo zatrudnione osoby w Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@bylypracownik

Wszystko było ok, pieniądze na czas tylko czasami było trzeba czekać po 2-3 dni na nowy projekt. I często projekty były w dalszej części Niemiec .

Zostaw merytoryczną opinię o Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.
  • 1 Maja 39
    71-627 Szczecin

Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.