Opinie o Auto-Szyby Andrzej Czarnecki w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Szyby Andrzej Czarnecki, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Szyby Andrzej Czarnecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Szyby Andrzej Czarnecki w Szczecin

Magda Nowy wpis

Nie szukają kogoś do warsztatu na ten moment ?

szacun Nowy wpis

dlaczego? ponieważ są profesjonalni w tym co robią :)

klient Nowy wpis

wszystko ok, warsztat godny polecenia, a ludzie tak pracujący bardzo kontaktowi, i znający sie na fachu.

Nick

Profesjonalny serwis szyb samochodowych w Szczecinie.Naprawa, wymiana, wstawianie szyb z najwyższą dbałością i najwyższą jakością. Nasz magazyn obejmuje kilka tysięcy szyb do wszystkich marek aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Posiadamy szyby takich producentów jak: Pilkington, Saint Gobaint, Securit, Splintex Szyby, które posiadamy na magazynie posiadają zgodne zezwolenia z Unijnym wymogami regulaminu R43 i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i homologacje. Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego realizujemy usługi na najwyższym poziomie zachowując wszelkie standardy wytyczone przez producentów pojazdów

logo firmy Kantor Wymiany Walut DUKATO
Szczecin
Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn
(17 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji – Magazynier
Szczecin
Sternal International Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Szyby Andrzej Czarnecki - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Szyby Andrzej Czarnecki