AUTO SZYBY

Szczecin

Opinie o AUTO SZYBY

szacun

dlaczego? ponieważ są profesjonalni w tym co robią :)

klient

wszystko ok, warsztat godny polecenia, a ludzie tak pracujący bardzo kontaktowi, i znający sie na fachu.

Nick

Profesjonalny serwis szyb samochodowych w Szczecinie.Naprawa, wymiana, wstawianie szyb z najwyższą dbałością i najwyższą jakością. Nasz magazyn obejmuje kilka tysięcy szyb do wszystkich marek aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Posiadamy szyby takich producentów jak: Pilkington, Saint Gobaint, Securit, Splintex Szyby, które posiadamy na magazynie posiadają zgodne zezwolenia z Unijnym wymogami regulaminu R43 i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i homologacje. Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego realizujemy usługi na najwyższym poziomie zachowując wszelkie standardy wytyczone przez producentów pojazdów

Zostaw opinię o AUTO SZYBY - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO SZYBY