Szkoła Podstawowa Słoneczna

Szczecin

Opinie o Szkoła Podstawowa Słoneczna

Elżbieta

Fajna szkoła, mój syn był na egzaminach ponieważ mieszkamy w Danii. Sympatyczni nauczyciele , dzieci spokojne i dobrze wychowane. Pozdrowienia Elżbieta Juśko Kristensem, mama Artura

Gosc

Szkoła Słoneczna w Szczecinie jest placówką gdzie metoda nauczania równa się upokarzaniu dzieci, zawstydzaniu ipomiataniu ich uczuciami, zwłaszcza tymi z orzeczeniami o niepełnosprawności których jest bardzo wiele w tej ,,szkole,, .Pani Dyrektor osoba niechlujna, która nie wie co znaczy higiena jamy ustnej i do czego służy żelazko jest wyjątkowo antypatyczna i niekulturalna. Oceniam ta Panią bardzo negatywnie. Była dla mnie nieprzyjemna i niegrzeczna do momentu aż nie dowiedziała się że przyszedłem zapisać córki do szkoły, jej pomyłka okazała się bardzo pouczająca. Popytalem znajomych i okazało się że dzieci są traktowane jak zwierzęta! Sam byłem świadkiem poniżania dzieci na placu przed szkołą!

Ja

Dno i kilometr mułu

szkodaczasu

Zdecydowanie nie polecam. Pracownicy traktowani jak żółtodzioby, które nic nie potrafią i wszystko im trzeba tłumaczyć. Dyrekcja potrafi siedzieć na zajęciach godzinami i dniami, co nie pozwala swobodnie pracować. Ponadto co trzy miesiące trzeba pisać tzw. "Samochwałki", a później odbywa się rozmowa głównie o tym, co pracownik zrobił źle w danym trymestrze. Ponadto, jak już wyżej napisano - wyjazdy 3 razy w roku nawet z 6 -letnimi dziećmi na ponad tydzień czasu. Ponadto rodzicom wszystko wolno w tej szkole. Mogą jeździć po nauczycielach, jak chcą, bo płacą i "mają prawo". Efekt pracy w tej szkole? Zaniżona samoocena i zszargane nerwy. Odradzam wszystkim i każdemu z osobna!

yba

szkoła jak szkoła wszystko zależy od nauczyciela i oczywiście dyrektora. są fajne sprawy w niej ale sa tez jak w każdej mankamenty. jednym z nich jest umowa jednostronna tylko i wyłącznie na korzyść szkoły . Szkoła organizuje wycieczki 3 razy w roku raz nad morze raz w góry i raz w środkowa Polskę. owszem ale moje stwierdzenie jest takie czy dziecko ktore zaczyna naukę w klasie pierwszej mające te 6 czy 7 lat jest gotowe na taką wycieczkę?? Ten mankament to jest to że jeśli dziecko nie jedzie na wycieczkę to musisz szkole zapłacic tzw kare 25% kosztów wycieczki za to ze nie chcesz dziecka wysłać z obcymi całkiem ludźmi do których nie masz jeszcze zaufania

biedna
@yba 13.01.2016 14:43

Nie chce jechac nie jedzie pani dyr musi wypić piwo i kary sobie wymyśla .weź się za prawdziwą robote i stwórz naj szkolę i tak ci to nie wyjdzie NIKT CIEBIE NIE LUBI

nau

szkoda czasu na te szkole

Zostaw opinię o Szkoła Podstawowa Słoneczna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa Słoneczna