Szkoła Tak Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Szkoła Tak Sp. z o.o.

rodzic

Dobra szkoła, warta polecenia. Wysoki poziom nauczania, dzieci rozwijają się bardzo dobrze zarówno językowo, sportowo, jak i artystycznie. Starsze dziecko z sentymentem wspomina czas nauki w Tak-u, młodsze- uczy się obecnie i jest szczęśliwe. Jako rodzic - szczerze polecam!

gość

Mam w Tak'u córkę od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Moje dziecko jest szczęśliwe i zaopiekowane. Ma zapewnioną całodzienną opiekę, dużą ilość zajęć. Córka świetnie się w niej czuje i z przyjemnością do niej przychodzi. Kocha swoją Panią i czuje się w szkole bezpiecznie. Poziom języków obcych jest naprawdę wysoki.

daaa

W szkole TAK jest jak w folwarku zwierzęcym, dwie panie z zarządu robią, co chcą. Dobrzy nauczyciele zwalniają się z pracy, bo nie mogą zrealizować minimum programowego. Psycholog był na kilka godzin, bardzo dobry, ale teraz ma go nie być w ogóle. Nauczycielka z młodszych klas nagle w środku roku szkolnego została zastąpiona nowym nauczycielem, dzieci bardzo to przeżyły. Panie starają się jak tylko mogą żeby obniżać koszty, bo najważniejsze jest ich utrzymanie, nie dzieci. Jeśli zależy ci na tym, aby dziecko miało dużo sportu, spacerów i znało języki, to polecam. Jeśli chcesz aby miało wiedzę, znało zasady kultury osobistej, uczyło się dobrze - to nie polecam.

anapety

Mialam dwojke dzieci w Tak'u.To byl poczatek szkoly na Broniewskiego(przeszlismy z Tarczynskiego)Szczerze...nie polece nikomu.W tym roku duzo rodzicow wypisalo stamtad dzieci.Pani dyrektor...szkoda mowic.Żenada.I jeszcze epizod w tym roku z Panem trenerem piłki.Chyba jedyny fajny czlowiek w tej szkole.

Zostaw opinię o Szkoła Tak Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Tak Sp. z o.o.