Opinie o Kolej Bałtycka S.A. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kolej Bałtycka S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kolej Bałtycka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolej Bałtycka S.A. w Szczecin

Kamel1

Witam wykonałem usługę dla Koleji Bałtyckiej i nie zapłacili za fakturę w terminie telefon co podany jest nie osiogalny

Lego
@Agnieszka Z.

Wszystkie płatności są regulowane na czas. Proszę zweryfikować dane teleadresowe, firma zmieniała siedzibę.

Czy Kolej Bałtycka S.A. organizuje staże dla studentów?

P Nowy wpis

Kolej Bałtycka S.A. indywidualnie przyjmuje studentów na praktyki studenckie.

Kamel1

Agnieszka Z.
@Kamel1

U nas tak samo. Od marca nie opłacili faktury i nie można się z nimi skontaktować na podany numer telefonu. Na ponaglenia też nie odpowiadają.

Lego Nowy wpis
@Agnieszka Z.

W tej firmie jest brak możliwości rozwoju. Można się rozwinąć ale maksymalnie do ustawiacza.

Irena

A jak długo już tam pracujesz? I jak zatem są tutaj obstawiane wyższe stanowiska? Przychodzą do Kolei Bałtyckiej jakieś osoby z zewnątrz?

Lego Nowy wpis
@Irena

Tak, ogólnie fajna kadra.

Czy w Kolej Bałtycka S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

xxx

Pracodawca dba i finansuje opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świąteczne premie. Wypłata zawsze na czas. Dzwoń, wszystko Ci powiedzą.

Aplikowałeś do Kolej Bałtycka S.A. na stanowisko Specjalista ds. controlingu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Pracował ktoś z Was jako Instruktor w firmie Kolej Bałtycka S.A.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Zakres obowiązków i wymagania są zamieszczane w ogłoszeniach.

Czy kwota 5900 to dobra stawka w firmie Kolej Bałtycka S.A.?

Temat wynagrodzenia uzgadniany jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Stawka uzależniona od stanowiska i doświadczenia zawodowego. Zapraszamy do kontaktu.

Katarzyna

Szukali dyspozytora jeszcze 3 miesiące temu. Czy ktoś z Was napisze, jakie są zarobki? Nie podali ich w ofercie niestety.

Kolega

Kiedyś pracowałem w tej firmie.Prezesem jest człowiek który nadaje się na rewidenta ale nijak nie na prezesa.Umowa z nim nie warta papieru toaletowego.To co napisał Oleg to prawda na 1000%! Znam go osobiście, wykształcony mądry i odpowiedzialny facet który ma ogromną wiedzę.Sam buduje karierę jak może.Osobiście szanuję i doceniam Olega jako człowieka z wielkiej litery.Pan Oleg Beregovyi bardziej się nadaje na stanowisko prezesa niż tępy wieśniak Dariusz Trzciński.Oleg, niech ci pomaga Bóg!

Ewelina
@Kolega

Nie powinieneś w taki sposób wypowiadać się na forum o innych osobach. Rozumiem, że nie wszystkich trzeba lubić, ale jest to jednak miejsce publiczne. Opinie o konkretnych osobach powinieneś zostawić dla siebie, za to chętnie poznam szczegóły dotyczące samej pracy. Czym się zajmowałeś w firmie? Interesuje mnie panująca atmosfera i benefity pozapłacowe.

Ewelina

Jesteś pracownikiem Kolei Bałtyckich? Odpowiesz mi na wcześniejsze pytanie o atmosferze i benefitach pozapłacowych u tego pracodawcy? Może coś wiesz w tych kwestiach?

Łysy
@Ewelina

Atmosfera nie jest obecnie najlepsza. Problemy finansowe w grupie są widoczne mimo że usilnie próbują je schować. Do tego jeszcze te powinowactwa z STK.... Odnośnie benefitów, nie ma tego za wiele. Karta sportowa, ubezpieczenia grupowe.

peron7
@Ewelina

bardzo mądry,rzeczowy wpis,szacun takim Ludziom

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kolej Bałtycka S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Elmo

Pracownicy terenowi odchodzą sami. Jest deficyt na rynku jeśli chodzi o wykwalifikowanych maszynistów, ustawiaczy czy rewidentów. Były przypadki kilkukrotnego dawania kolejnej szansy jak się komuś powinęła noga. Pracownicy biurowi przeważnie są zwalniani "za porozumieniem stron".

Zbigniew

Czy ktoś może powiedziec czy warto isc do nich do pracy? Bo te opinie wygladaja kiepsko

Artur
@Zbigniew

Dodałeś ten wpis jakiś czas temu, czy od tego momentu zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak, to koniecznie napisz jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna i jakie warunki zostały Ci przedstawione. Takie wpisy są zawsze cenne dla innych użytkowników.

Daro
@Artur

Rozmowa jak rozmowa, ale na jakiś większy rozwój w tej firmie raczej nie masz co liczyć.

Oleg

Pracowałem w tej firmie prawie 2 lata. Prezes obiecał że skieruje na kurs maszynisty. Nawet jak sam zapłaciłem za licencję to nie chciał mi pomóc z praktyką na świadectwo. Mam wyższe wykształcenie kolejowe więc nie stałem czekać i zrezygnowałem z tej firmy. Prezes nie odpowiada za swoje słowa.

@Oleg

taaa pracował 2 lata z tego 365 dni zwolnienia i inne zachciewajki. Pisz prawdę Olegu B. jakim byłeś przydatnym pracownikiem

@ktosiek

Lepiej patrz na siebie! Dlaczego o sobie nic nie piszesz? Nie masz co? Chyba jesteś najlepszy) Nie wypisuj bzdury, tym reputację firmy nie da się podnieść. Co boisz się napisać swoje imię???

@Oleg

Prawda boli . Ja bzdur nie muszę pisać wystarczy twoje poczytać . Jak cię zobaczę to ci powiem w prosto w oczy ze to ja

@ktosiek

Będziesz mógł udowodnić to co piszesz? Nie! A ja tak! Mam dużo nagranych rozmów i nie tylko.Niech lepiej podziękują że nie poszedłem do inspekcji pracy i do sądu.

@Oleg

Naprawdę wali mnie co masz. Przyznaj się tylko jakim to wzorowym i nie zastąpionym pracownikiem byłeś. Mam nadzieję że karma cię dosięgnie i zobaczą że na takiego lepiej nie stawiać bo to każdego nagra i fałszywie będzie prawił.

@ktosiek

Ty się nie przejmuj) Każdy w tym życiu będzie miał to na co zasłużył. Jak spotkamy się to możesz nie mówić że to ty) Już wiem kto ty) Tak ładnie przekręcać i nie nie odpowiadać na pytania w tej firmie potrafi tylko jeden)

@ktosiek

A jednak boisz się napisać imie i nazwisko, a ja się nie boję. Wiesz że nie masz racji ale Kiedy tak było że kierownictwo nie ma racji?)

Łysy
@Oleg

Panie Olku, proszę napisać na forum, czy to prawda, że odszedł Pan/ zwolnili Pana z CTL? Czy to prawda, że stara się Pan o ponowne zatrudnienie w firmie Kolej Bałtycka S.A.?

@Łysy

Łysy, serio tak się zniżył? No to stanowiska z wyższym są pozajmowane, gdzie go ulokują?

Kolega
@ktosiek

Lepiej patrz na siebie, sam nie jesteś święty. Wiem że masz zły wzrok bo masz okulary ale nic to nie daje... 4 oka ale w żadnym nie masz sumienia.

Ile jest zmian w Kolej Bałtycka S.A.?

xxx

Zależy w jakiej lokalizacji. Ogólnie są 12 godzinne zmiany.

M. Stan

Jestem bardzo zadowlony ze współpracy z firmą. Rzetelna obsługa i realizacja powierzonych zleceń.

Angelika

Czy jest duża rotacja pracowników w tej firmie ?

Pan
@Angelika

Tak! Nie duża ale jest.

Kola

Dla mnie to dobra firma i dobrze się pracuje ale pewnie nie każdy to lubi.

Pedro

Niestety byli pracownicy piszą swoje wpisy ale uważam, że to opinie osób rozgoryczonych utratą pracy

Zin

I tak zwolniony pracownik probuje sie mścić na Baltyckiej.

To prawda!!(usunięte przez administratora) czarną pracę wykonują rozumni i wykształcone ludzie.Dyspozytorzy takie same tępe jak prezes firmy.Można dużo i długo pisać.Powiem krótko i jasno - totalny bezład.

Guguś
@anonymous

Zasada lustra – to, co dostrzegasz w innych, jest w Tobie

@Guguś

Guguś ty jesteś biurowym pracownikiem na 1000% albo piszesz z polecenia prezesa!!! Nie możesz winić lustra za to, że odbicie ci się nie podoba!)))

Guguś
@anonymous

byś się chłopie zdziwił...prezes chyba jeszcze tego nie czytał...ale kto wie art. 216 kk może zaboleć....

@Guguś

Nie pomyliłem się, ty pracujesz w biurze. Art 191 kk może zabolec też

Dlacze­go ludzie nie chcą słyszeć praw­dy...Gdy mówisz im prawdę ,uważają że jes­teś złym człowiekiem ...

Zostaw merytoryczną opinię o Kolej Bałtycka S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Kolej Bałtycka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolej Bałtycka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kolej Bałtycka S.A.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Racławicka 3
    70-811 Szczecin