Opinie o KML Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KML Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KML Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KML Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

KML Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Z archiwum X Nowy wpis

Zakopane śmieci na bazie firmy kml w Stobnie. Powinno się ukarać właściciela pana Krzysztofa. Miałby nauczkę że tak się nie robi.

Maszynista Nowy wpis

Witam Jakie zarobki na stanowisku maszynisty pozdrawiam

Magda

Skoro tak Wam tak zle to po co dalej pracujecie? Przecież jest tyle pracy a operatorzy, kierowcy i pracownicy fizyczni są tak wykształceni z takimi umiejętnościami, ze mogą sobie znaleźć prace wszędzie :) także super pracownicy idźcie do innego pracodawcy bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! A jeżeli jesteście tak dobrze wykształceni w kierunku kadrowym to może czas się przebranżowić? Po co jeździć i pracować od rana do wieczora skoro możecie w biurze w jakiejś korporacji posiedzieć 8 godzin i być tylko numerkiem pośród miliona pracowników! Droga wolna, nikt Was siła nie trzyma. To Wasz wybór ile pracujecie. A jeżeli już jesteście tacy mądrzy to podpiszcie się imieniem a nie wymyślonymi nazwami. Ludzie weźcie się do roboty, zajmijcie się czymś konstruktywnym! Pozdrawiam wszystkich bez wykształcenia chcących pracować jak inżynierowie! Nigdy nie jest za późno na studia i na zmianę pracy! Także życzę powodzenia i takiego samego zaangażowania w prace co w pluciu jadem. Docencie co macie a jak nie to droga wolna! A i dodam, ze poprzednia kadrowa rzeczywiście była petarda (ironia jakby ktoś z mądrze komentujących nie zrozumiał). Jeżeli na czymś się nie znacie to nie komentujcie. Głupio mądrych na tym świecie nie brakuje.

Magda

To może wspomnijmy o tych osobach którym pracodawca opłacił kursy? I nikogo nie mieszam z błotem. Proszę czytać ze zrozumieniem ;)

@Magda

Niech się Pani nie ośmiesza , bo akurat wiem jak to działa :) jeżeli pracodawca opłaci taki kurs to pracownik musi podpisać tzw " lojalke " i pracodawca nigdy nie będzie w plecy, bo pracownik najzwyczajniej w świecie musi to odpracować , tzn pracodawca sobie to odbierze :) Ps. Z Pani wypowiedzi, jednak można wywnioskować, że ich Pani miesza z błotem, np . " Skoro tacy wykształceni , to mogą sobie poszukać pracy gdzie indziej , itd .... "

Ktoś
@Magda

Pani Magdo ludzie wyksztalceni pracują również w żabkach biedronkach itp.... Więc kierowca czy operator też może mieć wykształcenie troszkę chyba się pani zagalopowala z tym określeniem. Bo nie jeden prezes nie ma takiej wiedzy jak pracownik koparki czy kierowca.

Gosc
@Ktoś

A może tak oko w oko porozmawiać a nie żale na portalach wylewać. Może znajdzie się wśród komentujących taki odważny.

@Gosc

Po to jest taka strona, gdzie można wyrazić swoją opinię anonimowo :) i (usunięte przez administratora) to kogo powinno interesować, że osoba pisze pod pseudonimem ;) może to być osoba już nie pracująca ( ma prawo wyrazić swoje zdanie ) tak samo jak osoba aktualnie pracująca ( też ma do tego prawo) i tak samo ma prawo przeczytać to osoba, która szuka pracy ;) takie informacje mogą wpłynąć na podjęcie pracy w konkretnej firme :) Taki przywilej :)

@OBSERWATOR

No jak tatuś sponsoruje studia we Wrocławiu z pieniążków które zarabiają dla niego Nie wykształcone (usunięte przez administratora) to Panienka ma już obraz każdego pracownika narzucony od góry jak TATA a Tobie Szczepan brzydalu serdeczny CH..J w zupę jesteś fałszywy jak nikt.

Elo Elo 5 2 0
@Gosc

Oko w oko tylko po co żebyście próbowali człowiekowi narobić burdy bo wasze EGO jest większe niż posZanowanie dla pracownika z resztą kto by chciał na wasze twarze patrzeć kolejny raz. Chętnie się wypowiem w twarz ale tylko przy prawniku który będZie wsio notował i jeżeli zajdZie potrzeba to przeanalizuje wszystkie zarzuty i pociągnie was do odpowiedzialności dalej jesteście chętni?

OBSERWATOR

Tak naprawdę , to mnie nie interesuje , kto za czyje i jak jest wykształcony ... Tu od razu widać , że ta Pani z góry zakłada , że Ci pracownicy są bez wykształcenia .... jedni mają lepszy start, a drudzy jak to się mówi " każdy orze jak może " i to, że pracuje jako operator , czy też jako kierowca , to nie upoważnia tej Pani do " mieszania ich z błotem " bo przeciez pracują , nie ? I Droga Pani, żadna praca nie hanbi, czy to się ma wykształcenie, czy to się go nie ma , ważne że człowiek pracuje !

@OBSERWATOR

No tak każdy sobie interpretuje tak jak chce :) najlepiej zrobić z siebie ofiarę. Mój przekaz miał na celu pokazania Wam (niezadowolonym z pracy), ze macie jeszcze możliwość wykształcić się i pójść na dużo lepsze stanowisko :) nikt Was nie zmusza do pracy jaka świadczycie. Możecie otworzyć swoją działalność gospodarcza i wtedy będziecie robić wyłącznie na siebie i nie będziecie musieli pluć jadem. Poza tym jesteście tak obeznani w prawie pracy i naliczaniu wynagrodzeń, ze zdecydowanie marnujecie się na tych stanowiskach! Czas wziąć się za siebie i może rozpocząć nową ścieżkę kariery? :) życzę Wam żebyście mieli tyle samo zaparcia, szczęścia i głowę na karku jak mój tata a może kiedyś będzie w tym samym miejscu co on! Tylko, ze jego droga do tego miejsca opierała się na ciężkiej pracy wiec może czas najwyższy zamiast przelewać swoją frustracje na goworku wziąć się za siebie? Na pewno przed monitorem zbyt wiele nie osiągniecie! Ale niestety takie społeczeństwo - najlepiej narzekać, okazywać swoje niezadowolenie niż pracować nad sobą. Życzę mojemu tacie i mojej siostrze żeby otaczali się szczerymi i zadowolonymi pracownikami niż sfrustrowanymi i nieszczęśliwymi ludźmi! Także moi drodzy wprowadźcie do swojego życia trochę kolorów i uśmiechu! Na pewno będziecie żyli lepiej! Zazdrość to bardzo zła cecha i prowadzi do wielu niechcianych sytuacja a karma wraca! Jak to mówią - jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie! Wiec wyjdźcie z za komputera, pójdźcie na spacer, uzupełnijcie witaminę D a może Wasze życie się odmieni!

@Magda

No nie wiem jak Pani, ale ja ze swojego życia jestem zadowolony :) u Was nie pracowałem, nie pracuje i nie mam zamiaru pracować :) wszyscy dookoła winni, wszyscy się mylą tylko nie wy ;) jednak po komentarzach można stwierdzić , że coś się nie tak dzieje w tej firmie i jak to się mówi " winny się tłumaczy " ;) PS. Najlepsze zyczonka ????

@OBSERWATOR

„ nie pracuje, nie pracowałem i nie zamierzam pracować” - a mam najwiecej do powiedzenia :) tylko pytanie skad tyle Pan wie na temat firmy kml? Zdecydowanie współczuje aktualnemu pracodawcy takiego pracownika :) no chyba, ze nie ma Pan pracy i ze zbyt dużej ilości wolnego czasu zabawia się Pan w hejtowanie firm. Ale na pewno nie jest to opłacalne zarobkowo! Moja rada - proszę wziąć się za coś konstruktywnego! Bo na pewno Pana opinie na tem pracy w firmie kml są obiektywne i poparte doświadczeniem! Także jak jest Pan zadowolony z życia to fajnie z niego korzystać a nie siedzieć przed monitorem! :)

Haahha
@Magda

Madzia kierowniczka z bieedry hahahah

Katarzyna Nowy wpis
@Haahha

A naśmiewasz się z Pań z Biedronki, ponieważ? :/

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KML Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szogun

Operator wypłaty zawsze są na czas ale nie zawsze się zgadza ????????????

Sanczo panczo
@Szogun

Witam szogun jest ogłoszenie na operatora koparki czy byś polecił tam pracę jakie zarobki ile godzin się robi czy za dojazd do pracy wracają dzięki za odpowiedź poz.

Jaki jest wkład kierownictwa KML Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierowniczka ^^

Alan z polic

Koledzy czy coś się zmieniło,warto iść na kierowce C ???ponoć praca od 7-17 ,8godz płatne normalnie a 2godz 50% wiecej od stawki godzinowej.

nick

Plus kierowniczka

@nick

Tzn są płatne te nadgodziny powyżej 8godzin??ponoć 8godzin 25 brutto godz a powyzej 8h +50% godz. Bo nie wiem czy sobie darować wogóle tam iść.

lol
@Alan z polic

Nigdy ale to nigdy nie było +50% do nadgodzin. Czy robisz 8 czy 12 , wszystkie w tej samej stawce. I nie daj sobie wmówić że jest inaczej. Nowi kierowcy zmieniają się co kilka dni bo dłużej nie wytrzymują. Ale jak nie ma rodziny, znajomych , hobby to praca dla Ciebie. Od 7 do 17 to minimum

lol
@Alan z polic

I pamiętaj że w zimie będziesz zmuszany do jazdy pługopiaskarkami, które powinny być dawno zezłomowane. Aż się zastanawiam ile Oni płacą żeby ktoś podbił przegląd w aucie które są całe zardzewiałe, hamulce częściowo nie sprawne itp.

@lol

Dzieki ,chyba sobie odpuszczam.Szukam czegos na C .pomyślałem o wywrotce.Może ktoś poleci jakąś firme ze szczecina.Z góry Dziękuje.

Z Archiwum X
@Alan z polic

Najpierw niech zaczną płacić za wszystkie godziny uczciwie przepracowane???? a co dopiero 50.

Darek

@Hyhy o to fajnie, czyli co nieco dbają o pracownika ? ;)

Operator

Mam pytanie do obecnych pracowników. Czy wynagrodzenie jest płacone na czas, delegacje. Jak wygląda praca zimą. Proszę o rzetelne informacje na temat pracodawcy.

Hyhy
@Operator

W delegacji masz obiad gratis. I nocleg

Operator
@Hyhy

A wypłaty na czas?

@Hyhy

Obiad? W delegacji? Weźcie sobie konserwy z domu bo pandemia jest inwestor kupował nam obiady bo go sumienie gryzło a z dziadów się smial

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w KML Sp. z o.o.?

Przez 8 lat nie miała miejsca taka sytuacja odnośnie mojej osoby

Hugon

@Z archiwum X Ludzie zawsze odchodzili ale i przychodzili a powody są bardzo różne więc nie szukaj winy po stronie firmy bo ta jest ok.

Obserwator
@Hugon

HUGON Zgadza się ludzie przychodzą i odchodzą zawsze tak było ale przez tą firmę przewinęło się już tylu pracowników kierowców, operatorów i nie którzy z nich odeszli sama a część zwolnił pracodawca bo odważyli się upomnieć o swoje.Wiadomo są pewni pracownicy w tej firmie którzy nigdy sami nie odejdą bo mają zaduzo do stracenia.......

Z Archiwum X
@Hugon

Pewnie że tak bo ta firma jest naj.....

Czy pracodawca KML Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kierowniczką. Latem :)

Smieszny

Wiadomo muszą nas jakos wykorzystać. A co tam parę stowek będą mieli dla siebie. Tam ludzie się przewijają jak niemowlaki w pieluchy ????????????. I zero szacunku do pracowników najlepiej rób i nic się nie odzywaj bo i tak nic nie zobaczysz. A te obietnice które obiecują to aż mi kieszeń urosła???????? od tych kamieni z budowy ????

Bogad z pod monopola

Witam, pracowałem w tej firmie ponad 8 miesięcy i jeśli chodzi o nadgodziny to ani razu nie było zapłacone tak jak powinno to wyglądać, tylko czysta stawka godzinowa. A jeśli chodzi o Panią Monikę to krótko na temat, fajna miła dziewczyna i bardzo w porządku. A z chamstwem trzeba jechać wiadomo! Pozdro Kierowniczka.

Janusz

Prawda jest taka że w tej firmie duzo obiecują A mało robia. Premie za prace to tu nigdy nie było. Podwyżki które p. Prezes obiecywał to słowa rzucone na wiatr.I jak u was mają pracownicy być zadowoleni????

Witam. Znalazłem ogłoszenie o pracę w KML na operatora maszyn. Pytanie moje brzmi, posiadając uprawnienia UDT, niestety z zatrzymanym prawkiem, mam się nastawić na wysłanie CV czy nie zbyt ?

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała coś napisać odnośnie swojego doświadczenia czy czegoś nowego na temat pracy w firmie KML Sp. z o.o. w mieście Szczecin?

Obcy

Widać kolega strasznie zawiedziony że portal jest bardziej inteligentny od niego i wie co to szacunek do człowieka. Ciekawe czy ty Krzysztofie chciałbyś o sobie czytać takie żałosne wywdy. Znam Panią Monika nie od dziś i podejrzewam że porostu okazales się słabym zawodnikiem bo zrobić uprawnienia każdy potrafi ale praca na sprzęcie pokazuje dopiero jaki z ciebie operator. A niestety u pani Moniki na budowie się nie leży i oczywiście nie róbmy z niej jakiegoś kata bo tak oczywiście nie jest, dziewczyna zna się na robocie i nie straszne jej błoto deszcz czy wiatr nie znam innej dziewczyny która by tak chciała pracować niekiedy naprawdę w ciężkich warunkach. Więc Krzysztofie dam ci dobra radę schowaj te swoje wywody żałosne z resztą w ten swój śmieszny plecaczyk zajmij się praca pokaż co potrafisz i wtedy oceniaj kierowników bo po przeczytaniu twoich złośliwych wpisów mogę stwierdzić że jesteś słabym operatorem. Pozdrawiam........... PS. Pozdrawiam KML firma godna polecenia

Nil
@Obcy

Witam, znalazłem ofertę pracy w tej firmie, czy polecasz i nadal pracujesz? Pozdrawiam.

Z archiwum X

Skoro w ostatnim czasem odchodzą z tej firmy pracownicy z wieloletnim stażem to uważam że jest cos nie tak.

Witam. Miałem okazję pracować kiedyś w firmie KML. Musiałem się zwolnić z racji wyjazdu za granicę, natomiast jeżeli chodzi o atmosferę, zarobki i sprzęt jaki miałem do dyspozycji, wszystko było na bardzo dobrym poziomie. Polecam z czystym sumieniem.

Hej, czy w firmie KML Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

...

Nie używaj tego słowa bo jest zakazane:) Masz jedną stawkę za godzinę.

@...

To wy najwidoczniej tam nie pracujecie, bo mi płacą i nie jest to zakazane

Zostaw merytoryczną opinię o KML Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w KML Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KML Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KML Sp. z o.o.?

KML Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Klonowica 5
    71-241 Szczecin