Opinie o Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. w Szczecin

Co mogę powiedzieć o tej firmie? Za okres, w którym nie pracowałem musiałem pokryć koszta noclegu. Oszukano mnie na 40€. Szefostwo wie o wszystkim, pisałem to w meilu ale mają to gdzieś. Dla mnie to 40€, ale to nie ja z siebie błazna robie. Pracownica uważająca sie za kierownika na koniec projektu straszyła oficjalnymi pismami, ale ostatecznie odpuscila jak powiedziałem, że wszystkie te jej kłamstwa wrzucę na grupy facebookowe, tam gdzie szukają pracowników. Wszystkie rozmowy mam z nią nagrane, jakby ktos potrzebował świadka w sądzie to nie ma problemu abym zeznał przeciwko tej firmie. Oni i tak mają zlecenia od spidersys. Taka super firma a tak na prawde robicie w agencji mającej zlecenia od innej agencji. Za hotel oplacili za dwie osoby a potem pretensje ze wlascicielowi przyznalem sie, że na obiekcie nocują jednak trzy osoby. Cyrki jak nigdy. Za potrącone 15% do dzisiaj nie mam kwita do skarbowki, ale to już przygotuje pismo i jak nie poskutkuje to przy pomocy sądu to ogarne. Nie ma co odpuszczać. I zamiast isc do nich za 20€ to polecam bezposrednio do spidersysów za 28€. Pozdro dla calej ekipy od tej smiesznej agencji.

@Tomek

z tego co pamiętam tak było ustalone - za okres w którym Pan nie pracuje pokrywa Pan koszty zakwaterowania , bo to Pan chciał jechać we trójke do dwuosobowego pokoju i na zlecenie dla dwóch osób. Jesli uważa Pan ze został (usunięte przez administratora) prosze o kontakt ze mną. internetowe użalanie sie raczej nie pomoże a obrażanie pracowników swiadczy nie o pracownikach 509 622 865 Krzysztof Lewandowski

Damian

Pan Artur to konkretny i na prawdę bardzo doświadczony koordynator/przełożony, ale też wyrozumiały. Nigdy nie było problemow z urlopami czy nagłymi sytuacjami, zawsze wszystko zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Co do wynagrodzenia - zawsze terminowo. Przez cały okres współpracy jeden raz przelew przyszedł 3 dni po terminie, ale to akurat wyjaśniona i niezależna od żadnego z nas przyczyna. Cały okres współpracy uważam za jak najbardziej udany i polecam.

Alex
@Artur Wroniecki - CEO

Potwierdzam, od początku wszystko jasne i atmosfera w pracy super to co tu napisane to jak by nie o tej firmie w której pracuje może na innych budowach pod kimś innym ale u Artura zawsze wszystko profesjonalnie i w przyjacielkich stosunkach

Krzysztof

Nie mam pojęcia kto pisze te brednie na temat tej firmy. Pracuje dość długo i dziwi mnie kto wypisuje te bzdury. Pensje są wypłacane według umowy warunki pracy się zgadzają samochody służbowe dwu letnie . Polecam tą firmę bo zanim tu się zatrudniłem przerobiłem naprawdę parę pseudo firm i tutaj dopiero można było się normalnie dogadać, tak po ludzku. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Engie - !!
@Paweł

Pracowałem w tej firmie i po wielu próbach kontaktowania się firmą unikali mnie . Po ponad miesiącu czasu zdecydowałem się złożyć pozew do sądu przez kancelarię prawną . Wszystkie pieniądze odzyskałem po egzekucji komorniczej włacznie z odsetkami . Artur W. wygrażał mi , że sprawę odręci - same puste słowa do dnia dzisiejszego . Artur W. to nie uczciwa osoba wraz z Krzysztof L. nie polecam żadnej firmy czy to Wilde czy SINUS . Problemy z płatnościami gdzie swoje pieniądzę odzyskałem po pół roku - ale odzyskałem gdzie Artur W. myślał że żartuje. To osoby niekompetentne i całe biuro jest zakłamane i nie udzielają prawdziwych informacji - kombinatorzy . (usunięte przez administratora) ludzi .Sam mnie unikał żeby mi nie zapłacić ale się grugo koleś młody pomylił . NIE POLECAM !!

Rafał

Panie Arturze, Chciałbym serdecznie podziękować za przyjęcie mnie do zespołu Wild Elektrotechnik. Od samego początku doświadczyłem profesjonalizmu i życzliwości. Doceniam Pańskie zaangażowanie i kompetencje, które znacznie przyczyniają się do pozytywnej atmosfery w firmie. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego zespołu.

Artur Wroniecki
@Rafał

@Rafał dzięki za miłe słowa i fajnie że zgodziłeś się napisać coś od siebie. Jak widzisz każdy z nas jest zaangażowany w budowanie naszej małej wspólnoty dobrej renomy i atmosfery, której można pozazdrościć.

Tomek Nowy wpis

Pracuję ponad rok na przemyslowce i wszystko w porządku. Czasami jak wszędzie jest nacisk na tempo pracy ale bez chorego nacisku jak to zazwyczaj bywa w innych firmach. Praca spokojna od poniedziałku do piątku, czasami zmiana nocna. Samochody służbowe są, można wracać nimi do polski na weekend, ale tankuje sie za swoje. Ubiór firmowy jest, bluza spodnie kask kamizelka, narzędzia akku też. Przelewy zawsze do 10tego na koncie z miesiaca na miesiac, wynagrodzenie chyba ponadprzeciętne w tej branży

ENGIE Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Pracowałem w tej firmie i nie zapłącono mi faktur . Po wielu polubownych próbach kontaktowania się firmą unikali mnie . Po ponad miesiącu czasu musiałem złożyć pozew do sądu przez kancelarię prawną . Wszystkie pieniądze odzyskałem po egzekucji komorniczej włacznie z odsetkami . Artur W. wygrażał mi , że sprawę odręci - same puste słowa do dnia dzisiejszego . Artur W. to nie uczciwa osoba wraz z Krzysztof L. nie polecam żadnej firmy czy to Wilde czy SINUS . Problemy z płatnościami gdzie swoje pieniądzę odzyskałem po pół roku - ale odzyskałem gdzie Artur W. myślał że żartuje. To osoby niekompetentne i całe biuro jest zakłamane i nie udzielają prawdziwych informacji - kombinatorzy nabierają ludzi . Sam mnie unikał żeby mi nie zapłacić ale się grubo koleś smarkacz młody się pomylił . NIE POLECAM !! Omijać szerokim łukiem !!

Krzysztof

Mariusz Maniek
@Krzysztof

Widziałem ogłoszenia, że szukają do wspołpracy, ale jak widze opinie, które wystawiają obecni pracownicy kontra byli pracownicy, to wiem, że szybko dołącze do grona tych drugich. Przede wszystkim nie skusiłbym sie na 100€ w kopercie raz w roku zeby zachwalać firme w niebiosa a dwa w każdym negatywie jest troche prawdy... Szukam dalej a tej firmie podziękuję.

@Mariusz Maniek

witam wszystkich zainteresowanych, rozgorzała tu ostatnio mocna dyskusja o pracy w firmie wilde elektrotechnik. po pierwsze pracownik a podwykonawca to dwa inne sposoby współpracy i podlegaja innym prawom i zasadom. Po drugie wszelkie spory powinny być rozstrzygane w sądzie a nie na Go worku. Po trzecie i najważniejsze współpracujemy z ponad 30 podwykonawcami nadal a kolejni dalej do nas dzwonią w sprawie zleceń a dwóch wysoce nie zadowolonych Panów to nie jest żadna obiektywna opinia tym bardziej nie jest mozliwa tutaj do zweryfikowania. sugestia ze ktoś się skusił na 100euro jest bzdurna i tylko potwierdza fakt że są podwykonawcy którzy nie maja problemu z Wilde. proszę zainteresowanych przejrzeć opinie innych firm na Go worku czy gdzieś indziej , również na temat swoich JDG.

Oni lubią sądy. Są pewni, że mało kto tam pójdzie. Nawet jak 1/3 idzie do sądu po swoją należność to i tak są do przodu o 2/3. I kasa sie wtedy zgadza

Engie - !! Nowy wpis
@Paweł

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.?

Artur Wroniecki Nowy wpis

Na dzień dzisiejszy wykonujemy prace wymagające bardzo dużego skupienia, wiedzy i doświadczenia, aby mogły zostać wykonane bezpiecznie i zgodnie ze sztuką. Każda osoba, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu musi być samodzielna i posiadać wiedzę oraz niezbędne doświadczenie.

Czy kandydat na stanowisko Elektryk - Elektromonter w firmie Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mariusz M.

Witam widzialem na pewnej grupie facebookowej o tym ze ludzie przestrzegaja przed ta firma i ja jako byly ich podwykonawca po przeczytaniu komentarzy stwierdzam co nastepuje. Nie pracowalem nigdy dla Artura wiec sie nie wypowiem no bo człowieka nigdy nie widziałem ale to co Krzysztof i jego pracownice wyprawialy to wolalo o pomste do nieba. Samochod sluzbowy bedzie? Tak bedzie. Samochodu nigdy nie bylo jezdzilem swoim. Podwyzka bedzie? Będzie. Przez caly okres dawałem z siebie 100% dla pana niemca a podwyzki nie bylo. Normalne mieszkanie bedzie? Tak bedzie. Nigdy nie bylo, jedynie kwatera ze wspólnym kiblem lazienka i kuchnia na dwadziescia osob. Czyli najtanszy monteurzimmer dla pijakow i desperatow. Wyplaty w terminie? Tak w terminie. Nie, tylko jedna byla w terminie. Ale nie byly to spore poslizgi. Rozstanie w zgodzie? Nie, szukanie prowokacji ze strony kierownika projektu Aleksandra jak dobrze pamietam (byla jeszcze jakas Eliza chyba czy Elwira nie pamietam i nie chce wracac do tego ktora to manipulowala ale chyba Aleksandra) aby tylko dowalic mi jakies kary finansowe. Od siebie nie polecam jesli chodzi o prace u Krzysztofa to raz a dwa smiesznie sie czyta komentarze pisane przez samych pracownikow albo i same szefostwo ktore ratuje te smieszna reputacje. Moze i u Artura jest spoko nie mam pojecia. Ale ja niestety nie wspominam tej wspolpracy dobrze. Koniec koncow pokazalem ile umiem i mowiac kierownikowi niemieckiemu na budowie co sie dzieje to zwyczajnie przeszedlem pod ich skrzydla i tyle. Pomimo ze jedna firma ale dwoch ludzi sie zajmuje to wyglada to jak na komisariacie ze jest dobry szef i zly szef. Ale nie tak sie to powinno robic i nie wolno dawac pracownikowi pelnego przyzwolenia na oszukanstwo lub proby oszukania podwykonawcy na ktorym i tak zarabiacie okolo 15€ za godzine pracy na czysto (ja mialem 20€ oni oplacali zimmerhausa za chyba 16€ za noc a u niemca dostalem 35€ i niemiec powiedzial ze placi mniej jak im) wiec tak sie dla nich liczy czlowiek. Duzo obiecywania i gruszek na wierzbie a w rzeczywistosci dostajesz ziarno grochu dlatego ja polecam szukac gdzies indziej. Pozdrawiam Maniek.

Mariusz M.
@Mariusz M.

Co jeszcze chcialbym dodac nie mozesz zachorowac bo za kazdy dzien 300€ kary nawet jak noge stracisz. Musisz tak jak (usunięte przez administratora) na lancuchu pracować. Chyba ze znajdziesz od pstrykniecia palcem kogos na swoje zastepstwo co jest niemozliwe bo przeciez wypadku nie przewidzisz i pomimo 40 stopni goraczki niemiec zaakceptowal mi godziny zebym nie dostal tej kary 300€ bo o tym powiedzialem. I tak dobrze ze to byl piatek. Tego smiesznego kierownika z firmy wilde nic nie interesowalo a to kobieta ktora sama ma dzieci i jak ona je wychowuje? To nie jest ludzkie jak mnie tam potraktowano.

@Damian

potwierdzam, świetnie się pracuje, dba o organizacje, jak są jakieś problemy czy to z robotą czy prywatnie zawsze rozmowa bez niepotrzebnego stresu i szukanie rozwiązań, ponadto jeszcze w żadnej firmie nikt nie wręczył mi na żadnej budowie kartki świątecznej z podziękowaniami za prace i 100 euro w środku

@Michał

Niezle sie musi dziac skoro pracownicy na prosbe szefa lecą z pozytywnymi komentarzami to raz a dwa te 100 ojro to oni maja dniowki na tobie wiec dla nich to jak splunąć a ty sie cieszysz. Agencjom takich wlasnie ludzi potrzeba. Dostanie raz w roku 100 ojro w kopercie i bedzie do emerytury dla nich pracowac. Caly ten artur jak i krzysiek to jedno wielkie nieporozumienie jak caly ten personel robiacy innych w bambuko. Elektrycy szanujcie sie i nie robcie za mniej jak 30 euro.

Artur Wroniecki - CEO
@Marcin

@Marcin, wystarczy być traktować ludzi jak współpracowników i przyjaciół - w przeciwieństwie jak robią to niektórzy handlarze zleceniami, których nikt nigdy nie widział na obiekcie. Dzięki dojrzałemu podejściu do tematu współpracy udało nam się zbudować bardzo zgrany zespół, zadbać o świetną atmosferę, organizację pracy i obowiązków. Fakt, że jest o nas ostatnio głośno spowodowany jest szybkim tempem rozwoju. Oczywiście są osoby, którym tak dynamiczny sukces młodego przedsiębiorstwa się nie podoba. Niektóre negatywne opinie zostały zweryfikowane - pochodzą od konkurencji. Dodawane są przez osoby podające oczywiście wymyślone dane, a ich brzmienie ma na celu jak najbardziej zniechęcić osoby, które nie miały okazji z nami pracować. Podsumowując, jeżeli czytasz teraz ten wpis i zastanawiasz się czy rozpocząć z nami współpracę czy nie - +48 616 006 860 wystarczy zadzwonić. Odpowiem osobiście na wszystkie pytania. Artur Wroniecki, prezes zarządu i wspólnik.

Alex
@Artur Wroniecki - CEO

Rafał

Artur Wroniecki
@Rafał

Aleksandra
@Tomek

Panie Tomaszu z całym szacunkiem ale pojechał Pan na projekt na który nie został Pan przydzielony, twierdząc, że "nie opłacalo sie Panu grzać domu gazem dla jednej osoby" Projekt był zleceniem dla Pana żony i Pana podwykonawcy. Pojechał Pan na wlasną rękę wiec było uzgodnione, że zakwaterowanie pokrywa Pan sam. Mowiłam również, że pokoj jest dwuosobowy i nie ma mozliwosci zmiany na tą chwile ponieważ był on opłacony z góry dla NASZYCH PODWYKONAWCOW. Pan twierdził, że bez problemu bedziecie spać na jednym łózku z czym ja sie absolutnie nie zgadzalam bo wiedzialam, że będą z tego problemy....Jednak Panstwo byli juz w drodzę a ja zostałąm postawiona przed faktem dokonanym. A te 40 euro to zwykla pomyłka, za którą przepraszam. Jesteśmy tylko ludźmi. Proszę wystawić fakturę a my zwrócimy Panu kwotę która Pan nadpłacił.

Engie -Darius
@Tomek

Tomek - tylko sądownie jak ja odzyskasz pieniądze , zaden problem . Pracowałem z tym Arturem W. to manipulatr ludzion obiecuje nie wiadomo co . Potek kroi ich na kasę ile sie da. Unika kontaktu jak i pracownice kłamią w imieniu Atrurka W.. NIe polecam ani Wilde Elktrotecnik ani SINUS . To nie jest dobra firma . Odradzam .

Mikołaj

Chciałbym wrazić wdzięcznośc za przyjęcie mnie do zespołu bardzo miła atmosfera oraz terminowośc i wysoka jakoś

Damian

Co mogę powiedzieć o tej firmie jako były podwykonawca? Traktują cie z szacunkiem do momentu jak nie zaczniesz dla nich pracować. "Kierownik" o imieniu Aleksandra zachowuje sie jakby pozjadała wszystkie mózgi, nie ma pojęcia o instalacjach elektrycznych, nie ma pojęcia w zasadzie o niczym bo jak sie okazało budowa nie była nawet ich a innej agencji szukającej ludzi do pracy. Non stop jakieś pretensje, jak ja sie o coś zapytam czy sie domagam swojego to wielkie zdziwienie że taki chłystek jak ja sie o coś prosi. Wymyślają jakieś dziwne okresy próbne, obiecywali samochód służbowy a tak na prawde nie dostajesz nic. Od siebie nie polecam, nie dałem sobą manipulować i im sie to nie podoba. Niech ta pani kierownik ma świadomość, że świat jest mały i jeśli ona tak wszystkich traktuje jak mnie to w końcu ktoś nie wytrzyma i dokona samosądu.

Placek

Widzę, że od zakończenia mojej współpracy ponad pół roku temu sie nic tutaj nie zmieniło czytając te komentarze. Ciekawe czy jest tu chociaż jedna firma, która po zakończeniu współpracy nie miała problemów z "kierownictwem" lub wynagrodzeniem za prace. Pomijam też fakt, że robiliśmy na projekcie, który mieli od spidersys. Artur @Pracodawca , ty sie chyba nigdy nie zmienisz. Pozwalasz na takie coś a zaufanie odbudować to jest droga przez mękę. Szukacie po tych portalach z wielu kont podpisanych bez nazwiska, żeby nikt was od razu nie skojarzył. Nie lepiej było sie rozstać w zgodzie? Serio kogoś tam wcześniej zrobiliście tylko ja 40€? Nie wstyd? Jak robić to 500 i więcej. Czemu tylko 40?

Artur
@Placek

Siema, Mnie totalnie nie interesuje co się dzieje na innych projektach. Ja prowadzę jeden i tylko jeden - BMW w Lipsku i powiem Ci jest super atmosfera, ludzie odchodzą z innych firm żeby ze mną pracować i każdy to potwierdzi. Ja mam swoją sztywną ekipę w sumie przyjaciół bo tak ich traktuję. Dbam o dobra atmosferę w pracy i każdy się tutaj szanuje. Jeśli coś komuś się nie podoba to na pewno nie był u mnie. Pracuje osobiście na miejscu, koordynuje projektem i zespółem, do każdego kto ze mną pracuję mam ogromny szacunek. A na marginesie czytam też te opinie i powiem ze jakbym opisał drugą stronę tego medalu czyli pseudo "fachowcow" ktorzy sie tu udzielają w negatywny sposob to mógłbym książkę napisać pt. "śmiechu warte"

Aplikant

Witam prosze tak szczerze czy te opinie są prawdziwe? Czy faktycznie pracownica elektrowilde (usunięte przez administratora) podwykonawce na 40€ podając zawyżoną cene noclegu? Mocno sie ogłaszają szczególnie na grupach facebookowych i to byłoby śmieszne gdyby faktycznie doszło do takiej sytuacji. A jeśli doszło to co szefostwo na to? Jeśli nie zwrócili mu tych pieniędzy to oznacza, że firma, która szuka pracowników to szuka ich w jednym celu. Czy ktoś sie tu może wypowiedzieć?

Daniel
@Aplikant

A co ty myślisz, że to jedyny przypadek w tej firmie? Szefostwo na to zezwala bo to większy zysk. Wyobraź sobie, że na dziesięć osób zrobionych w bambuko tylko jedna coś robi i pójdzie z tym do sądu o ile ma jakieś dowody. Tu 40€, tam 80, jeszcze u innego 600€ i biznes sie kręci. Umowa jest zrobiona tak, że tobie nic sie nie należy, ale należy sie tylko im. Masz być jak (usunięte przez administratora) Dlatego jak ktoś tam pisał faktycznie ma nagrania to niech ciśnie ich i tyle. Ja swoje tam przepracowałem i faktycznie robote mają od spidersys, czyli pracujesz w agencji, która zlecenia ma od innej agencji co jest śmieszne.

Polecam jeszcze raz poczytać e maile bo również je dostałem i to nie ten tomasz wyzywał pracownikow od szmat tylko calkiem kto inny. A jesliby nie zostal (usunięte przez administratora) na te 40 euro to by sie do tego nie odnosil plus pani aleksandra by tu nie pisala o pomylce robiac to jedynie pod publike bo po tym co typ pisal to nie wygladalo to na pomylki ktorych bylo duzo a celowe zamierzone dzialania dla jak najwiekszego zysku i faktycznie lepiej bylo od nich sie uwolnic i isc prosto do firmy spidersys ktora na start placi 26 euro a nie do wilde ktora ma zlecenia od spidersys i placa 20 euro pozdrawiam

ON

Nie polecam tej kolejnej firmy Artura W . , problemy z płatnościami . Jeśli ktoś zmienia co chwilę firmę to już nie trzeba komentować .

Mario
@ON

zależy na jakim stanowisku się pracuje, jak monter/budowlaniec to możesz zapomnieć, pytałem, co najwyżej do biura mogą Cie wziac na etat

Martinez

Najlepsza firma w jakiej pracowałem, super ludzie i atmosfera, stawką też dobra, auto do domu na zjazd, kwatera w dobrym standardzie, zero stresu w robocie, zaplanowane z góry zjazdy na wolne.(usunięte przez administratora)

Pracuję już od roku i jeśli chodzi o atmosferę, to ta firma jest najlepsza spośród wszystkich, w których miałem okazję pracować. W kwestii samej pracy trzeba pamiętać, że nikt nie rozdaje pieniędzy za siedzenie po kątach wszędzie trzeba się napracować, aby zarobić, taka branża, Cieszy mnie, że zaangażowanie jest doceniane również finansowo. ode mnie wielki plus +

Rafał Nowacki

Nie polecam.Zachorowalem firma obciążyła mnie karami finansowymi. Podejście nie ludzkie. Kieruję sprawę na drogę sądową. Jakby ktoś z Państwa sądził się z tą firmą lub miał inne dowody to proszę o kontakt. Mój email: nowacki5@onet.eu Dziękuję

@Pracodawca
@Rafał Nowacki

Witam Dziękujemy za pozostawienie opinie, niestety nie możemy się z nią zgodzić, dwa razy przyjmowaliśmy Pana jako zleceniobiorcę i dwa razy uciękl Pan z budowy. Dwie inne firmy z którymi Pan współpracował również zostały bez wykonawcy ponieważ Pan zjechał w środku projektu-zawsze z tym samym wytłumaczeniem.

Rafał Nowacki
@@Pracodawca

To nie były ucieczki a choroby których u Państwa doznałem wykonując zlecenia. Dowodem są diagnozy lekarskie i zwolnienia lekarskie. Nie moja wina że Państwo nie zapewniacie sprzętu i przez to powstają urazy zdrowotne

ByczekFernando

Firma krzak. Z pewnościom nie polecam. Chcą wydusic z ludzi ile wlezie za glodową stawkę. Nie szanują ludzi, nawet narzędzi swoich nie mają. Omijać z daleka!

rafałnowacki

Próbowalem wielokrotnie polubownie się porozumieć, nie dało rady. Głową ściany nie rozbiję. Naprawdę próbowałem. Okazuje się że firma nie tylko wobec mnie tak postąpiła. Jestem w kontakcie z elektrykami których potraktowała gorzej.

rafalnowacki

Widać słownictwo: ,,opinia typa". Samo wyrażanie sie o osobie świadczy o braku szacunku do drugiego człowieka co dopiero podejście do pracownika

Artur

Dzięki Mario za śledzenie kanału Wilde :) Liczy się dla nas każda opinia i rozgłos. Jeszcze nic nie dodawałem, ale fakt polecam jak najbardziej Wilde i współpracę ze mną. Wszystko do dogadania, bardzo dobre wynagrodzenie, super fajna atmosfera w pracy, profesjonalne podejście. Zapraszam do zespołu :D

Robert Toczyński

Przepracowałem już ponad pół roku na dwóch budowach - w Hali Logistycznej w Coburgu i teraz na fabryce BMW w Lipsku. Atmosfera jest dobra, wszyscy są pomocni. Mamy własny kontener biurowy, stołówkę z kawą i mikrofalą. Mieszkamy po dwie osoby na pokoju, standard mieszkania jest ok, a dojazd do pracy to około 12 kilometrów. Co do wynagrodzenia, jestem zadowolony. Są trzy poziomy płac: pomocnik, samodzielny elektryk, brygadzista/koordynator. Każdy wie, ile zarabia, stawki są jasne. Koordynacja działa sprawnie, codziennie dostajemy polecenia, a po pracy spisujemy, co zrobiliśmy. Komunikacja w firmie jest dobra, zawsze są odpowiedzi na pytania. Wymagają, żebyśmy mieli swój sprzęt, ale udostępniają auto na dojazdy do Polski i na budowę. Ogólnie jestem zadowolony z pracy.

Patryk Korzeniowski

Moje pierwsze wrażenia z pracy w Wilde są bardzo pozytywne. Atmosfera w zespole jest przyjazna, a wszyscy są otwarci i gotowi pomóc nowym pracownikom. Wynagrodzenie spełnia moje oczekiwania, co dodatkowo motywuje do zaangażowania w pracę. Wprowadzenie do zespołu przebiegło sprawnie, czuję się dobrze zaakceptowany. Komunikacja w firmie zasługuje na pochwałę - jest szybka, klarowna, zawsze można liczyć na pomoc w razie wątpliwości. Podsumowując, moje doświadczenia z pierwszych dni pracy są bardzo satysfakcjonujące. Firma stawia na przyjazną atmosferę. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.
  • 1 Maja 39
    71-627 Szczecin

Wilde Elektrotechnik Sp. z o.o.