Opinie o Amrit Joy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amrit Joy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amrit Joy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amrit Joy Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Witam pod żadnym pozorem nie polecam tego miejsca aby tam pracować nie szanuja ludzi krzyczą na ludzi ze wschodu np.ze zapomniala kucharka dopisać do listy kukurydze,bardzo zwlekaja z wyplaceniem kasy jednej dziewczynie są winni parę tysięcy ale co mercedesem trzeba jeździć, drugą osobą która jak nie ma chumoru to jest starsza pani która wogole ludzi nie szanuje jak człowiek chce swoje wynagrodzenie za pracę to potrafi rzucić pieniędzmi po biurku i do tego masz,pracownicy są bardzo wykorzystywani i taka moja dobra rada niech osoba przemyśli dwa razy czy chce tam pracować i być ponizana

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Amrit Joy Sp. z o.o. na Kasjer? 23 maja ogłoszenie na Praca.gov.pl.

Cześć wszystkim, Chcę zapytać w odniesieniu do pracodawcy Amrit Joy Sp. z o.o.. Czy spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne? Czy odpowiednią decyzją jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Czy firma daje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dziękuje za podpowiedź.

Natalia

Nie wypłacają pieniędzy, inspekcja pracy już ponad rok z nimi walczy nie chcą oddać pieniędzy a nawet potrafią zastraszać!!! Unikajcie tego miejsca

Sebastian Nowy wpis

W tym miejscu należy się cieszyć z tego, że cokolwiek płacą. Mają problemy z płatnościami, zajęte konta i muszą wybierać pomiędzy wypłatami dla pracowników a zakupem 10 napojów do lady.

Sebastian Nowy wpis

Proszę godzić się tylko i wyłącznie na dniówki. Jeżeli poczekacie to nie zobaczycie swoich i tak marnych pieniędzy na oczy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amrit Joy Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Amator pracy

Ostrzezenie: dla własnego dobra i psychicznego spokoju odradzam jakiekolwiek kontakty z ta szemrana firmą. Otwierają nowy punkt wiec szukają naiwniakóe

aleksandra

pracowalam 3 miesiace, kasa spoko, placa dniowki, ale ciezko pogodzic prace ze szkola

Zostaw merytoryczną opinię o Amrit Joy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Amrit Joy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amrit Joy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Amrit Joy Sp. z o.o.
  • Stawki 2