Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala

Krzyszkowice

Opinie o Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala

Gość

Pracowałam 3 miesiące i nikomu nie polecam. Nie można usiąść nikogo nie interesuje ze będąc w pracy od 10 o 19 człowiek jest juz głodny. Bezpłatnie można zjeść zupę lub pierogi ( jest to bardzo duży problem w weekendy). ZERO PRZERWY nawet po 10/12 godzinach pracy. Zero stałych godzin pracy -przychodzisz na 10 i nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz bo jest walka pomiędzy pracownikami. Brak jakiejkolwiek umowy, jakiegokolwiek ubezpieczenia pracuje sie na czarno za 8 zł na godzinę ..... brak jakiejkolwiek organizacji nie ma ustalonych rzeczy do robienia jest jeden wielki zamęt szczególnie w niedziele.

Juhas

No same "pozytywy" o tej knajpie. Ale chyba pojadę dalej.

Adrian

A jak myślicie niezadowolony z pracy i płacy pracownik nie wyźywa się na szefie tylko na gościach. I wtedy tych potraw nikt na pewno by nie zjadł. Zapewniam. Pomyślcie trochę i zastanówcie się zanim coś zjecie tam... he, he....

sebek

Po prostu ko łchoz w 21 wieku.

inga
@sebek 23.01.2017 06:59
Po prostu ko łchoz w 21 wieku.

Tam nawet tygodnia nie da się przepracować. Skąd oni wzięli ludzi, którzy tam pracują? Ob óz pra cy i nic poza tym. Wielki podziw dla pracujących tam.

rena
@inga 24.01.2017 06:46

Potwierdzam, to jest dopiero wy..zysk młodych, naiwnych, biednych ludzi z okolicy.

patrick4

Higiena i czystosc pozostawia wiele do zyczenia w tej budzie

alli

jacek
@alli 20.01.2017 14:23
Brus, smród i ubóstwo....

Źeby choć trochę tam dbali na zapleczu i w kuchni o czystość. Bez komentarza.

anetka
@alli 20.01.2017 14:23
Brus, smród i ubóstwo....

Tam nie moźna się zatruć jedynie kawą i herbatą, nie polecam. Wielki podziw dla pracowników za WYTRWAŁOŚĆ!

gastra

i to nie tylko organizacja gastro na takie wesela i cateringi, sprytne rozwiązanie znaleźli bo jeszcze zajmują się wypożyczaniem sprzetu na gastro eventy, a więc keszu więcej

Adam

to jest tragedia,praca tam jest straszna,przepracowałem jako kelner 2 tygodnie,czasami cały dzień,po czym dostałem wynagrodzenie od pana mości szefunia 120 zł,wykorzystywanie naiwnych młodych ludzi,nie polecam nikomu

jack12
@Adam 09.06.2015 13:46

To co piszecie to prawda. Wyzysk mlodych ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca za miske zupy. Nie wolno sie napic szklanki wody. Nie mozna usiasc, nogi bardzo bola, bo to widzi szef. Dziwie sie ze w 21 wieku istnieje jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tragedia, bez komentarza. Jestem pelen podziwu dla ludzi, ktorzy tam pracuja.

dan
@jack12 05.11.2016 15:11

Potwierdzam, to co napisane. Zastanowcie sie 10 razy, zanim tam podejmiecie prace. A co sie dzieje w kuchni i na zapleczu?To sobie dpopwiedzcie sami. Ja nawet herbaty bym sie tam nie napil. Odradzam!!!!!!!!

ana

O Boze ... a chcialam sie tam o prace starac, ale chyba dam sobie spokoj

igla9393

Na ogól całkiem ok ale to opinia po dwóch przepracowanych dniach w Oberży . Potem było gorzej ... Organizacja pracy w kelnerek leży . Przez cały dzień gdy pracujesz nawet na 5 minut nie możesz usiąść( " bo nie płacę Ci za siedzenie ")dlatego po 8 h albo nawet czasem 15 nogi przysłowiowo " wchodzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; nie mówiąc o tym , że przez te wszystkie godziny chodzisz głodna i nikogo to nie interesuje , czasem dostaniesz miseczkę zupy która zaspokoi twój żołądek na 2 h . To co tam się dzieje to jest dramat . (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala - Krzyszkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberża "WILCZY GŁÓD" Józef Sala