WĘDZONKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Myślenice

Opinie o WĘDZONKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

bartosz

Słyszałem co nieco o tym o piszesz @gart ale też za bardzo nie chce w to wnikać..miałem nadzieje, że dowiem się tutaj jakichś praktycznych rzeczy o stawkach itp. ale widzę, że praktycznie nic tutaj nie ma ;/ ktoś z aktualnych pracowników tutaj wchodzi? dajcie znać

Zostaw opinię o WĘDZONKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WĘDZONKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa