Hotel - Restauracja "DALLAS" Halina Gąsior

Borzęta

Opinie o Hotel - Restauracja "DALLAS" Halina Gąsior

Julita

Większość osób wypowiada się na temat Hotel - Restauracja "DALLAS" z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej o obecnych warunkach zatrudnienia i dodatkowych benefitach na jakie można liczyć po dołączeniu do firmy. Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikacją.

rusnodi

Tak to już jest @Jola, że "nasz klient nasz pan". Trzeba o niego dbać i za to przecież nam płacą, zatrudniają na umowę o pracę więc no też dobre rozwiązanie

Ania

@Jola, nie wiem jak pracownicy czy są zadowoleni - trudno to ocenić, ale na pewno byli uśmiechnięci, mili i profesjonalni :) chyba pracownicy niezadowoleni, nie byli by wstanie dobrze pracować.

Ania

Dzień dobry, ja miałam wesele w Restauracji Dallas i jestem bardzo zadowolona z imprezy. Cena była przystępna, lokal bardzo klimatyczny z kominkiem, jedzenie bardzo dobre, ogród gdzie mieliśmy robione zdjęcia i do zabawy dla dzieci.

Martna

W Restauracji Dallas miałam chrzciny córci Mai, oceniam to miejsce bardzo pozytywnie. Cisza, spokój, duży ogród. Jedzenie też było smaczne. Wystrój sali ładny.

Madzia

Ja miałam tam komunię synka i jestem zadowolona. Nie wiem o co chodzi z tym jedzeniem chińskim, u mnie było smacznie, normalnie i rozmaite jedzenie za przyzwoitą cenę. Najważniejsze że było miejsce do zabawy dla dzieci, fajny ogród, miła obsługa, a sama restauracja jest dość w kameralnym miejscu. Co do wystroju, to zależy kto co lubi, dla mnie było ok.

gosc

Każdy ma swoje zdanie, ja miałam tam wesele na jedzenie nikt nie narzekał, a sala bardzo ładna, choć sam lokal ma skromny wystrój. Polecam !

Kucharz

Pierogi niby domowe a są z biedronki kotlety wszystko mrożone jeżeli ktoś mówi że tam jest dobre jedzenie to chyba ma upośledzone kubki smakowe !!!!!!

Gośka

Myślę, że miejsce całkiem OK. Miałam tam chrzciny jednego dziecka oraz komunie starszego. Imprezy były udane, jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam.

FACET

Restauracja jako budynek spoko ale jedzenie tragedia rosół to robią z tych zupek chińskich ten sam dokładnie smak placki po węgiersku gotowce podeszwa masakra, devolay niedopieczony poprstu tragedia

karolina

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sławek

Fajne miejsce , spokoj cisza ,spoko jedzenie i spanie tez

Zostaw opinię o Hotel - Restauracja "DALLAS" Halina Gąsior - Borzęta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel - Restauracja "DALLAS" Halina Gąsior