Opinie o Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska w Świecie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska w Świecie

Administrator Nowy wpis

Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska poszukuje osoby na stanowisko Kucharz w Warszawa. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Klient Nowy wpis

Nie polecam zamówiłam co innego dostałam co innego zupy po pół kotła Pani Ukrainka stwierdziła że zupy nie ma bo na zamówienie przez tel trzyma no ludzie schabowy jak wycieraczka surówki tragedia oranżady nie można na wynos nawet za dopłatą za butelkę brak możliwości płatności blik ogólnie jedzenie tragedia nie polecamy nie wrócimy złe doświadczenia

Anet snagalsk Nowy wpis

Jestem zawiedziona! Spodziewałam się lepszej jakości jedzenia. Ziemniaki stare i odgrzewane! Surówki niedoprawione! Zupy wodniste. Obsługa niemiła. Nie polecam!! Strata czasu i pieniędzy!

Henryk Nowy wpis

Z całym szacunkiem tragedia, tu się traktuje klienta, żeby jak najszybciej się go pozbyć. Pani obsługującą po prostu nie nadaje się do tego interesu.Ziemniaki powinny być dostarczane z kuchni gorące ,a nie wyskrobane z pojemnika ,a tak na marginesie to nie wyścigi pseudokulinarne. Byłem że znajomym,który widząc co się dzieje nic nie zamówił ????????????????????

Darunia

Super miejsce i ludzie .Gratulacje dla Pań

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku POMOC KUCHENNA?
Zibi

"Niebo w gębie"- poleciła mi córka, a jestem z tych co żyją by jeść a nie jedzą by żyć ; potrawy zawsze dobrze doprawione , wręcz idealnie, porcje wystarczająco duże, smaczne i obsługa zawsze miała. Dowiedziałem się że na czele rankingu barów jest "Krokiecik" , powiem krótko - zjadłem bo byłem głodny i żałowałem że to zrobiłem. Współczuję tym co smaku nie mają i tam się stołują. Gratulacje dla "Niebo w gębie"

Klara
@Zibi

Po co oczernia pan bar Krokiecik .Jadam tam często jedzenie jest pyszne dobrze doprawione .Obsługa miła sprawna i zawsze uśmiechnięta ,a zupa Chrzanowa wymiata .

Asia
@Zibi

Z ta mila obsluga bym polemizowala....jedzenie ok...Ale ta nadasana wysoka damessa za lada to porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska - Świecie

• Jak się pracuje w Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska?

Bar Mleczny Niebo w Gębie Alicja Tadejewska
  • Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 15 lok. 27