Opinie o Fudi Sp. z o.o. w Janków Przygodzki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fudi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fudi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fudi Sp. z o.o. w Janków Przygodzki

Nie polecam pracy w biurze! (usunięte przez administratora)ciągle dokłada obowiązków a później problemy, że nie kończy sie pracy na czas.(usunięte przez administratora)

@były pracownik

Nasze drogi się rozeszły, ale miło wspominam. Firma handlowa więc nic dziwnego, że oczekuje się wyniku i trzeba na siebie zapracować. Takie życie handlowca. Gdyby nie relokacja zamieszkania pewnie bylibyśmy nadal razem. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma???? Polecam, jeżeli jesteś uczciwy nie zostawi Cię szefowa na lodzie.

pracownik Nowy wpis

Szkoda czasu i nerwów na ta firmę… czas na nowa flotę minął z 15 lat temu… samochody na złom….

Anonimowy pracownik

Jestem pracownicą/kiem biura od jakiegoś czasu i jestem zadowolona/y z pracy w biurze. Warunki pracy były każdemu z nas znane w momencie zatrudnienia.Nadgodziny są rozliczane.Przerwy każdy robi kiedy mu pasuje. Szefowa jest bardzo zapracowana osoba i nie interesuje się plotkami. Dziwie sie że ktos opisuje w necie i ciagle pracuje w firmie Fudi zamiast zmienić prace, jeśli mu nie odpowiada.

Anonim Nowy wpis
@Anonimowy pracownik

Witam, przerwa ciężko nazwać jedzenie przed komputerem i w międzyczasie czasie odbieranie telefonów. Bo na odejście od biurka żeby zjeść spokojnie chociaż przez 15 min nie ma szans

@byly pracownik Nowy wpis

Witam . Nie polecam pracy w tej firmie .. Auta stan taki że szkoda gadać .. średnio raz na tydzień któreś jest zepsute.. jeździ się po 14/15 godzin dziennie . Zdarzaja się sporadycznie dni po 9 godzin jazdy ale to już cud .. Jeśli chce spędzić czasu z dziećmi to wszędzie byle nie w fudi ...

Czy w Fudi Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fudi Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
@fudi

Firma handlowa szybko zdobywająca rynek. Menadżer i zarząd wymagający, nastawiony na wynik , który przekłada się na godne pieniądze i jest wypłacany na czas.

PRACODAWCA

Informuje , że powyższy wpis ma na celu wyłącznie zdyskredytowanie spółki Fudi w oczach potencjalnych pracowników i kontrahentów. Podjęliśmy działania zmierzające do ochrony dobrego imienia spółki-sprawa została przekazana właściwym organom.

Anonimowo

Jak wyglądają zarobki u przedstawiciela handlowego ? Pojawiła się oferta więc jestem ciekawy. Co to za samochód skoro tak się często psuł? Jakiś stary ?

PRACODAWCA

Podane tu informacje są nieprawdziwe i krzywdzące dla FUDI.Przedstawiciele spółki szanują prywatność swoich pracowników , wszystkie samochody , którymi dysponujemy , są sprawne i komfortowe dla pracownika.Zważywszy , że zdecydowana większość prezentowanych tu negatywnych opinii została dodana w niewielkich odstępach czasu , ich autorem jest najpewniej ta sama osoba.Mając na uwadze , że rozgłaszanie nieprawdziwych informacji , oraz oskarżanie spółki o określone we wpisach postępowanie , może wypełnić znamiona przestępstwa zniesławienia, sprawa została już przekazana odpowiednim organom.

Ciężko żeby potrafili dostawy dobrze ułożyć skoro mają taki (usunięte przez administratora) a nie magazyn. Jakby tam sanepid wpadł to by się bardzo szybko zwinęli. Jeżeli ktoś chociaż raz tam zaglądał to wie o czym mówie. Wiem jak wyglądają magazyny innych firm konkurencyjnych..niebo a ziemia.. (usunięte przez administratora) Magazyn to pomieszczenie ledwo wymurowane z instalacją na wierzchu.(usunięte przez administratora) nic nie ma swojego miejsca więc nie dziwie się ze magazynierzy nie potrafią kompletować jak należy, aż im współczuję roboty w tym (usunięte przez administratora) Panie z "biura" tez pracują w daremnych warunkach.(usunięte przez administratora) Nie wiem czy ta Pani Prezes widziala kiedykolwiek biuro z prawdziwego zdarzenia... juz lepiej żeby te dziewczyny pracowały w trybie home office niż w tym (usunięte przez administratora) Fajne, uśmiechnięte, a trzymane w warunkach karygodnych. WSTYD FUDI , WSTYD !!!!!!!

@Anonim

Informacje przedstawione w powyższych komentarzach nie maja nic wspólnego z prawdą.FUDI dokłada starań, aby wszyscy pracownicy mieli komfortowe warunki pracy , dba o bezpieczne i higieniczne warunki pracy oraz przestrzega wszystkich przepisów związanych z bezpieczeństwem i jakością produktów spożywczych.Ze względu na nieprawdziwe i krzywdzące informacje w nich zawarte, powyższe wpisy nie stanowią konstruktywnej krytyki , do której każdy ma prawo, a mają na celu wyłącznie zdyskredytowanie FUDI tak na rynku pracy, jak i wobec obecnych i przyszłych kontrahentów (intensyfikacja negatywnych wpisów w krótkich odstępach czasu pozwala przypuszczać ,że jest to jedna i ta sama osoba).Spółka podjęła kroki zmierzające do ochrony jej dobrego imienia , w tym zgłosiła sprawę odpowiednim organom.

Nie polecam pracy w tym miejscu! (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i zdrowia na tą firmę.

Praca dla osób dobrze zorganizowanych, które mają doświadczenie w handlu i chęć do pracy. Firma jest ze sporym potencjałem, więc nie jest dziwne, że ma ambitne (acz realne) plany. Przy dobrej organizacji pracy można mieć wynik, dobry zarobek i życie prywatne. Ja osobiście polecam spróbować i sprawdzić czy to miejsce dla Was. Zazwyczaj okazuje się, że to nie pracodawca jest zły a nasze i jego oczekiwania nie były kompatybilne i szukaliśmy czegoś innego. Nie mogę potwierdzić negatywnych opini ani w trakcie pracy ani po niej. PS każda osoba w firmie jest bardzo chętna do pomocy, w szczególności dziewczyny w biurze

@były pracownik

Jakie są mocne strony pracodawcy Fudi Sp. z o.o.?

Dobre zarobki (zależne od zaangażowania), samodzielne stanowisko z dużą niezależnością, przejrzysty system premiowania, ludzkie podejście, transparentność w temacie oczekiwań oraz danym położeniu firmy/planach.

Bardzo odradzam pracę w Fudi. Jestem byłym pracownikiem tej firmy i cieszę się bardzo, że już BYŁYM. W firmie nie szanuje się pracowników. (usunięte przez administratora)Bardzo nie polecam, pomimo tego, że zarobki są względnie dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Fudi Sp. z o.o. - Janków Przygodzki

• Jak się pracuje w Fudi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fudi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fudi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fudi Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 7A
    63-440 Janków Przygodzki